Mark & Madison

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy



ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11 2015, 18:18

Megütközve meredek Madison szemeibe néhány pillanatig, s kezdem úgy érezni magam, mintha legalábbis eddig a falnak beszéltem volna, vagy az asztalnak, vagy a kocsinak. Lehet azok előbb is értették volna meg amit beszélek. Az eszem megáll, ez biztos... ez vagy a Hupikék törpikéken nőtt fel, és azt hiszi hogy a gonoszok mindig melléfognak, a jók meg megússzák, vagy egy olyan mesevilágban él, amit sürgősen le kéne tarolni, ha azt akarják hogy éljen a csaj... Ha lehetőségem adódik rá, esküszöm, szólok a testvérének, hogy ha azt akarja hogy a kislány megérje a diplomaosztót, többet ne engedje terepre. Mindenki egészségének érdekében...
Köpni-nyelni nem tudok a kérdését hallva. Sokat idegeskedek... hát még a bátyuskája milyen sokat fog, ha egyszer fejbe lövik a kicsi húgát és otthagyják valahol elpatkolni egy ilyen környéken. Ha tényleg számítanak egymásnak, akkor majd a testvére is elkezd idegeskedni.
- Még akkor sem, ha... - kezdem el megismételni a mondatát, de letaglózva kezdem el rázni a fejem. - Hát neked frankón fogalmad nincs semmiről. Üdv a valóságban, kislány, ez nem Meseország, ha... - elakadok, mert nem is tudom mi lenne megfelelő hasonlat hogy érzékeltessem milyen rosszul látja a képet. Aztán gondolok egyet, és a mellettünk csoportosuló dobozok egyikére mutatok. - Ha egy ilyen doboznak lába kélne menet közben, és nem érkezne meg a helyére, téged fejbe lőnének, a tesódat péppé vernék, én meg örülhetnék ha nem a kezem csapják le érte, hanem egy verés után mondjuk csak pár ujjamtól fosztanak meg. De akkor még kegyesek lennének velem. Rólad nem is beszélve, ha csak kinyírnának. Ez nem játék, ezek nem a cukros bácsik, hanem bűnözők, drágám! - indulatosan bámulok a szemeibe. Még hogy idegeskedés, ha így haladunk, örülök ha túlélem az akciót.
Ha nem lenne teljesen rendben a szaglásom, azt hinném, Madison minimum ivott valamit a meló előtt, amitől ilyen "bátornak" hiszi magát, és amitől ennyire nem törődik a helyzet komolyságával. Mintha játék lenne csak a szitu, pedig vér komoly, de mintha Őt ez nem is érdekelné... Ezt vagy befolyásolja valami, vagy tényleg ilyen dinka a csaj?!
- Fölösleges kifejteni, úgyis tudom hogy érted - felelek csak ennyit. Továbbra sem hiszem hogy Ő a megfelelő személy erre a témára. Ő még mindig az, aki. A múlt az a múlt, a jelen meg a jelen. És a jelenben néha muszáj használni az eszem!
- Ezt hogy... - kezdtem volna, ahogy a családjára terelődve, említett egy másik kapcsolatot, a mostohaapjával. De ahogy nézett, már megértettem a szitut. Hallgatom Őt, nézem az arcát, és biztos vagyok benne, hogy ezt illetően nem én vagyok az a személy, akivel beszélni akarna a múltjáról. Nekem senki nem olyan személy, akivel beszélni akarnék a sajátomról, hát meg tudom érteni azt is, mikor akar valaki velem beszélni valamiről, és mikor nem. Nem hinném hogy neki én kellek beszélgetőpartnernek.
És hogy ezek után mi ütött belém?? De jó kérdés... Azt hiszem valami híd képződött Madison hatására, a munkás és az otthoni énem között, egy olyan híd, aminek cseppet sem örültem, és főleg azért nem, mert az otthoni énem a munka környezetében határozottan olyasmi felelőtlenségnek tűnt, mint Madison egész személye ezen a helyen. Öngyilkos kinézetű szerepkör. Ő óvatlan, az én otthoni énem meg... egy apa... mi más is lehetne, mint totális őrültség? Egy ökör, egy állat, egy idióta vagyok, hogy hagytam hogy megdumáljon, hogy hagytam magam, hogy nem pakoltam fel pikk-pakk, és húztam el a bánatos fenébe innét, de most meg már hiába tépem az agyam érte, megtörtént, itt vagyok... és egy olyan nőt csókolok, akit rohadtul nem lenne szabad, főleg nem Őt, főleg nem itt, főleg nem most!
És mégis...
A teste az enyémhez simul, érzem a kezeit a nyakam körül, ujjait a hajamban, és egyszeriben azt veszem észre, hogy a karjaim óvón ölelik körül, hogy éhes csókom mélyéből vágy tör elő, hogy a testem reagál az övére, és az értelmes gondolatok, az idegesség a meló miatt, az aggodalom Madison épsége miatt, az aggodalom a saját és a fiam helyzete miatt, a düh az Ő családja iránt, és minden... minden egyszeriben mintha csak tompa morajlás lenne, mintha a tenger zúgása szólna a fülemben és csak azon túlról zümmögne ki néha-néha ezek összessége, de olyan halványan hogy nem is érdekel...
Kezeim a hátát és a derekát simították, dereka mentén a kezem a felsője szegélye mentén elcsúszott, be alá, és a forró bőre csupasz érintése csak olaj volt a tűzre, míg a másik kezem a hátáról a fenekére siklott, és még közelebb szorítottam magamhoz a testét.
- A pokolba... ez őrültség... - motyogtam bele az ajkaiba két csók között, ahogy egy levegővételnyi időt töltött a nyelvem a saját számban is az övé helyett. A szemeibe néztem, de egy centivel sem húzódtam messzebb, kezeim nem hagyták el helyüket, a vérem fortyogott, és kapkodva szedtem a levegőt.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06 2015, 09:42


