Mark & Madison

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeSzer. Aug. 17 2016, 23:22

Érzem és látom is rajta, hogy kemény diót adtam neki, tudom, hogy nehéz amin most át kell mennie. Még talán nehezebb, mint nekem, mert neki rendes élete van. És az egészet itt kell hagynia, az egyetlen olyan rokonával együtt, aki számít neki, és akit szeret. Én vihetem a fiam, de ő egyedül jön, és tudom, hogy a mi jelenlétünk mellette meg sem közelítheti a testvéréét, hiszen egészen más kategóriába tartozunk az ő életében. Én csak a bibi vagyok, ami miatt zűrben van, a testvére viszont az ő vére, közös a világuk, és szeretik egymást már jó rég óta. Mi csak úgy... összecsapódtunk. És a fontossági sorrendben nyilván a fivére mögött állunk jóval. Értem, és megértem, hogy nehéz, a helyzete. És hazudnék ha azt mondanám, hogy ismerek olyan mondatokat, amik vigasztalásra valók lehetnének a helyzetünkben. Meg sem tudom közelíteni, azt, amit ő átél.
Csak együttérezni tudok, mással nem tudok segíteni neki egyelőre. Félti a testvérét, de csak remélni tudom, hogy megússza ő is és mi is. Én tudom, hogy nem kockáztathatjuk a találkozást vele, vagy a rá való várakozást. A helyemben a fivére is így tenne, ha nekem volna testvérem, és ő ilyen szituba kerülne vele, ők is hátrahagynának engem. Ez a legbiztonságosabb megoldás.
Megkönnyebbülten sóhajtok, mikor végül kimondja, hogy benne van a dologban. Bólintok, hogy rendben van. Odanyúlva megfogom, és megszorítom a kezét egy pillanatra. Aztán nézem, hogy papírt vesz a kezébe, és üzenetet hagy rajta a testvérének. Figyelem, hogy az asztalra teszi, és magamban bízok benne, hogy lesz a bátyjának lehetősége megtenni ugyanazt az utat, mint Madie-nek, odamehet az asztalhoz majd, megfoghatja azt a cetlit, és megnyugodhat, hogy a húga jól van. Mert ha ezt meg tudja tenni, akkor él. És ha él majd, megkereshet minket, és akkor Madison boldog lesz.
Mikor megáll mellettem, hozzá hajolok. Homlokomat a fejére támasztom, beszívom haja édes illatát.
- Pedig ezt gondolom Tudod, én... - kezdem, egy keserű mosollyal. Tudom, hogy sürget az idő, mégis szükségem van egy percre vele... Pont azt érzem, amit mond. Hogy a lelke mélyén utál, undorodik tőlem, hogy bolond és gyilkos vagyok, és kicsit sem érdemlem meg hogy itt legyen velem, s még ha végtelenül vágyok is rá hogy megvédhessem, mégis, úgy érzem, én vagyok az egyik utolsó ember, akit választania kéne, mert nálam sokkal jobbat érdemelne. És hát sosem volt szerencsém az életben, most is, megtalálom a lányt, akivel lenni akarok, erre megölök valakit, a lány életveszélybe kerül, és menekülhetünk a bűnöző főnököm meg a bandája elől, nehogy mi is meghaljunk. Ilyen művészien elcseszett élet nincs még egy, mint az enyém.
Bár megcsókol... és a csókja olyan, mint az a nyúlüreg lehet, amibe az a kis csaj esik a mesében. Egy olyan világba, olyan ember bőrébe, olyan kavalkádba sodor engem, ami teljesen fura, és idegen, és ismerős mégis, és lenyűgöző, varázslatos, döbbenetes, különös, ijesztő, és... és egészen más, mint amit érdemelnék... Közben, már majdnem el is felejtem, hol vagyok, mi vagyok, és mit kéne épp tennem... Mikor elválunk, Madie szemében is csak... csak azt a varázslatot látom, amiben hinnem kéne, de piszok nehéz...
- Furcsa...
A szavai a szívemig hatolnak. Szinte olyan, mintha... mintha a keze a mellkasomba nyúlna, és körülfogná a szívem, de nem durván, hanem... szeretettel...
Önkéntelenül is elmosolyodom, amikor újra kimondja, hogy szeret.
- Furcsa... - újra kimondom, pedig az elején nem is tudtam mit akarok vele pontosan jellemezni. Talán az egészet... Mindent amit érzek, ami történik... mindent. - Azt hiszem, nekem ezt még soha senki nem mondta - vallom meg, ami számomra is különös, de tényleg nem emlékszem olyanra, hogy ezt nekem bárki is mondta volna... valaha... Talán ezért jelent most ilyen sokat, hogy Madie kimondta...
Lassan végigsimítom két kezem a két orcáján, hozzá hajolok, és lágyan megcsókolom a homlokát, aztán az ajkait. Nem tudom honnét ez a gesztus, mégis... jó érzés. Talán mert úgy érzem bízik bennem... vagy legalábbis azt hiszem ezt érzem...
Aztán visszaránt a rideg valóság. Az utcáról beszűrődik egy szirénázó autó zaja, ami felráz újra, és némileg mondhatom, hogy a varázs elmúlt. A valóság erős.
Nézem, amint Madison csomagol. Mikor átadja a telefonját, szétszedem a készüléket, kiszedem a kártyát belőle, leteszem egy közeli asztal kemény felületére, kezembe veszek egy tömör kemény fából faragott valamit egy szekrényről a közelből, valami figura, díszbigyó, de nem is számít, nekem arra kell, hogy széttörjem vele a kártyát. Amilyen apró darabokra csak tudom, hogy végleg használhatatlan és javíthatatlan legyen. Aztán odébb söpröm a maradványokat, és ugyanígy járok el a telefonnal is, ami kicsivel nagyobb zajjal és kupival jár, de biztosra megyek. Nem csak a kártyán lehet adatokat tárolni, hanem a telefonon is, és minden ilyesmit meg akarok semmisíteni. A telefon manapság az ember legszemélyesebb kütyüje, azon rengeteg nyomot hagyunk, szóval ki kell iktatni végleg, ha az ember el akar tűnni.
- Az én lakásomra, a cuccomért, aztán a fiamért. Utána egy ismerősömhöz. Közös ismerősünk a bátyáddal, tőle szerezhetünk új papírokat, a városon kívül lakik, nála nem fognak keresni az tuti, megbízható fickó, és profi a munkájában, gyors és profi, ami nekünk jó - nézek fel rá, mikor végzek a pusztítással, és úgy látom, ő meg a pakolással. Követem ki a folyosóra, miután végignéztem a lakáson, szemem végigmérte a holmikat, hátha meglátok még valamit, ami árulkodó lehet ránk, de nincs semmi, ami nagy bajt okozhatna nekünk.
Kifelé menet tovább magyarázok.
- Ha megvannak a papírok, akkor pedig el innen, amilyen messze csak lehet. Loptam egy kocsit, hamis rendszám van rajta, azzal megyünk a hamisítóhoz, ő beváltja a kocsit a papírokért cserébe, és tőle bérelhetünk újat, amivel elmehetünk valameddig. Utána kitaláljuk merre tűnjünk el, és akkor választunk, mivel utazunk tovább, kocsival, tömegközlekedéssel, vagy amivel akarunk. A lényeg, hogy ne legyünk követhetőek egy jó kis távolságig, és ne félreeső helyeken ténferegjünk. Minél forgalmasabb egy út vagy pihenő, annál kevesebb az esély, hogy ránk találjanak. Forgalmas útvonalakon kell eltűnnünk.
Biztatóan megszorítom Madison kezét, és igyekszem magabiztosnak tűnni, miközben kilépünk az épületből.
- Ha már elég messze leszünk, akkor meg már... bárhová mehetünk. A lényeg csak annyi, hogy ne kötődjön a hely a régi életünkhöz. Az új életünknek semmi köze nem lehet a régihez. Egy darabig legalábbis semmi.
Mély lélegzettel nyugtatom magam. Nincs visszaút. Tudom ezt, mikor az utcán parkoló kocsihoz vezetem Madisont, és kinyitom neki az ajtót. Tudom, hogy egyszerre veszélyes és biztonságos a tettem. Eltűnünk, és ha jól csináljuk, biztonságban leszünk. Ha nem, akkor oltári nagy bajban, de... reménykedem. Madie-ért és a fiamért erősnek kell lennem, mert nekem kell megvédeni őket. Bármi áron!
Erre gondolok, ahogy besorolok a forgalomba, és eltűnünk szem elől a többi kocsi közt...



(Akkor vége. Wink )
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeSzer. Aug. 17 2016, 11:05

Ígéretére csak sikerül felnéznem rá, és mélyen a szemeibe fúrnom a pillantásomat, bár korántsem olyan határozottan, mint tettem azt a sikátorban, akárhányszor csak egymásra néztünk, most inkább határozatlanabb, és kissé naiv tekintettel, mintha el sem hinném, amit mond. Talán nem is hiszem. Eddig kétszer találkoztunk, és kétszer is feküdtünk le egymással, és bár az utóbbi alkalom úgy tűnik mindkettőnknél folytatásért kiált, valójában fogalmam sincs miért is tartjuk ennyire fontosnak a másik védelmét. Merész lenne azt állítani, hogy más, bonyolultabb érzés is keveredik köztünk. Pedig valószínűleg így van, már, ha csak a sajátomat is nézem, de minden bizonnyal állíthatom, hogy így van ez, és meg is rémiszt. Hogyan érezhetek így iránta, mint előtte mások iránt soha sem? Lehetséges ilyen egyszerűen, és könnyedén megszeretni valakit, aki eddig nem is volt részese az életemnek? Úgy látszik, mégiscsak lehet.
- Én nem.. nem tudom. - ismerem be, miután leginkább magamban gyötrődök egy sort. Csak egyet tudok, de azt biztosan, hogy semmiféleképpen nem akarom, hogy bántsák a bátyámat, és, ha azzal, hogy elhagyom, megmenthetem az életét, akkor megteszem. Annyi mindent tett már értem, hogy ezt az áldozatot én is meghozhatom érte, még akkor is, ha talán semmi sem fájt még ennyire az amúgy sem egyszerű életemben, mint, ahogy ez fog. - Rendben, legyen, veled megyek. - bólintok rá az ajánlatára, bár a szívem majd megszakad a döntésemtől. Csak egy kérdés jár a fejemben, mi lesz, ha soha többé nem látom majd a bátyámat? De erre még gondolni sem akarok. Inkább fogok egy darab papírt, és leírom azt a pár szót, ami egy időre elválaszt majd a testvéremtől. Az íróasztalára teszem, hogy biztosan megtalálja, és mélyen belül remélem, hogy azonnal a keresésemre indul majd, mert lehetetlennek tűnik, hogy akárcsak egy napot is nélküle töltsek el, bármennyire is szeretek Markkal lenni. Végül mégis megteszem, amire kér, csak utána lépek vissza mellé, hogy a közelségéből merítsek még több erőt, és bátorságot ahhoz, amire készülünk.
- Azt hiszed, hogy utállak? Hogy undorodok tőled? Értem is tetted, azért, hogy megvédj, hogyan is gyűlölhetnélek miatta? Bolond vagy, ha ezt hiszed. - rázom meg a fejemet, majd mielőtt még bármit is mondhatna, megcsókolom. Minden érzésem, amit iránta érzek, benne van a csókomban, ki se kell mondanom ahhoz, hogy tudja, de legfőképpen érezze. Hosszú percek után távolodom el tőle, a kérdése viszont meglep. Lehetséges, hogy egyáltalán nem érzi, amit iránta érzek? Hogy csak azt hiszi, hazugság az egész? Vagy csak én képzeltem bele többet a kapcsolatunkba, és ő teljesen máshogyan érez? Képes engem is elbizonytalanítani, egészen addig, amíg meg nem érint. - Mindannyian gyilkolunk. Van, aki tettekkel, más már csak szavakkal, de megteszi. Engem nem érdekel, hogy mit tettél, csak az, hogy miért, már pedig ennél szebb vallomást még soha sem kaptam senkitől, csak a bátyámtól. - mosolygom fel rá, hogy biztosítsam számára, nem hazudok, teljesen őszinte vagyok. És bármennyire furán is hat számomra is, mégis kimondom. - Igen, akármit is tettél, akárki is vagy, azt hiszem, tényleg szeretlek. - hiába pirulok el az utolsó szótól, még mindig a szemeibe nézek, hogy tudja, komolyan gondolom, amit mondok. Pedig még magam sem hiszem el, hogy így érzek, sem pedig azt, hogy el is árulom neki. Csak remélni tudom, hogy nem nevet, és nem sétál ki utána az ajtón, ennél nagyobb arcon csapást nem is kaphatnék tőle.
Még túl sem teszem magam a vallomásomon, már az eddigi életemet is magam mögött kell hagynom. Hallgatok Markra, és bízom is benne, mindent, ami kellhet, a hátizsákomba rakom. Bizonytalanul nyújtom felé a telefonomat. - És most hova megyünk? Egyáltalán mit tervezel, mi lesz velünk? - a kezdeti sokk után már kezd érdekelni mit is tervezett el eddig, már, ha egyáltalán van terve. - Amúgy, mehetünk. - harapok az alsó ajkamba. Majd, amint kilépünk a lakásból, még egyszer utoljára visszanézek, de hamar el is szakítom a tekintetemet az ismerős épülettől. Könnyek gyűlnek a szemeimbe, pedig nem akarok sírni, és gyengének látszani, pláne nem Mark előtt. - Menjünk akkor. - hadarom, majd megfogom a kezét. Teljesen rábízom magam, mostantól ő lesz velem, és mellettem, ki tudja meddig. Vele tartok, bármerre is menjünk, akár a világ végére is elmegyek vele.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeSzomb. Aug. 13 2016, 18:49

