Pizza - Georgina & Rick

Go down 
SzerzőÜzenet
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeHétf. Júl. 14 2014, 09:39


- Azt mondtad még ma nem is ebédeltél, pedig az a legfontosabb. Szóval, nekem nem tűnik ez annyira soknak. - A legtöbb nő Georginához hasonlóan azt állítja sokat eszik, még több nő gondolja azt, hogy ez meg is látszik rajta. Az esetek többségében pedig ez nem igaz. De ugyanakkor ez természetes, mivel minden nő jól szeretne kinézni. Georgina alakja pedig hibátlan. Szóval, nem aggódom, hogy miattam esetleg felszökne a fenekére egy kis plusz fölösleg. Egyébként meg most ebédelünk együtt, nem minden nap.
- Felőlem tölthetjük az egész délutánt a parton, csak akkor azt hiszem inkább beteszem a kocsiba az öltönyömet, mert van egy olyan érzésem, hogy kissé meleg lesz benne. - Sőt, most lesz csak a legmelegebb, ezekben az órákban. De abban egyetértünk, hogy mindketten nagyon régen voltunk utoljára a víz közelében. Kár lenne kihagyni ezt az alkalmat a mai napon. Fogalmam sincs mikor lesz újra egy teljesen szabad napom, amikor egyéb dolgom sincs, mondjuk példának okáért utolérni magam a papír munkával, mert azt nagyon utálom csinálni.
- Hát... Gondolom ettől ma nem kell tartanunk, ha csak a menedzsered nem fogja megelégelni a makacsságodat addig maradunk, ameddig jól esik. - Mondjuk az eléggé kínos tudna lenni, de bízzunk benne, hogy erre nem fog sor kerülni, viszont ha nem hívta újra, akkor csak nem lehetett olyan halaszthatatlanul fontos. Szabad nap pedig mindenkinek kell, hogy levesse a munkával kapcsolatban felgyülemlett feszültséget. Erre pedig egy séta a parton csábítóan hangzik. - Indulhatunk.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeVas. Júl. 13 2014, 21:31

Tudom, hogy fontos dolog miatt kéne találkoznom Stefannal, de elegem lett a 2 éves ugráltatásból. Jó tudom, sok mindent köszönhetek neki, de akkor is szükségem van egy olyan napra amikor ezt a sztáros dolgot hanyagoljuk, és ez most a mai nap. Az pedig, hogy Stef hogy fog reagálni... Nagyon nem érdekel, nem vonhat azért kérdőre, mert élni szeretném az életemet.
Megeszem a villára szúrt pizza falatot majd mikor lenyelem elnevetem magamat. Mióta itt vagyunk talán most először érzem magamat felszabadultnak, és szabadnak. Végre kimozdultam a megszokott környezetből.
- Még szerencse, hogy nem látszik meg rajtam, hogy mennyit eszek. - mondom mosolyogva, majd a fülem mögé tűzök egy rakoncátlan hajtincset ami a szemembe lógott, és zavarta a látásteremet.
Felcsillan a szemem amikor azt mondja, hogy menjünk el sétálni a partra. - Örülnék ha elmennénk sétálni a partra. Mióta vissza jöttem még a vizet sem láttam, pedig akkoriban imádtam úszni és a parton sétálni. Napozni. Ha tehettem az egész napomat lent töltöttem a parton. - mondom mosolyogva miközben vissza emlékszem a gyerekkoromra. - Volt olyan, hogy a szüleimnek le kellett jönniük este értem, csak is azért, mert nem voltam hajlandó haza menni. Egyszerűen jól éreztem magamat. - mosolygok miközben újra ránézek.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeSzomb. Júl. 12 2014, 23:01


