Abby & Kouji

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeKedd Aug. 25 2015, 21:50

Minden egyes perccel egyre közelebb kerülünk az este várva várt végkifejletéhez, amiért most itt vagyunk. Én részemről már alig várom, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy Kouji is hasonlóan van ezzel. A tekintete és a mozdulatai határozottan ezt tükrözik, aminek nagyon örülök. Gyúljon csak a vágy szikrája, égjen minél jobban, annál jobban fogunk szórakozni az este folyamán. Olyan srácnak tűnik, akitől megkapom amiért ma ide jöttem rá áldozva az időmet és terveim szerint az energiám egy részét is. Minden levetett ruhadarabbal közelebb kerülünk egymáshoz. Az külön boldogság, hogy neki megfelel a fedetlen látványon és én sem panaszkodhatom. Szép teste van és a méretei is jók. Jó, tudom, nem az fontos mekkora az, de lássuk be nem árt, ha nem egy kis kukacot rejteget az illető ott. Lássuk be, valószínűleg annak aki kitalálta, hogy a méret nem fontos valószínűleg nem túl nagy van. Ez olyan, mint hogy a belső értékek a fontosak. Azt is a csúnyák találták ki, hogy nekik is legyen valakijük. Akinek ez nem esik le, az vagy vak, vagy hülye. Vagy is-is.
Nagyon élvezem a kényeztetését, jól bánik a nyelvével. Már nagyon várom, hogy délebb folytassa az előmelegítésem. Már a köldökömnél jár és lassan át is tér kicsit lejjebb is jár, amikor hirtelen elkezd csörögni a telefonom. Nem igaz, hogy ez is a legrosszabbkor tud megtörténni. Ez olyan tipikus. Mintha megéreznék az emberek mikor tudnak leginkább alkalmatlankodni. Csalódottan sóhajtok fel és gondoltba elkívánom a francba azt, aki pont ilyenkor zaklat.
- Sietek vissza, ígérem lerázom bárki is az. - hintek apró puszit a homlokára és óvatosan kimászva alóla a telefonhoz sietek. A kijelzőn apám száma villog. Nem értem miért hív ilyenkor, hiszen nem szokása, ő tiszteletben tartja a személyes terem anyával ellentétben. Felveszem neki, mert tudom, hogy okkal szokott hívogatni.
- Most nem igazán aktuális, úgyhogy fogd rövidre. - szólok bele a kagylóba. Apa azt mondja a nagyinak szívrohama volt fél órája, most kórházban van és siessek oda, nincs túl jó színben. Egyszerűen nem hiszek a füleimnek, a lélegzetem is elakad pár pillanat erejéig. Ő az, akit kiskorom óta ismerek, akiről a nevem kaptam és ijesztő azzal szembesülnöm, hogy elveszíthetem.
- Hogy mi? Mi történt? - kérdezek hitetlenkedve. Hangomban döbbenet és szomorúság keveredik. Apa elmondta, hogy álmában érte a roham, alig élte túl. Az volt a szerencséje, hogy a papámnak volt annyi lélekjelenléte, hogy kihívja a mentőket.
- Rendben, máris indulok, amint tudok ott leszek. - rakom le a kagylót és már kezdem is felkapkodni a levetett ruháim. Nincs idő most sokáig tötyörögni ilyesmivel, minden perc számít.
- Ne haragudj, de mennem kell, ez most vészhelyzet. Ígérem bepótoljuk. A szoba árat nyugodt terheld erre a kártyára. - firkantom le egy darab cetlire a családi bankszámla számát. Majd már kapom is a táskám és robogok is kifele a szobából. Le egészen a lépcsőn, ki az utcára, ahol leintek egy taxit és megadom neki a címet. Remélem minden rendben lesz.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeKedd Aug. 04 2015, 22:10

Abby & Kouji



A hangulat egyre forrósodik, már ha van még hova fokozni. Részemről már aligha. Már csak egy dologra tudok koncentrálni, az pedig nem más, mint Abby és amit tenni készülünk. Ahogy bőrünk egymáshoz ér, immár zavaró ruhák nélkül, érzem, hogy végleg elborul az agyam. Érezni akarom. A magamévá akarom tenni. Keményen, minden finomkodás nélkül, bár természetesen nem agresszíven.
Vágytól ködös tekintettel nézem, ahogy a fehérneműjétől is megszabadul, miközben én is a földre dobálom a felsőmet és a nadrágomat. Leplezetlen vágyakozással nézek végig előttem feltáruló meztelenségén. Tetszik a látvány. A boxert is, ami már szép kis sátrat képezett, ledobom magamról és úgy mászok fölé. Egyik kezemmel támaszkodom teste mellett az ágyon, míg a másik határozottan megtalálja az egyik mellét, gyúrogatom, játszom vele, miközben számat vadul az övére tapasztom, nyelvem pedig utat tör a szájába.
Nem akarok már sokáig várni, érezni akarom, minél előbb, de letámadni sem szeretném, nem vagyok én állat. Számat elszakítom az övétől és ha hagyja, csókjaimmal egyre lejjebb és lejjebb kezdek haladni testén, hogy közelebbről is megismerkedjek vele. Most még egy kicsit képes vagyok erre, mielőtt szétrobbannék a vágyakozástól.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeVas. Júl. 05 2015, 15:53

Tagadhatatlanul jól szórakozom. Nem idegeskedek, nem aggódom semmi miatt, csak sodródom az árral és kiélvezek minden egyes pillanatot vele. Ezt nem is szándékozom titkolni, eszem ágában sincs. Teljesen feleslegesnek érzem megjátszani magam. Egyszerűen nincs miért. Minek kezdjek el most színészkedni, ha eddig önmagam adtam és az tökéletesen megfelelt neki? Ha eddig nem színleltem nem, akkor most már nem fogok. Főleg, így hogy egyre forróbb a hangulat nem is tudnám sokáig megjátszani magam. Meg nem is akarom. Jól elvagyunk így is. Igyekszek tenni azért, hogy ez így maradjon és minél tovább élvezhessük egymást. Szerencsére könnyen ráérzek arra mit szeret, mi esik neki jól. Átengedem neki az irányítást, de persze én se tétlenkedem. Ahogy múlik az idő egyre kevesebb a ruha rajtunk. Már egyikünket se nagyon fed felül semmi. Rólam másodperceken belül lekerül a ruha, amit lábbal lökök arrébb. A nyakam izgatására felsóhajtok. Kimondottan szeretem, ha egy pasi ott kényeztet. Az ágyra kerülve kényelmesen elhelyezkedem. Ahogy öltözködik és egyre több tárul fel a testéből megnyalom a szám. Folyamatosan tartom vele a szemkontaktust, mialatt lassan levetem a melltartóm és a ruha után dobom. Ha van időm a bugyi is ugyanerre a sorsa jut és immár meztelenül nézhet meg magának. Remélem tetszik neki a látvány, amit nyújtani tudok.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeHétf. Jún. 01 2015, 00:47