Mélyet sóhajtok. Egyszerre érzem azt, bárcsak a fivére távol tartotta volna Madisont ettől az egésztől, mindentől, amiben mi benne élünk. Hiszen ő egy gyönyörű, fiatal lány, egyetemre járt, boldog volt, bulizott, vidám, laza, gondtalan, és félelem nélküli volt. És persze... bűntelen. De most emiatt az egész helyzet miatt... és legfőképp miattam, már ő is bűnöző, ő is félhet, retteghet, sőt, MUSZÁJ is rettegnie. És menekülnie. Különben valószínűleg szörnyű dolgok történnének vele, majd pedig a legvégén nyilván meghalna. Amit nem engedhetek... NEM engedem!
Kezem önkéntelenül is simul a vállára, melyet megvont, majd az arcára, melyen az a szép, de keserédes mosoly is megjelent az imént.
- Megvédelek, Madison. Ígérem. Bármibe is kerüljön - mondom neki, még ha tudom is, hogy ez nem sok biztosíték. Hisz csak az én szavam. De többre nem futja, másom nincs amit adhatnék.
Hagyom hogy a fürdőbe vezessen, és hagyom, hogy gondoskodjék rólam. Közben jótékonyan befogom a szám, mert tudom, hiába reméli a legjobbat, semmi sem garantálja, hogy a testvére épen megússza a dolgot, még akkor sem, ha nem köp be minket, és nem ölik meg. Hiszen vagy magára húzza a történteket, vagyis hát Madie részét, vagy bevallja, hogy ő engedett oda egy "idegent" az árú közelébe, sőt hagyta egyedül az értékes rakománnyal. Akkor jár a legjobban, ha előbb szerez tudomást a helyzetről, mint hogy elcsípnék, és esetleg gyorsan tud is innét dobbantani. Akkor is menekülhet, de legalább épen. Kicsi rá az esély, de reménykedni lehet.
Tudom, hogy sokat kérek Madisontól, azzal, hogy el akarom vinni, de muszáj megértenie, hogy nincs időnk várni, remélni, hanem fognunk kell magunkat, és minél előbb lelépnünk. Meg akarom őt védeni. Muszáj! Meg KELL tennem. Nem hagynám itt, nem volnék rá képes. De ehhez igyekeznie kell, minél gyorsabban döntenie kell, fel kell dolgoznia az eseményeket, és bele kell egyeznie a menekülésbe. Tudom hogy sokat kérek, de ez a legbiztonságosabb út a számunkra.
- És mi van akkor, ha felhívjuk, és valaki más tartja a saját füléhez az ő telefonját? - kérdezem. Értem az indokait, a félelmeit, de nem létezik erre jobb megoldás. - Vagy ha lehallgatják őt? És követik? És mindünket egy helyen találnak, és megölnek minket? Akarod kockáztatni? - kérdezem, s tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de nem érünk rá hogy finomkodjak. Meg kell értenie a helyzetet, és döntenie kell.
- Tudom hogy nehéz, de döntened kell. Írj neki egy cetlit, és hagyd itt valahol, hogy eljöttél velem. Ő később meg tud találni, ha biztonságosnak ítéli majd. - És gondolatban hozzáteszem, hogy "ha még életben lesz".
Tudom, hogy nincs sok esélyem, hogy egy gyilkost válasszon a testvére helyett, de egyikünk se életbiztosítás. Én most megvédhetem, a fivére már nem biztos... Csak a remény marad számomra. Várom az ítéletét...
Érzem, süt a pillantása a bőrömön. Szinte fáj a bűntudat, amit érzek, mert tudom, hogy jobb lett volna nem elmondanom, tudom, hogy így épp elvágok minden reményt a magam számára, pedig annyira szeretném nem elveszteni őt...
Ezért is vágok olyan hitetlen arcot, mikor meghallom hangját, és félve nézek fel rá.
- Képes voltam - felelem, kiszáradt torokkal. - És tudom hogy nincs bocsánat a tettemre, tudom, hogy nyilván undorodsz és félsz is tőlem... - Érzem hogy hangja kíváncsian cseng, én mégis beleképzelem az undort, a félelmet, mindazt, amit én érzek.
Először azt hiszem hallucinálok, mikor érzem lénye közelségét. Csak akkor hiszem el, mikor hozzám ér, de akkor is nehezen. Ránézek, de mintha szellemet látnék, nem tudom eldönteni, igazi-e...
Újra mély lélegzetet kell vennem. Bizsereg a gyomrom, zsibbad a lábam, izzad a tenyerem. Felvonom szemöldököm, és úgy bámulok rá, egészen addig a pillanatig, amíg az ajka az enyémre nem tapad, mert abban a pillanatban, hogy csókolni kezd, nem tudok mást tenni, csak felelni eme tettére. Muszáj csókolnom. Még ha nem is tudom elhinni, hogy ezt teszi, miután vallomást tettem, mégsem tudom nem visszacsókolni őt!
- Szeretsz? - hitetlenül, halkan szól a hangom. Bár arra is nehezen emlékszem vissza a csókja után, mi a nevem, nem még, hogy miről beszéltünk. Mintha a szó is idegen volna a számomra. Még a jelentésére is ködösen emlékszem, és nehéz elhinnem, hogy ezt valóban nekem mondta, főleg azok után, amiket elmondtam neki. - Szeretsz, annak ellenére, hogy gyilkos vagyok? Egy bűnözőt? - kérdezem, és kezem óvatosan siklik az arcára, drága bőre selyem az ujjaim alatt. Ujjam óvatosan érinti édes ajkát, és simítja végig a drága húst, pedig érzem lelkem sürgetését, hogy vigyem innét amilyen gyorsan csak bírom.
- Sietnünk kell! Csak a legszükségesebbeket hozd, ami fontos. Papírokat egy szálat se, semmit, amin szerepel az igazi neved, vagy más rokonodé. A fényképeket se erőltessük, ha nem muszáj, és a mobilod add ide, meg kell semmisítenem - hadartam sietősen kicsivel később.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeHétf. Aug. 01 2016, 18:42

Azt hiszem, kezdem érteni mennyire komoly helyzetbe kevertem magunkat, akaratlanul is. Legalábbis így, Markot látva, és a tudattal, hogy akár a testvérem is bajba kerülhet, egyre inkább elönt a bűntudat, és az sem segít, hogy egy kisgyermek életére is veszélyt jelent, amit tettem. Már csak esküdözni tudok, de, ha lehetőségem lenne rá, gondolkodás nélkül csinálnám vissza az egészet. Csak sajnos már nem lehet, akármennyire is szeretném.
- Bánom, hogy így kellett megtudnom, vagyis inkább realizálnom mit is jelent valójában ez a dolog. Már értem miért nem engedett szinte soha a munkavégzésének közelébe a bátyám, és talán jobban jártunk volna, ha most is inkább szőrösszívű maradt volna, de már mindegy, ebből már nem tudom kimosni magam. - keserédes mosollyal vonom meg a vállaimat. Nem akarom a testvéremre hárítani a felelősséget, mert végre-valahára egyszer megengedte, hogy elvégezzek egy kisebb feladatot, eleget hisztériáztam neki érte, hogy engedjen egy kicsit hosszabb pórázra, erre még ezt is képes vagyok elrontani. Nem is én lennék..
A lakásba érve azonnal a fürdő felé veszem az irányt, Markkal a nyomomban. Minél előbb szeretném ellátni a sebeit, ha már az én hülyeségem okozta azokat.
- Én inkább azt remélem, hogy akárhol is van, nem esik semmi baja. Beleőrülnék, ha miattam bántanák, ha.. - rázkódok meg már csak a halál gondolatától is, még rágondolni sem tudok. Egyszerűen képtelen lennék a bátyám nélkül élni, aligha hiszem, hogy menne.
Ahogyan Marktól is alig vagyok képes elválni. Az érintése, a csókja, mind úgy égetik a szívemet, és a testemet egyszerre, kellemesen, soha se szeretném, hogy véget érjen, ezt akarom érezni egy életen át. Csak vele, senki mással.
De, amint elmondja, mit szeretne, mi lenne a megoldás kettőnk számára, kicsit elbizonytalanodom. Tudom, hogy tényleg ez lenne a legjobb, magunk mögött hagyni mindenkit, és mindent, a balhét is, és egy teljesen új életet kezdeni, ahol nem kell féltetnünk az életünket, viszont az, hogy ezért a testvéremet is magam mögött kelljen hagynom, már túl soknak tűnik. Egyszerre lepereg előttem a gyermekkoromtól kezdve minden, amit együtt éltünk át. Ha ő nem lenne, már én sem lennék, ez biztos. Anno megmentette az életemet, megszabadított a mostohaapánktól, és mindig mellettem volt, mindenben segített, amiben csak kellett, amire rászorultam. És most hagyjam el őt? Hogy bírnék nélküle élni? Egyáltalán tudnék? Fogalmam sincs.
De egy kis érzés kezd el bennem dolgozni. Ha megmenthetem az életét, akkor már megéri, nem igaz? Ha ő életben marad, még akkor is, ha el kell hagynom, ha többet talán nem láthatom, akkor is így kell lennie, ugye? Azt sem szeretném, ha Mark, és a fia még nagyobb veszélybe kerülne. Mindkét problémát egyszerre oldhatnám meg azzal, ha hallgatnék rá, összepakolnék, és vele mennék.
A döntés mégsem olyan könnyű. - Tudom, hogy igazad van, de így egyik percről a másikra egyszerűen képtelen vagyok csak úgy igent mondani. Nehogy azt hidd, hogy nem csábító ajánlat, hogy veled kezdjek új életet, de sokkal könnyebb lenne, ha Deant is magunkkal vihetnénk. Nem lehetne esetleg mégiscsak felhívni, hogy csatlakozzon hozzánk valahol út közben? Vagy később akár? - nézek fel rá reménykedően csillogó pillantással, bár a válaszától előre félek. És tudom is, legalábbis sejtem mi lesz az.
És azt is, hogy valami hibádzik a történetben, amit Mark lesütött tekintete is megerősít. - Mi a baj, mi az? Van még valami, amit nem mondtál el, és, ami még súlyosabb, mint az eddigiek? - kérdezem tehetetlenül felnevetve. Tenyereimet az arcán hagyom, egészen addig, amíg beszélni nem kezd, és el nem ér ahhoz a részhez, amit soha sem szerettem volna hallani tőle. Meg sem szólalok, amíg nem végez, még levegőt venni is majdhogynem elfelejtek, csak állok némán, megrökönyödve, tekintetemet le sem veszem az arcáról, hiába fordítja el tőlem. - Te képes voltál ölni? Miattam? - hangom egyáltalán nem vádló, inkább őszinte kíváncsiság, és valami egészen más hangzik fel belőle. Nem félek tőle, még csak nem is ítélem el, amit tett. Akkor a bátyámat is el kellene. Viszont az, hogy ezt megtette, részben miattam, melegséggel önti el a szívemet. Még közelebb lépek hozzá, kézfejeimet ismét az arcára simítom, úgy fordítom felém, hogy rám nézzen. Látni akarom az arcát, a szemeit, mielőtt kimondom a megváltozhatatlant. - Veled megyek, és nemcsak azért, mert nincs más választásom. Csakis azért teszem, mert így akarom, mert hiszem, hogy így lesz a legjobb neked, a testvéremnek, mindenkinek. Nekem is. Mert azt hiszem, kezdelek egyre jobban szeretni. - mosolygok rá, és hozzáhajolva, megcsókolom. Gyengéden, szenvedélyesen, hosszan, mintha soha sem szeretném abbahagyni. És, nem is akarom.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeSzomb. Júl. 30 2016, 21:39

