William Blackwood (keresztnév változtatható)

Go down 
SzerzőÜzenet
Andrew Blackwood
Bad Guy
Bad Guy
Andrew Blackwood


William Blackwood (keresztnév változtatható) Tumblr_m1jtk8c6Gn1qlk5kj ζ Posts Number : 21
ζ Join date : 2014. Jun. 05.
ζ Age : 32
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : egyetemista, maffiatag
ζ : William Blackwood (keresztnév változtatható) Tumblr_lsbs6mnUDw1r29t7ao1_500

William Blackwood (keresztnév változtatható) Empty
TémanyitásTárgy: William Blackwood (keresztnév változtatható)   William Blackwood (keresztnév változtatható) Icon_minitimeSzer. Jan. 14 2015, 03:13

William Blackwood (keresztnév változtatható)


P.b.: Jason Isaacs
Kor: 51
Csoport: Bad guys
Foglalkozás: Maffiavezér, Vállalatvezető
Kapcsolatotok: Az apám. Keménykezű, ellentmondást nem tűrő ember. Kegyetlen és bárkin képes átgázolni annak érdekében, hogy elérje a céljait. Éppen ezért sikeres a szakmájában. Mindkettőben. Mert bizony a vállalkozása csak álca, nem mellesleg pénzmosásra is jól jön. Ő a helyi maffiahálózat egyik legbefolyásosabb tagja. Ez mi a családunkban mondhatni már dinasztikus, apáról fiúra száll. Már engem is bevont az üzelmeibe. Nekem egyáltalán nincs ínyemre a dolog, ellenkezni viszont nem merek ezzel a kemény emberrel. Simán kinézem belőle, hogy engem, a tulajdon, egyetlen fiát is megöletne, ha esetleg ki akarnék szállni. Érzelem megnyilvánulást életemben nem láttam tőle, nem hinném, hogy szeretne bárkit is. Azért taníttat, mert a fia vagyok és rám kell majd hagynia egyszer az „üzleteit”. Kiszámíthatatlan és ravasz, elég ijesztő ember. Sosem tudhatod, mit is gondol valójában. Amolyan igazi „keresztapa”.



Vissza az elejére Go down
 
William Blackwood (keresztnév változtatható)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andrew Blackwood
» Bernadette Lovato (változtatható)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.