Abby & Kouji



Abby érezhetően legalább annyira élvezi, amit művelünk, mint én és bár az ő teste nem ad annyira egyértelmű jelzéseket így felöltözve, mint az enyém, biztosra veszem, hogy ugyanúgy kíván is. Kissé vadul, de semmiképpen sem durván nyomom a falnak, miközben szenvedélyesen csókolom a száját. Mikor megszabadul a felsőjétől, ha ő nem dobja el, én veszem el tőle, hogy a földre hajítsam, aztán miközben kezeim az ízléses melltartóba „csomagolt” melleire csúsznak, a nyakát csókolgatom, gyengéden meg is harapdálom. Majd a ruhája alsó részének eltávolításával kezdek bíbelődni. Nem akarom, hogy egyetlen ruhadarab is közénk álljon. Nem is állnék meg itt, amint ezzel végeztem, magamhoz rántom, a fenekét markolva tovább csókolom, majd határozottan az ágyhoz vezetem közben és rálököm, persze figyelve arra, hogy ne okozzak esetleg fájdalmat neki. Végigmérem, vágytól ködös pillantással, majd tekintetem a szemén állapodik meg és a szemkontaktust végig tartva, magam is nekiállok sietve megszabadulni az eddigre már abszolút feleslegessé vált ruháimtól.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeCsüt. Május 07 2015, 18:17

Ha véleményt kéne alkotnom Koujiról nem lenne benne sok negatív dolog. Nincs vele sok bajom, sőt elnézve milyen hülyékbe is bele lehet botlani a bárokban nagy szerencsém volt vele. Helyes, udvarias, kedves, nem is agresszív és az egoja is az elviselhető határon belül van. Most is jól megértjük egymást szavak nélkül. Nem véletlenül jutottunk el eddig. Úgy érzem megérdemli, hogy megkapjon, pláne így, hogy már jól felhúztuk egymást. Egyedül azért szakítom félbe a dolgokat, hogy kényelmesebb helyen lehessünk, azt is csak a szórakozás érdekében. Miután megegyeztünk és lemásztam róla amíg ő a pólójával bíbelődik leellenőrzöm a külsőm a visszapillantó tükörben. Szerencsére nem kócolódott össze a hajam és a sminkem is rendben van. Aztán kiszállunk és bemegyünk. A recepción a szobafoglalást gyorsan letudjuk és indulunk is, hogy kettesben lehessünk. Tetszik, hogy Kouji nem teketóriázik sokat és amint bezárul mögöttünk az ajtó egyből a lényegre tér. Engedem is magam simán. Hevesen csókolok vissza és lehúzom róla a felsőjét. Hagyom neki, hogy a ruhám felső részét lehúzza ami után megláthatja a szexis melltartóm. Nagyon várom már a folytatást és ez érződik is a mozdulataimból.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzomb. Május 02 2015, 16:01

Abby & Kouji



Tetszik, hogy Abby nem fogja vissza magát. Láthatóan tudja, mi a jó és nem fél ennek hangot is adni, nem játssza meg a prűd jó kislányt. Ez pedig ha lehet, még jobban beindít. De ha már megérkeztünk, felkínálom neki a lehetőséget, hogy kényelmesebb helyen folytassuk eddig is igencsak kellemesnek mutatkozó ténykedésünket. Természetesen csak miután adtam neki elég időt, hogy kipihegje magát a mellkasomon. Miután választ kapok kérdésemre, bólintok. Viszonzom futó csókját, majd a felsőm után nyúlok, bár reményeim szerint hamarosan ismét lekerül majd rólam, az ő ruháival egyetemben. A sofőröm már ott áll a kocsi ajtajánál és ha Abby igényt tart rá, ki is segíti.
- Maradjon a közelben! Értesítem, ha ismét szükségem van magára! – vetem oda neki, miközben elhaladok mellette, amit egy biccentéssel vesz tudomásul. Igazából kijelentés nélkül is tudná, hogy ez a dolga, de már csak úgy megszokásból szólok oda neki. Ha Abby elindul a motel felé, követem, ha nem, előremegyek. A recepción gyorsan kiveszek egy szobát, nem tart sokáig a dolog és rövidesen kettesben lehetek a lánnyal, hogy most már végre teljesen felszabadultan élvezhessék egymás testét. Nem is teketóriázok sokat, amint belépünk a szobába, bezárom az ajtót és egyből a falhoz nyomva csókolni kezdem, a kezem pedig a felsője aljánál matat, hogy felhúzzam a zavaróvá váló ruhadarabot, szabaddá téve így bőrét.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Ápr. 10 2015, 20:58

Nagyon szeretem, ha azt csinálhatok amit akarok korlátozás nélkül. Persze vannak olyanok, akiknek nem igazán tetszik amit csinálok, vagy csak szimplán begyepesedett felfogásúak és próbálnak gúzsba kötni. Természetesen nem hagyom, hiába is próbálják egyesek ezt úgy beadni, hogy csak jót akarnak. Könyörgöm nem vagyok kislány, lassan felnőtt vagyok, tudom mi a jó nekem! Annyitól bőven nem lesz bajom, hogy elmegyek, bulizom, kicsit iszom, jól érzem magam, esetleg megismerkedek valakivel akivel végül egy ágyban kötünk ki. Kouji szerencsére tudja hogy kell velem bánni, ezért is jutottunk el idáig. Nem félek hangokkal kifejezni mennyire tetszik amit csinál és persze kap is érte cserébe. Miután elértem a csúcsot a mellkasán fújom ki magam a már álló kocsiban. Elég kényelmes így, ezért csak másodpercek múlva emelem fel a fejem. Fejben gyorsan mérlegelem a lehetőségeket és egy motelben mégis csak kényelmesebb és több hely van érezni egymást.
- Legyen inkább az első. - válaszolok, majd egy rövid csók után leszállok róla, hogy felkaphassa a felsőjét.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeHétf. Ápr. 06 2015, 17:05

Abby & Kouji



Jó látni, érezni, hallani, hogy Abby is mennyire élvezi a kialakult helyzetet. Láthatóan, hozzám hasonlóan neki sincs eszében megállni itt. Értékelem, ahogy hozzám dörgölőzik, majd leveszi a felsőmet. Természetesen hagyom, sőt a szükséges segítséget is megadom hozzá. Közben nyilván én sem maradok tétlen, ujjaim serényen dolgoznak a bugyijában, miközben másik kezemet lassan a felsője alá csúsztatom és úgy kezdem markolászni a mellét. Nem hatalmas keblei vannak, éppen belesimulnak a markomba. Mondhatni tökéletes. Élvezetét nem fogja vissza, egyáltalán nem csöndesen élvez el, ami nekem kifejezetten tetszik. Tudom, hogy a sofőröm is hallja, de egyáltalán nem foglalkozom ezzel. Egyrészt, Abby és az ő ténykedése sokkal jobban leköt, másrészt abszolút nem érdekel, egy jöttment alkalmazottam mit gondol. Na meg, ha őszinte akarok lenni, hallott ő már ilyesmit mióta az alkalmazásunkban áll és a személyi sofőrömként dolgozik. Aligha lepődik vagy jön ő már zavarba az ilyesmi miatt. Viszont szinte partnernőm orgazmusával egy időben a kocsi finoman fékez, majd megáll. A sofőröm ismeri a hirtelen természetemet és a diszkréciót, nem szól egy szót sem. Anélkül is tudom, mi a helyzet. Megérkeztünk. Egy ideig hagyom, hogy Abby kilihegje magát a mellkasomon, várom, hogy újra normalizálódjon a légzése.
- Szeretnéd kényelmesebb helyen folytatni, vagy inkább maradjunk itt, bébi? – kérdezem a füléhez hajolva, suttogva. Őszintén szólva nekem már édes mindegy, csak érezhessem. Akárhogy dönt, ettől csak percek választanak el, ebben biztos vagyok. Legalábbis ha rajtam múlik, mindenképp így lesz.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04 2015, 14:29