Egy kis mosolyfélével felelek, s a szám széle megrándul. Értem, hogy is ne érteném. Én foglaltam le a figyelmét. Mondjuk ez éppenséggel nem kifogás, mert ő is épp annyira benne volt a szituban mint én, tehát nem csak én vettem el az ő eszét, ő is az enyémet, pedig ott és akkor még tudtam, mondtam is hogy nem kéne... erre tessék, hát nem igazam lett? Egy barom vagyok, egy címeres állat.
- Nem is csak arról van szó, hogy mennyit loptál, ha elveszel egy kis zacskóval egy senkitől, valami kispályás idiótától, akkor oké, egyszer meggyepálnak, ledolgoztatják veled és kész, de kemény pályás férgektől nem lopunk, és tudhatnád kikkel üzletel a testvéred, tudhatnád, hogy ilyenekkel nem játszunk, mert az életed bánja. Vannak olyan típusú alakok, akiktől nem lopunk és kész - mondhatnám hogy nincs szívem pörölni vele, de muszáj, az ég szerelmére. Az élete kicsit többet ér, mint a lelki békéje. Nekem legalábbis. Inkább sírjon, mint hogy a hulláját kelljen nézegetnem.
Pedig bárcsak ne kéne ezekről a dolgokról oktatnom őt, bárcsak hozzá se kéne szagolnia... nem akarom hogy benne legyen, Isten látja lelkem, bármit megtennék, hogy kimossam őt az ügyből, megtenném őérte, de... de már túl mély ez a gödör, ezt már nem egy személyre ásták, ez már tömegsír, cseszhetem. Ha elkapnak, kell majd nekik ő is, tán a fiam is, és még a testvére habnak a tortára, mert ugye ez a rohadt élet csak így bír romba dőlni, így, hogy minden odavesszen, ne csak egy darab...
Kicsit jobban érzem magam benn a lakásban, vigasztal a tudat, hogy ha megérkeznek, lesz egy ajtóbetörésnyi időm, hogy Madie-t valahová elrejtsem, vagy kiszöktessem a tűzlétrán át, vagy akármi, bármi, amivel menthetem őt.
- Reméljük jó messze van - felelem, mikor elmondja mennyit tud a fivére tartózkodási helyéről. Ha messze van, például kinn a városból, vagy még távolabb, talán jók az esélyek, hogy előbb hallja a híreket, mint hogy visszatérjen, és neki talán van annyi járatossága már az ügyeinkben, hogy tudja, nem sétálunk vissza az oroszlán barlangjába azután hogy tökön rúgtuk a jószágot.
Azt kívánom, bárcsak csókja közben érne a halál, bárcsak ne kéne visszatérni belőle a valóságba, de sajnos még mindig élek, amint elválok tőle, és kinyitom a szám. Pedig bizonyára jobb lett volna, ha nem jön el a szavaim elhangzása utáni pillanat, mikor megérti amit mondok, és reagál, s nekem felelnem kell rá... felelnem a szavaira, félelmeire, kérdéseire, mindenre...
- Tudom hogy nehéz, elhiheted, de nem érünk rá megvárni, és megkeresni sem. Az is lehet, hogy már nálunk van, az is lehet, hogy még nincs, de innentől már nem tudhatod biztosra, vége. Ha ideérne sem lehetnénk biztosak benne, hogy nem beszéltek már vele előtte. Ha előbb találják meg ők mint mi, onnantól már veszélyes. Ha téged nem is árulna el, engem simán, és utána tudod mi jön? Az én halálom. Vagy a fiamé. Vagy mindkettőnké. Aztán a tiéd, és a testvéredé, biztos ami biztos, hogy elvarrják a szálakat, és bebiztosítsák magukat. Hagyunk üzenetet a tesódnak, hogy velem vagy, hogy lelépünk, és biztonságban leszek, vigyázok rád. Megvédelek, Madison, az életem árán is, téged és a fiam. De ehhez le kell lépnünk. Szerzünk új személyazonosságot, és eltűnünk, akár az országban, akár innen is, ha kell. Ismerünk pár alakot. Én is, a testvéred is, ő is el tud tűnni, és mi is. Ha nem kapják el, és nem árul el minket, később ránk találhat, tudja a módját, hogyan találhat meg bennünket később, ha biztonságos lesz. Ő túl tudja élni ebben a világban, de te segítségre szorulsz, szóval kérlek... pakold össze amit hozni akarsz, és gyere velem. - Tudom én, hogy amit mondok, sokkoló, és ijesztő, és zavaros... és kemény dió, de muszáj megértenie, hogy ennek így kell lennie. Nem hagyhatom itt, és nincs idő a ki tudja hol üzletelő testvérét keresni, később ő ránk tud találni, ha tud, és ha akar, de ahhoz élve ki kell jutnunk a városból.
Kérdésére lesütöm a szemem.
- Mondtam már, az a baj, hogy kiktől loptad, nem az, amennyit loptál - próbálok kitérni a válasz elől, de tudom, hogy az arcom elárul. A francba...!
Mikor hozzámér, megborzongok, érzem, hogy végigfut testemen a hideg. Elfordítom a fejem, pedig tudom, hogy illene a szemébe néznem, mikor válaszolok. Most én csinálom ugyanazt, mint ő az előbb... de nem bírok a szemébe nézni, mikor elmesélem a maradékot is a sztoriból...
- Sok mindent megtettem már a túlélésért. A magaméért. A fiaméért. Most magamért... a fiamért, és érted sokkal többet kellett tennem. Miközben ezeket kaptam - mutatok végig magamon, aztán elfordulok tőle, de szinte fáj, ahogy lesiklanak kezei rólam, ám szinte biztosra veszem, hogy most intézem el végleg, hogy ne akarjon velem jönni, és hozzámérni. - A verőlegénynél kés volt. Nem tudom, hogy mi volt a célja, megsebezni, megcsonkítani, megölni... Cselekednem kellett, mielőtt kiderült volna. Mielőtt belém állította volna a kést, én állítottam őbelé. Mire feleszméltem, már halott volt. Te megloptad őket, én megöltem egy emberüket, külön-külön is kihúztuk a gyufát, a bátyád sehol, te az ügyről se tudhatnál, én hagytam hogy ez így essen, és most már mindegy nekik, ki mit csinált vagy nem csinált, zűrt csináltunk, ki akarják majd sikálni a foltot a szőnyegből, és a folt mi vagyunk. Ha maradunk, végünk. El kell húznunk, és tudom, hogy nem épp jók az esélyeid se velem, se nélkülem, és biztos nem szeretnél egy gyilkossal bujkálni sem, nem hogy mást... de... megígértem, hogy megvédelek, és úgy is teszek. - Még mindig nem néztem rá, de tudnia kellett, hogy komolyan gondoltam, amit a raktárban mondtam korábban. Megvédem. Bármilyen baj is szakadjon a nyakunkba. Ha nem akar velem jönni, persze, akkor bajosabb lesz megvédeni, de akkor is megteszem.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeKedd Júl. 26 2016, 19:19

Talán még soha sem volt ilyen erős bűntudatom, mint most, amikor Mark meggyötört arcára nézek. És egyre csak erősödik, ha arra gondolok, hogy nem csak őt, hanem vele együtt a fiát, és a testvéremet is bajba kevertem, akaratlanul is. Tényleg nem szándékosan tettem, bele sem gondoltam, nem is számítottam arra, hogy ekkora baj lesz belőle. Lehet, hogy régebben történt volna, vagy, ha éppen másokkal történik, nem érdekelne, de így, hogy számomra fontos emberek kerültek a célkereszt közepébe, bármit megtennék, hogy visszaforgathassam az időt, és ne legyek ennyire idióta. De már késő, sajnos, semmit sem tehetek azért, hogy az a pár gramm kábítószer visszakerüljön a zacskóban betöltött helyére.
- Én figyelni akartam, tényleg, de éppen akkor valami más kötötte le a figyelmemet. Vagyis, inkább valaki más, ha érted mire gondolok. - juttatom eszébe, persze a szándék nélkül, hogy őt okoljam, eszem ágában sincs, tudom, hogy én vagyok a leginkább hibás ebben, és most kezdem igazán át is érezni. Viszont képtelen vagyok a szemeibe nézni, legalábbis egyelőre, nem tudnám elviselni, hogy csalódottságot lássak megcsillanni bennük, az valamiért fájna, nagyon.
Még akkor sem nézek fel rá, csak szótlanul állok, az alsó ajkamat harapdálva, mikor újra lefesti mi is fog velünk történni hamarosan, pedig nem mondom, hogy nem félek, sőt. De inkább őket féltem. Őt, a fiát, és a testvéremet, mintha a bátyámon kívül még ők ketten is a családom tagjai lennének már, bár ez csak részben igaz, mégsem tudom megmagyarázni az érzéseimet.
- Igen, tudom, és nem győzök bocsánatot kérni tőled, azért, amit tettem, talán még százszor is meg fogom tenni, persze csak, ha lesz rá alkalmam, de tényleg nem gondoltam volna, hogy egy kis zacskónyi anyag ekkora bajt képes kreálni. Vagyis, inkább én, de hidd el nekem, nem akartam egyikünket sem bajba keverni, téged meg pláne nem. - halkulok el az utolsó szavaknál, mintha eddig titkos érzéseket fednék fel előtte. Persze azt nem tudhatja, hogy mennyire fontos nekem, mert még én sem igazán tudom, hogy miért is érzek így iránta. Amióta ismét találkoztunk, teljesen kuszává vált az életem.
Félelmem, hogy elutasít, egyből a semmivé válik, amint megérintem az arcán húzódó sebhelyeket. - De nekem számít. Nem akartam neked fájdalmat okozni, ha hiszed, ha nem. - rázom meg a fejemet, és mosolyogva engedem be az ajtón. - Valami üzleti megbeszélésre, csak ennyit tudok. - vonom meg a vállaimat, és bár láthatóan nem vagyok ideges miatta, Mark szavai után mégis a legszívesebben azonnal felhívnám, hogy minden rendben van-e vele, csak akkor egyből rájönne, hogy én kerültem bajba, azt pedig nem akarom. Elég hülyeségemet nézte már el nekem, most nem szeretném, hogy még ebbe is belekeveredjen, még akkor sem, ha meg tudja védeni magát.
Szó szerint érzem leesni a követ a szívemről, megnyugszom, hogy a fiát nem bántották, még, mosolyognék, de, amikor egyik percről a másikra a tenyere közé fogja az arcomat, és megcsókol, még azt is elfelejtem. Teljesen átadom magam a csókjának, ajkai érintésének, és olyan kellemes érzésként simulok hozzá, hogy egy pillanatra el is feledkezem róla, mi, és miért is történik most velünk. Csak akkor jut újból az eszembe, mikor elszakad tőlem, és megszólal. - De, de én.. Nem hagyhatom itt Dean-t, mi soha sem hagytuk el egymást. - kezdek el dadogni, és még a testem is megremeg a gondolatra, hogy el kell váljak a testvéremtől. - Ő az egyetlen biztos pont az életemben, nem hagyhatom csak így itt. - könnyes szemekkel nézek az övéibe, majd lassan megrázom a fejemet. Megint önző vagyok, nagyon is. Ha belegondolok, hogy a bátyám mennyi mindent tett meg értem, az, hogy elhagyjam a biztonsága érdekében, nem is tűnik olyan nagy áldozatnak, csak a részemről. Szomorúan sóhajtok egyet, miközben szemmel láthatóan keresem a szavakat. - Borzalmas nagy döntés ez, Mark. És nem értem, hogy okozhat ekkora gondot pár gramm drog? - nézek rá kérdőn, mintha nem lennék teljesen biztos benne, hogy csak ennyi a probléma. A szemeiben is mást látok, valamit, amit még nem osztott meg velem, egyelőre. - Van még valami más is, ugye? Nem csak ennyi az egész. - kérdezem tőle, miközben egyik kezemmel az arcát, másikkal pedig a mellkasát simítom végig. Csak remélni tudom, hogy nem követett el semmi hülyeséget, pláne, hogyha azt miattam tette. Nem akarom tönkretenni az életét, akkor inkább éljen nélkülem, de egy érzés belül már fujtogat, érzem, hogy ezzel már elkéstem, nagyon is.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimePént. Júl. 22 2016, 11:41

Hát, erős a késztetés, hogy felnevessek, mikor azzal magyarázza a tettét, hogy unatkozott, de még épp idejében megállok a hitetlenkedő mosolygásnál, mert a nevetés azért most kissé fájna. Inkább mellőzöm.
- Ez jó, azt gondoltad... - csóválom meg a fejem, és gondterhelten, lemondó sóhajjal dörzsölöm meg a homlokomat. - De mond meg nekem, drágaságom, mégis hol járt az eszed, mikor előadtam, hogy nem játsszunk hülyét ha ilyen üzletekben veszünk részt? Hol járt a csinos kis fejed, mikor a halált emlegettem? Hm? - vonom kérdőre értetlenül. Kissé ingerlő, hogy még a szemembe se bír nézni, míg beszél hozzám, vagy épp én hozzá, alig pillant rám, pedig az ég szerelmére, jó volna, ha nem iskolás kislány szende pironkodásával mérné fel a helyzetet, mert ez már rég nem az a kategória. És még csak nem is egyetemi szint. Ez egy másik pálya, egész másik.
- Emlékszel még, amikor arról beszéltem, hogy ha gáz lesz az anyaggal, téged fejbe lőnének, a tesódat péppé vernék, én meg kapnám amit kaptam? Igaz, az ujjaim még megvannak, a kezem se vágták le, de a többi csak rajtam múlott, és most miattad bizony rohadt nagy gebasz van, nekem is, neked is, és reméld bőszen, hogy a testvéredet nem keverik bele, ha megtudják hogy nem volt ott az átadáson, hanem csak mi ketten voltunk, te meg én. De te így is úszol, velem együtt. Most is épp azért jöttem, egyrészt, mert kíváncsi voltam, mit mondasz az ügyre, másrészt, megnézni, hogy nem-e vágták már el a torkodat, mert, csak hogy tudd, erősen a pakliban van a lehetőség. - A végére már megemelem a hangom, talán, sőt biztosan elég keményen fogalmazok, de a tény az tény, örülhet hogy még él, és én is hogy még élek, de egyikünk se a főnököm... vagyis... az ex-főnököm jó szívének köszönheti ezt, hanem csak annak, hogy nem tudják a címünket.
Az, hogy ne utáljam... azt akarta, az szép, és jó, nem is utálom, de a francba is, szívem szerint úgy megrángatnám, hogy értse meg, mekkora bajt csinált. A melómnak lőttek, az életemnek lőttek, vagy felkopik az állam, vagy megölnek, és még örülhetnék, mint majom a farkának, ha a kölyköt csak a gyerekvédők vinnék, nem a hullások, és elkerülne valami jobb helyre, ahol nem tudják, hogy hozzám tartozott. De semmi nem garantálja, hogy ha engem kinyírnak, akkor őt nem bántják majd, hisz ugyan mi okuk volna életben hagyni? Eleve kezdhetik úgy is, hogy bántják őt, vagy elviszik, hogy rávegyenek a fizetésre, vagy hogy visszaszerezzem az anyagot, ami persze nyilván esélytelen, de ők ezt nem tudják, szóval bőszen igyekezhetnének motiválni hogy tegyem meg.
- Ha tudtad volna? Madison, tudtad! Elmondtam, tisztán, világosan, és érthetően, hogy mi lesz ha elcsesszük!
A szemembe nézett... jó, az túlzás, de odapillantott. Újra felsóhajtok. Mit csináljak, ez maradt nekem, sóhajtozhatok a bajaimon. Elpillantok én is, próbálom járatni az agyam, így meg is lepődök először, mikor kis idő múltán újra a hangját hallom. Ránézek. Meglep, hogy felém nyúl, de nem ellenkezek, hagyom hogy megérintsen.
Megrázom a fejem.
- A fájdalom nem számít, megszoktam - vonom meg a vállam. Bár nem kellemes érzés. De bunyós vagyok, ütnek, ütök, mindkettő fáj az embernek, de megszokja. Én is megszoktam. Nem ebbe fogok belehalni, egy golyótól a fejembe már valószínűbb.
- Hova ment a bátyád? - kérdezem, miközben bólintok egyet, elfogadva az invitálását. Talán jobb is, ha nem a küszöbön állva beszélünk. Ha ránk találnak, egy csukott ajtó még jól jöhet, érhet pár értékes másodpercet míg betörik.
Ha nincs itt a testvére, az lehet jó is, és rossz is. Drukkolok, hogy messze legyen, akkor több az életben maradási esély.
Követem Madisont a fürdőbe, és közben bőszen töröm a fejem, hogy tudnám a lehető legkíméletesebben és mégis legérthetőbben a tudtára adni, mekkora a baj. Az eddigiek alapján meg kell fontolnom, mert eddig is azt hittem, hogy érthető vagyok, erre tessék, nem nyert.
- Nem, őt egyelőre nem bántották... - felelem, bár megtorpanok én is, mikor hirtelen megáll előttem, és hozzám fordul. Nagyon közel vagyunk egymáshoz, és minden gubanc ellenére bizseregni kezd a gyomrom a közelségétől, s hirtelen nem tudok parancsolni magamnak, fél kezem orcájára simítom, mélyen a szemébe nézve, és mielőtt ellenkezhetne (ha akar egyáltalán), lehajolok hozzá, és megcsókolom.
- El kell tűnnünk a városból - bököm ki azonnal, ahogy elválik a szám az övétől. Végülis a ragtapaszt is gyorsan kell lerántani. - Egyelőre nem bántották a fiamat, és téged sem, de csak mert nem tudják hol lakunk, ha megtalálnak minket, egyikünk sem ússza meg lila foltokkal, ő sem, én sem, és te se. A legjobb az lenne, ha hagynál egy üzenetet a testvérednek, hogy tűnjön el ő is, te pedig eljönnél velem és a gyerekkel. Ha itt maradunk, megölnek minket, vagy rosszabb, a fiamat, hogy minket ösztönözzenek. Gyere velünk! - hadarom sietősen, de ugyanolyan közelről, ahogy megálltunk, még a kezem sem vettem el az arcáról. Kihasználom az időt, míg megtehetem, mert ki tudja, merni fogja-e még hagyni nekem ezt a közelséget, ha megtudja, hogy megöltem valakit...
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeCsüt. Júl. 21 2016, 11:16

