- Martin -

Go down 
SzerzőÜzenet
Natalie Wilson
Media
Media
Natalie Wilson


- Martin -  Tumblr_mp74557yro1ra6ugso1_500 ζ Posts Number : 4
ζ Join date : 2015. Jan. 08.
ζ You'll find me : ϡ Los Angeles.-
ζ Job : ϡ Photographer.
ζ : - Martin -  Tumblr_inline_mpy80tCw2h1qz4rgp

- Martin -  Empty
TémanyitásTárgy: - Martin -    - Martin -  Icon_minitimePént. Jan. 09 2015, 18:22

- Martin -


P.b.: Richard Armitage [ nagyon-nagyon örülnék neki! *-* ] ~
Kor: 33 ~
Csoport: Stars [ ez fontos lenne ] ~
Foglalkozás: Színész ~
Kapcsolatotok:
Te voltál az első komoly férfi az életemben, én mégis csak azért kerültem közel hozzád, hogy kihasználjalak, és sikeresen el is martalak magam mellől. De már bánom, és kész vagyok harcolni érted. Már felmondtam a munkahelyemen, és nem csinálom tovább. Nem hazudok többet. Most, hogy egyenesbe jöttem, nincs más célom, mint felkeresni téged. Közel egy évig kerülgettük egymást, és rengetegszer majdnem elcsattant az első csók. És mikor ez megtörtént, és együtt töltöttünk egy felejthetetlen éjszakát, én közöltem veled az igazságot, és te elmentél. Tudtam, hogy nem fogsz visszajönni. Azóta eltelt majdnem egy félév, de nem adom fel. Megpróbálom a lehetetlent és felkutatlak.

[ Ismétlem a pb- maradjon, azon nem szeretnék változtatni... ha nem felel meg neked, akkor nem te vagy az emberem. A két karakter fontos egymásnak, így kellene, hogy a részedről is így legyen. Híres színész vagy, de az előtöridbe ezen kívül szólok bele, rád bízok minden mást. El kellene olvasnod az előtörténetem ahhoz, hogy mindent megérts. Legalábbis a veled kapcsolatos részeket, mindenképp. Nagyon-nagyon-nagyon várlak, kérlek dobj egy pm-et, ha megérkeztél! :3 ]



Vissza az elejére Go down
 
- Martin -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.