Nagyon tetszik ez a helyzet. Ki ne élvezné, hogy mialatt megy alatta a kocsi, egy helyes srác kényezteti? Nekem nagyon kedvemre van a dolog és ezt nem félek kifejezni hangokkal. Olyan köze bújok hozzá amennyire csak tudok. Nagyon jó érezni a testét. Eszem ágában sincs felkelni. Ha akarnák se tudnák, nincs erőm itt hagyni, mert én is annyira felforrósodtam már. Meg azért se hagynám faképnél, mert ha már egyszer elkezdtem valamit azt be szokás fejezni. Nem vagyok én szűzkurva, hogy az utolsó pillanatban táncoljak vissza. Nem bírom azokat a hülye picsákat. Mindegy, nem idegesítem magam ilyesmivel, inkább Koujival törődöm. Egy röpke pillanatra leállok, de csak addig amíg lehúzom róla a felsőjét, utána folytatom azt, amit előtte csináltam. Igazán nem mondhatja, hogy hálátlan vagyok. Mondjuk most a csendes jelző sem illik rám ahogyan lassan elérem a csúcsot, majd végül el is jutok odáig. Nem zavar a sofőr, talán nem néz, de ha mégis akkor se fogok hisztériázni, nem vagyok én annyira kényes.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Ápr. 03 2015, 16:50

Abby & Kouji



Tényleg tetszik, hogy Abby ennyire laza és úgy tűnik, nemcsak látszatra. Nagyon nem szeretem, ha egy lány felhúz, aztán meg álszenteskedik, hogy „de hát ő nem olyan ám”! Szűzribancok. Borzalmasan idegesítőek. Kicsinálnak. Egyáltalán nem szexi viselkedés. Nem vagyok agresszív vagy erőszakos, de ha valaki felizgat, akkor már elégítsen is ki, így vagy úgy. Nem szeretem, ha megkecsegtetnek valamivel, aztán bevágják az orrom előtt az ajtót. Ettől nem fogom többre tartani őket, sőt. Abby azonban nem ilyen, egyértelműen kifejezésre juttatja, hogy tetszik neki, amit csinálok és nem is hagyja azt viszonzatlanul. Fojtottam belenyögök a szájába az élvezettől, de kezem ettől még nem áll meg, ugyanúgy ténykedek a bugyijában, sőt, lassan belemélyesztem a az ujjamat legnőiesebb testrészében és mozgatni kezdem benne, amennyire a helyzet engedi. Már most biztos vagyok benne, hogy nem fogunk eljutni valószínűleg a motelig. Vagy ha igen, addigra minimum a partnerem túllesz egy orgazmuson. Legalábbis a kezemmel már ezen dolgozom, remélhetőleg nem eredménytelenül.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzer. Ápr. 01 2015, 17:19

Ez a napom nagyon jó. Egészh nap pihentem, szörföztem a neten, néztem a tv-t, lustálkodtam. Anyámmal se sikerült összevesznem - pedig vele igazán nem nehéz - és kitaláltam magamnak egy nagyszerű programot a mai estémre. Bulizni mindig szeretek és gyakran szoktam is vagy haverokkal, vagy egyedül egy szórakozóhelyen. Ez mai este jobban sikerült, mint terveztem. Ez az első öt percben találtam magamnak valakit - pontosabban ő talált meg engem -, akivel jól ellehetek. Ráadásul nem is holmi csóró hülyegyerek, hanem egy gazdag normális srácot. Nem túlzott nagyképű, nem bunkó és nem akarja az erkölcscsőszt játszani, hanem helyette élvezi a dolgokat lazán, ahogyan azt kell. Szeretem, ha egy fiú nem imádja jobban magát, mint engem és nem feszeng. Volt már olyan fiúkkal dolgom, akik az utolsó pillantban táncoltak vissza ami elég hervasztó tud lenni. Ő azonban nem ilyen szerencsére, elengedi magát és kényeztet. Hova legyen már ennél jobb ez este? Legfeljebb úgy lehet, hogy testileg még közelebb kerüljek hozzá, de úgy érzem ez egyre közelebb van. elég nyilvánvaló jelei vannak, hogy ő is akarja már. Mikor a keze odatéved az enyém is intimebb területekre vándorol és ott kényeztetem, mialatt a másik kezem a haját turkálja. Már várom, hogy kicsit jobban "elmerüljünk" egymás társaságában.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Márc. 27 2015, 15:08

Abby & Kouji



Hazudnék, ha azt mondanám, nem tetszik Abby bevállalós természete, na meg az, amit csinál. Ez utóbbit egyébként ha akarnám se tudnám már titkolni, hiszen egyértelmű fizikai jelei is vannak, amit ő alighanem elég jól érez is, ahogy az ölemben ül. Igazán élvezem eddig az események alakulását, azt kell mondanom. Nem ütközök ellenállásba, ahogy kezem érzékenyebb területekre kalandozik, sőt, egyértelműen hangot ad tetszésének, amit mindenképp bátorításnak veszek. Fojtottan felnyögök, ahogy ölét az enyémhez dörzsöli. Amikor pedig közel hajol hozzám, szavaitól végképp eluralkodik a lila köd az agyamon és érzem, most már ha akarnék se tudnék megállni. Ez az egyik oka, ami miatt sosem csíptem, ha egy lány mondjuk húzta az agyamat. Nem mintha sokszor lett volna példa rá. Ismerem azért annyira a női testet, hogy tudjam, milyen módon törjem meg a látszólagos ellenkezést, hova nyúljak és hogyan, hogy a nő is elolvadjon és képtelen legyen nemet mondani nekem. Abby esetében azonban nincs ilyesmire szükség. Nem olyan fajtának tűnik, aki innen visszakozna.
- Ahogy a kisasszony parancsolja – válaszolom egy mosollyal az arcomon, majd kezemet a bugyijába csúsztatom és simogatni kezdem, miközben a száját keresem enyémmel, hogy ismét szenvedélyesen nyelvcsatába kezdjek vele.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzomb. Márc. 14 2015, 21:16