Nem mondom, hogy nem jutott eszembe, mi lesz, ha rájönnek, nincs rendben minden a szállítmánnyal, de naivan azt hittem, semmi következménye nem lesz, ha felfedezik, hogy hiányzik belőle egy zacskónyi. De, ahogy kinyitom az ajtót, és meglátom Mark meggyötört, kék-zöld foltos, amúgy még így is igencsak helyes arcát, egyből tudom, már tudják, és mégsem úszom meg az egészet. Amikor pedig megszólal, rögtön bűntudatom is támad. Hallgathattam volna rá, elmondhattam volna neki, hogy hibáztam, mikor kioktatott, és elmondta mi jár azzal, ha valaki megszegi a szabályokat már akkor hiányzott a csomagból, de nem tettem. Akkor még nem számított fontosnak, utána meg már nem akartam, hogy megtudja, hogy a hirtelen támadt kapcsolatnak hamar vége is szakadjon. És azt sem szerettem volna, hogy csalódjon bennem, már pedig most biztos a pokolra kíván. Éppen ezért nem is értem mit keres nálam, miért jött ide, vagyis, miért pont ő, miért nem a főnöke, vagy annak az emberei kérik rajtam számon, amit tettem.
- Ne haragudj, tényleg ne, én nem ezt akartam, csak túlságosan unatkoztam, míg rád vártam, és azt gondoltam semmi baj nem lehet abból, ha egy kicsit megkóstolom az anyagot. - magyarázkodok, de nem merek a szemeibe nézni, inkább elnézek a válla felett. - Én tényleg nem akartam, hogy ez legyen, csak az elején nem tartottam fontosnak, hogy szóljak róla, utána pedig már nem akartam. Nem szerettem volna, hogy megutálj érte. Bár most biztosan utálsz, és meg is értem. Csak ne haragudj annyira rám, ha tudtam volna, hogy ez lesz, hogy téged bántanak miattam.. - pillantok félénken a szemeibe, mindössze pár másodpercre, majd újból lesütöm az enyémeket.
Percekig csendben maradok, egyik lábamról a másikra állok, fogalmam sincs mit kellene tennem. Örökkévalóságnak tűnő idő után töröm meg a csendet. - Nagyon fáj? - nyújtom felé a kezemet, majd félúton majdnem meggondolom magam, de mégis megérintem az arcát. Lassan, gyengéden, nehogy még én is fájdalmat okozzak neki, elég hülyeséget csináltam már ígyis. - Tudod mit, gyere be, a bátyám nincs itthon, de elsősegélycsomag azt hiszem igen. Legalább ennyit hagy tegyek meg érted, utána ígérem, többet nem fogom megkeseríteni az életedet. - mosolygok rá keserédesen, majd még jobban kitárom az ajtót, hogy, ha elfogadja az ajánlatomat, be tudjon jönni a lakásunkba.
Remélem, hogy enged nekem, és követni fog, ha igen, akkor a fürdőbe megyünk. - Remélem a fiadat nem bántották. Ugye nem? - őszinte aggodalommal fordulok meg hirtelen, szinte bele is ütközöm. Ha mégis, még jobban fogom utálni magam, mint eddig.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeCsüt. Júl. 21 2016, 02:27

Miközben arra vártam, hogy az ajtó kinyíljon, ép kezem a sajgó államat dörzsölgette. Ha valaki látott, nyilván felmerülhetett benne a logikus kérdés, hogy mi a fene is történhetett velem? Egy logikusan végiggondolt válasz olyasmi lehetne, mint a támadás, baleset, stb... a valóság viszont ennél sokkal cifrább volt.
Az is értelmes gondolat lehetne, hogy ilyen állapotban ugyan én mi a fenéért kóricálok itt, vagy egyáltalán bármerre, miért nem gyógyulok valamerre, például tán otthon? Hát erre se a logikus választ kell adni.
A képlet úgy nézett ki, hogy alig adtam le a minap a cuccost a főnöknél, abban a jó hiszemben, hogy minden a legnagyobb rendben, megkapom érte a habcsókom, és megyek haza. Aha. Ahogy én azt elképzeltem, persze. Igen, elképzeltem, mert ez volt a megszokott, ez volt a normális, ezt vártam tőlük és magamtól is. Hát nem. A dolog ezúttal nem így ment.
Az még nem volt szokatlan, hogy egészen hosszú ideig ellenőrizték a hozott árút, máskor is alaposkodtak már, nem érdekelt, mikor visszahívott magához a főnök, még akkor se volt gyanús a szitu, gondoltam, hogy kapom a zsét, és húzok a dolgomra.
Nem. A főnök nem a szokásos elégedett képpel várt, és közel s távol nem láttam pénzt a környékén sem. Ez pedig nem volt már kóser. És mikor a főnök megszólalt, meg is értettem hamar, hogy mi a gubanc. Főleg, mert rögtön egy mellém lépő keménykötésű fickó gyomrosa erősítette meg az elhangzó szavak nyomatékát. Nevezetesen megkérdezték, hová tűnt az anyag egy bizonyos része, ami nem volt ugyan kereskedelmi mennyiség, de mérhető mennyiség volt, mintha én meló közben ezt szívogattam volna az ő kontójukra. És ezt biza nem szeretik. Főleg mikor nem tudok róla mi a pálya, és lesek mint borjú az új kapura.
A fickó, aki a gyomromba mászott, úgy folytatta, hogy a képem megismerkedjen az öklével, de elhajoltam a mozdulat elől, amire viszont azt kaptam, hogy elkapta, és csavart egyet a karomon. Kicsivel később már csak fél kézzel bunyóztam vele, lilult az állam, és felrepedt az ajkam, meg a szemöldököm. A gyomrom sajgását már nem is annyira éreztem, annál is inkább mert miközben a jeti ki akart klopfolni, rájöttem hol jöhetett össze a gubanc. A megoldás roppant egyszerű, és állati egyértelmű volt, ha az embernek épp a fejét verik a falba.
Madison.
Madie egyedül volt a cuccal, nem ő a megszokott szállító, és van annyira tapasztalatlan az ügyeinkben hogy naivan azt hihette, megússza, ha lop a drogból.
Logikus volt. És tök lazán kiköphettem volna az infót, akkor nem verik tovább a képem... DE, és ez a fontos, akkor viszont Madison csinos kis nyaka, arca, vagy egyéb részei bánják a dolgot. És ezt nem akartam. Nevezzen bárki nyugodtan idiótának, nem akartam. Gondoltam, én hülye, majd elviszem a balhét, levernek egyszer, aztán csá, megyünk tovább.
Aha. Gondoltam én. De sajnos ez sem ilyen egyszerűen ment. A fickó, aki úgy döntött, hogy falikárpitot csinál belőlem, azt gondolhatta, hogy leállok a védekezéssel, ha kést szegez a torkomnak, aztán meg belém akarja szúrni. Hát nem, persze hogy nem, ösztönből védtem rögtön magam, és kicsavarva a kezét, aztán... hát aztán a dolog sorrendiségéből kimaradt utólag nekem pár kocka, azt láttam már csak utána, mikor odafordultam, hogy a pasasból kiáll az a kés, amit énbelém akartak állítani. Nem volt nehéz gyorsan felmérni a szobát, a főnök a sarokban, még két ember, egy hulla a földön, meg én fölötte, kezemen vérrel. Nem is töprengtem rajta sokat, hogy mit tegyek, megfordultam, és még mielőtt amazok felocsúdtak volna, én már el is rohantam. Futottam, mint aki az életéért fut. Tolvajt fedezek, és tolvajnak látszom előttük, még oké, elintézhetőbb lett volna pár törött csonttal, talán... de gy hullával már cseszhetem.
Hazáig rohantam. Bezárkóztam, és drukkoltam, hogy ne tudjanak követni, későn jutott már eszembe, hogy nem kéne egyenesen haza jönni. Egész éjjel nem aludtam, vártam a kaszást. Nem jött, de nem mozdultam ki otthonról, és le se vettem a szemem a gyerekről.
Először lapulni akartam kicsit, míg kitalálom mi legyen, ám aztán beugrott valami: Madison. Én nem köptem, de ez nem teszi biztossá, hogy nem sakkozzák ki, hogy tudhat az anyagról, vagy arról, hogy én merre lakok.
Így a gyereket átvittem a szomszédhoz, nem akarván otthon a lakásban hagyni nélkülem, én pedig nekiindultam Madisonért... megnézni él-e még, és megkérdezni, hogy mi a poklot művelt!
És most íme, az ajtóban állva várom, hogy nyíljon az ajtó.
Nem tart sokáig, hamarosan elém kerül Madison szép, hibátlan arca, és látom rajta, ahogy végigmér, hogy sejt már valamit.
- Jössz nekem egy repedt bordával. Csak hogy a többit ne említsem. De a többit elnézem neked, ha elárulod, mi a francot csináltál a droggal? - szegezem neki rögtön kertelés nélkül a kérdésem, mert nem vagyok időhúzós hangulatban.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeHétf. Júl. 11 2016, 16:06

- Igyekszem. - vonom meg a vállaimat mosolyogva. - Ha már mindenki ilyen elcseszett a családunkban, akkor legalább én ne legyek az. Vagy csak kevésbé hasonlítsak rájuk. - grimaszolok egyet, gúnyosan tréfálkozva. Ha belegondolok, hogyan is reagálnának arra, ha megtudnák, hogy mit csináltam Markkal, elfog a nevetés, viszont, ha a bátyám jut eszembe, már kevésbé vagyok jókedvű. Tudom, hogy milyen, ismerem, mint a tenyeremet, és nem szeretném, hogy Mark is megtapasztalja azt az oldalát, amit előszeretettel használ a barátaim elűzésére. Pláne, hogy úgy hiszi, hogy nem elég jók hozzám, márpedig eddig senki sem ugrotta át nála a lécet. Nem mintha érdekelne a véleménye ezen a téren.
- Ugyan, ki az? Túl egyszerű lenne, ha mindenkit könnyen lehetne kezelni. Amúgy is, szeretem a kihívásokat. - kacsintok rá, nevetve.
- Túl rövid a munkaidőd, vagy csak túl kevés a csomag. - húzom el a számat mosolyogva, miközben elszakadok tőle. Bár, nem szívesen teszem, de muszáj, sikerült túl hosszan elütnünk az időt. - Ha ez most nem a tipikus majd hívlak szöveg, akkor természetesen benne vagyok. Már most alig várom, fogalmam sincs, hogyan fogom kibírni addig. - pislogok fel rá, a szempilláim alól, csábosan mosolyogva rá. Közben én is összeszedem a ruháimat, felöltözöm, majd a táskámat magamhoz véve állok meg újra Mark előtt. - Esetleg hazaviszel, vagy hívjak egy taxit? Sétálni nincs sok kedvem, meg fáradt is vagyok hozzá. - vigyorgok kétértelműen.

Napokig nem hallottam Mark felől, már kezdem azt hinni, hogy olyan, mint a többi férfi, és tényleg csak mondja, hogy majd keresni fog, de mégsem tartja be a szavát. Egyfolytában azon jár az eszem, hogy miért nem hív fel, kivel van, és mit csinál, egyszerűen megőrülök tőle. Pedig nem akartam, hogy így legyen, hogy így érezzek, most mégis egyszerre vagyok mérges, féltékeny, és kétségbeesett. A bátyámnak meg még inkább az agyára megyek így, valószínűleg nem is érti mi a fene történhetett velem, hogy elviselhetetlenebb vagyok, mint lenni szoktam. Biztosan azt hiszi, hogy menstruálok, meg is hagyom ebben a hitben, jobb, mintha tudná az igazat, és megkeresné Mark-ot, hogy elégtételt vegyen tőle.
De ma amúgy sincs itthon, valami üzleti ügyben tölti a hétvégét egy másik városban, így magam idegeskedhetek a lakásban. Nincs is ennél jobb elfoglaltság.
Amikor csengetnek, szinte szaladok az ajtóig, hátha végre érdekes fordulatot vesznek az unalmas napok. Bár őt várom, mégsem számítok rá, így meg is lepődök, amint meglátom a küszöb előtt állva. Az meg csak rátesz egy lapáttal a meglepetésre, amint felfedezem az arcán húzódó sebhelyeket, amik valószínűleg egy erőteljes balhéra utalnak. Rögtön eszembe jut a kábítószerrakomány hiányzó csomagja. A fenébe.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 08 2016, 20:37