Komolyan, mintha Mark most az apám szerepét játszaná. Már, ha még élne. Okít, korhol, de ezt számomra annyira aranyosan teszi meg, hogy csak mosolygok a magyarázatain. Még akkor sem sértődöm meg, amikor kissé felemeli a hangját. Ha ezek a bátyám monológjai lennének, minden bizonnyal már rég itt hagytam volna a romos épületben, viszont Mark kiváltságos jogot kap arra vonatkozóan, hogy ezt tovább folytassa. Őt valahogy nincs szívem egyedül hagyni, hiszen a társasága felettébb szórakoztató a számomra. És, amíg ez így van, addig szívesen hagyom, had próbáljon meg meggyőzni engem a saját igazáról.
Már idegesítő mosollyal hagyom, had mondja végig a mondatait, majd még idegesítőbben, csak egyetlen egy biccentéssel kérdezek vissza. - Oké, legyen. De nem mondták még neked, hogy felettébb sokat idegeskedsz?
Szemügyre veszem a fegyverét, és még mielőtt akárki is rosszra gondolna, nem, nem kell félreérteni, tényleg csak az előttem forgatott pisztolyát nézem, miközben megint csak hallgatom. Végül vállat vonok. - Én csak nem értem, hogy minek kell ekkora ügyet csinálni az egészből? Gondolom, nem minden eset végződik felkötött emberekkel, nem? - kérdezem, majd elgondolkozok. - Még akkor sem, ha valamit elrontanak. - teszem még hozzá, és rögtön eszembe jut, hogy a szállítmány már egy tasakkal kevesebb, mint az elején volt, amikor rám bízták.
Mégis, vissza nem fojtott mosollyal állok az asztal előtt, folyamatosan Mark-ot nézve. Akinek, mintha ez fel is tűnne, és nem tudná mire vélni az egészet. Oké, talán most kezd el igazán hatni az anyag. Nem pont a legjobb pillanatban, de nem törődök vele, majd valahogyan kimagyarázom, ha rájön mit is műveltem itt pár perccel az érkezése előtt. Nagy a rutinom benne, ha csak az vesszük, hogy hányszor kellett már kirángatnom magam a bajból, Dean előtt. És általában sikerült, tehát felesleges még ezen izgulnom.
- Szépen összefoglaltad, mondjuk, mindketten tudjuk, hogy nemcsak ennyit jelent az egész, de azért értem. - kötök bele a mondatába, amiben a verekedés egyfajta örömét taglalja. Ó, igen, nagyon is jól tudom, hogy számára mit is jelent ez. Meg azt is, hogy a másik fél, az érdeklődő számára mit rejt az úgynevezett támogatás, amit a versenyek után is nyújtanak. Volt idő, amikor ezt nekem is sikerült megtapasztalnom. De az már túl rég volt, talán újra kellene rá emlékeztetnie.
Talán nekem is sikerül kissé elhatárolódnom a ma estére felöltött mosolyomtól, mert a következő téma nem azt hozza ki belőlem, sokkal inkább a régi, nem túl kedves, gyermekkori emlékeimet, amiket nem szeretek felidézni. Csak aztán nem tudok hirtelen leállni, van, amikor csak úgy ömlenek  az emberből a sérelmei, még akkor is, ha nem is akar róluk beszélni. - Még közelinek csak a mostohaapámmal való, egykori kapcsolatomat nevezhetném. - teszem még hozzá, idézőjelet formálva az ujjaimmal a levegőbe, és kellően gúnyosan, és kiváltképpen undorodva még a gondolatától is az egésznek.
De hamar megenyhülök. Mikor kimondja, hogy sajnálja, megrázom a fejemet. - Nem kell sajnálnod. - válaszolom neki, mert tényleg így gondolom. - Elég az, ha én sajnálom érte magamat.
Nem is tudom mi van ma este velem. Ha más állna előttem az élete problémáival, őszintén, nem érdekelne semennyire sem. Erre itt van Mark, aki az unokatestvérem gyermekének az apja, és, akivel mindössze egy estés afférunk volt egymással, mégis azt érzem, hogy rajta tényleg segíthetek, ha kimondom, amit gondolok. Másnak egyáltalán nem magyarázkodnék, feleslegesnek tartanám. De őt hallgatva rájöttem, neki megéri. Ezért is nevezem teljesen őszintén tökéletes apának, és embernek, mert így gondolom. És ezért is simítok végig az arcán, közelebb kerülve ezzel hozzá. Már reagálnék arra a mondatára, amivel idiótának titulálja magát, de nem hagy lehetőséget. Magához ránt, megcsókol, én pedig visszacsókolom, ugyanazzal a szenvedéllyel, mint, amikor először csókolt meg a lakásán. Lehunyom a szemeimet, a karjaimat a nyaka köré fonom, az egyikkel a hajába túrok, miközben a testemet egyre inkább az övéhez simítom. Az este folyamán most élem meg azt a pillanatot, amikor a legkevésbé érdekel, hogy a körülöttem heverő szállítmány. Van, ami mindig ugyanolyan marad, és, ami mindig megérint. A vágy is egy közülük.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04 2015, 20:37