Imádom, ha buliztok, csinálhatok amihez éppen kedvem van, egyszóval élvezhetem az életem anélkül, hogy bárki korlátozna engem. Úgy nézek ki, mint holmi kiskedvenc, akit ketrecbe kell zárni azért, hogy ne szökjön meg és kerüljön bajba? Nem, egy fiatal csaj vagyok, akinek van esze mondjon bárki bármit. El is várom, hogy úgy kezeljenek. Nem hagyom magam elnyomni. Alkalmazkodni sem vagyok hajlandó senki igényeihez, csak, hogy ő örüljön. Az egyetlen akinek meg akarok felelni az önmagam vagyok és erősen kétlem, hogy ez a lista valaha bővülni fog akár egy személlyel is. Úgyse lehet elérni, hogy mindenki szemében jó legyél, valakinek akármit is csinálsz sosem fogsz megfelelni. Ha az összes emberhez igazodni szeretnék az történne előbb-utóbb, hogy feladnám magam és a személyiségem és nem lennék több, mint a többiek alárendeltje. Márpedig nem leszek az semmiért sem. Akkor már inkább maradok olyan, amilyen vagyok minden hibámmal együtt. Azért akármennyire is vannak tökéletlenségeim nem bennem van a defekt, ha valaki nem bír, mert vannak barátaim és pasim is, akik így kedvelnek.
Ennek a helyes húzottszemű srácnak is jó vagyok így. És ez viszont is igaz, nem talátam benne olyan negatív tulajdonságot amiért nem tölteném el vele szívesen az estémet. Azt hiszem ezt az is eléggé nyilvánvalóvá teszi, hogy eddig nem hagytam faképnél, beültem vele egy ismeretlen autóba, ami vagy oda visz, ahova mondta, vagy nem és a legkisebb leplezés nélkül tudatom vele főleg testbeszéddel, hogy mit szeretném, ha csinálnánk. Azt se bánnám, ha itt csinálnánk és nem a motelben, mert egyre jobban érzem, hogy feszít belülről a vágy. Egyszerűen jól megtalálja az érzékeny pontjaimat. Amíg a keze a hátsómon pihen kihasználva az egyrészes ruha adta előnyöket ölem az övéhez dörgölöm. Pár sóhaj ki is csúszik a számon ennek köszönhetően.
- Mi lenne, ha nem várnánk a motelig? - kérdezem amikor a keze odacsúszik és a hangomból könnyen ki lehet hallani, hogy nekem már nincs sok kedvem kivárni amíg odaérünk.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Márc. 13 2015, 18:00

Abby & Kouji



Vannak srácok, akik azt gondolják, az egyéjszakás kalandok lényege az, hogy csak magukra figyelnek és tesznek magasról a partnerük igényeire. Én a magam a részéről távol állok attól, hogy Teréz Anya legyek, vagy bármi, meg nem is tartom valami sokra ezeket a kapcsolatokat, de attól még nem vagyok olyan tuskó, hogy csak a saját élvezetem érdekeljen. Különben is, a nő élvezte teszi teljessé az enyémet is. Ha már csinálok valamit, szeretem megadni a módját. Ha nem így lenne, akár egy sarokban is megkettyinthetném a csajt a szórakozóhelyen, de az nem az én stílusom lenne. Én szeretem kényelmesen csinálni. Meg legyen már emlékezetes a csajnak is. Ne bánja, hogy velem van. Ki tudja, talán túl jó is vagyok, abból kiindulva, mennyire nehéz másnap kirugdosnom az ágyamból egyik-másik lányt… És ezt minden nagyképűség nélkül mondom.
Abby egyértelmű jelét adja, hogy tetszik neki, amit csinálok, sőt, még fokozza is a hangulatot, mikor az ölembe ül. Szerencse, hogy nincs messze az a motel, különben lehet nem bírnám ki, hogy itt a kocsiban lezavarjak vele mindent. Ahogy hozzám simul, csókolózás közben egyik kezem a mellére siklik és finoman markolászni kezdem ruhán keresztül, a másikkal pedig először a fenekét simogatom, majd lassan előrehúzom és a ruhája alá kezdem csúsztatni. Ha nem állít meg, rövidesen a bugyijában fogok matatni, már aligha tudom magam ennyire visszafogni. Bár sóhajaiból úgy veszem ki, neki is tetszik a dolog.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Feb. 27 2015, 18:51

Nem mondhatom, hogy panaszra lenne okom. A külsőm jó, eszem is van - oké nem vagyok egy Einstein, de szőke liba se -, ráadásképpen nincs testvérem és gazdag ősökkel vagyok megáldva. Azért azt nem bánnám, ha anyám nem akarna mindig korlátozni aminek általában az a vége, hogy ő kiabál, én meg kimászom az ablakon. Még szerencse, hogy legalább apám normális. Idegbajt is kapnék, ha is próbálna beszabályozni. Akkor tuti még inkább lázadnék és tennék a fejükre. Tiszta mázli, hogy apát simán kenyérre tudom kenni egy kis kedveskedéssel. Ha bármit meg akarok venni amire éppen nincs elég pénzem elég csak kicsit nyaliznom neki és máris megkapom. Azért mostanában egyre ritkább, hogy dolcsit kell tőle kunyerálnom, mivel szülinapomra kaptam egy bankkártyát rajta sok zöldhasúval. Már költöttem el belőle bőven, de maradt is még nem kevés. Mit ne mondjak szeretem, hogy nem vagyok szegény, imádom szórni a pénzt. A legtöbbjét pedig magamra szórom el, viszont úgy érzem ezzel semmi gond sincs. Minden nő szereti magát kényeztetni, ez így normális. Szeretjük, ha a pasik megfordulnak utánunk és mi is elégedetten nézünk tükörbe. Tudom jól, hogy se Jasent, se Koujit nem zavarja, hogy mennyit költünk a külsőnkre, az a lényeg, hogy csinosak legyünk. Tuti ők is elszórnak nem kevés lóvét a kinézetükre, hiszen mindkettő gazdag és igényes. Ezzel szerintem abszolút nincs is semmi baj, amíg nem kezdenek el túl kényesen viselkedni, vagy már-már buzisan ügyelni a megjelenésükre. Kétlem, hogy átesnének a ló túloldalára, szerintem tudnak mértéket tartani. Ami a mértéktartást illeti ma este én élvezetek terén véletlenül se tervezem ezt, minél többet akarok szerezni. Hamar kijutunk a bárból és kint már ott is a kocsi. Nem néz ki rossznak, sőt nagyon is menőnek találom. Az meg főleg, hogy szinte oda se érünk, de már pattan is ki a sofőr kinyitni nekünk az ajtót. Nem semmi, hogy a srác jól néz ki és nem is bunkó, de ráadásul tele van pénzzel, többel is, mint először gondoltam. Odabent tetszik, amit a kis ferde szemű csinál, szeretem, ha valaki nem húzza sokáig a dolgot, hanem hamar belecsap a lovak közé. Azért látom nem túl gyors, mert ügyel arra, hogy felfűtsön, aminek örülök. Egyes srácokból úgy kell kikényszeríteni egy kis előjátékot. Abszolút nem ellenkezek, sőt sóhajokkal fejezem ki, hogy mennyire kedvemre való amit művel. Azért, hogy minél közelebb legyek hozzá beleülök az ölébe a lábaimmal hátul átkulcsolva a derekát. Nem zavar, ha nem várjuk meg, hogy a motelba érkezzünk, nekem itt is tökéletesen megteszi. A sofőr kicsit se zavar, nem olyan vagyok, akit egy kis társaság feszélyez.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzomb. Feb. 21 2015, 16:18