- Jobban is áll neked ez a "más" - dicsérem meg. És ez elég nagy bók, mivel egyetlen más rokonát sem csípem, igaz, ők se engem, de nem csekély részben viszonzom is az érzést. Madison viszont egészen másnak látszik. Ez azért is nyilvánvaló, mert a családjában tuti nincs senki más, aki most így itt akarna lenni velem, mint ahogy ő itt van. És ő az egyetlen, akinek én is örülök.
Bizonytalanul nézek rá. Igen, elismerem. Mert nem tudok erre mit felelni. Hogy én volnék a jó neki? Jó? Én? Gyanúsan furcsa ezt a szót egy mondatban használni az én személyemmel. Nem, nem vagyok jó. És hogy neki? Most persze, jó vagyok, igen, és nekem is ő a legjobb, ez igaz, és akarom is hogy itt legyen velem. Hosszú ideje nem éreztem ilyen jól magam, mint most. De... nem biztos hogy neki az a legjobb, ha velem van. Én csak bajt hozhatok rá, s tartok tőle, mit okozhatok neki, akaratomon kívül is. Nem akarom, hogy baja essék, de miattam eshet...
- Inkább akkor szerencsés, ha az anyjára üt, nem rám. Nem vagyok könnyű eset - húzom el kissé a szám, de aztán egy félmosoly lesz belőle. Belegondolva, talán tényleg jobb volna a fiamnak az anyja természete, hiszen saját magammal sem jövök ki túl jól, nem tudom milyen volnék valakivel, aki épp úgy viselkedik, mint én. De a fiamnak jót akarok, úgyhogy nem akarom, hogy olyan legyen, mint én.
Hm... elképzelem a bátyja fejét, amint így ránk talál... Igen. Kétségtelen, hogy nem volna jó vége. Madison nem kislány már, de a testvére alighanem rosszul venné ezt a képet, ha volnánk kedvesek eléje tárni.
Igencsak nehéz ellenállnom neki, ahogy a nyakam körül érzem a kezeit, érzem bódító illatát, teste minden rezdülését, és azt, amiként igyekszik a csókjaival kétségkívül megbolondítani... De muszáj erősnek lennem! Nem lágyulhatok el, ez most nem az alkalmas pillanat!
- Ne... ne kínozz - szakítom el ajkamat az övétől, és végigsimítok arcán, nyakán, mellén... De le kell állnom! - Tudom hol érhetlek el. - Közben eleresztem, bár olyan érzés, mintha tőből szakadna ki a kezem, és szedelőzködni kezdek. - Keresni foglak, és megbeszélünk egy alkalmat, amikor megismerheted a fiam is. És mi is újra összefuthatunk. Jó lesz? - pillantok rá utoljára, mielőtt ott kéne hagynom a cudar valóságért.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Márc. 06 2016, 22:38

Még soha sem éreztem így - testileg, sem lelkileg. Mark olyan rendkívül más, mint azok a férfiak, akikkel eddig kapcsolatba kerültem. A szavai, az érintései, a csókjai, mind olyan hatással vannak rám, amit eddig elképzelni sem tudtam - és nem is tapasztaltam. Mintha egy teljesen egyedülálló világ lenne számomra, amit nekem kell felfedeznem, és megtapasztalnom, ami csak rám vár, engem akar - én pedig őt.
Mintha minden nap ezt tenném. Mark karjai úgy ölelnek, olyan természetesen, mintha mindig is így lett volna - én pedig egyáltalán nem bánom, sőt, élvezem, nem tudok betelni vele. Csak arra vágyom, hogy minden így maradjon, ahogy most van. Bár be kell, hogy valljam, nem én vagyok a legegyszerűbb lány Mark számára - mégis túl önző vagyok, csak, hogy magam mellett tudhassam. A válaszom éppen ezért túlontúl őszinte, semmi kétség nincs benne. A reakciója pedig boldogsággal tölt el. - Igen, kétségkívül más vagyok. - nézek egész közelről a szemeibe, miközben ajkunk unos-untalan összeér. - Soha nem is akarnék olyan lenni, mint ők. - rázom meg a fejem, ahogy eszembe jut a családom - főként az anyám, és a mostohaapám, utóbbinak még a hideg is kiráz az emlékére. Nem könnyű túltenni magam a múltamon, csak elmenekülni tudok előle, felejteni nem. - A bátyám sem egy könnyű jellem, de.. Csak azt akarja, ami nekem jó. Azt hiszem te megdönthetetlenül az vagy számomra. - pirultan mosolygok, ujjaimmal a bőrén játszva - lehetetlen elszakadnom tőle. - Biztos édes kissrác lehet, pláne, ha rád hasonlít. - kacsintok rá, majd követem a tekintetét. - Túl gyorsan letelt a munkaidőm. - húzom el a számat. - De tényleg ideje lesz mennünk. Még a bátyám keresni kezd, annak meg nem lenne túl jó vége. - bizonytalanul állok fel, majd a kezét fogva felhúzom magam után, magamhoz, hogy aztán szorosan hozzásimulva átkaroljam a nyakát. - Csak szólj nekem, ha legközelebb is szállítmányra áhítozol. - búgom huncut hangon, majd megcsókolom - megint, egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeHétf. Feb. 22 2016, 20:14

Bármilyen hátborzongató is a gondolat, de ahogy Madison a karjaimba simul, ez egyszeriben... természetesnek hat. Úgy érzem, így van jól. Hogy ez egy otthonos, és békés érzés, amit el tudnék még viselni... akármeddig. Egy pillanatot varázsol át örökkévalóságba körülöttünk, amibe beleolvadtunk együtt, és amiről azt kívánom, ne érjen véget soha, mert idebenn nem vagyok rossz ember, sem bunyós, sem túlhajszolt báb, sem ördög, sem elvárásokkal kicövekelt apa, sem más, csak egy férfi, aki egy nőt ölel át, és élvezi, hogy e percben ez a nő az övé.
"Mindenhogy." Ez a mondat egyetlen szóból áll, mégis egész tucatnyinak érzem, ha azt nézzük, mennyi ideig csengett a fülemben. Látni akar engem és a gyereket. Minket. Mindenhogy. S ebben a pillanatban tényleg éreztem amit állított, hogy ő nem olyan mint a családja. Ő más. Madison nem ártott nekem, és nem taszított ki bennünket a köreikből, sőt, ő maga sem tartozik már állítólag a köreikbe, legalábbis ezt mondta. Hogy már nem ápol szoros kapcsolatot velük, csak a testvérével. Tény hogy a többiek nem kérnek a fiamból, a saját vérükből, és belőlem, a lecsúszott bűnözőből, és stiklis apából, de Madison talán...
- Azt mondtad, te más vagy mint ők - felelem, ajkainak súrolva az enyémeket, és megsimítom a haját. - A testvéred álláspontját nem ismerem, de most úgyis rólad van szó. Te kérsz belőlünk? Mert azt hiszem, a fiam kedvelne téged. - Rámosolygok, de közben lassan kezdem érezni, ahogy szemem sarkából a munkánkra pillantok, hogy sürget már minket az idő. Így is sokáig időztünk itt. Gyanúsan sokáig. Dolgoznom kéne, és én meg itt éppen egész másban tevékenykedek, bár igaz hogy nem bántam meg egy percet sem, de muszáj lesz lassan visszaállnom az eredeti kerékvágásba. Most másért vagyunk itt...
- Ideje lesz lassan lelépnünk innen, engem már biztos várnak. - És nem gondolok bele, mi lesz, ha azt hiszik, megléptem a cuccal. A fiam és Madison érdekében is jobb az óvatosság, és az ésszerűség. Előbb a munka, aztán a magánélet.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Jan. 24 2016, 19:55

Mintha nem is én lennék - egyáltalán nem  úgy viselkedek, ahogy azt elvárnám magamtól. A megnyilvánulásaim, a mozdulataim, Mark mást egészen mást hoz ki belőlem - ha mással lennék, valószínűleg kiélvezném a véletlen menet perceit, majd mindenféle továbbgondolás nélkül felöltöznék, és elbúcsúznék. Úgysem látnám többet. Viszont vele ezt már nem tudnám megtenni, csak abból adódóan sem, hogy ez már a második alkalom, amikor sikerül összegabalyodnunk, ezáltal van már közös múltunk, nem is kevés, ha az unokatestvéremmel folytatott kapcsolatát, és annak következményét, a fiát nézzük. Mintha egyfajta hatalommal bírna felettem, márpedig ezt senki nem mondhatja el magáról - még a bátyám se. Mindig is a magam ura voltam, csak az érdekelt, hogy nekem jó legyen, most meg éppen arra vágyom, hogy Mark velem együtt élvezze a helyzet adta lehetőségeket - és titkon arra is, hogy a történetünk ne szakadjon meg ennyivel.
A gondolataim egyszerre vesznek el, amikor a kéj elemi erővel tör fel belőlem. Mark testének minden rezdülését érzem, egyre jobban hatással vannak rám, én pedig már csak a testünk játékára tudok figyelni - a nevét kiáltva, együtt éljük át a játszmánk gyönyörű végkifejletét.
Ahogy vagyok fáradtan, izzadtan, de még mindig az előbbi percek élvezetében remegve karjaiban maradok, nem válok el tőle - ragaszkodom hozzá, mintha attól félnék, hogyha elengedem, menten el is tűnik mellőlem. Szólni sem szólok, csak a levegőt kapkodom halkan, míg ő meg nem szólal. Hazudhatnék, mondhatnám neki, hogy csak a vágy beszélt belőlem - de én úgy gondoltam mindent, ahogy azt az ajkaimon ki is ejtettem. Mi értelme lenne hát annak, ha mindezt letagadnám előtte? Talán megmenteném őt az életem ügyes-bajos dolgaitól, attól, hogy a saját hibáim miatt ő is bűnhödjön - ha nem lennék hozzá túl önző. - Mindenhogy. - felelem mosolyogva, és, ahogy megérint, már ösztönösen mozdulok felé, hogy megcsókoljon. Ujjaimat a nyakáról egészen az arcáig vezetem, majd a tincseivel kezdek játszani, mikor a csókunk véget ér. - De.. mi lesz azzal, hogy nem kérsz a családomból? - kérdezem, igyekezve, hogy a hangomon ne érződjön a válaszával kapcsolatos aggodalom - az emlegetett másik féllel kapcsolatos bizalmatlanságomat pedig igyekszem figyelmen kívül hagyni.
Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeKedd Okt. 06 2015, 21:03

Nem feleltem neki. Nem tudtam épp, mert pont akkortájt pont valami mással voltam elfoglalva. Konkrétan azzal, hogy a napnak, valószínűleg a legjobb pillanatait éljem át teljes odaadással, sőt, nem is a nap, hanem a hét, a hónap, talán az évéi is. Madison egyszerűen... egyszerűen nem voltak rá szavak, annyira hihetetlen élményt nyújtott nekem, mintha nem is emberi, hanem valami földöntúli, misztikus lény lett volna, és teljesen a bűvkörébe vont volna engem, nekem pedig egyetlen ép és ésszerű gondolatom sem maradt volna... szinte már arra sem emlékeztem, hogy eredetileg minek is jöttem ide, erre a környékre egyáltalán... Csakis és kizárólag ezt a tüneményt láttam, ezt a lényt... ezt a hihetetlen lényt, akit a fiam meséiben valami tündérszerűségnek írtak volna le... én viszont mindössze csak annyit bírtam rá mondani: csoda.
Nem eresztem el. Ahogy testünket átjárta a boldogság, az elégedettség, a kielégülés, és izzadtan, levegőt kutatva a légtérben, karjaimban tartom őt, csak az jár az eszemben, mennyire örülök neki, hogy nem a tesója jött el. Ez a meló már akkor is megérte volna, ha ingyen csináltam volna. De hogy a fizetés mellé, még ez a bombasztikus szépség is az utamba került, és a karjaimban kötött ki ma... na... igen... ez aztán olyan fordulata a sztorinak, amire nem gondoltam még, amikor felkerekedtem erre az útra.
- Komolyan gondoltad, hogy... szeretnél még látni? Így vagy úgy? - kérdeztem, mikor kissé csitult légzésem, és ésszel fel bírtam idézni már, miről folyt a szó belőle, még azelőtt, hogy véget ért a tűzijáték. És én speciel nem csak a szexre gondoltam ezzel, inkább úgy alapjáraton a találkozásra. Emlékezve, hogyan rótta fel nekem, hogy elbújtam előle, és most hogyan kért, hogy engedjem máskor hogy megtaláljon. Kíváncsi vagyok, vajon tényleg látni akart-e, engem és a fiamat? Vagy csak úgy egy sima szöveg volt? És ha látni akar, akkor csak a bunyóst, aki szeret jó nőkkel szexelni, vagy az apát, aki a fia érdekei szerint igyekszik mindent előteremteni egy normális élethez, és megvédeni a fiát, minden, de szó szerint minden ártalomtól? Melyikre kíváncsi Madison?
Kissé elhúzódom tőle, hogy arcába nézhessek, és kisimítok pár izzadt tincset a szeméből. Ahogy néztem csillogó íriszeit, egyszerűen gyönyörűnek láttam... és nem tudtam ellenállni a vágynak, hogy megcsókolhassam, muszáj volt, hogy ajkaim az övéit érintsék.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeCsüt. Júl. 16 2015, 11:23