Megcsóválom a fejem.
- Azért itt folyik az árú átadása, mert az elosztók nem a plázák vagy éttermek környékén szokták átadni az árút a dílereknek és a futároknak, hanem olyan helyeken, ami mentes a közúti- és a biztonsági kameráktól, meg efféléktől, mivel nem igazán szeretjük ha a  képünk a híradóból köszön vissza - forgattam meg a szemeimet. Mondjon Ő bármit is, én mielőbb el akarok húzni innen, mielőtt még tényleg idetalál valami csőcselék, vagy rivális, vagy ne adja az ég, tán a zsaruk.
- Na és Te mit tippelsz, miért küldenek felfegyverezve, ha csak rakodás és szállítás a feladat? - a miheztartás végett előhúzom a stukkert újra az övemből, és Madison orra alá dugom, de gondosan távol tartva az ujjam a ravasztól. - Ez nem játék, Madison, nem szórakozás, ez a cucc sokat ér. Őszintén szólva, nem hinném hogy egészen pontosan felmérted a helyzet komolyságát, miben is veszel épp részt. Ha ennek a cuccnak baja esik, akkor mindkettőnk nyakán szorul a hurok, vágod? - intek a fegyver csövével a dobozok felé, aztán ismét elteszem azt. Még a végén eszébe jut megnézni, ne adja az ég... nő kezébe fegyvert, atya ég!
Nem tudok mit kezdeni a mosolygásával. Ha nem tudnám hogy lehetetlen, azt mondanám, talán be van lőve, hogy bárit mondok, vigyorog, mosolyog... már majdnem nevet. Nem tudok zöld ágra vergődni a helyzeten és kész, esküszöm szinte számítok rá, hogy ezt a csajt kinyírják hazafelé menet, ha így folytatja. Nem tudom kitalálni, mi tetszik neki ennyire a helyzetünkben... Vagy énrajtam mosolyog ennyire? Az se sokkal jobb... Azt még tán értem, hogy nincs szándékában ártani senkinek, de ez ugye nem zárja ki egyértelműen, hogy ne ártana mégis, azzal amit az áldott egyetemen megtanult... Ez nem az egyetemista lányok környéke...!
- Minden érdeklődőnek örülök, és örülök ha kölcsönös az örömünk az érdeklődőknek és nekem - burkoltam bele a válaszomba, hogy örülünk ha nyerek, mert ha nyerek, az irántam érdeklődők pénzt kapnak, én meg megúszom a kórházi számlát. Na jó, ez így nem egészen helytálló minden esetben, de ez az ideális verzió. Persze tudom én mire gondolt Madison, de nem hinném hogy a kislány arra vágyik, hogy hallhassa, igen, még mindig szívesen megfektetek pár szerencsés vagy épp szerencsétlen nőt a meccsek után, ha marad bennem erő az akcióra. Pont neki ecseteljem ezt? A másik énem ott belül nem tartotta jó ötletnek, és kivételesen ez a felem is hallgatott rá. Mégis csak rokona a fiam anyjának, aki meg halott, és előtte egy ilyen kalandom volt, tehát szarul hangozna erről Ővele beszélni, nem is értem miért kacérkodik velem. Mert azt teszi, határozottan.
Nem mondom, persze, dögös csaj, határozottan jól néz ki, oké, de légy észnél Mark... melózol, szóval nem itt, nem most, és nem vele... a francba is, légy észnél...! - korholom magam gondolatban, és minden idegszálam azon dolgozik hogy elhatároljam magam az előttem levő nőtől!
Ahogy a téma változik, az Ő mosolya is hervul, és nekem se olyan nehéz éppen visszafogni a gondolataim. Először indulatos lettem, a fiamat védő oroszlán kibukott belőlem, de aztán... ahogy beszélt, kicsit talán elszégyelltem magam... Miről beszél? Ők egész másik világ, ők egy család, mi meg csak mi vagyunk a fiammal, ennyi. Miért akarja elhitetni hogy nem kíván a búsba a fiammal együtt?!
Megrázom a fejem, de először nem szólok semmit. Elfordítom róla a tekintetem, aztán mégis visszapillantok a szemeibe. A francba is...
- Sajnálom - bököm ki, ahogy mély lélegzetet veszek, és lassan fújom ki. Gondolok ezzel egyszerre arra is, amit mondtam, és arra amit feltételeztem... az unokatestvérére, meg a családnélküliségre... már ha nevezhetem így. És közben próbálom nem meghallani magamban a kis hangot ami azt kiabálja, fogjam be, pakoljak, és húzzak a rákba innét, ahelyett hogy családi drámát élek egy csajjal, akit hónapok óta kerülök a családjával együtt. Jó, utóbbit nem is volt nehéz, mert nem is kerestek, de Ő igen... De akkor is, na... talán Madison tényleg másként érez?
Lehunyom a szemem, ahogy a keze az arcomhoz ér. Kezem a keze után nyúl, és ujjaim az övéire szorítom. Úgy hallgatom a szavait, és ingatom a fejem. Ellenkezni akarok, de kinyitom a szemem, és Ő néz... Nézem, mint nyalja meg az ajkát, és küzdök magammal...
- Egy idióta vagyok - rázom határozottan meg a fejem, majd a kezénél fogva rántom magamhoz, hogy egy szemvillanás alatt fusson fel a kezem a derekán át a hátára, a másik meg a nyakára, és már rá is tapasztottam ajkaimat az övéire, hogy a következő másodpercben már a nyelvem kérjen bebocsátást a szájába. A szívem csak úgy kalapált, a vérem felpezsdült, és az agyam csak úgy ordította hogy ez hiba, és a munkámat végezzem már, de éppen nem érdekelt, mert éppen rohadtul élveztem ezt a csókot!
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 31 2015, 20:13


Csak megvonom a vállaimat a kérdésére. - Nem, tényleg nem szokásom ilyen helyekre járni. - válaszolom, majd a magyarázatára a plafon felé nézek a szemeimmel. - És nem, ezt sem hiszem, akármennyire is naivnak nézel. Viszont ez a mostani hely nem azt bizonyítja, hogy valaki is lesben állna a rozsdás ajtó mellett. És nagy valószínűséggel pont a hely látogatottsága miatt szervezték ide ezt a találkozót, vagy nem így van? - kérdezek vissza. Nem vagyok ostoba, talán inkább egy kicsit tapasztalatlan, de kétlem, hogy Dean elengedett volna ide, ha tudja, hogy itt akármilyen veszély is leselkedhet rám. Viszont úgy látszik, Mark nem nagyon szereti, ha az embernek ennyire nincs veszélyérzete, mint nekem. Pedig van, csak nem itt, és nem most. És lehet, hogy ez tényleg nem ártana ebben a helyzetben, de most szerencsésnek mondhatom magam, hiszen Marktól nem kell félnem. Mást meg eddig még nem láttam erre kószálni.
Lehet, hogy csak nekem tűnik fel, de Mark egyre idegesebb lesz, ami kiváltképp szórakoztat most. Ezért még a mosolyomat sem igyekszem eltitkolni előle, sőt, egyre inkább vissza kell fognom magam, hogy ne nevessek fel egy, két mondatán.
- Ne aggódj, szándékomban nem áll ártani senkinek sem. Neked meg pláne nem. - kacsintok rá, még szélesebb mosolyra húzva az ajkaimat. Mintha az utolsó találkozásunkkor nem lett volna ennyire feszült, viszont Mark cinikusan ideges viselkedése is eléggé tetszik.
Csak bólintok egyet a kérdésére. Igen, hobbi. Végül is, kinek minek számít, nem? Direkt nem a munkájának neveztem, minek, arra itt van a mai dolga is. Ez mellett a verekedés elég csekélynek tűnik.
- Ha még mindig úgy örülsz a érdeklődőknek, mint régen, akkor semmi akadálya hogy egy nap meglepjelek, és feltűnjek arra. - mosolygok feltűnően önelégülten. Remélem, hogy ezzel még inkább kiugrasztom a nyulat a bokorból. Mark sokkal szórakoztatóbb, mint emlékeztem.
Már ameddig fel nem hozom a kínos témák egyikét. A legkínosabbat. Szinte azonnal csattan, ahogy a gyermekére kérdezek rá. Felvont szemöldökökkel hallgatom, meg sem szólalok, egészen addig nem, amíg be nem fejezi a mondatait. Viszont már nem mosolygok. Vagy talán egy kicsit szánalmasan. - Most komolyan, Mark. Azt hiszed, hogy én is olyan vagyok, mint a rokonaim? Az, hogy egy család vagyunk, még nem jelenti azt, hogy ugyanúgy gondolkodunk, és cselekszünk mindannyian. - rázom meg lemondóan a fejem. Aztán az alsó ajkamat harapdálva folytatom. - Őszintén, nem érdekel, hogy mit gondol a családom. A család csak egy megnevezés a számomra. A testvéremmel mi már rég elszakadtunk tőlük. - fintorodom el, amint a történtekre gondolok. - A bátyámon kívül csak az unokatestvéremmel volt szorosnak nevezhető a kapcsolatunk.
Amikor végre felegyenesedik, a szemeimbe nézve ismét beszélni kezd. Tényleg figyelmesen hallgatom a szavait, és átérzem azoknak a jelentőségét. Marknak csak a gyermeke maradt, ahogyan nekem a testvérem. Egyikőnkkel sem bánt kesztyűs kézzel az élet. Hasonlítunk.
A szavai végére némán mosolyodok el, és mivel elég közel kerültem hozzá az eltelt percek alatt, felemelem az egyik kezem, és végigsimítok az arcán. - Tévedsz. A szavaidat hallgatva, te tényleg tökéletes apja vagy a fiadnak. - kacsintok rá. - És, másban is az vagy. - teszem még hozzá kacéran, megnyalva az alsó ajkam.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 27 2015, 20:19