- Hm... Azt hiszem be kell látnunk, hogy nekünk sosem lesz igazán munkamentes szabadnapunk. De persze, menj csak... - Hiszen mindkettőnknek elég csak egy telefonhívás, nekem még az éjszaka kellős közepén is. Általában lényegtelen, hogy előzőleg kis híján dupla műszakot húztam le vagy épp ügyeletben voltam. Semmi sem számít, csakhogy perceken belül bent legyek. Fordított esetben valószínűleg hasonlóképp  nekem sem lenne időm magyarázkodni. Így persze nem akadékoskodtam, csak kissé váratlanul ért, hogy ilyen hirtelen véget kell szakítanunk a közös kis hosszúnak ígérkező délutánunknak, amíg így mégsem lesz olyan hosszú. Sőt, nagyon úgy tűnik, hogy egyedül fogok sétálgatni a parton. De azt semmiképp sem fogom kihagyni, mivel olyan ritkán van rá alkalmam.
- Fontos is lehet... - Nem szeretném, hogy miattam bármit is elmulasszon megtenni. De természetesen örülnék, ha még maradna, ha maradnánk még egy kicsit. Később pedig ki tudja... Talán az én mobilom fog megcsörrenni. Én pedig nem gondolhatom meg magam útközben, hogy most inkább mégsem akarok bemenni a kórházba. Így talán még inkább ki kellene használnunk az időnket, ami még megmaradt.
- De mivel úgy elrohantál... Segíthetsz ezt még megenni. - Szúrtam egy újabb falatot a villámra, amivel Gina szája felé kezdtem közelíteni és ha most a vonalaival miatt fog vonakodni, akkor megfogok sértődni. Nem, akkor sem fogom feladni. Akkor is enni fog még az én pizzámból is.
- Akkor, ha már így leráztad a menedzsered van kedves sétálni egyet a parton? - Kérdeztem miközben lassan, de biztosan kezd elfogyni a tányérról a pizza. Szóval, még eldönti, fizetek, utána pedig felőlem akár indulhatunk is, feltéve ha nem tesz nekünk keresztbe egy újabb hívás vagy üzenet.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeSzomb. Júl. 12 2014, 12:37

Vegig hallgattam amit mondott es igaza van. Ha vissza tudnan porgetni az idot biztosan nem csinaltam volna ezt. Igaz sose lett volna koztunk semmi, de legalabb boldog lenne.
- Mondjuk nekem szerintem most minden pizza finom lennr. - mondom egy mosoly kisereteben majd mikor megettem erzem, hogy a zsebembe rezeg a telefon. Stefan az, surgosen meg akar beszelni valamit.
- Ne haragudj, de Stefan irt, hogy surgosen vissza kell mennem. Remelem meg talalkozunk. - mondom majd felallok, hogy elinduljak vissza a szallodaba, majd gondolok egyet és vissza ulok RIch ele.
- Tudod mit? Stefan raer, 2 eve azt teszem amit mond, most ideje kicsit nem foglalkozni az akarataval. - mondom halvanyan elmosolyodva, es rememelm az elobbi tettemmel nem sertettem meg, mert nagyon nem allt szandekomban.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeSzomb. Júl. 12 2014, 12:22


- Ezt már sosem fogjuk megtudni. - Nem tudhatjuk meg, de nagy valószínűséggel mások lennénk. Mindez nem történt volna meg, amin már akarva sem tudnánk változtatni, viszont így se, úgy se hibáztathatom, nem okolhatom mindenért őt. De tovább folyatva a gondolatot valószínűleg mi sem pizzáznánk most, sőt nem is találkoztunk volna, nem csókolóztunk volna, vagyis teljesen külön életet élnénk. Hm, nekem nem heverne romokban a házasságom, a feleségem nem azzal keresett volna meg két év után, hogy az lenne a legjobb, ha elengednénk egymást, sőt soha meg sem fordult volna a fejében, mert nem hagytam volna. Talán már egy kisbabánk is lenne. De ebbe szinte kár is belegondolni, hiszen bármit is teszünk, bárhogyan is lesz már soha semmi sem lesz olyan, mint volt.
- Attól még lehetnél boldog. Talán könnyebb lenne... - De ahogy sok mindennek már ennek sincs jelentősége, már nem számít. Az élet megy tovább. Nekünk pedig valamiképp tovább kell lépnünk ezen, a történteken. Csak azt tudnám mégis hogy sikerült ennyire elgondolkodtatnom. Hazudott... Még hozzá csúnya hazugság volt, amit sosem fog elfelejteni.  De a jövőjében nem ez fog fontos lenni, hanem az, hogy mit jelentett ez neki. Mi mindent tanult meg a hibáiból.
- Tudod... Rengetegszer, szinte minden nap elgondolkodtam ezeken, hogy mit csinálhattam rosszul. Aztán be kellett látnom, hogy nem irányíthatok mindent. Van, hogy a dolgok akaratom ellenére, tudtomon kívül történnek. Én pedig csak akkor szembesülök vele, amikor már nem tehetek ellene, hanem csak el kell fogadnom, mivel mást nem tehetek. - Pontosan az történt. Mert ha előretudtam volna mi fog történni, talán elejét vehettem, vehettük volna egy óriási hibának közösen.
- Valóban az. Finom... - Sütöttem le a tekintetem, majd a fejem is lehajtottam... Ezzel most valahogy rajtam is kifogott. Nem tudom mit mondhatnék vagy mit kellene mondanom. Talán semmit sem. Ahelyett én is belefeledkezem kicsit a gondolataimba és a pizzámba.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimePént. Júl. 11 2014, 15:57