Nem tudom mi történik velem, de egyszerűen sokkal jobban élvezem a mostani helyzetet, mint szoktam. Nem vagyok egy szűzies életet élő lány, szeretem az élvezeteket az élet minden egyes területén, most mégis úgy érzem, hogy ehhez fogható dolog még nem történt velem. Mark különlegesebb számomra, mint más férfiak, rá kell, hogy jöjjek erre, és el kell, hogy ismerjem ezt, ő valami mást, és másként nyújt nekem, mint mások. És ezt egyáltalán nem bánom.
Ahogyan a szavait sem. Őszintén jól esik a bókja, talán még senkinek az ajkaiból sem hangzott ennyire jól, mint tőle. És ez, valljuk be, egy kicsit zavar. Olyan értelemben, hogy nem tudom megfejteni, hogy miért érzek így, csak tudom, hogy valami furcsa érzés életre kell bennem, ott mélyen bent, a szívemben, a hatására. Én pedig egyenlőre nem tudok vele mit kezdeni, csak zakatoló szívveréssel, és égő arccal mosolygok rá. - Köszönöm a szép szavakat. - felelem, de az övéhez képest annyira kevésnek, és nem is hozzám illőnek érzem a válaszomat. Konkrétan úgy viselkedek vele, mint egy zavart tinédzser. A másik jelzőt pedig már ki sem mondom inkább. Nem merem. Így inkább Madison-osan folytatom. - És én nem foglak megakadályozni ebben. Ha egész nap nézni szeretnél, szíves örömest állok a rendelkezésedre. - kacsintok rá kacéran. - De csak akkor, ha nekem sem kell elviselnem rajtad a ruháidat.
Kéjesen elmosolyodok a szavaira. - Az lenne az érdekes, ha nem örülnék ennek a helyzetnek. És, ha nem élvezném, ami, ugye, egyáltalán nem így van. - válaszolom, és a szavaim bizonyítékaként egy szenvedélyes, vággyal teli csókot lehelek az ajkaira.
Ha eddig is ennyire élveztem, amit Mark velem művelt, a következő percekben már a fellegekbe repített engem. Amint egyek lettünk mi ketten, nem hiába szelték végig a körmeim a hátát, annak jeleként, hogy semmit sem élveznék most jobban ennél, amit jelenleg egymással teszünk.
Nem válaszoltam a szavaira, mert egy másodpercre sem állt szándékomban elhagyni az ajkait, ezért csak belemosolyogtam a csókjába, és az egyik karomat a nyaka köré, a másikat a fenekére vezetve igyekeztem még közelebb vonni őt magamhoz, hogy a jelenlegi pozíción is túllépve, még erősebben érezzem minden egyes rezdülését magamon. És magamban.
Mindössze egy percre hagytam abba az ajkai kényeztetését, és néztem fel, mélyen a szemeibe. Meglep, hogy kijelenti, hiányoztam neki, annak ellenére, hogy a legszívesebben én is rég közöltem volna vele mennyire rosszul esett a hiánya, hiába csak a mai nappal jöttem rá erre, teljesen biztos vagyok már benne. Elmosolyodom, és ez a mosoly, ami megjelenik az arcomon, más, mint az eddig látottak. Ebben már minden gondolatom, minden érzésem benne van. - Akkor máskor engedd, hogy megtaláljalak. - válaszolom őszintén, és kényszer nélkül.
A percek csak telnek, én pedig minden egyes porcikámban érzem, hogy Mark követelőző mozdulatai lassan a végtelenbe sodornak. Lehunyom a szemeimet, és hagyom, had uralkodjon el rajtam a vágy, a szenvedély, és minden felszínre kerülő érzelmem elegyének keveréke. Egyre jobban élvezem az érintését, az ajkaimat érintő leheletével még jobban feltüzel, a karjaimmal, és a lábaimmal egyaránt még erőteljesebben, még ragaszkodóbban ölelem. - Mark.. - ejtem ki az ajkaimon a nevét kissé akadozva. Csak ennyire vagyok képes, még mielőtt teljesen birtokba veszi a testemet a kéj.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 31 2015, 22:10

Látom miként jelenik meg egy kis rózsás pír Madison arcán, és be kell vallanom, ha lehetséges, ettől még szebb lett, mint volt eddig. Szemei rabul ejtenek, arcjátéka elvarázsol, dallamos hangja megigéz, bőre tapintása mámoros fellegek közé röptet, és illata elbódít. Ha nem tudnám hogy lehetetlen, azt gondolnám, boszorkányság lába lóg a levegőben. Ehelyett viszont nekem bőven elég az a tény, hogy Madison lába a levegőben legyen, nem kell ide más varázslat rajta kívül, és azon az élvezetes kikapcsolódáson kívül, amit neki köszönhetek, így munka közben.
- Pedig amit mondtam, megmondtam, és úgy is gondoltam. Nem szoktam csak úgy a levegőbe dicsérni a nőket, semmilyen körülmények közt. Nem vagyok az a fajta. Megmondom amit gondolok, és úgy gondolom, nálad szexibb és bombasztikusabban kinéző nőt nem láttam. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal. Ha egész nap néznélek, akkor se unnám meg a látványt - hordozom végig a szemem a testén, mely elém tárult, és közvetlen közelről még sokkal megbabonázóbbnak láttam, mint amilyennek még akkor gondoltam, amikor először szemügyre vettem, messzebbről, ruhában. A mostani kép annak a közelébe sem ért.
Nem állítanám hogy értem, miért nyűgöz le ennyire Madison puszta jelenléte is, a testéről nem is beszélve, hiszen láttam én már meztelen nőt, nem is egyet, nem is messziről, és aligha lehetne szűzi életűnek nevezni, bár ész nélkül ágyból-ágyba ugrálni sem szoktam, már csak a fiam és a munkám miatt sem, de a szerzetesi életnek biztos hogy még a közelébe se kerültem, így a női test, mint olyan, nem tartogat nagy meglepetést, de... de mégis van itt valami, valami más Madisonban, ami a többi nőben nem volt meg, ami ad hozzá, a lényéhez valami pluszt, amitől egyszerűen úgy érzem, ha el kéne szakítanom a kezem a bőrétől, a számat a szájától, az egyszerűen olyan kínzás volna, hogy ha aközött vagy a lábtörés között kéne választanom, hát nem gondolkoznék, inkább törjék el a lábam. Madison egyszerűen csinál valamit... valamit, amitől a józanságom, a munka iránti fegyelmem, a két életemet elválasztó határvonalam, és minden... egyszerűen háttérbe vonul, fehér zászlót lenget, és kész, nem működik tovább... nem látok mást, ebben a percben, csak őt, és hogy milyen jó ez a helyzet most így. Nem értem miért, de így van.
- Ennek meg én örülök. Mármint... hogy örülsz. - Elégedett vigyorral könyvelem el szavait. Reméltem hogy nem vág képen amiért bókolok neki, de azért mégis jobb a tudat, hogy megmondta. Mint mikor megkérdeztem, biztos velem akar-e lenni. Bár a jelek olvashatók, jobb a biztos, mint a bizonytalan, jobban élvezi az ember, ha hallja is, hogy egy nőnek jó, nem csak sejti.
Egy pillanatra - mikor Madie keze rajtam volt és élveztem kényeztetését -, megfordult a fejemben, hogy mégis csak tanítanak értelmes dolgokat is azon az egyetemen, már feltéve persze, hogy nem magánúton szerzett a tudás, vagy veleszületett tehetség, amit csinál, de a lényeg végülis ugyanott volt, hogy amit csinált, azt kifejezetten jól csinálta. Egy nyekkenésnyi panaszom sem lehetett, ezt azt hiszem nem is kellett mondanom, érezhette Ő ezt anélkül is, hogy mondtam volna.
- Mmmmmm... - kissé elnyújtottan adok hangot jóleső érzéseimnek, amikor a körmei a hátamat használják rajztáblának, amitől képletesen szólva, ugyanezen testfelületemen az égnek állt a szőr, és kirázott a hideg, de cseppet sem rossz értelemben, sőt, nagyon is hogy épp ellenkezőleg. Vadító érzés volt! És ez az érzés is közre játszott benne, hogy a következő pillanatokban, ahogy a testünk eggyé olvadt, az irányítás úgymond, az agyamból teljes egészében átkerült valahová máshová, amit nevezzünk, ösztönnek, mert már egy ép gondolat sem fogalmazódott meg a fejemben, egyszerűen csak csináltam ahogy jólesett, és ahogy az ösztöneim azt súgták, hogy neki is jó lesz.
- Kis harapós - suttogom a szájába, de csak alig-alig hagyva helyet ajkaink közt. Lélegzetét érzem a számban, és kinyitva a szemem, közvetlen közelről nézek az övéibe. Ha lett volna még ép agysejtem, biztosan eszembe jutott volna, hogy gyönyörűek a szemei, de momentán épp nem érdekelt a szeme. Annál inkább az, ahogy a lábai stabilabb fogást keresnek rajtam, és válaszol mozgásomra, amikor viszonozza azt.
- Nekem meg Te hiányoztál - zihálom vissza, szavait élvezve. Igaz, ezzel talán túl sokat is adok ki magamról, mind a múltamat, mind a jelenemet illetően, de ebben a percben... ebben a túlfűtött percben éppen teszek rá, nem gondolkozom.
A két test szinkronban mozog egymással, követem az övét, és Ő követi az enyém, amikor "támadok", befogad, amikor pedig elém siet, megadom neki amit öle kíván. Vadul szívva a levegőt újra és újra azt szomjazó tüdőmbe, érzem, mint perzseli fel körülöttünk a tűz a világot. Elemészti, és mi benne égünk, de édes ez az égés. Édes ez a vágy! És még így sem közelíti meg egyik sem azt, mily édesek Madison ajkai, és velük minden csók, mit váltok.
Érzem mint ösztönöz, hajt előre, érzem mint lesz csókja egyre és egyre követelőzőbb, szenvedélyesebb, vadul követeli válaszom, és vadul adom meg feleletem minden mozzanatára, ahogy egyre és egyre erősebben lököm a kiteljesülés felé, s erőnek erejével, szenvedélynek szenvedélyével csókolom. Ajkaink szinte összeforrnak, ahogy forró levegő vált helyet az Ő szája és az enyém közt ingázva, ahogy szét nem válva egy pillanatra sem, csókunkban születik az extázis!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeHétf. Május 25 2015, 22:38



Szeretem a véletleneket, pláne akkor, ha ilyen szépre, és kellemesre sikerülnek, mint a mostani alkalom is. Nem hittem volna, hogy egy szállítmányátadás lehet ennyire szórakoztató is, ha csak sejtettem volna, akkor már többször is átvállaltam volna a feladatot a testvéremtől. Talán a későbbiekben. Persze, ehhez az is kell, hogy Mark kaliberű átvevők jelenjenek meg majd a helyszínen. Mondjuk, ha csak Mark lenne az egyetlen, akivel az ilyen helyzetekben találkoznék, és.. tárgyalnék, én annak is őszintén örülnék. Sőt, neki még jobban, mint más férfiaknak, okulva a múltbéli, és a mostani esetből is. Meg tudnám szokni, ez biztos.
És ebben egyre biztosabb vagyok, amint egyre inkább megszabadul, illetve megszabadítom a ruhadarabjaitól, hogy a testének még több területét fedezzem fel az érintésemmel.
A szavaira még jobban elmosolyodok, talán még egy kicsit sikerül is egy kis pírt varázsolnia az arcomra, ami, valljuk be, nem sokaknak sikerült még eddig. Mark azonban más, és máshogy is vonzódom hozzá, mint másokhoz, bár ezt nem ismerném el sem neki, sem pedig másnak sem. Abból csak a probléma lenne. Most is inkább igyekszem ráfigyelni, ami nem esik nehezemre. - Érdekes, soha sem szoktam leminősíteni magam, sőt. Neked bevallom, nem szenvedek önbizalomhiányban. Viszont a te ajkaid közül ez a bók még nekem is egy kissé hihetetlennek hat. - válaszolom, és egyáltalán nem értem miért van ilyen hatással rám Mark. Nem mondom, hogy bizonytalannak érzem magam, ha vele vagyok, mert ez nem így van, de valamiért különlegesen érzem magam mellette. De ezt még magamnak sem tudom megmagyarázni, hát meg is hagyom csak a gondolataim között. Nem kell ezt kimondani. Mást már inkább. - De kimondottan örülök, hogy te így vélekedsz rólam. Ez is jól esik. - teszem még hozzá, kihangsúlyozva az utolsó szavakat, hogy tudja, mennyire élvezem az együtt töltött perceket.
A kezeimmel a férfiasságát masszírozva, önelégült mosollyal hallgatom a morgást, amit sikerül kiváltanom belőle, éppen csak annyira magamba fojtva az ajkaimat elhagyó nyögéseket, hogy élvezettel hallgassam azt. Közelebb vonva magamhoz hagyom, hogy tovább kényeztessen, míg az egyik kezemmel eltávolítom róla a leginkább felesleges ruhadarabot, a másikkal pedig, immár jobban hozzáférve, folytatom a kényeztetését.
Egészen addig, amíg Mark is döntésre jut az eddig rajtam maradt ruháimat illetően, és nagy örömömre eltávolítja rólam azokat. A karjai ölelésébe húzódva élvezem a teste melegét, egyik karomat a nyakán átvetve a tarkóján körzök, a másikkal, a körmeimmel a hátát szántom végig, kissé erőteljesen rajzolva rá a vonalakat, akkor meg még inkább, amikor a csókunk tüzében, szenvedélyes foglalja el végül a helyét bennem. Enyhén ráharapok az alsó ajkára, majd belemosolygok a csókunkba, és a lábaimat feljebb vonva a csípőjén kezdek el vele párhuzamban mozogni az eddig stabilnak ígérkező asztalon. Amint egy pár másodpercre, nehezen, de végül elszakadok az ajkaitól, azok közé suttogok. - Ez már hiányzott. - utalok a vágytól fülledt hangon arra az éjszakára, amit egyszer régen ugyanilyen formában töltöttünk el ketten a lakásán. Igaz, az most olyan semmisnek tűnik a mostani alkalom mellett. Rég volt, nem is emlékeztem rá, hogy ennyire jó lehetett, most pedig akármit megadnék, hogy egy párszor még megismételjük majd.
A szavaim után a kezem a derekára kúszik, majd onnan le, egyenesen a fenekére szorítok rá, hogy így ösztönözzem a vadabb ritmusra, miközben olyan szenvedélyesen, és kétségbeesetten csókolom, mintha attól félnék, akármelyik percben vége szakadhat a mi kis játékunknak.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 24 2015, 16:56

