Alexis Carter

Go down 
SzerzőÜzenet
Alexis Carter

Alexis Carter


Alexis Carter Tumblr_inline_nn54ggigVB1slk5sm_500 ζ Posts Number : 4
ζ Join date : 2016. Feb. 03.
ζ Age : 28
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Modell
ζ : Alexis Carter Anigif_enhanced-4594-1425259198-7

Alexis Carter Empty
TémanyitásTárgy: Alexis Carter   Alexis Carter Icon_minitimeSzer. Feb. 03 2016, 20:08


Alexis Carter



Teljes név:
Alexis Regina Carter
Szül. idő:
1995.július 8
Szül. hely:
USA,New York
Kor:
20
Csoport:
Media
Foglalkozás:
Modell
Multik:
Nincs

Hagyj időt és majd eljönnek hozzád is a jó dolgok


Nobody's perfect

Jellem:
Alapvetően egy kedves és mosolygós lány vagyok, de tudok én lenni ravasz is és rafinált ha kell. Igen, elég gyakran szoktam bajba keveredni, de szerencsére kitudom vágni magam mindig valahogy. Szeretek élni, ezért is vagyok benne örült dolgokban is, ezért  meggondolatlanabb vagyok egyes helyzetekben,de ez nem is baj hiszen úgy vagyok jó ahogy vagyok. Társaságban elég határozott vagyok, sokszor én vagyok a középpontba, még ha nem is akarom. A kisugárzásom miatt sok lány irigyel is és utál érte, de hát nem sajnálkozok miatta, mert legalább van önbizalmam ami sokat dob az ember külsején. Viszont van olyan oldalam is amikor kicsit titokzatosabb vagyok, mivel a gondolataimat úgy fejtem ki, mintha olyan sokat tapasztaltam volna,bár ez igaz,de még mennyit fogok az életem során. Ez az egyik dolog amit nagyon szeretek magamban. A másik az, hogy rengeteget olvasok,táncolok. A szép külső alatt egy intelligens és okos lány lapul.
A kitartás jelző is nagyon illik a személyiségemhez, mert a barátaim mellett kiállok ha bármi problémájuk van és addig próbálkozom egy dologban amíg meg nem tudom csinálni.
Ezenkívül vannak rossz tulajdonságaim amit nem mindig veszek észre magamon, de azon vagyok, az egyik például hogy meg tudok sérteni másokat anélkül, hogy én annak szánnám és még sorolhatnám. De igazából azon vagyok, hogy megismerjem önmaga, hiszen nem tudok még mindent.

Megjelenés:
168 cm magas vagyok és vékony testalkatú, ezt egyrészt a géneknek köszönhetem másrészt a testmozgásnak. Táncolok és sportolok is, mert adok a külsőmre. A hajam szőke és egyenes az is előfordul néha hogy vannak benne hullámok. A testemmel soha sem voltak nagyobb problémáim szerencsére, bár néha előfordult, hogy ezen-azon változtattam volna. A kinézetem miatt sokszor megnéznek amit szeretek.
Az arcom kislányos, de egyben nőies is, ezért lehet annyira vonzó mások számára. Szemem zöldes-kékes színekben virít.
Az öltözködésemet nem mondhatni egyhangúnak, annál inkább sok oldalúnak. Imádom a ruhákat és a divatot. Szeretek csinosan, vagányan, extrémen öltözködni. A szoknyákat nagyon kedvelem úgy szintén a tornacipőket is. Sminkelni is szoktam magam, de túlzásba nem viszem, éppen csak egy leheletnyit mindenből. Különleges alkalmakkor jobban sminkelek, de akkor sem mindig.

This is my Life


Naplót írok,ezért kiragadtam neked egy pár nappal ezelőtti bejegyzésemet.
Kedves Naplóm!
Egész életemben mindig boldog voltam és nevettem,persze azért nem mindig,de általánosságban mindig,sőt még akkor is tudtam nevetni ha valami rossz történt és mondták már mások,hogy hihetetlen,hogy még akkor is képes vagyok mosolyogni mikor ők a helyembe sírtak volna,de ezt nem bántásból mondták hanem csodálkozásból,tiszteletből és ez eszméletlen érzés számomra. Mostanában nagyon nem voltam szerencsés semmiben,de tényleg,sem a szakmámban,se a szerelemben,de még a hétköznapi életben sem. Szerintem azért volt,mert csak a szerelem járt a fejembe és már rágörcsöltem,de rájöttem,hogy elég volt ebből,mivel hagytam,hogy elkeseredjek,ezért történtek velem ilyen rossz dolgok,vissza kellett térnem régi önmagamhoz és sikerült is,sokkal pozitívabbban álltam hozzá a dolgokhoz, mint valaha,motivált voltam és voltak álmaim amiket teljesíteni akartam. sőt sok mindenben sikerült is fejlődnöm,az életem sínen van és a munkámban is egyre,de egyre sikeresebb és keresettebb is vagyok,ami nagyon jó,mert több pénzt is keresek,tudom a pénz nem minden,de jó ha van az embernek,mert akkor biztonságban érzi magát ha a számláit és a lakását is tudja fizetni,sőt még magára is szán egy kis pénzt. Az élet nehéz,de mindennek meg van a maga jó és rossz oldala is,ezzel csak azt akartam megmutatni,hogy nem lehet az életünk állandóan fenékig tejfel,mert egyrészt unalmas lenne másrészt így van rendjén minden. Ha már az akaratodon és a gondolkodásodon változtatsz tiéd a világ és a rengeteg lehetőség.




Vissza az elejére Go down
 
Alexis Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kris Alexis Kwang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.