- Jól látom, hogy nem nagyon jársz erre a környékre a szabadidődben, igaz? - kérdezek vissza homlokráncolva. Ez a lány tényleg ennyire naiv? - Azt hiszed hogy itt a leskelődők a nyílt placcra állnak ki, neonvillogóval a nyakukban, hirdetve hogy épp rosszban sántikálnak, és arra készülnek, hogy akár a torkodat is átvágják azért az összegért? Csak mert úgy látszik hogy nincs itt senki, még nem kell ezt komolyan így is gondolni.
Kicsit talán nyersre sikerül a hang amit megütök, de talán tényleg dühít, hogy ennyire naiv. Vagy ostoba? Veszélyérzete az nincs ez fix, de nagy örömmel látom, hogy végül mégiscsak hozzákezdett hogy eltüntesse szem elől a lóvéját, azaz a testvére lóvéját.
- A világon semmi, amíg nem nyíratsz ki azzal amit ott tanultál - utalok rejtélyességbe burkolva a véleményem a kissé talán túl lazára eresztett viselkedéséről, ami nem éppen passzol egy "drogtanyánkra", de nem tudom mennyire sikerült árnyalni hogy erősen tervezem megjegyezni a testvérének, legközelebb bárki mást küldhet drogfutárnak, de ha rám hallgat, a húgocskáját többet nem, mert addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik, és egyszer csak arra fog eszmélni, hogy a kicsi hölgy nem ért haza, egy ilyen kaland után. Legalábbis ha ennél a stílusnál és felfogásánál marad, akkor könnyen így lehet.
- Érdekes hobbi? - fél szemöldököm felvonva nézem őt úgy egy percen keresztül. Nehéz megállni hogy ne nevessek fel. Valahogy nem érzem érdekes hobbinak a verekedést, munkának is csak azért, mert ebből élek meg, de ezzel is csak azt támasztom alá, hogy nem vagyok normális, ha viszont ezt ráadásul még hobbiból is csinálnám, hát... akkor azt hiszem mégsem ragaszkodnék úgy a fiamhoz, mert bárhol jobb volna neki mint velem, aki "érdekes hobbiból" vereti szét a fejét, vagy veri szét másokét hétvégente...
- Várunk szeretettel. Mindig örülünk a kíváncsi nézőknek - mondtam, bár nem tettem hozzá a lényeget, hogy a kíváncsi ÉS adakozó szellemű nézőknek főleg, akik esetleg szívesen fogadnak, azaz költik a pénzt, és ezzel mi jól járunk. Minél több a néző, és minél lelkesebb, annál jobb az este, annál több a fogadás.
Kérdésére, bár amúgy valószínűleg kitértem volna előle, de így sem kellett felelnem... sajnos azért nem, mert idő közben magam is elszóltam magam, hát nem volt már kérdés a kérdés. De legalább megkapta a választ. Reméltem egy pillanatig, hogy ennyiben maradunk, és tovább is lépünk, vagy csak simán megelégszik ennyivel és csendben hagy dolgozni. De nem, természetesen nem így történt. Természetesen neki tovább kellett érdeklődnie. Hát hogyne...
- Mennyiben is van közöd ehhez? - felelek kérdéssel a kérdéseire, mert egyéb választ nem szándékozom adni, és mert most épp igyekszem a nem éppen kedves énemet tartani a felszínen, aki elég kemény ahhoz hogy ezt a melót végezze, és ezt a beszélgetést cérnával bírja. Madisonnak nem kell tudnia erről. Neki és a családjának, hogy pontos legyek. Nem tudom mennyire áll közel ahhoz a részhez amit "megismertem" belőlük, de épp elég hogy rokonok. Az a család úgy döntött nem kérnek belőlünk, hát nekünk sem kéne belőlük. Már épp elég gáz hogy üzletelek Madison testvérével, de hogy most még Ővele is dumálok... nem kéne, nagyon nem kéne. Már rég el kellett volna húznom, nem cseverészni a csajjal, hanem dolgozni, és húzni, ennyi, ennyit kéne tennem... Ehelyett a szám jár, nem a kezem...
- A családotok elég érthetően kifejezte az irányunkba, hogy nem kíváncsiak ránk... egy bunyósra, meg a zabigyerekére. Miért érdekel a fiam? Azt sem értem minek kerestél. Olyan komoly rejtőzést nem kellett bemutatnom, csak te kerestél, csak előled kellett lelépni, senki más nem keresett minket azóta hogy megszületett a fiam. Senkit nem érdekelt mi lesz vele, akkor most miért kérdezel róla? - Hogy palástoljam a zavarom, a dühöm, újra a pakolásra próbálok koncentrálni, megfordulok, mintha a kocsi rakodóterét mérném fel, vagy a már benne lévő csomagokat, vagy csak úgy bármit ami arra van, és nem Madison felé. A fenébe is, el kéne tűnnöm! Érzem hogy meg-meginog bennem valami, annak hatására, hogy Madison legalább kimondta, amit a családjukból senki más nem tett meg, azt, hogy mesélhetnék neki a gyerekről. De csak bámulok el amarra, aztán lehajolok, mígnem meghallom újra a hangját. Meglátom a lábát az orrom előtt, elengedem hát a dobozt, és felegyenesedve feléje fordulok.
- Mikor megismertél, MÉG valóban nem sok félnivalóm volt a zsaruktól, de manapság már valamivel több eszem van, tanultam ezt-azt az óvatosságról, tudom például, hogy ha most elkapnának a droggal, a fiam árvaházba vagy nevelőkhöz kerülne, én meg a sittre, és örülhetnék mint majom a farkának, ha egyáltalán fotón láthatnám még őt valaha az életben. Így sem vagyok épp a tökéletes apa mintaképe a hatóságok szemében, csak "tűrhető megoldás", de engem legalább Ő érdekel, úgyhogy nem szeretném feszegetni a dolgot. Én akarom felnevelni a fiam, és a zsaruk nem nagyon segítenének benne. Szóval ha esetleg valamilyen szinten téged is érdekelne, rajtam kívül, hogy milyen a fiam élete, esetleg ne akard elősegíteni hogy elveszítse még az apját is, minden más rokona mellé. Vagyis hagyd légy szíves, hogy befejezzem a munkám, amiből enni adok neki, lehetőleg úgy, hogy közben nem csuknak vagy lőnek le. - Talán kissé indulatosabbra, érzelmesebbre... szenvedélyesebbre sikerült a monológom, mint azt akartam, és mint azt a kemény rosszfiú-szerepemben megengedhettem volna magamnak, és ezzel együtt talán túl közel engedtem magamhoz Madisont, vagy én hajoltam túl közel, már nem is tudom... lényeg a lényeg végülis, hogy amikor kifogytam a szóból, csak álltam ott, egy ujjhegynyire az arcától az enyémmel, és bámultam bele a szemeibe...
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 25 2015, 19:20