Mosolygok Madison válaszán. Nem, ez valóban nem minősül rossznak, legalábbis én nem szántam annak, de az én részemről nézve úgy volt tisztességes, ha számoltam azzal az eshetőséggel, hogy neki esetleg eszébe juthat, hogy ezt mégsem szeretné. Való igaz, a válaszából inkább az jön le, hogy emiatt kár volt aggódnom, Madison nem csak hogy nem ellenkezik, de úgy látszik, határozottan élvezi a programot, és nincs ellenére amit teszünk. Hát... most már nekem sincs ellenemre! Bár ostoba vagyok, idióta, és ráadásul meló közben, egy erre teljesen alkalmatlan helyszínen kamatyolok egy egyetemista lánykával, akinek soha nem is szabadott volna erre a környékre tévednie, de... üsse kavics, már túlságosan is benne vagyok ahhoz, hogy leálljak! És ez a lány Madison, aki... aki más, egész más mint a többi... összezavar, és olyan dolgokra késztet, amikre más nők nem... Madison más...! És ez minden egyes mozdulatából, cselekvéséből csak úgy süt felém...
Segítségével hamar behozom a lemaradást a vetkőzés terén, sőt, már-már le is hagyom, amint megszabadít a pólómtól, és kioldja a nadrágom is, ami így ugyancsak hamar eltűnik a képből, mint zavaró tényező.
- Most viccelsz velem? Alábecsülöd magad, ezt teljesen komolyan mondom! Nem láttam még nálad szebbet, semmikor sem! Elképesztő vagy! - mondom eltökélten, és nagyon is magabiztosan. Teljes biztossággal a szavaim hitelességében. Nem láttam még hozzá hasonlót, pedig már jó pár nővel volt dolgom, láttam temérdek szépséget, de olyat mint Madison, egyet sem tudtam felidézni. Gyönyörű volt! Gyönyörűbb mint akár valaha bárki, valóságban, álmaimban, vagy bárhol, kétség sem fért hozzá, hogy nem láttam még nála szebbet, különlegesebbet.
Kezei követték az enyém példáját, és hasonló tájakra kalandozott, mint az imént én is. Jóleső morranással jelzem, hogy kedvemre van amit csinál, és az Ő reakciói is határozottan arról adnak jelzéseket, hogy nincs ellenére amit csinálok. Élvezetem kézzel fogható, de az övéről sem kell találgatásokba mennem, hogy gondolatomra választ kapjak.
Néhány percig az ujjaim játékával "szórakoztattam", simogattam, becézgettem, játszottam vele, a testével, és élveztem az Ő keze munkáját. De az inger sürgető élménye gőzmozdonyként zakatolt bennem, szinte ledöntött a lábamról a vágy, hozzáláttam hát, és elkezdtem lehúzni róla egészen a nadrágját és maradék fehérneműjét is, hogy amint azok is a földön landoltak, és miként már egyikünket sem kötöttek a ruhák gúzsba, újra köré fonódtak a karjaim, majd szorosan húztam magamhoz, és megcsókoltam. Közben a kezem levándorolt a fenekére, és annál fogva kissé megemeltem Őt, hogy aztán csókunk közepette összeforrva, hatolhassak mélyen beléje, magamévá téve a percek óta elcsigázottan vágyott gyönyörű testet, jóleső nyögéssel, és meglóduló vérnyomással találva meg, és foglalva el a helyemet benne.
Ajkaim nem szakadtak el tőle, egyik kezem a fenekénél fogva tartotta, míg a másik a derekába mart, és csókoltam, mind mélyebben és szenvedélyesebben, ahogy közben csípőm is mozdulni kezdett!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeKedd Május 12 2015, 12:08



Érdekes dolgokat tár elém az élet, olyan pillanatokban, amikor nem is hinném. Az egyik percben még azt a személyt várom, akinek át kell adnom a másoknak olyan értékes szállítmányt, a másikban pedig már Mark tulajdon személye, és szavai foglalnak le. Kellőképpen ahhoz, hogy elgondolkodjak azokon, amiket még az előbb mondott el nekem. Tulajdonképpen szinte egyszer sem gondoltam eddig bele, hogy mennyire veszélyes is az az élet, amit a bátyámmal együtt folytatunk. Eddig csak egy másik lehetőségnek tűnt a régi életünk megváltoztatására, aminek már gyermekként eljött az ideje. És, amiben fel kellett nőnünk. De most mégis annyira a mélyig hatolnak Mark szavai, hogy a legszívesebben magam mögött hagynám ezt az egész rossz oldalúságot, csak hát, nem tehetem. Nem megy az ilyen könnyen. Így csak azzal igyekszem magam nyugtatni, hogy, mint eddig mindent, ez is túléljük majd valahogy.
Bizonytalan mosollyal megvonom a vállaimat, és kissé megrázom a fejemet. Kétlem azért, hogy egy verés lenne az egész, amit kapna, ha veszélybe kerülne a szállítmány. Márpedig veszélybe fog, vagy már került is, csak Mark még erről semmit sem tud. Ezért nem is szólalok meg, mert őszintén fogalmam sincs, hogy is mondhatnám el neki, hogy az egyik doboz tartalma egy kissé megcsappant az elmúlt egy órában.
Nem mintha sokat gondolkodnék a problémámon, amikor már egy teljesen más dolog kezd el lefoglalni. Konkrétan, mintha minden gondolatom egy pillanat alatt kitörlődne a fejemből, amikor Mark ajkai lecsapnak az enyémekre, a kezei pedig a testem különböző részeit kezdik el simogatni.
Nézem az arcát, a mosolyát, és érzem magamon az érintését, ami már önmagában elég ahhoz, hogy egy pillanatra se forduljon meg a fejemben a visszakozás. Még akkor sem, amikor megemlíti azt. - Ezt neveznéd rossznak? Ha így is lenne, akkor egy szó nélkül is, mindig szívesen elviselném. Sőt, igényelném is. - felelem széles, kacér mosollyal az arcomon. És, hogy biztosan ne essen kétségekbe, az egyik kezemmel igyekszem mihamarabb megszabadítani a nadrágjától, míg a másikkal a felsője alatt simítom végig a mellkasát, majd, amint sikerül letornáznom róla a nadrágját, egy másodperc alatt tüntetem el a felsőtestéről is a felesleges ruhadarabot. A melltartóm is elhagyja a testemet, és valahol a padlón foglalja el a helyét. - Ugyan már, kétlem, hogy ne láttál volna még olyan női testet, ami engem is egyszerűen lekörözne. - incselkedek vele, majd pedig az alsó ajkamba harapva egyet, mosolyogva, szinte teljes figyelmemet az arcára szegezem, hogy a várt szavaihoz egy megfelelő pillanatképet is tudjak társítani, amire, bevallhatom, szívesen fogok emlékezni a későbbiekben is. Ám a figyelmemnek hamar sikerül elterelődnie, amikor ismételten megérzem a kezeit magamon, felülről egyre lentebbre haladva. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszik a tempó, amit diktál nekem, nagyon is odáig vagyok érte, élvezem, és nem meglepően ennek hangot is adok a következő percekben, míg az egyik keze a nadrágom alatt enged magának szabad utat. Addig a sajátomét a nyakán nyugtatva vonom magamhoz, és az ajkaimhoz kellő közelségbe, egy szenvedélyesre sikerült csókot adva neki, mialatt a másik kezemmel a testén lefelé haladva megállapodok, kitapintva a legérzékenyebb pontját, és masszírozni kezdem azt.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 10 2015, 20:27

- Ez igazán nem ügy, minden héten megvernek. Csak annyi a dolgom, hogy nagyobbat üssek vissza - felelem, mosollyal kacsintva rá, jótékonyan elhallgatva azt az apró részletet a dologból, hogy egy ilyen verés rendszerint nem olyan körülmények között zajlik, hogy lehetőségem legyen visszaütni, akár kicsit, akár nagyot. De jó bunyós vagyok, edzett a pofonok ellen, kibírok néhány ütést. Elég jól keresek nekik ahhoz, hogy nem ölnének meg, ha el is sikálnék valami kis ügyet. Míg nem kavarok nagy szart, nem hinném hogy megölnének, többet érek élve. Egy kis verés meg nem a világ, kibírtam már párszor hogy üssék azt a tök fejemet. Ám jobb ha erről nem beszélek részletekbe menően Madisonnak, jobbat tesz neki, ha nem tud mindent ezekről a dolgokról. Láttam az arcát az előbb, és nem akarom újra megrémiszteni. Különben is, ez csak puszta elmélet, nincs is miért róla beszélni, hiszen a szállítmány itt van mellettünk sértetlenül, és egy kis "plusz időtöltés" után majd szépen biztonságban le is szállítom hiánytalanul. Nem kell itt verésekről beszélgetni.
Főleg akkor nem, amikor éppen egy Madison-kaliberű, bombasztikusan dögös nő van a karjaim között, és nem mellesleg a lábai meg énköröttem, ami szintén nem éppen elhanyagolható tény, így hogy rajta már lassan melltartó sem lesz. A látvány magáért beszél, hogy miért is ne akarjak még gondolni se a melóra! És ha belegondolunk, hogy nemrég még én papoltam a biztonságról és a helyről... Na, erről ennyit!
Egy széles vigyorral vonom meg a vállam a kérdésére, miközben hüvelykujjam végigsimít bőrén, egészen a fülétől kezdve, végig az arccsontján, az álláig. Tetszik az a pillantás amivel nézni tud, és az a buja kis mosoly. Feléget belülről, ahogy rám néz ez a nő!
- Jobb a biztonság. Nem akarok rosszat neked - felelem bölcselkedve, és szemöldököm elégedett emelkedésbe kezd, mikor ujjai rátalálnak a nadrágom gombjára. Nagyon is úgy érzékelem, nem lesz itt probléma a hozzájárulással. Ajkait becézgetve kapcsolták ki közben ujjaim a melltartója kapcsát, és időpazarlás nélkül húztam le róla a csipkés anyagot, hadd landoljon valahol arra amerre a felsője.
- Észbontó vagy! - szemeim szinte elevenen felfalták amikor végigsiklottak rajta, és egy pillanatig sem bírtam ki, hogy kezeim újra el ne induljanak selymes bőrén, míg el nem érték a melleit. Ám a türelmem aligha volt hosszútávúnak mondható, rövid úton siklott tovább is a jobb kezem, le a hasán, és a nadrágja szegélyéig haladt, majd az anyag, és a bőre közt átfurakodva, tapintottam ki az édenkertet, hamar a bugyiján belülre kerülve!
Már nem is gondoltam rá, hogy épp idióta vagyok, egyedül az az elszánt program foglalkoztatott, hogy a lehető legrövidebb úton szabadítsam is meg Madisont a nadrágjától is, mert ha nem, az biztos, hogy nekem itt lesz öngyulladásom a lábai közt!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 03 2015, 22:56



Igen, bevallom, Mark kicsit kezd megijeszteni, amikor már kezdek feléledni az anyag okozta bódultságomból, és félig-meddig már értem a magyarázatát, akkor meg pláne, amikor belegondolok abba, hogy mekkora bajba fogok kerülni, ha kiderül, hogy elloptam egy zacskót az egyik doboz tartalmából, csakhogy egy kicsit jobban érezzem magam, és izgalmasabbá varázsoljam a jelenlegi helyzetemet. A félelmem valószínűleg az arcomra is kiül, legalábbis annyira, hogy mások számára észrevehetővé váljon, mert Mark szinte azonnal a vállamra teszi a kezét és a következő szavai is erről árulkodnak. Elmosolyodok, amíg hallgatom őt. Komolyan jól esik, ahogy próbál megvigasztalni, és egy kis bátorságot önteni belém, már kezdem is neki elhinni, hogy nem lesz semmi gond. Aztán, amikor azt mondja, hogy hagyná magát megverni, minthogy eláruljon engem, és a bátyámat, meglepődve nézek fel rá. - És szerinted én hagynám, hogy miattunk verjenek meg? - kérdezek vissza, még magamat is meglepve azzal, hogy képes vagyok ennyire törődni vele. Igen, ez valóban érdekes, mert eddig csak egyszer egy éjszakára találkoztunk, de a fia végül is az unokatestvérem gyermeke is. Azé a rokonomé, akivel szinte egyedüliként tartottam a kapcsolatot, egészen addig, amíg meg nem halt a szülés következtében. Talán ezért is érzem annyira, hogy törődnöm kellene a fiával. Meg Mark-kal is. Csak van ennek értelme, ugye?
Az emlékeim felidézésével kicsit eluralkodik rajtam az a rossz érzés, amit akkor szoktam mindig érezni, ha a mostohámra gondolok. Legszívesebben elfelejteném az egészet, egyszerűen kitörölném a vele kapcsolatos pillanatokat a fejemből, de hát nem megy ez ilyen könnyen, sajnos. Nem hiába lettünk azok az emberek a bátyámmal, akik ma vagyunk, a rosszul sikerült gyermekkorunk miatt nem kezdhettünk tiszta lappal, és kétlem, hogy valaha is fogunk. De nem is akarok erre gondolni, annak a korszaknak vége, és remélem, hogy soha sem fog visszatérni az életünkbe. Azt nem tudnám elviselni még egyszer.
Azt viszont már inkább, ami jelenleg is Mark-kal történik. Az érintéseit, a csókjait. Őt magát. Ha nem foglalna le, és tudnék gondolkozni, akkor minden bizonnyal az eszembe jutna annak az éjszakának az emléke, ami túl régen esett meg közöttünk. Így viszont csak rákoncentrálok, és mindenre, ami vele kapcsolatos. Kacéran mosolyogva nézem, ahogy végigköveti a szemeivel a hátrálásomat, majd habozás nélkül indul felém, és engedi, hogy ne csak a kezeimmel, hanem a lábaimmal is magamhoz húzva öleljem át. A hajától kezdve a hátáig érintem meg, és simogatom, miközben hevesen csókolom az ajkait, és csak addig válok el tőle, amíg megszabadít a felsőmtől. Mellesleg, ezt csábos pillantással viszonzom, ami mellé egy ugyancsak kacér mosolyt is megeresztek, amíg végigmér így félmeztelen. Nem kell sokáig hiányolnom a testének a közelségét, a következő pillanatban visszatér hozzám, és megérzem az ajkait a testem különböző részein. Elégedett nyögéssel válaszolok, amikor a keze a mellemen, majd a melltartó kapcsán állapodik meg, majd egy hangosabb is kihallatszik az ajkaim közül, amikor felteszi a kérdését, a csípőjét, és ezzel együtt a vágya bizonyítékát is hozzám dörgöli. - Ezt ugye nem kérdezed komolyan pont most? - kérdezek vissza halkan, közelebb hajolva hozzá, a kezemet az arcáról a nyakára vezetve. Magamhoz húzom, megint megcsókolom, még vadabbul, és szenvedélyesebben, mint eddig, és, hogy érezze mennyire komolyan gondolom az egészet, a nadrágja gombjával kezdek el játszani.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 03 2015, 20:12