Abby & Kouji



Tetszik, hogy Abby is ugyanolyan lazán benne van mindenben, mint én. Jobban nem is alakulhatna az este. Talán már egy kicsit túl ideális is az egész. Nem mintha panaszkodnék, minden estének ilyennek kéne lennie.
- Akkor akár indulhatunk is – mondom közelebb hajolva hozzá és még egyszer megcsókolom, mielőtt a kijárat felé indulnék vele, a kezét fogva. Remélem, nem késlekedik sokat a sofőröm. Ha így tenne, biztos nem teszi zsebre, amit kap. Szerencsére ismeri már a hirtelen természetemet, így tudja, nem érdemes packáznia velem. Na persze az esetleges nagy forgalomról ő sem tehet. Ez persze engem nem szokott meggátolni abban, hogy letoljam, ha megvárat. De alapvetően elégedett vagyok vele. Végtére is, az a munkája, hogy bárhol, bármikor a rendelkezésemre álljon. Kevés személyes alkalmazottam tudta eddig hosszútávon elviselni, ahogy kezelem őket, de ő egész jól bírja már egy ideje. Ami azt illeti, a személyzetünknek hajlamos vagyok a legrosszabbik oldalamat mutatni. Kiskorom óta abban nevelkedtem, hogy a kiszolgáló személyzet nem igazán megy emberszámba, ezért gyakran előfordul, hogy ha valaki felbosszant vagy egyszerűen csak rossz napom van, annak ők isszák meg a levét. De fizetünk nekik eleget ahhoz, hogy ezt lenyeljék, szóval szerintem azért annyira nem kell őket sajnálni. Különben akár fel is mondhatnának, valami miatt mégsem teszik, csak nagyritkán egy-egy. De ma szerencséje van, mire kiverekedjünk magunkat a szórakozóhelyről, már ott is látom a sötét, menő kocsit a parkolóban. Odavezetem Abbyt. A sofőröm már ugrik is ki a volán mögül és miközben jó estét kíván, már nyitja is a hátsó ajtót. Előre engedem Abbyt, majd én is beszállok. Mikor a sofőr is elfoglalja a helyét, megmondom neki a címet, majd úti társnőm felé fordítom a figyelmemet ismét. Magamhoz húzom és szenvedélyesen, elmélyülten csókolni kezdem, néha a nyakára is áttérve, miközben a combját simogatom. Elég laza csaj, nem hinném, hogy most kezdene el ellenkezni. Én igazán nem zavartatom magam a sofőröm miatt, ő is látott már elég ilyen jelentet, nem fog szólni semmit. Hogy Abbynek ez mennyire sok, az meg majd kiderül. Ha húzódozna, legfeljebb visszaveszek, míg odaérünk a motelhoz.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Feb. 13 2015, 18:49

Emlékszem egyik nap, amikor véletlenül belebotlottam anyámba a házban feltette a kérdést: Miért nem tudsz kicsit jobb lenni? Azon esküszöm kiakadtam. Igenis jó vagyok, csak ő ezt nem látja. Oké, nem tartok be vakon minden idióta szabályt, de ez tényleg olyan főben járó bűn? Attól még jószívű vagyok, meg normális. Persze az ő szemében én mindig gonosz lázadónak tűntem, mert sosem bírtam, hogy mindent be akar szabályozni, meg felügyelni és persze szívesen átléptem a kijelölt határokat. Ezzel szerintem abszolút nincs semmi baj, minden fiatal ilyen, akit a szülei gúzsba akarnak kötni és csak rövid pórázon tartanak. Hülye az, aki ez ellen nem lázad fel és feszegeti a határokat. Ezért is értjük meg egymást olyan jól a haverokkal, mert azok értenek meg igazán, akik hasonló cipőben járnak ezért könnyen átérzik a helyzeted. Aki totál más életet él, még véletlenül se volt olyan szituban, mint te az max akkor érez veled együtt, ha nagyon empatikus, de akkor se mindig. Aki megvet minket lázadókat valószínűleg olyan, akinek sokkal liberálisabb szülei vannak. Ezzel nem is lenne baj, csak az zavar, hogy úgy vetnek meg minket, hogy nem ismerik mi van a felszín alatt mégis okoskodnak, mintha mindent tudnának. Akkor beszéljenek, ha már felvették a másik cipőjét és végigjárták annak az útját megbotladozva minden kőben amiben ő is érezve az örömét, a fájdalmát és a könnyeit.
Őszintén örülök, hogy Kouji nem ítélkezik felettem és nem akar kioktatni, vagy atyáskodni, hanem csak simán jól érzi magát velem. Bírom ezt a srácot, mert helyes, jó fej és totál laza, olyan, akire most szükségem van egy kis szórakozáshoz. Érzem, hogy bár már kiértünk a tánctérről és a sarki foteloknál hozzá közel állok még bőven nincs vége a mókának, sőt egy része még csak most veszi majd kezdetét.
- Nekem jó, mehetünk. - mosolygok rá. Nem vagyok annyira válogatós, hogy egy motel nem felelne meg nekem. Arra nem is gondoltam, hogy neki saját sofőrje lehet, de mint kiderült van és ez szerintem király dolog lehet, biztos a csajoknál is jól be tud vágódni vele.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeVas. Feb. 08 2015, 14:51

Abby & Kouji



Abby pontosan azt a választ adja, ami nekem a legjobban tetszik. Nincs már kedvem többet inni, úgy érzem, kellemesen a fejembe szállt az alkohol már így is. Elégedetten mosolygok rá, majd bólintok és a kezét fogva vezetem kifelé a táncoló tömegből. A sarokban lévő kanapék felé tartok. Itt elengedem a kezét, hogy ha esetleg pihenni akarna a tánc után, leülhessen, de ha hozzám simulva állna mellettem, az sem lenne éppen ellenemre. Előkotrom a mobilomat a zsebemből és a gyorshívóból kikeresem a személyi sofőröm számát. Természetesen egy-két csöngetés után rögtön felveszi. Még jó, hiszen ez a munkája, hogy rendelkezésemre álljon, amikor csak szükségem van rá. Elmondom neki, hova kérem a fuvart, ő pedig biztosít róla, hogy néhány percen belül megérkezik, majd bontom a vonalat. Körbepillantok, de sehol sem látom a haverjaimat a zsúfolt klubban. Lehet, hogy a tánctéren fűznek valami nőket, esetleg páran a vécében vagy a klub előtt rókáznak, páran talán már haza is mentek közülük. Igazából mellékes. Bennem igazán megvolt a szándék, hogy elköszönjek, de hát ha nem, nem. Azért nyilván nem csinálok ebből magamnak különösebb gondot. Figyelmemet újra Abby felé fordítom. Odahajolok hozzá, bármivel is foglalja el magát éppen.
- Szóltam a sofőrömnek, nemsokára megérkezik. Tudok egy motelt nem messze innen, ha megfelel. Indulhatunk? – miközben beszélek, hozzá egészen közel hajolok és mélyen a szemébe nézek.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzomb. Feb. 07 2015, 17:06