Rendben van. Az tény, hogy én nem akadnék fent azon, ha az imádott anyagom egy kis része hiányozna, viszont, mivel nem ismerem még a szabályokat, legalábbis nem elég részletesen, annyira, mint amennyire a bátyám, ezért nem is lehetek teljesen biztos benne, hogy milyen következményekkel járhat ez a ballépésem. Azért remélem, hogy nem lesz semmilyen probléma belőle, és rajtam kívül sem Dean, sem pedig Mark nem sínyli meg a rosszalkodásom eredményét.
Mindenesetre igyekszem hitelesen mosolyogni, és még csak egy pillanatra sem annak a látszatát kelteni, hogy vaj van a füleim mögött. Általában sikerülni szokott, így csak kissé kételkedek magamban, és a színészi képességeimben, amint pedig Mark arcára tekintek, el is könyvelem magamban, hogy ő is hisz nekem. Remek.
A szavaira megvonom a vállaimat. - Nem úgy látszik, mintha valaki lenne még itt rajtunk kívül, a tömeghez inkább egy merőben szórakoztatóbb helyszín lenne a megfelelőbb, de ezen a pár percen ne múljon semmi sem. - válaszolom, miközben ismételten mosolyra húzódnak az ajkaim, majd pedig a pénzért nyúlok, és az asztal egyik lábánál heverő, az egyetemen bejáratott válltáskám mélyébe hajítom.
- Van valami bajod az egyetemmel? - kérdezek vissza a szemöldökeimet felvonva, amint meghallom a mogorva válaszát. - Nekem konkrétan nem lenne semmi gondom vele, ha az órák helyett inkább másképp tölthetném el az időmet. - teszem még fintorogva hozzá. Valahogy sokallom azt az időt, amit az egyetem épületében kell töltenem, és keveslem azt, amit azon kívül. Tipikus diákprobléma, nem de?
A kérdésemre kapott választ igyekszem egy kissé tovább forszírozni, így megvárom, amíg visszaér az asztal elé, majd megszólalok. - És szabad tudni, hogy mi vált fontosabbá, mint ez az.. érdekes hobbi? - kérdezem, majd egy ideig a cipőim orrát nézem. - Én mindenesetre bírtam, ahogy verekedtél. Lehet, hogy az egyik hétvégén megint megnézem nem puhultál-e el nagyon, amióta nem találkoztunk. - idézek fel egy régi emléket, és az alsó ajkam kissé megharapva kacsintok egyet.
A következő válaszára viszont egyből felvonom a szemöldökeimet, és ellököm magam az asztaltól. - Á, értem. És mégis mennyit fizetsz a bébiszitternek, hogy vigyázzon a lurkóra? Kétlem, hogy ne bírna ki még egy órát, ha jól megfizeted, vagy nem így van? - kérdezem. Viszont a gondolataim már a gyermek körül kezdenek el kavarogni, ami a szívemen, az pedig a számon, és sajnos, vagy nem sajnos ez bizony minden esetben így van. - Mesélhetnél nekem róla. Hiszen mégiscsak az unokatestvérem gyermeke is, amikor pedig meg akartalak keresni miatta, sikerült remekül elrejtőznöd előlem. Meg gondolom az egész család elől. – nézek kérdőn Mark szemeibe. Tényleg érdekelne, hogy mi történt velük azóta, mióta az unokatestvérem meghalt a szülés miatt, hiszen hiába kerestem, nem találtam meg, mintha csak felszívódott volna. A családdal pedig a bátyámmal együtt nem tartjuk a kapcsolatot, az kellene csak, hogy az egyik családtag, például az anyánk, vagy az a barom szeretője gondoljon egyet, és megkeressen minket. Csak folytatódna a borzalmas gyermekkorunk ott, ahol abbahagytuk évekkel ezelőtt. Remek lenne, mit ne mondjak. Az unokatestvérem volt szinte az egyetlen a családomban ha a bátyámat nem nézzük, akivel tartottam a kapcsolatot, ezért is érdekelne, hogy Mark hogyan él a gyermekével.
Megforgatom a szemeimet, majd Markhoz lépek, és, amint felemelné a csomagok egyikét, a doboz tetejére lépek az egyik cipőmmel, hogy végre rám nézzen, és ne azokkal a fránya csomagokkal foglalkozzon folyamatosan. Kissé idegesít már. - Ugyan már, Mark, ne akard már bemagyarázni nekem, hogy nincs egy felesleges órád, vagy legalább egy fél órád. Amúgy sem úgy ismerlek, mint, aki félne a zsaruktól. - rázom meg kissé a fejemet. - Vagy talán zavarban vagy? - kérdezem enyhén cinikus, és kacér hangon, mosollyal az arcomon, a lehető legközelebb hajolva az arcához. Szeretek játszani.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 07 2015, 19:17

Felnézek Madisonra, és ahogy látom mosolyát, vállat vonok.
- Passz. Az a dolgom hogy biztos legyek - válaszolom, ahogy gondolom is, nem hinném hogy pont miatta kéne aggódnom. Ha a testvére lenne itt, vele nyilván bizalmatlanabb volnék, de Madison más tészta, nem is gondolom hogy hozzányúlna a dobozokhoz, szerintem éppen eléggé szereti ahhoz az ujjaiban levő csontokat, hogy vigyázzon rájuk. Hisz ha kiderülne hogy babrált az anyaggal, a legkevesebbek amikkel bánná, azok az ujjai lennének, és ezt nyilván tudja, a testvére lévén legalábbis illene. Ebből pedig leszűrhetem, hogy nem csinálna butaságot.
Begipszelve nem túl könnyű a telefont nyomkodni - gondolom magamban, Madison kis kütyüjére gondolva, aminek a típusain manapság elég kicsik a gombok, Ő meg nem úgy fest mintha szeretné nélkülözni a szerkentyűt, ha még itt is azzal üti el az időt. Tehát nem jelenthet nagy veszélyt az árúra.
- Én meg a helyedben nem merném az asztalon hagyni. Még kiszimatolják a kutyák - utalok rá finoman, hogy ez a környék nem az, ahol szokás csak úgy, nulla veszélyérzettel, az asztalra kiterített lóvé mellett ücsörögni csinos lányoknak. A végén még azt hiszik, hogy árulja magát. A minimum lenne hogy minél előbb elsuvasztja valami kis táskába, vagy tudom is én, ahova a nők ezt szokták.
- Egyetem, hát persze, ez sok mindent megmagyaráz - nyögöm, az orrom alatt mormogva, inkább az infótól, sem mint az erőlködéstől, amikor a padló szintjéről emelek fel épp egy dobozt, Madisonnak félig háttal éppen, így nem látszik hogy a szememet forgatom. Egyetem, plusz szórakozás, plusz nők, és a végeredmény a nulla veszélyérzet, máris világos ez a laza üldögélés a részéről.
- Így is fogalmazhatunk, de inkább az időm "egyik" részét. Mostanában inkább csak hétvégente bunyózok - válaszolok aztán már hangosan, mikor visszakérdez, hogy nálam mi a helyzet. Útban a kocsihoz, nem látom Őt, de amikor visszafelé jövök már, akkor a szemem sarkából végig figyelhetem, hogy felkel a székéről, és az asztalnak támaszkodik. Nehéz megállni, hogy ne mérjem végig ismét a szemeimmel. Mikor rákérdez, hogy ennyire sietek-e, megállok az újonnan kiszemelt dobozom mellett, és a szemébe nézek. Elhúzom a szám, aztán vállat vonva felelek:
- Órabérben dolgozik a bébicsősz - aztán, mielőtt még rájöhetnék mit is böktem ki, már kint van, és már nem tudtam visszaszívni. Ez nem igazán egy nyerő mondat így drogszállítás közepette, és Madisonnak címezve. Némileg zavartan túrok bele a hajamba, mintha csak egy berögzült mozdulat volna, de közben azon töröm a fejem igazából, hogy mivel lendíthetném el innen a beszélgetést. Kezdetnek megfordulok, és újra elviszek egy adagot.
- Tudod, sok a dolgom, sietek. Amúgy se szeretik, ha sokat húzzuk az időt átadáskor. Még szemet szúrunk a végén olyanoknak, akiknek nem kéne. Például a zsaruknak, akiknek gondolom te se örülnél - mondom kitérőleg. Ez jó terelésnek néz ki.
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 05 2015, 17:39