- Ahhh... Madison... - nyögök fel kelletlenül, és megadva némiképp magam a megbánásnak, bűntudatos nyögéssel rázom meg a fejem, majd vállára téve a kezem, a szemeit kémlelem. Oké, talán nem kellett volna megijeszteni, látom rajta hogy betaláltam a szövegemmel... bár még mindig jobban járunk ha fél, mint ha például olyan nemtörődöm módon viselkedik, mint az elmúlt percekben. De valamiért mégis úgy érzem, helytelen volt olyan tisztán eléje tárnom, mi is következhet abból, ha gebasz lenne a szállítmánnyal.
- Ne vegyél komolyan, oké? Legalábbis ne teljesen. Azt igen, hogy ez egy veszélyes szitu, és nem valami kis cukros bácsik akikkel üzletelünk, ti is meg én is. De... ne hidd, hogy olyan tapló volnék, hogy bemártsalak, ha zűr lenne. Ismerlek, és... már csak a fiam miatt se tenném meg, hogy feldobjalak titeket, ha valami nem lenne oké. Én nagyobb eséllyel dumálom ki a nyakam a hurokból, mint te meg a tesód. Ha csak arról lenne szó, nem először vernének szarrá. Nem ügy. Nem hagynám hogy bántsanak, okés? - kérdeztem, és próbáltam némileg most biztatóbb lenni, mint az előbb. Az nem árt ha fél, még így is, talán megfékező erejű lehet a számára, hogy viselkedjen, hátha nem akarja azt se, hogy engem pépesre verjenek, de nekem már az is elég, ha saját magára vigyáz egy kicsit jobban. Legalább egy kicsit, csak annyira, hogy túlélje, ha ilyen helyekre jár.
Nem tudom mit reagálhatnék. A gyerekkor... ja, egyikünké se lehetett egy leányálom. De hát mit mondhatnék rá? Sajnálom? Megvolt... most meg már felnőtt nő, és épp drogfutárosat játszik, úgyhogy fölöslegesen áltatnám azzal, hogy lesz még jobb is az élet. Nem biztos hogy lesz. Esetleg abból hogy ilyen volt a múltja, csinálhat magának egy jobb jövőt, bár most épp nem úgy fest, mint aki ezen munkálkodik. De talán idővel megjön az esze ehhez is. Ahogy nekem is megjött, igaz, hogy kellett pár év, meg pár törött csont, halottak, miegymás, de most keményen küzdök érte - még ha nem is a legjobb módszerekkel -, hogy a fiamnak már jobb élete legyen. Mert ha rajtam múlik, a fiamból bizony lesz valaki, egy rendes valaki, olyan valaki, akit nem vertek szarrá gyerekkorában állandóan, és aki többre viszi felnőttként mint az apja. Igen. Nekem megjött az eszem hogy igyekezzek jobb jövőt csinálni mint amilyen a múltam... talán Madisonnak menni fog ez kevésbé kemény leckék árán is, és elég lesz hozzá az, hogy a gyerekkora már elcsesződött és a család nála is olyan, amilyen. Neki legalább ott a testvére, aki bár meglátásom szerint egy idióta, de legalább van.
De nem sokat járnak a gondolataim a kedves testvérke körül, és a meló is valahogy elveszett menet közben és két gondolat között félúton, mikor Madison bőre és ajkai kezdtek lefoglalni úgy igazán. Néztem mint hátrál kissé el, és ül fel az asztalra. Cefetül nagy hazugság lett volna azt állítanom, hogy nem ment fel bennem egy bizonyos pumpa a látványtól, ahogy felhevült testtel ült fel az asztalra, és húzott magához. Naná hogy nem ellenkeztem, mikor a lábai körém zárultak, és a szája az enyémre tapadt, kezei pedig indákként jártak körül és varázsujjai bűvölete körbelengett, akár egy boszorkány mágiája.
- A Pokolba! - nyögtem ajkai közé, és egy lendületes mozdulattal nyúltam a ruhája szegélyéhez, majd egyetlen pillanat alatt húztam is le róla a felsőjét, majd hajítottam el... nos, valahová messzire. Kicsit hátrébb húztam a fejem, hogy végignézzek rajta, és csodás teste megigézett ahogy egy kimondottan felajzó hatású kép tárult elém.
- Ohh, hogy az a... - szusszantam egy nagyot elcsigázottan, és ajkaim elindultak egy felfedezőútra, a nyakán elindulva lefelé a mellkasa felé, míg a melleihez nem értem, ahol megállapodva, a kezem is hátravándorolt és a melltartója csatjára illesztettem ujjaimat. A szemeibe néztem, miközben a levegőt kapkodtam. - Biztos hogy akarod? - Csípőmet előrébb nyomva, az öléhez préseltem magam, hogy kétsége se férhessen hozzá, baromira kívánom őt! Éppen ezért is, többek között, nem repesnék érte ha két perc múlva meggondolná magát!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeVas. Május 03 2015, 15:53



Látom a szemeiben tükröződni az értetlenséget, és bár ezt csak egy mosollyal jelzem, remekül szórakozom rajta. Valószínűleg azt hiszi, hogy ennyire értetlen, és naiv lány vagyok, akinek egyáltalán nincs veszélyérzete. És, lehet is, hogy igaza van, de hát mit vár egy huszonéves lánytól, akinek a rettenetes gyermekkora még mindig rányomja a bélyegét az életére? Jó, ezt ő nem tudja, honnan is ismerhetné a részleteket, de akkor is. Elég az, ha én tudom, hogy miért is vagyok ilyen.
Meseország? Tényleg? Most komolyan? Megrázom a fejemet. - Azért nem kell ennyire hülyének nézned. - húzom fel az orromat, és fonom össze magam előtt a karjaimat. Kezdek kicsit mérges lenni rá, és igen, rosszul esik, hogy ennyire leminősít, tőle valamiért még jobban, mint, ha más mondana ilyeneket. A szerek pedig még inkább okot adnak arra, hogy rájátsszak a sértődöttségemre. Remek, már így is sejtem, hogy miket gondolhat rólam, a hisztériám meg nem sokat segít a helyzetemen. Meg azért, amiket mond nekem, tényleg sikerül rám ijesztenie. Nem akarok én meghalni, még nem, és azt sem szeretném, hogy a bátyámnak bármi baja essen. És Mark ujjai is inkább maradjanak a helyükön. - Értem. - nyögöm ki, mert egyelőre csak ennyi az, amit ki tudok ejteni az ajkaimon. Sikerült elgondolkoztatnia. És rögtön az eszembe is jut, hogy én az előbb bizony az egyik dobozból tulajdonítottam el egy kis anyagot. Akkor most meg fognak ölni? - Remek. - suttogom, és hangomból azért érződik a kétségbeesettség, meg az ijedtség. Sikerült rám ijesztenie.
- Persze, hogy tudod. Hiszen te mindent tudsz. - a hangom kissé cinikusan cseng. Megesik, néha, még akaratlanul is. Akkor meg pláne, ha kezdenek felidegesíteni, és a szerek miatt nem igazán tudom magam kontrollálni.
Felvonom a szemöldökeimet. - Gondolom, érted te ezt is, nem? - kérdezem komolyan, de azért igyekszek egy kis mosolyt is csempészni az ajkaim sarkába. - Nem volt szép gyermekkorom, de megesik az ilyen. - vonom meg a vállaimat, miközben a tekintetemmel az arcát kémlelem. Kedvem lenne megölelni, igen. De mégsem teszem.
Csak percekkel később. Akkor már nem számít sem a hely, sem az idő, és az sem, hogy miért is vagyunk mi most itt. Csak a csókunk számít, meg az érintése, én pedig a kettő egyvelegeként megremegek a karjaiban. Átkarolom a nyakát, beletúrok a hajtincsei közé, és érzem, amint végigkúsznak rajtam a kezei. Amikor azok a felsőm alatt, a meztelen bőrömhöz érnek, az érintése nyomán feltör a torkomból egy kis nyögés, és még szorosabban simultam a testéhez. - Ahogy az egész élet. - reagálom a szavaira, és a szemeibe nézek. Megemelem az egyik kezemet, és végigsimítom a hajától, egészen az ajkán át, a mellkasán megállapodva. - De nem érdekel. - mosolygom el magam, lépek egyet hátra, egészen az asztallapjáig, felülök rá, és megint magamhoz húzom Mark-ot. Miközben a lábaimmal átölelem a csípőjét, a kezeimmel pedig felváltva, hol az arcát, hol a nyakát, hol pedig a mellkasát, és a hátát simogatom, most én csókolom meg.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11 2015, 18:18

Megütközve meredek Madison szemeibe néhány pillanatig, s kezdem úgy érezni magam, mintha legalábbis eddig a falnak beszéltem volna, vagy az asztalnak, vagy a kocsinak. Lehet azok előbb is értették volna meg amit beszélek. Az eszem megáll, ez biztos... ez vagy a Hupikék törpikéken nőtt fel, és azt hiszi hogy a gonoszok mindig melléfognak, a jók meg megússzák, vagy egy olyan mesevilágban él, amit sürgősen le kéne tarolni, ha azt akarják hogy éljen a csaj... Ha lehetőségem adódik rá, esküszöm, szólok a testvérének, hogy ha azt akarja hogy a kislány megérje a diplomaosztót, többet ne engedje terepre. Mindenki egészségének érdekében...
Köpni-nyelni nem tudok a kérdését hallva. Sokat idegeskedek... hát még a bátyuskája milyen sokat fog, ha egyszer fejbe lövik a kicsi húgát és otthagyják valahol elpatkolni egy ilyen környéken. Ha tényleg számítanak egymásnak, akkor majd a testvére is elkezd idegeskedni.
- Még akkor sem, ha... - kezdem el megismételni a mondatát, de letaglózva kezdem el rázni a fejem. - Hát neked frankón fogalmad nincs semmiről. Üdv a valóságban, kislány, ez nem Meseország, ha... - elakadok, mert nem is tudom mi lenne megfelelő hasonlat hogy érzékeltessem milyen rosszul látja a képet. Aztán gondolok egyet, és a mellettünk csoportosuló dobozok egyikére mutatok. - Ha egy ilyen doboznak lába kélne menet közben, és nem érkezne meg a helyére, téged fejbe lőnének, a tesódat péppé vernék, én meg örülhetnék ha nem a kezem csapják le érte, hanem egy verés után mondjuk csak pár ujjamtól fosztanak meg. De akkor még kegyesek lennének velem. Rólad nem is beszélve, ha csak kinyírnának. Ez nem játék, ezek nem a cukros bácsik, hanem bűnözők, drágám! - indulatosan bámulok a szemeibe. Még hogy idegeskedés, ha így haladunk, örülök ha túlélem az akciót.
Ha nem lenne teljesen rendben a szaglásom, azt hinném, Madison minimum ivott valamit a meló előtt, amitől ilyen "bátornak" hiszi magát, és amitől ennyire nem törődik a helyzet komolyságával. Mintha játék lenne csak a szitu, pedig vér komoly, de mintha Őt ez nem is érdekelné... Ezt vagy befolyásolja valami, vagy tényleg ilyen dinka a csaj?!
- Fölösleges kifejteni, úgyis tudom hogy érted - felelek csak ennyit. Továbbra sem hiszem hogy Ő a megfelelő személy erre a témára. Ő még mindig az, aki. A múlt az a múlt, a jelen meg a jelen. És a jelenben néha muszáj használni az eszem!
- Ezt hogy... - kezdtem volna, ahogy a családjára terelődve, említett egy másik kapcsolatot, a mostohaapjával. De ahogy nézett, már megértettem a szitut. Hallgatom Őt, nézem az arcát, és biztos vagyok benne, hogy ezt illetően nem én vagyok az a személy, akivel beszélni akarna a múltjáról. Nekem senki nem olyan személy, akivel beszélni akarnék a sajátomról, hát meg tudom érteni azt is, mikor akar valaki velem beszélni valamiről, és mikor nem. Nem hinném hogy neki én kellek beszélgetőpartnernek.
És hogy ezek után mi ütött belém?? De jó kérdés... Azt hiszem valami híd képződött Madison hatására, a munkás és az otthoni énem között, egy olyan híd, aminek cseppet sem örültem, és főleg azért nem, mert az otthoni énem a munka környezetében határozottan olyasmi felelőtlenségnek tűnt, mint Madison egész személye ezen a helyen. Öngyilkos kinézetű szerepkör. Ő óvatlan, az én otthoni énem meg... egy apa... mi más is lehetne, mint totális őrültség? Egy ökör, egy állat, egy idióta vagyok, hogy hagytam hogy megdumáljon, hogy hagytam magam, hogy nem pakoltam fel pikk-pakk, és húztam el a bánatos fenébe innét, de most meg már hiába tépem az agyam érte, megtörtént, itt vagyok... és egy olyan nőt csókolok, akit rohadtul nem lenne szabad, főleg nem Őt, főleg nem itt, főleg nem most!
És mégis...
A teste az enyémhez simul, érzem a kezeit a nyakam körül, ujjait a hajamban, és egyszeriben azt veszem észre, hogy a karjaim óvón ölelik körül, hogy éhes csókom mélyéből vágy tör elő, hogy a testem reagál az övére, és az értelmes gondolatok, az idegesség a meló miatt, az aggodalom Madison épsége miatt, az aggodalom a saját és a fiam helyzete miatt, a düh az Ő családja iránt, és minden... minden egyszeriben mintha csak tompa morajlás lenne, mintha a tenger zúgása szólna a fülemben és csak azon túlról zümmögne ki néha-néha ezek összessége, de olyan halványan hogy nem is érdekel...
Kezeim a hátát és a derekát simították, dereka mentén a kezem a felsője szegélye mentén elcsúszott, be alá, és a forró bőre csupasz érintése csak olaj volt a tűzre, míg a másik kezem a hátáról a fenekére siklott, és még közelebb szorítottam magamhoz a testét.
- A pokolba... ez őrültség... - motyogtam bele az ajkaiba két csók között, ahogy egy levegővételnyi időt töltött a nyelvem a saját számban is az övé helyett. A szemeibe néztem, de egy centivel sem húzódtam messzebb, kezeim nem hagyták el helyüket, a vérem fortyogott, és kapkodva szedtem a levegőt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mark & Madison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mark & Madison
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mark Donovan Killman
» Mark és Lotty - Bevásárlótúra
» Madison Hastings
» Madison Hastings
» Andrew & Madison

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Külváros :: Romos raktár épületek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.