valeri maystone

Go down 
SzerzőÜzenet
Valeri Maystone

Valeri Maystone


valeri maystone  Tumblr_inline_mskku7JBxr1qz4rgp ζ Posts Number : 1
ζ Join date : 2014. Nov. 27.
ζ You'll find me : Σ behind the scene
ζ Job : Σ acting like a lady
ζ : valeri maystone  Tumblr_m7i0k1Wc0u1qmkzhdo1_500

valeri maystone  Empty
TémanyitásTárgy: valeri maystone    valeri maystone  Icon_minitimeCsüt. Nov. 27 2014, 15:16


Valerie Dianne Maystone



Teljes név:
valery dianne maystone
Szül. idő:
1991/04/01
Szül. hely:
USA; Scottsdale
Kor:
23
Csoport:
média
Foglalkozás:
kezdő színésznő
Multik:
nope

You will never live if you are looking for the meaning of life.


Nobody's perfect

Nem egy mindennapi egyéniség vagyok, nem vagyok az  lány, akivel mindenki folyton jóban van, aki mindig a középpontban van. Igyekszem minden meghúzódni, de a saját igazamért kiállok. Furcsa mi? Nem igazán. Sokan tartoznak a csendesebb fajtákhoz, mégis szót tudnak emelni, ha arra szükség van. Nem vagyok az a tipikus könyvmoly sarokban ülő hölgyemény. Inkább vagyok ennek egy fokkal javított változata. Szeretek nevetni, mosolyogni, egy különös mosoly is mindig ajkaimon játszik, még akkor is ha nem vagyok boldog. Egy mosoly, ami igyekszik elrejteni minden bánatomat, vagy épp fájdalmamat, ami megtalált engem, és ami nem hagy el. Vicceket kerülöm, nem az a fajta vagyok, aki poénokat mesél mindenkinek, de nevetni másokén szoktam. Van amikor annyira rossz a helyzet, hogy ezzel próbálkozom, hátha oldani tudom a feszültséget, de nem sokszor megy. Olyan mintha a humorérzékem valahol elveszett volna, és már magam sem tudom megtalálni, annyira mélyre bújt. Azt viszont nagyon jól tudom, hogy hihetetlenül hirtelen haragú vagyok. Két perc alatt képes vagyok felkapni a vizet, és nem is nyugszom le pillanatokig. Olyankor török-zúzók, semmi sem marad egyben a közelemben, mert nem tudok uralkodni magamon. Viszont sosem tartok haragot. Az nem az én stílusom.

This is my Life


Előtörténeted avagy szerepjátékos példa olyan hosszúsággal, amit nem szégyellsz. Ez persze nem azt jelenti, hogy elfogadunk 5 soros előtörténeteket és ügyelj kérlek, a helyesírásra is. A lényeg, hogy előtörténeted egyedi legyen és lehetőleg nem más oldalról hozott de, ha mégis ilyesmiről lenne szó, jelezd kérlek a staffnak
Előtörténeted avagy szerepjátékos példa olyan hosszúsággal, amit nem szégyellsz. Ez persze nem azt jelenti, hogy elfogadunk 5 soros előtörténeteket és ügyelj kérlek, a helyesírásra is. A lényeg, hogy előtörténeted egyedi legyen és lehetőleg nem más oldalról hozott de, ha mégis ilyesmiről lenne szó, jelezd kérlek a staffnak
Előtörténeted avagy szerepjátékos példa olyan hosszúsággal, amit nem szégyellsz. Ez persze nem azt jelenti, hogy elfogadunk 5 soros előtörténeteket és ügyelj kérlek, a helyesírásra is. A lényeg, hogy előtörténeted egyedi legyen és lehetőleg nem más oldalról hozott de, ha mégis ilyesmiről lenne szó, jelezd kérlek a staffnak



Vissza az elejére Go down
 
valeri maystone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valeri Maystone
» ϡ Valeri K Maystone -
» Valeri & Kouji
» Valeri & Christian
» Valeri & Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.