Szeretem elengedni magam és felszabadultan azt csinálni amihez kedvem szottyan anélkül, hogy bárki is ugráltatná, vagy visszafogna. Nem vagyok senkinek sem se a rabszolgája, se a csicskája. A pasimnak is megmondtam már a legelején csak úgy járok vele, ha nem korlátozza a szabadságom és nem akar a tulajdonává tenni. Cserébe ezt én is megadom neki és nem fojtom meg a szeretetemmel és a csimpaszkodásommal. Tudom, hogy az egy tipikus hiba, ami könnyen tönkretehet egy kapcsolatot. Nem kellett hozzá zseninek lenni, hogy rájöjjek amennyire hasonlít hozzám Jake valószínűleg ugyanazok a dolgok irritálják, mint engem. Fejjel előre menekülnék, ha a pasi állandóan a nyakamban lenne és nem hagyna egy percig se nyugton, meg ellenőrizgetne. Tudom, hogy ő is ugyanígy reagálna, ha mindig vele akarnék lenni és minden percben tudni akarnám, hogy mit csinál. Megbízom benne annyira, hogy a féltékenység gondolata is alig üsse fel a fejét a fejemben. Erre persze páran azt mondják, hogy csak azért nem vagyok féltékeny, mert nem szeretem igazán, de ez hülyeség. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem és pont ezért nem vagyok féltékeny. Úgy sem hagyna el, ismerem annyira, hogy nem tudná megtenni, mivel bármennyire is játssza a lazát nem egy érzéketlen tuskó. Így meghagyom neki azt a teret, amit igényel és azt is megengedem neki hogy megfektessen más csajokat, hiszen az csak szex, egy érzelmektől mentes szükséglet. Én is lefekszem másokkal, de ugyanúgy jó a kapcsolatunkban az intimitás is, gyakran keressük egymás társaságát ilyen téren is.
Az, hogy most éppen Koujinak rázom magam és vele csókolódzok az számomra abszolút nem jelent szerelmet, meg semmi ilyesmit. Egyszerűen jól érezzük magunkat büntetlenül, kötöttségek nélkül. Tudom, hogy max egy ágyban kötünk ki az este, reggel mindketten megyünk tovább a saját utunkon is kész. Nem tervezek vele házasságot, vagy semmi komolyabbat, csak egy kis szórakozást, ami leköt estére és mindkettőnknek jó. Ebben mi a rossz? Szerintem semmi, hülye az, aki elítéli az egy éjszakás kalandokat. Nincs azokkal semmi baj, csak azok nem szeretik őket, akik már egyből férjet keresnek és azt hiszik a szex már garantálja is nekik, hogy a férfi mellettük marad, aztán meg vannak lepődve amikor másnap a partner menne el, mert ő véletlenül sem gondolt elköteleződésre. Nem is értem az olyan lányok miért bárban akarnak maguknak maguknak párt fogni, vannak társkereső irodák, ha mást nem forduljanak oda és akkor kisebb eséllyel esnek így pofára.
- Szerintem keressünk valami nyugodtabb helyet. - döntöm el hamar. Az biztos, hogy ha megpróbált volna itt magáévá tenni minimum felképeltem volna, de az is meglehet, hogy csak simán itt hagytam volna. Szerencsére tudj a határokat és érzi akármennyire is nem játszom feleslegesen az erkölcsös lányt attól még velem sem tehet meg amit csak akar.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeCsüt. Feb. 05 2015, 00:45

Abby & Kouji



Határozottan egyre jobban érzem magam és ez nemcsak az alkohol miatt van, ami így a táncterem közepén, ahol nagy a tömeg és ebből kifolyóan melegebb is van, talán egy kicsit még inkább a fejembe szállt. Ahogy Abby rázza magát, azt határozottan élvezet nézni. Hát még ahogy reagál a közeledésemre! Mondjuk szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy elég jól tudok bánni a nőkkel, a teljesítményemre panaszt még senkitől nem hallottam, de ő ritka gátlástalanul mutatja ki, hogy élvezi a helyzetet és ez tetszik. Minek is az álszemérem? Teljesen fölösleges. Attól nem fogok többre értékelni vagy erényesebbnek, erkölcsösebbnek tartani egy csajt, mert kéreti magát. Tessék-lássék módon tiltakoznak, de a vak is látja rajtuk, hogy ők lennének a legcsalódottabbak, ha abbahagynám a próbálkozást. Az efféle viselkedés engem csak fáraszt és egy kicsit idegesít. Nem fogom őket jobban kívánni tőle, legfeljebb szűzribancnak tartani. Szóval totál hülyeség. Kifejezetten kellemessé teszi a dolgot, hogy Abby nem ilyen. Ahogy a nyakán csókolgatom, hallom a belőle feltörő, apró sóhajokat. Alighanem érdemes megjegyeznem, hogy az este hátralévő részében is megéri majd erre a területre figyelmet fordítani, úgy érzem. Aztán felém fordul és szenvedélyesen lesmárol. Ostoba lennék nem viszonozni. Csók közben elég szemérmetlenül markolászom a hátsóját, de nem érzékelek részéről semmilyen rosszallást, sőt, ahogy közelebb húzódik hozzám és a hajamban turkál, abból arra következtetek, hogy talán még élvezi is a szituációt. Nem sietek befejezni a csókot, elég elmélyülten, akár percekig is folytatom vele ezt a nyelvcsatát, miközben természetesen a kezemmel sem vagyok tétlen. Mikor végül befejezzük, nem távolodok el tőle túlságosan, a kezem továbbra is rajta marad, miközben mélyen a szemébe nézek pár másodpercre, majd a füléhez hajolok, hogy értse, amit mondok neki.
- Akarsz még inni valamit? Vagy esetleg keressünk valami nyugodtabb helyet? – Biztos vagyok benne, hogy érti a célzást. Annyira gátlástalan én azért nem vagyok, hogy itt a tánctér közepén tovább menjek annál, ahová eddig eljutottunk. Hallottam ugyan sztorikat arról, hogy egyesek a tánctér közepén vittek végbe dolgokat, de én ezt egyrészt irreálisnak tartom, másrészt nekem ez azért kicsit sok lenne, még ha igaz is. A vécé felé vezető folyosón egy eldugottabb rész, az persze más. De akár egy közeli motelszobát is megér nekem a dolog. Ahogy éppen jön. Én tényleg igazán rugalmas vagyok e tekintetben.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeSzer. Feb. 04 2015, 21:32