Amíg Mark meg nem jelent ebben a lepukkant épületben, nem is tudtam, hogy kire, illetve, hogy mire számíthatok majd, de az a nagy igazság, hogy nem is érdekelt annyira. Igaz, amíg várakoztam volt elegendő időm arra, hogy elgondolkozzak a helyzeten, és azon, hogy mi lesz akkor, ha egy olyan ember lép be az ajtón, akit a szállítmány nem fog teljesen lekötni, és még ő vár majd fizetséget érte, nem pedig én, a megőrzésért, és az átvételért. Mindenesetre igyekezetem a negatív gondolatok elüldözésére sikerrel járt, így nem kellett sokáig győzködnöm magam, hogy Dean biztosan ismeri az átvevőt, és csak azért hagyta, hogy én üljek a szállítmány mellé, mert a férfi kiléte mellett biztonságban tudhat. Ebben nem is kellett csalódnom.

Annyira régen láttam már Markot, hogy percekig hagyom, hogy a tekintetem elidőzzön rajta, de a legszívesebben csípősen megjegyezném neki, hogy azért a ruhái nélkül sokkal jobb látvány volt számomra anno, de a meglepettsége egészen hatalmas, így inkább magamba fojtom a pikáns kis mondatomat. Majd lesz még rá lehetőségem, hogy ilyen megjegyzésekkel illessem, szerintem, legalábbis nagyon remélem.
Mosolyogva bólogatok a szavaira, de azért, amikor reményét fejezi ki annak érdekében, hogy hiánytalan a szállítmány, enyhén ráharapok az alsóajkamra. - Természetesen, már miért ne lenne? - kérdezek vissza, talán kissé gyorsan is, de aztán hamar visszatér a mosoly az arcomra. Bár nem akarom pont Markot bajba sodorni, és lehet, hogy a legjobb az lenne, ha elárulnám neki, hogy bizony hiányzik egy kis mennyiség az egyik dobozból, mégsem teszem meg. Nem hiszem, hogy valaki pár grammon akadna fent, és kezdene el hadjáratot indítani ellenem, és ellene. Legalábbis remélem.
Kissé előrehajolok a széken, amint leejti az asztalra a pénzt, de még nem veszem a kezembe, és teszem el, mivel csak ketten vagyunk az épületben, kétlem, hogy az eltelt percek alatt nyoma veszne. Ismét bólintok egyet, mialatt kedvtelésből magam elé húzom a pénzt. - Rendben, Dean meg fogja kapni, ne aggódj. Kétlem, hogy nálam merné hagyni. - felelem, majd inkább azt kezdem el figyelni, ahogyan Mark tempósan pakolni kezdi a dobozokat a saját autójába. Három doboz útja alatt azon gondolkodom, hogy mit is mondhatnék a férfinak, de Mark előbb töri meg a csendet egy teljesen hétköznapi kérdéssel. - Remekül. Az egyetem kicsit kemény, de bírom még, ha beiktatok néha egy kis szórakozást mellé. - vonom meg a vállamat. - És veled mi a helyzet? Még mindig a verekedés tölti ki az időd nagy részét? - kérdezek vissza, és egyelőre igyekszem nem rögtön rákérdezni arra, ami a leginkább megmozgatja a kíváncsiságomat. Inkább felállok, és megkerülöm az asztalt, hogy aztán a szélének támasszam a csípőmet. - Ennyire sietsz? - végezetül csak ennyit teszek hozzá.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 03 2015, 00:10

Meglepettségem az épület tetejét verdeste, ahogy végigmértem az előttem üldögélő fiatal nőt. Madison... nem láttam már, mióta... hát... szóval jó ideje nem láttam. És most itt találom őt?! Épp egy drogszállítmány mellett ücsörögve, lazán, heverészve, zenét hallgatva, mint aki egy plázában ül? Ez minden volt, csak nem az amire számítottam. Egy kicsikét talán keményebb valakire számítottam, és mindenképpen férfira. De ha még ezektől el is tekintek, akkor se Madison jutott volna az eszembe, mint átadó...
- Én vagyok - biccentem, és látom ahogy végigmér. Én is így teszek vele, újra és újra végigjár rajta a tekintetem, tetőtől-talpig. Egy pillanatra át is fut a fejemen, hogy baromi dögös... de aztán emlékeztetem magam hogy ki Ő, hol vagyunk, és mi a feladatom... NEM nézelődni jöttem, NEM az a dolgom!
- Igaz - hagyom rá. Kérdezhetné, de hát, megelőztem. Hümmögve bólogatok, hallgatva a magyarázatot, miért is van Ő most itt. A bátyja? A bátyja... na ja, hát hogyne. Szép, a kislányra bízza a piszkos munkát, és ha nem én jöttem volna? Ha valami olyan arc, aki simán elveszi ami kell neki, a drogból és a csajból is, aztán meglép? Ostoba fickó... Egyetlen valamire való testvér, vagy "üzletember" se küldene ide egy ilyen nőt, egy ilyen üzletre... főleg nem úgy, hogy egyetlen "fegyvere" látszólag a telefonja, amit talán hozzám vághatna, ha bántani akarnám... Legalább egy stukkert adott volna neki, ha más nem, riogatás céljából. Amatőr fickó...
- Igen - húzom ki magam, és szavaira félig felvont szemöldököm a válasz. Érdekes véletlen... ja, éppenséggel ezt is mondhatjuk. - Nekem kell átadnod - helyeselek mindenesetre tovább. - Remélem megvan hiánytalanul - mondom, már csak a megszokott miheztartás végett is, nem mintha arra számítanék, hogy nincs, hisz annyira azért mégse lehet hülye a bátyja, hogy ne az egész anyaggal hagyja itt a kislányt.
Mosolyára, és utolsó mondatára, igyekszem nem reagálni. Mivel eléggé zavaró, hogy olyan égetően mustrál a szemeivel, elfordulok félig tőle, és a szállítmányt kezdem szemeimmel végigmérni. Ránézésre rendben van, azt mondanám.
- Ez pedig akkor neked jár. Vagyis a bátyádnak, de majd biztosan bízhatok benne, hogy átadod neki - nyúlok a zsebembe, és egy szép kötegecske lóvét dobok az asztalra. A drog árát, és átvételi részesedést, lényeg, hogy suskát.
Igyekszem profi módjára viselkedni. Alapjában ez könnyen is menne, de Madisont látva, vele szemben... nos, valahogy annyira mégsem minősül könnyű feladatnak. De próbálkozom nem Őrá figyelni. A csomagokhoz lépni, és csak megragadni az egyiket, felemelni, és elvinni a kocsiig, bepakolni, majd megfordulva visszajönni, és újra ugyanezt a kört megtenni... igyekszem erre a feladatsorra koncentrálni, és csinálni. Három dobozzal később pillantok csak újra oda Madisonra.
- Egyébként... hogy vagy? - kérdezem, és olyan hangot mutatok, mintha csak úgy, a csend elkerülése végett kérdezném. Mintha nem is ismerném, mintha csak egy sima szállító volna, én meg sima átvevő...
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 12 2015, 19:11


