Shades of Desire. Madison & Devon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Madison Hastings
Bad Guy
Bad Guy
Madison Hastings


ζ Posts Number : 38
ζ Join date : 2014. Oct. 17.
ζ Age : 31
ζ You'll find me : los angeles
ζ Job : student

Shades of Desire. Madison & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shades of Desire. Madison & Devon   Shades of Desire. Madison & Devon Icon_minitimeCsüt. Feb. 05 2015, 16:12


Már kislánykoromban is a táncról álmodtam. Már akkor azt akartam, hogyha megérek rá, akkor azzal foglalkozzak. Aztán az álmom elillant, amint egyik percről a másikra megváltozott az egész életem. Az egyetlen mentsváram, hogy majd egyszer mégis megvalósíthatom a vágyamat, Los Angeles maradt. Hiszen elég nagyváros volt ahhoz, amit egykor elterveztem, és, ahogy a bátyámmal minden meredek lépcsőfokon, ami az életünket jelentette, sikerült feltornásznunk magunkat idáig, ahol most is vagyunk, már el is hittem, hogy valaha tényleg sikerülhet a tervem.

És most mégis egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy a Black Widow folyosóján állok, a tulajdonos irodája előtti, hosszasan tekergőző sorban, azok között a lányok között, akik ugyanarra vágynak, mint én. Csak lehet, hogy kevésbé annyira. Vannak köztük szőkék, és vörösek, magasak, és alacsonyak, de mindannyian olyan rettentő vékonyak, hogy saját magam kövérnek látom mellettük. Én soha sem sanyargattam magam, hogy olyan alakom legyen, amit minden másik lány, és nő megirigyelhetne, valamiért az élet olyan alkattal áldott meg, hogy sem az ételek, sem az italok okozta kilók nem maradnak meg rajtam. Most mégis úgy érzem, hogy be kellett volna iktatnom egy legalább egy hetes kúrát, hogy kitisztítsam a szervezetemből a mérgező anyagokat, mert ezek mellett a táncos castingra várakozó lányok mellett nem érzem teljes értékűnek az önbizalmamat, ilyen pedig csak ritkán fordul elő velem, hiszen soha sem voltam szűkében ennek a tulajdonságomnak.
Ahogy egyre inkább fogynak a lányok a sorban, én egyre inkább az ajtó közelébe kerülök, és, amint az utolsó konkurens lány is kilép rajta, az feltárul előttem, én pedig nagy levegőt véve lépek át a küszöbön, hogy végre megismerjem a klub tulajdonosát.
A biztonsági őrre csak egy pillanatra tekintek fel, nem is érdekel annyira, hogy percekig elidőzzek rajta, a másik férfinak pedig addig csak a hátát szemlélhetem, amíg az ajtó be nem zárul mögöttem. Feltűnik, ahogy végigmér a tekintetével, mustrál, én pedig mindezt egy szó nélkül hagyom, sőt a hatás kedvéért még egy mosoly is kiül az arcomra. Meg sem szólalok, csak bólintok egy kicsit, amint arra kér, hogy produkáljak neki egy bemutatót, bár legszívesebben beszédbe elegyednék vele. Kérésére azonnal ki is választom az egyik kedvenc, és számomra kedvező ritmusú zenét, majd egy pillanatra lehunyom a szemeimet, és igyekszem ezáltal ellazítani magam, hogy ugyanolyan szabadon, és önfeledten táncolhassak, mint akkor, ha magam vagyok, és csak magamnak táncolok. Mindössze pár másodperc kell, amíg a zene dallama elér a testemig, és hatni kezd rá. A kezeimet is felhasználva kezdem el mozgatni a testemet, szinte minden ritmusra pózt változtatva, egyszer csak egyhelyben, máskor pedig kihasználva a méretét táncolok körbe, és egyszer, kétszer megfordulva az irodában. Mozdulataim fiatal lány létemre elég nőiesek, kecsesek, és kissé tapasztaltak is, de csak éppen annyira, hogy ne vigyem azért túlzásba azokat. Mindenesetre az igyekezetem, amely arra szolgált, hogy kiszűrjem a körülöttem lévő férfi jelenlétét, eléri a célját, és csak a zeneszám végén eszmélek, és megállva nyitom fel a szemeimet, hogy a tánc puszta érzésétől mosollyal az arcomon tekintsek a férfi szemeibe.

Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Shades of Desire. Madison & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Shades of Desire. Madison & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Shades of Desire. Madison & Devon   Shades of Desire. Madison & Devon Icon_minitimeCsüt. Jan. 22 2015, 20:07



Madison Hastings


Türelmetlenül kattintgatom a tollamat miközben egy nagyon hosszú listát méregetek. Sok szempontból maximalista vagyok, de ahol a tényleg a tökélyre törekszem az a munka. A Black Widow csak védelem, hogy a pénzemet tisztára moshassam, de ez nem jelenti azt, hogy nem taposom ki belőle a maximumot... épp ellenkezőleg. Pontosan azért, mert ennyire fontos szerepet tölt be az életemben éppen ezért kell tökéletesnek lennie. Ez azonban nagyon sok mindent foglal magában. Csúcsminőségű bútorozás, fények, hangtechnika, biztonsági rendszer, alkohol, beszállítók, alkalmazottak és táncosok. Az a kép, ami kialakult rólam és a helyről ebben a városban mind ezen múlott és a hírnevet nem megszerezni a nehéz, hanem megtartani. A táncosaimnak első osztályúaknak kell lenniük. Nincs kivétel, nincs szépséghiba, nincs megbotlás. Aki nem bírja a tempót az repül. 10 másik lány áll sorba az ilyen pozíciókért, hiszen legendásan jó fizetést biztosítok és aki hozzájuk ér a bárban az engedélyem nélkül vagy a magánéletben az ő engedélyük nélkül azt néhány óra alatt elnémítják a kapcsolataim. Vigyázok arra, ami az enyém és hozzám tartozik, ezért nem árt megválogatnom, hogy kivel kerülök munkaviszonyba. Úgy működünk mi itt mint egy kisebb szicíliai maffia család. A lojalitás a legfontosabb és a bizalom. Minden más másodrendű.
Szőke, magas, hosszúlábú lány tipeg be hozzám. Több fiú járt a lábai között valószínüleg, mint amennyi az IQja.  Jellegtelen, untat még akkor is ha csinos a pofija. Szó nélkül küldöm ki. A lányokat mind én válogatom egyedül, hiszen az ízlésem úgy tűnik megegyezik a helyi elitével, így megbízom saját döntéseimben. Az íróasztalomhoz sétálok és töltök magamnak egy pohár whiskeyt. Jó volt kicsit magamra maradni az irodám rejtekében.
-Jöhet a következő.-szólok ki és a biztonsági őr beengedi a következőt. A listán a Madison Hastings név szerepel. Amikor bezárul az ajtó csak akkor fordulok meg. Csinos, fiatal, de elég mutatós. Remélem kiérdemli, hogy a kis bemutató után még szóba álljunk egymással.
-Válassz zenét és mutasd mit tudsz..-mondom miközben visszaülök a kanapéra.


Vissza az elejére Go down
 
Shades of Desire. Madison & Devon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Madison Hastings
» Sophie & Devon
» Andrew & Madison
» Mark & Madison
» Ava & Devon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Belváros :: The Black Widow Club-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.