Nem az a fajta csaj vagyok, aki túl sokat tétovázik, hogy mit tegyen és mit nem. Egyesek azt mondják, hogy érdemes többet gondolkodni mielőtt cselekszik az ember, de ez szerintem hülyeség. Ezt általában úgyis az olyanok mondják, akik félnek igazán élni, mert állandóan amiatt aggódnak, hogy mi lesz a dolog következménye. Ostobaság ennyit stresszelni a dolgokon, mert a túlzott parázással csak elszalasztjuk azokat a pillanatokat, amik később emlékezetesek lehetnek. Az élet azért van, hogy élvezzük amíg lehet, mert csak egyszer élünk, mindenkinek csak egy esélye van élni az életét. Én aszerint a felfogás szerint élek, hogy a most a fontos, a holnap úgyis rejtély és majd úgy alakul, ahogy kell. Akit meg akar szívatni az élet azt meg fogja csinálhat ellene bármit, akit meg nem akar, az meg örüljön neki és élvezze az idejét. Nem nagyon bírom, amikor ha néha beülök egy-egy órára osztják nekem az észt a felelősségről, meg arról, hogy ők a helyemben másképp viselkednének, mert így nem lesz jó. Ezzel a hülye szöveggel teljesen az agyamra tudnak menni. Nincsenek az én helyemben, nem értenek meg úgysem, akkor meg minek okoskodnak annyit. Az a kedvencem amikor egy tanár próbája a normálist adni és jön azzal a maszlaggal, hogy legyek jobb, mivel aggódik miattam. Nem csoda, hogy alig járok suliba, hogy ha egyszer-kétszer megjelenek ott akkor is mindig csak a "bölcsességeiket" kell hallgatnom. Az észosztással nem csinálnak kedvet a tanuláshoz, sőt az enyémet egy életre elvették attól, hogy bármilyen oktatási intézménynek akár csak a közelébe menjek. Még hogy én nem vagyok jó. Hát ezzel rendesen fel tudnak idegesíteni. Szerintem én így vagyok jó és kész. Akinek nem felelek meg az így járt, magamnak így vagyok príma és ez a lényeg. Nem kell miattam aggódni, tudok magamra vigyázni, meg van eszem, ha gázos a helyzet majd megoldom valahogy és kész. Már régen nem vagyok kislány, akire mindig vigyázni kell és fogni a kezét, hogy megvédjék a bajtól. Utálom is, ha gyerekként kezelnek. Már 19 vagyok, két év és hivatalosan felnőtt vagyok. Sőt, azt hallottam egyes európai országokban már most felnőttnek számítok. Azonban nem akarok oda menni, tökéletesen jó nekem itt. Imádom LA-t, főleg a jó kis tengerpart, meg a sok szórakozóhely miatt, ahol bőven lehet jókat bulizni, ami szuper. Ez is ahol most vagyunk nem rossz kis hely, könnyű itt jól érezni magát az embernek, mert hangulatos és igényes a berendezés, de nincs túlcicomázva, vagy ilyesmi. Most nagyon nem nehéz jól szórakoznom, mert a zene amire rázom magam kellemes, ahogy Kouji társasága is. Tetszik ahogy reagál a táncomra, ami igen, valóban neki szólt. Kinek másnak szólt volna? Tudom, hogy vannak itt is bőven srácok, de én nem velük jöttem ide és nem velük akarom eltölteni az estém, hanem ezzel a japánnal. Eddig úgy veszem észre nem ellenezné, ha az este további részében is vele maradnék. Az pedig könnyen lehet, hogy boldogítom a következő pár órában, nincs ellene semmi érvem, inkább mellette van. A nyakamon ejtett csókok egy-két apró sóhajt csalnak ki belőlem, mivel az egy érzékeny pontom. Felé is fordulok és csókot kezdeményezek belevíve egy kis nyelvjátékot is. Érzem, hogy taperol, de nem bánom, cserébe az én egyik kezem a hátán pihen, a másik meg a fürtjei között turkál kicsit játszva azokkal. Úgy érzem mi még ma nagyon jól fogunk mókázni, ha így alakulnak tovább a dolgok.

//Bocsi a késésért. :$//
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeVas. Feb. 01 2015, 22:28

Abby & Kouji



Nem csalódok, Abby olyan lelkesen áll hozzá a táncolás kérdéséhez, mint vártam. Ha nem én húznám be a táncterem közepére, alighanem ő vonszolna be engem. Erre azonban semmi szükség. Szívesen táncolok egy ilyen csajjal, mint ő. Ha már itt tartunk, egyáltalán nem volt rossz döntés, Abby ugyanis egyáltalán nem fogja vissza magát. Nem vagyok ostoba, tisztában vagyok vele, hogy szándékosan kelleti magát. A táncnál ugyanis keresve se lehet alkalmasabb terepet találni erre. Hiszen simán le lehet tagadni, illetve olyan ártalmatlannak is tűnik az egész. De távolról sem az. Most ez azonban nem zavar, mert bízom az este pozitív kimenetelében. Abby nem olyan lánynak tűnik, aki csak hülyítene. Mármint, nyilván nem férjet keres, de pont ez a szerencse benne. Az olyan lányokkal mindig csak a gond van másnap, meg rosszabb esetben még napokig, vagy akár hetekig is. Totál kikészítenek néha. Persze ez nem fog vissza attól, hogy csajozzak. Előbb-utóbb azért minden félreértést lehet tisztázni. Meg én nem is ígérek nekik soha semmi olyat, amit ne tartanék be, szóval szerintem teljesen fair módon járok el. Nem is értem, ezt egyik-másik csaj miért gondolja másképp. Attól, hogy egy este jól érezzük magunkat (egymást), az nem jelent semmilyen hosszú távú elköteleződést a szememben. Most azonban nem kellenek ezek a komor gondolatok. Valahogy Abby időnként hozzám dörgölőző hátsója jobban leköt per pillanat. Mi tagadás, elég szexin tudja tekerni a csípőjét. Nem vagyok fából, természetesen nem maradok szimpla passzív nézője a műsorszámnak, közelebb húzom magamhoz olykor és úgy rázzuk magunkat a zene ritmusára. Lehelek egy-két csókot a nyakára, aztán mikor felém fordul, ismét megcsókolom. Kétlem, hogy tiltakozna, így ismét egy elmélyültebb nyelvcsatába kezdhetünk. Közben, ha hagyja, a kezemet lejjebb csúsztatom és formás fenekét kezdem markolászni.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimeVas. Feb. 01 2015, 11:48

