Paintball pálya

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


Paintball pálya Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : Paintball pálya Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

Paintball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paintball pálya   Paintball pálya Icon_minitimePént. Jún. 19 2015, 15:24

I will protect you

[You must be registered and logged in to see this image.]
Legszívesebben üvöltenék a taxissal, hogy vezessen gyorsabban. Moderálom magam, de közben idegesen dobolok a lábammal és egyre csak tekingetek kifelé az autó ablakán. Közepesen nagy a forgalom, ahogy ez így egy hétvégi hajnalban várható. Tulajdonképpen nem is telhet olyan sok időbe, hogy odaérjünk a megadott címre, nekem mégis szinte örökkévalóságnak tűnik. Rettenetesen aggódom Madie-ért. Nagy bajban lehet, ki tudja, ezek a barmok mit terveznek vele és az egész ráadásul miattam… Sokat, szinte bármit megadnék azért, hogy ne essen semmi baja.
Nem hittem volna, hogy gond lehet abból, hogy együtt lógunk, de ezek után felül kell vizsgálnom az elveimet. Eldöntöm magamban, ha sikerül kihúznom a csávából sértetlenül, megszakítok vele minden kapcsolatot. Az ő érdekében. Nem engedhetem, hogy miattam bántsák. Bár az okot, ami azt illeti, szeretném végre én is tudni. Apám küldte rám őket? Esetleg saját szakállukra dolgoznak? Mondjuk nem is tudom, egyedül van-e a fickó, vagy valaki még lesz ott a lakásban. De nem érek rá ezen gondolkozni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amint megáll a taxi a kért címnél, egy elég elhagyatott helyen (ami mondjuk nem lep meg), gyorsan fizetek, többet is kicsivel, mint kéne, de nem érek rá a visszajáróval vacakolni, otthagyom a sofőrnek és már ki is pattanok. Gyakorlatilag futva teszem meg a távot a kocsitól a bejárati ajtóig. Valósággal rátenyerelek az üzenetben megadott számú kapucsengőre. Nem szól bele senki, azonnal nyílik is az ajtó. Rohanok föl a lépcsőn az emeletre. Dörömbölök az ajtón, majd ösztönösen lenyomom a kilincset, mire az kinyílik. Szívem a torkomban dobog, ahogy feltárul előttem a lakás és már előre rettegek attól, hogy mit fogok ott látni. Csak adja az ég, hogy időben érjek ide, mielőtt valami végzetes történt volna Madie-vel!
tag: Madie ~ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes:Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Paintball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paintball pálya   Paintball pálya Icon_minitimeHétf. Május 25 2015, 21:39



Andrew - Madison

Nem gondoltam volna, hogy a ma éjszaka így végződik majd. Egyáltalán nem akartam bajba kerülni, nem akartam, hogy Andrew-nak gondja legyen, erre tessék, amíg a barátom a szórakozóhelyen belül a táskámat keresi, én a macskaköveken sétálok egy számomra ismeretlen alakkal, akit csak a barátom ismer tüzetesebben, én nem. Mégis én vagyok az, aki, ahelyett, hogy a hely előtt lézengő pár ember társaságában maradna, kézen fogva sétál egy idegennel. Oké, a kézfogás enyhe túlzás, amikor a férfi a karomat markolja, kissé fájdalmasan, de nem panaszkodok, hagyom magam irányítani, mert nem akarom, hogy Andrew-nak valami problémája akadjon az apjával, sem pedig ezzel a személlyel. Azt nem állítom, hogy a lehető legjobb módját választom annak, hogy ezt megakadályozzam, de a lehetőségeim most igencsak korlátozottak a jelenlegi állapotomhoz, és helyzetemhez mérten.
- Oké, kislány, akkor mi lenne, ha beszállnánk a kocsimba, és elindulnánk egy másik helyre? - kérdezi, én pedig nyelek egy nagyot, megint. Nem akartam sem szóba állni, sem pedig sétálni ezzel az alakkal, most pedig arra kér, hogy menjek el vele máshova, itt hagyva a helyet, ahol eddig voltam? Andrew nélkül? Ismételten habozok, a férfi pedig erősen ránt egyet a karomon. - Ne kéresd már magad, nincs sok értelme. Csak próbálok kedves lenni, de, ha nem megy így, majd fog másként. - forgatja a szemeit, fél kézzel kinyitja a kocsiajtót, aztán egy mozdulattal az ülésre taszít, majd becsukja mellettem az ajtót. Ha az elfogyasztott élvezeti szerek mennyiségének hatása tompulni kezdene egy kicsit, akkor valószínűleg már kipattantam volna a kocsiból, és szaladni kezdtem volna vissza, a szórakozóhely felé, de jelenleg a lábaimon alig tudok megállni, nemhogy ilyen ötletekkel előállni. A férfi beül mellém, és, amíg beindítja a kocsit, felém fordul. - Ne aggódj, olyan helyre viszlek, ahol jobban tudunk szórakozni, mint itt. - kacsint rám, nekem pedig felfordul a gyomrom. Szó szerint.
Egyetlen szó nélkül, dermedten ülök az anyósülésen, egyszerűen képtelen vagyok csak egy kicsit is megmozdulni. Félek, és az alsó ajkamat harapdálom, miközben az utat kémlelem. Csak tudnám, hogy hova megyünk. Csak nálam lenne az az átkozott táska, benne a telefonommal, akkor aztán, amint lehetőségem adódna rá, felhívnám a testvéremet. Dean két perc alatt mellettem teremne, és igen valószínűleg tartom, hogy fejbe lőné ezt az alakot. Most semmit sem kívánok jobban ennél. Tényleg, semmit.
- Nos, kiscicám, itt az ideje, hogy írjunk egy sms-t a mi kis barátunknak. Bizonyára már nagyon aggódik miattad. - tekint oldalra rám, idegesítő mosollyal az arcán az alig pár perces kocsikázás végeztével. A belváros egy kietlenebb részénél állunk meg, egy paintball pályánál, ahogy számoltam, csak pár saroknyira vagyunk a Black Widow Club-tól, és csak remélni tudom, hogy Andrew megtalál majd engem. Minket. Minél hamarabb. Fél szemmel figyelem, amint a férfi az ujjaival matat a telefonján, majd elégedetten tekint fel. - Oké, akkor most kiszállunk. És, csak semmi őrültség, itt már nincs senki, aki láthatna minket. - emeli fel a mutatóujját előttem, a szemöldökeit felvonva.
Pár perccel később már a pályán álló házban találom magam, az egyik sarokban kuporogva, suttogva. Andrew, gyere értem!

Vissza az elejére Go down
Admin

Admin


Paintball pálya Pia_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 34
ζ Join date : 2013. Jan. 31.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ : Paintball pálya Cigi_www.kepfeltoltes.hu_

Paintball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Paintball pálya   Paintball pálya Icon_minitimeSzomb. Május 24 2014, 21:49

•••
Vissza az elejére Go down
https://lovelosangeless.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Paintball pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paintball pálya   Paintball pálya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Paintball pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rally pálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.