Nem rajongok a magányért, de most mégis szívesebben vagyok egyedül, minthogy a bátyámmal, vagy egy idióta társával kelljen megvárnom azt a személyt, akinek majd át kell adnom a szállítmányt. Ha Dean itt lenne mellettem, akkor már régen félresiklott volna ez a dolog, hiszen biztosan a hülyeségeivel traktálna, és nem lenne menekvés előle. Hallgathatnám, hogy mégis mi a francért folyok bele az ő kétes dolgaiba, amikor már vagy százszor igyekeztem, néha csak a puszta jelenlétemmel, kihúzni őt a problémái halmazából, és egyszer sem köszönte meg. Csak leszidott. Vagy akár a kábítószer szenvedélyemmel is támadhatna, hiszen ez is egy olyan dolog, amiért képes velem órákon át vitatkozni, és nem képes megérteni, hogy néha igen is szükségem van az anyagra, hogy jól érezzem magam. Van, amikor máshogy nem megy. Egyáltalán nem.
De most még a csendet is megunom, ezért is kapcsolom be a kedvenc zeneszámait a telefonomon, hátha a testembe juttatott anyag mellett még ez is a segítségemre lesz, hogy egy kissé sikerüljön ellazulnom. Az egyetem sikeresen elszívja szinte minden energiámat, és mivel nem sok ember van, akivel néha lóghatnék, így nincs is sok lehetőségem a kikapcsolódásra, csak, ha kábítószerhez jutok. Éppen ezért is volt nagy hiba, hogy Dean nem ellenőrizte le előre, hogy milyen szállítmánnyal is lesz dolgom. De hát, egy kis hiányt valószínűleg senki sem vesz észre, nem igaz?
Lehunyt szemekkel hallgatom a zenét, és a fejemet a ritmusára kezdem el ingatni. Igazából már az sem érdekel, hogy milyen célból vagyok itt ma, a lényeg, hogy kezdem igazán jól érezni magam az elfogyasztott anyag mennyiségétől, és, ha nem várnék senkit sem ide, akkor valószínűleg felhívnám Andrewt, hogy megkérjem, azonnal jöjjön ide, és kapcsolódjunk ki egy kicsit. De erre most nincs lehetőségem, ezért inkább igyekszem megelégedni saját magammal, az anyaggal, és a zenéimmel. Ennyi ma estére éppen elég kell, hogy legyen.

A nagy vasajtó nyílásával járó csikorgást is sikerül figyelmen kívül hagynom, így csak akkor veszem észre, hogy valaki más is tartózkodik a helyiségben, amikor a zene kissé halkabb verzióra vált, a férfi pedig, mögöttem állva, megszólít. Megvonva a vállam, a telefonom képernyőjén matatva válaszolok neki. - Zavarni nem zavarsz, de, ha szeretnél, akkor akár csatlakozhatsz is hozzám. - bököm oda neki, majd, amikor meghallom a nevemet is, kíváncsian fordulok hozzá. Nem kell sokáig gondolkoznom, hogy emlékezzek rá, így másodpercek múlva én is rákérdezek a nevére. - Mark? - ejtem ki meglepődve a keresztnevét, majd a lábaimat levéve az asztal lapjáról, arra pedig a telefonomat dobva jártatom a tekintetem a férfin, szinte figyelmen kívül hagyva az előbb még a kezében tartott fegyverét. - Ezt én is kérdezhetném tőled. - utalok a meglepettségemre, majd megvonom a vállam. - A bátyámnak közbejött valami másik dolog, ezért ismételten én lettem a megmentője. - folytatom, de a tekintetemet nem szakítom el az arcáról. - És te? Te lennél az a férfi, akinek át kell adnom a szállítmányt? Mert, ha igen, akkor ez egy érdekes véletlen. Elég régen nem találkoztunk már. - a mondat végére huncutul elmosolyodom, amikor eszembe jut, hogy mikor, és milyen helyzetben találkoztam utoljára Markkal.

Vissza az elejére Go down
Mark Donovan Killman
Bad Guy
Bad Guy
Mark Donovan Killman


Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Oct. 23.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Varrásminták gyakorlása. ;)
ζ : Mark & Madison - Page 2 Tumblr_mwyqoxGCDs1rc2s1ao8_250