Nagyon jó ebben a klubban lenni. A berendezés, a hangulatvilágítás, a zene, az emberek sokszínűsége egyedivé és felpezsdítővé varázsolja ezt a helyet. Az előző bár se volt rossz, de ez jobb, nekem legalábbis inkább ez tetszik. Élettel telibb és több korombelit látok. Nem mintha most annyira számítana, hogy kik vesznek körül, mert nem akarok felszedni senkit - itt van Kouji és ő megfelel -, azonban mégis jobb, ha fiatalok közt lehet az ember. Én legalábbis szeretem, ha nem mindenki felnőtt körülöttem. Azok néha olyan gátlásosak és ünneprontók tudnak lenni. Emlékszem egyszer belebotlottam itt az egyik fiatalabb tanáromba. Eléggé elszúrta a kedvem, amikor kioktatott a felelősségről, pedig én totál lazának hittem. Szerencsére itt most sem őt, se mást ismerőst nem látok, aminek örülök.
Ahogy Kouji válaszul feltett kérdéseinek is. Jó, hogy ő sem csak ücsörögni, meg inni akar, mert akkor eléggé elkenődtem volna, ha azt válaszolja, hogy nincs kedve táncolni. Akkor maradhattunk volna a másik bárban is. Látom nem teljesen hülye srác, hogy kihasználja a táncolás közben esetlegesen adódó alkalmakat. Annak is örülök, hogy nem használja ürügynek a haverjait, hanem inkább bevállalja, hogy kicsit morognak, de engem választ helyettük. Ez bizony nagyon jól esik.
- Akkor menjünk! - jelentem ki lelkesen és a kezét fogva követem őt lelkesen. Nem a legegyszerűbb bejutni a sok szórakozó embertől, de végül csak akad egy kis hely, ahol tudunk mozogni. Könnyen átadom magam a zene ritmusának és úgy mozgatom a testem, ahogy az diktálja. Közben persze meg-meg rázom a fenekem és hozzásimulok a japán fiúhoz. Bevetek egy-két csípőtekerő mozdulatot is, mivel tudom, hogy az tetszik neki. Ez az egyik legjobb dolog a táncban szerintem. Hogy nyugodtan lehet dörgölődzni, fogdosni, bűn nélkül, mert a sértődés szinte teljesen kizárt. Legrosszabb esetben az ember a véletlenre fogja a dolgot és elnézést kér. Lány vagyok, viszont ennyit még én is tudom, annyit járok bulizni, hogy kitapasztaltam már idő közben. Próbálkoztak már nálam is ezzel a trükkel és gyakran el is hajtottam az illetőt a francba egy jót nevetve a szitun. Az biztos, hogy Koujit nem fogom elzavarni, ha bepróbálkozik, részben mert ma este nagyon jó kedvemben vagyok.

//Elnézést a késésért és a mennyiségért. :$//
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Party Face
Party Face
Kouji Oohara


Abby & Kouji Tumblr_m9snakXK4g1qlx5ip ζ Posts Number : 49
ζ Join date : 2014. Jun. 12.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista
ζ : Abby & Kouji Tumblr_lsdyuxIihF1qbd2uio1_400

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Jan. 30 2015, 15:54

Abby & Kouji



Úgy látom, Abby is hozzám hasonlóan jól szórakozik. Láthatóan egyáltalán nincs ellenére a közeledésem, sőt még olykor fokozza is a dolgot. A programmal is elégedettnek tűnik. Úgy fest, egy rugóra jár az agyunk. Alighanem az este további része is hasonlóan szórakoztató lesz mindkettőnk számára. Én legalábbis ebben reménykedek. Abby mindenesetre elég bevállalós lánynak tűnik, ami mindenképp bizakodásra adhat okot. Nem kell szerencsére sokáig kutyagolnunk, mire elérünk egy klubot. A társaság egynémely tagjára pillantva ez mindenképp szerencse. Ahogy a helyre belépve ma esti kísérőm őzike szemekkel rám pillant, megint el kell mosolyodnom.
- Már hogyne mennénk, Szépségem? Hiszen ezért jöttünk ide, nem? – kérdezek visszaszórakozottan, a szavakat a füléhez közel hajolva mondom, hogy halljon az üvöltő zene mellett is. majd lehelek egy puszit a nyakára és eltávolodok tőle, hogy a kezét megfogva el is indulhassak a táncparkett közepe felé. Nem hinném, hogy nagyon rángatnom kellene, hogy kövessen. Hogy a többiek addig mit csinálnak, nőt próbálnak keresni maguknak, vagy esetleg leülnek kicsit a bárpulthoz, hogy összeszedjék magukat, jelen pillanatban nem különösebben érdekel. Ha valaki túl sokat ivott, az az ő baja. Én jól akarom érezni magam. Jelen pillanatban leginkább Abby-vel. Mikor egy megfelelő, nagyjából levegősebb részre érek a zsúfolt tánctérben, szembefordulok ma esti partnernőmmel és lötyögni kezdek vele a zene ritmusára. Remélem, a táncban sem túl visszafogott, szívesen venném, ha hozzám simulna olykor, esetleg mutatna egy-két erotikusabb csípőtekerést, vagy hasonlót. Azt mondják, az ember ágybeli teljesítményéről is sokat elárul az, ahogyan táncol. Én ebben sem vagyok félszeg, meg másban sem. Erre a zenére egyébként is mindenki tudja rázni magát szerintem. Egy pasinak nem kell egy Travoltának lenni, hogy itt jó legyen. A lányok között persze van, aki erotikusabban vonaglik, mint mások, de itt se kell olyan nagy tudás, ha le akarnak nyűgözni végül is. Meglátjuk, Abby hogyan „muzsikál” ebben a műfajban.
Vissza az elejére Go down
Abigail Peterson
Party Face
Party Face
Abigail Peterson


Abby & Kouji Bcd328647b037920c7765d9540420e99_th2 ζ Posts Number : 28
ζ Join date : 2014. Oct. 28.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Főleg bulikban, vagy esetleg otthon (LA).
ζ Job : Tanuló
ζ : Az én barátom. <3

Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitimePént. Jan. 30 2015, 11:43

Jól indul ez az este, mit mondhatnék, nincs okom panaszra. A kedvem remek - igaz, erre picit az alkohol is rásegít -, energiám van bőven, már alig várom, hogy átérjünk egy diszkó, vagy hasonló helyre, ahol majd tudok jó sokat táncolni. Szeretek mozogni, érezni a zenét, ahogy a fülembe mászik, bekúszik a bőröm alá és teljesen átadom magam neki. Úgy érzem Koujival el tudnánk lenni a parketten egy darabig. Bevállalós srácnak nézem, olyannak, akit kevés dolog akadályozhat meg és kétlem, hogy egy kis mozgásba ne menne bele. Szeretek vele lenni és kicsit se bánom, hogy közel húz magához, hogy megérint, simogat. Kifele tartva a bárból simán hagyom neki, hogy a derekamnál átfogjon. A csípős hideg szél miatt kissé neki is simulok, ahogy átadom magam ennek a finom irányításnak. A puszi után felnézek rá és magam kezdeményezek egy smárt. Nem húzom sokáig, hagyom szóhoz jutni, és az utasítását meghallva a szabad kezem ökölbe szorítva az égnek emelem boldogan ezzel is kifejezve mennyire egyet értek vele.
Szerencsére van egy klub a közelben, ahova lassan beérünk. Bent meleg van, ami nagyon jól esik a kinti időjárás után. Hangosan szól a zene és rengeteg a táncoló ember. A bejárattól balra van egy hosszú pult a fal mentén, amely mögött a kiszolgálószemélyzet minden fizető vendég kívánságát teljesíti. Hát személy szerint én most nem kívánok alkoholt, sokkal inkább másra vágyok.
- Nem megyünk táncolni? - kérdezem az engem fogdosó japán srácra nézve várva a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abby & Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abby & Kouji   Abby & Kouji Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abby & Kouji
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kouji Oohara
» Jennifer & Kouji
» Evangeline & Kouji
» Holly & Kouji
» Taylor & Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: Jesse's Bar-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.