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18 2014, 20:31

Jól lestrapált kis környéken hajtottam. Akadt forgalom, de nem foglalkoztam vele. Sem a környékkel, se azokkal akik járták, akár kocsival, akár gyalog. Ez nem olyan környék volt. Itt nem a járókelőkre meg a furikázókra kellett figyelni, vagy a sarkokon álldogálókra. Itt a hátadat kellett védeni. Ezért is sasoltam a visszapillantóba, ahogy a kitűzött célom felé haladtam. Fél kezemmel elengedve a kormányt, megigazítottam az övembe dugott pisztolyt, ami itt ura lehetett életnek és halálnak. Legalábbis esetemben mindenképp. Nem piknikezni jöttem a környékre. Melózni jöttem, és a melót el kell végezni, a meló tárgyára pedig jobban kellett vigyázni, mint a magam életére. Ezt jól tudtam, ugyanis ha egy gramm is hiányzik, az könnyen belekerülhet valamimbe, és még mákos volnék, ha csak egy kis csonttörésbe fájna, nem pedig mondjuk egy ujjamba, vagy esetleg az életembe, nagyobb, értékesebb tétel esetén. Mert miért is vagyok itt? Munka. Kis mellékes a bunyó mellé. Nevezhetném magam egyszerű futárnak is, sima sofőrnek, de inkább voltam akkor biztonsági ember. Mert a pisztoly nem feltétlenül az én életem megóvására szolgált, lehetett ez a látszat, de nem, a fegyvert azért kaptam a kezembe, hogy ha kell, azzal biztosítsam az árú gondtalan és hiánytalan célba érését.
Az árú. Emiatt is hajtottam be a környék leginkább elhagyatott területeinek egyikére, ahova tényleg csak az jött be, akinek vagy minden józan esze elszállt, vagy üzleti ügye volt. Én az utóbbi volnék. Ezért is parkoltam le az egyik magas, régi, elhagyatott épület hátsó rakodóterületének nagy vasajtaja előtt, és kiszállva ezért indultam el az ajtó felé, miközben jobbra és balra, néha meg a vállam felett a hátam mögé nézve mértem fel a terepet. Elég lerobbant volt már az egykor nyilván szebb napokat is látott raktárház, de nem nagyon foglalkoztatott az állapota. Le akartam rendezni az ügyet gyorsan és szépen, aztán húzni a bánatba, leadni a cuccost, és tiplizni hazafelé.
Mivel nem volt kedvem kerülőt tenni és az egyszerű hátsóajtón bemenni, és rakodni amúgy is kényelmesebb egy nagyobb "nyíláson" át, ezért a hatalmas vasajtóhoz léptem, és megnéztem a lakatot, amivel a két szárnyat összezárták. Rozsdás volt, és erősen leharcolt, így nem volt téma, egy erősebb mozdulattal egyszerűen széttörni az előhúzott pisztoly markolatával, aztán leszedni és elhajítani. Ezután már csak szét kellett tárni az ajtószárnyakat, és belépni a belülről sem sokkal jobban kinéző épületbe, rögtön egy nagy csarnokféleségben találva magam, amelynek ezen a részén, pár méterre tőlem, már ott volt amit kerestem. A drog, amit a főnököm várt, szépen becsomagolva, szállításra készen.
Még beljebb léptem. Ekkor láttam meg. A dobozrakástól kissé odébb, egy asztal meg körülötte három szék. Az egyiken pedig üldögélt valaki, aki nyilván az átadóm volt.
- Helló, megzavarhatom a bulit? - kérdeztem lazán, mikor elindultam az alak felé, és ahogy közeledtem tűnt csak fel... hogy a kelleténél bizony... ismerősebb az illető, mint hittem volna, hogy lesz... - Madison? - Megtorpantam. Őszintén szólva sok mindenkire számíthattam volna itt, de RÁ speciel egyáltalán nem számítottam. Eddig úgy terveztem, hogy míg rakodni nem kezdek, a fegyvert a kezemben tartom, de most habozás nélkül dugtam vissza az övembe, és újra elindultam. Összehúzott szemekkel bámultam az előttem ülőre, mikor megálltam vele szemben. - Hogy kerülsz te ide?
Vissza az elejére Go down
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 16 2014, 09:44


A bátyám nem is sejti, hogy mivel bízott meg, de, ha ráeszmél, hamarabb megjelenik itt, mint az az ember, akinek a szállítmányt át kell adnom, márpedig ezt nem szeretném. Nagyon jól megvagyok én itt, az élvezeti szerek mellett, a közelben, Dean egyáltalán nem hiányzik sem nekem, sem másoknak, az meg pláne nem, hogy megint veszekedést csapjon azért, amiért ismételten kipróbáltam egy, vagy két szert. Nem is értem miért vitatkozik mindig ezeken, én sem szólok neki azért, mert három naponta észreveszem, hogy hiányzik még fél liter whiskey a bárszekrényéből. Lényegtelen ezen gondolkodnom, hiszen akárhányszor próbálom elmagyarázni neki a dolgokat, nem érdekli semelyik indokom sem, és egyik okot sem ismeri el, amivel igyekszem neki magyarázni, hogy miért is fordulok ismételten az élvezeti szerekhez. De mindhiába. Kezdem azt gondolni, hogy soha sem fogja megérteni, hogy mit is jelent nekem anyaggal tölteni meg a testemet, és, hogy mindennek a fő oka természetesen a mi utált mostohaapánk, akinek az emléke még így, évekkel a menekülésünk után is megrémít, még mindig. Ha szert jutattok a szervezetembe, akkor mindent teljesen másként látok, és érzek. Akkor egy kicsit el tudok határolódni a megszokott Madisontól, és a tökéletesnek egyáltalán nem nevezhető életemtől is. Ezért teszem azt, amit, és ez az, amit Dean soha sem fog megérteni. És talán más sem.
Alig negyed órája vagyok az egyik romos épületben, ahová a szállítmány már megérkezett, az átvevő személy pedig még nem, mégis igyekszem erőt venni magamon, és nem egyből nekilátni az egyik leragasztott doboznak, és magamhoz venni belőle egy kevés kis kóstolót, hátha mégsem olyan remek az az anyag, amiért annyi hercehurca volt már a mai napon is.
Az eltökéltségem páratlan, és nem is tart sokáig, hiszen a következő negyed órámnak sikerül az egyik doboz felbontásával, és a kábítószernek a szervezetembe juttatásával eltelnie. Majd igyekszem szépen, mintha mi sem történt volna, ragasztani le saját kezűleg az árulkodó bizonyítékot, de mivel jobb úgysem lehet, mint, amilyen volt, sőt, ezért pár perc elteltével hagyom úgy, ahogyan sikerült a ragasztás, és egy kissé átrendezem az épületben várakozó dobozokat. A megkezdett helyet cserél eggyel, ami az alsó sorban foglalt eddig helyet, aztán rákerül még pár doboz, így tökéletesen eltakarva azt az egyet, ami minden bizonnyal kissé megcsappant az elmúlt fél órában. Majd előhalászom a mobiltelefonomat a kabátom zsebéből, és a széken pihentetve magam, a lábujjaimmal diktálva a ritmust, engedek teret az egyre inkább elhatalmasodó zenéknek, hogy minél inkább hatásos legyen a hatni kezdő szer. Még az sem nagyon érdekel, ha az átvevő hamarosan megérkezik a szállítmányért, hiszen ismerni úgy sem ismerhetem, nem de?



A hozzászólást Madison Hastings összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 12 2015, 11:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mark & Madison - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Madison   Mark & Madison - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mark & Madison
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mark Donovan Killman
» Mark és Lotty - Bevásárlótúra
» Madison Hastings
» Madison Hastings
» Andrew & Madison

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Külváros :: Romos raktár épületek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.