Hirtelen az agyamban telhes kaosz keletkezett. Mintha nem lennek a dolgok magaslatan, mintha az egesz egy alom lenne, es amikor felebredek akkor fogok raeszmelni, hogy az egesz a kepzeletem hiu szulemenyei voltak.
Mely gondolataimbol Rich kerdese ebreszt fel.
- Csak elgondolkoztam azon, hogy most mi lenne ha anno 2 evvel ezelott azt a hazugsagot nem talalom ki... Te biztosan boldog lennel Wendyvel, en pedig sehol sem lennek. Ez a beszelgetes nem lenne, a mai csok nem tortent volna meg.. - mondom halkan es meg mindig a gondolataimban jarok, nem is neztem fel Richre.
- Ohm ne haragudj. Nem tudom, hogy ez most hogyan jutott az eszembe. - mondom majd ranezek. Nem akarok arrol beszelni, hogy milyen naiv liba voltam; es hogy tonkre tettem az eletet.
- Hmmm, egesz finom. - mondom mikor megkostolom a pizzat. Probalok temat valtani.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeHétf. Jún. 30 2014, 09:32


Talán rosszul választottam hivatást és pizzasütőt kellett volna ragadnom szike helyett. Na jó, ez méh viccnek is rossz volt. Meglehet, hogy sokan nem értenének egyet velem ebben, de én semmi mást sem csinálnék szívesebben. Ha újra választhatnék pályát, ha visszapörgethetnénk az időt tíz évvel, akkor is orvos lennék most, ebben egészen biztos vagyok. Sőt, azt hiszem semmilyen más hivatás sem tenne azzá, olyanná, mint aki most vagyok. Nem töltene el ilyen mértékű büszkeséggel, örömmel és elégedettséggel. Egy pizza elkészítésére mondhatjuk azt, hogy bárki képes, de életet menteni már koránt sem tud mindenki és csak kevesen alkalmasak igazán rá.
Ez nehezebb, mint gondoltam, vagyis iszonyat rosszul megy nekünk ez a megfogadjuk, hogy ma szó sem esik a munkáról üres ígéret, mikor mondhatjuk, hogy mindkettőnknek a munka az életünk, hiszen ez az, amit csinálunk, minden egyes nap ezzel, így múlik el.
A pizza viszont valóban nagyon guszta, vagyis hozzá kellene fogni, mielőtt kihűlne, a hideg pizza ugyanis már nem olyan jó.
- Min gondolkodsz? - Emeltem fel rá tekintetem, ugyanis mintha kissé elgondolkodott volna, elkalandozott, engem pedig érdekelne vajon merre járhat most ezekben a percekben. Amiben láthatóan nagyon is megbuktam vagyis sosem tudok eléggé jó lenni az az, hogy meglássam egy nőben, hogy mit miért tesz, mikor mire gondol. Azt hiszem erre akkor jöttem rá igazán, amikor még csak nem is sejtettem, hogy arra fogok hazaérni, hogy a feleségem összecsomagolt és elment volna egy szó nélkül, úgy hogy nekem mindössze egy levélben, pár sorban próbál magyarázatot adni arról, hogy miért is döntött úgy.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeSzomb. Jún. 28 2014, 17:47

- Majd egyszer sütünk pizzát és akkor elnevezzük rólad. - mondom neki mosolyogva és a szemeibe nézek.
Most végre valahára magam is elhiszem azt, hogy lehetek boldog és nem csak fájdalmakat kell megélnem, hanem igen is lehetnek boldog pillanataim. Az pedig, hogy ma egész nap szabad vagyok és holnap is pihenhetek csak bónusz.
Mikor kihozzák a pizzát kíváncsian nézem azt.
- Hm... Elég jól néz ki. - mondom Richnek mosolyogva. De amúgy tényleg, gusztán néz ki a pizza és ha ilyen jó a külseje akkor az íze is biztosan finom.
Pár pillanatig csöndben vagyok majd elkezdek nevetni. Nem tudom miért, már csak ezen az egész szitun. Illetve a megkönnyebbűlés. 2 évig attól féltem, hogy sosem fog nekem megbocsájtani most pedig... Most pedig itt ülünk és együtt pizzázunk. Nekem ennél jobb nem is kell. Az a lényeg, hogy vele lehessek.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimeSzomb. Jún. 28 2014, 09:51


- Dehogyis, csak amennyire kell. Végül is rólam elnevezett pizzával még találkoztam... - Igen, talán kissé félreérthetőre sikeredett, de hát emellett maradunk, akkor csak megfogjuk kóstolni és szerintem rossz semmiképp sem lehet. Csak olyan lehet, mint egy nő... Megérthetetlen. De mondja ezt az, aki épp most szegi meg az összes szabályát és ellentmond önmagának azért, hogy egy kicsit is boldog legyen. Megbocsájthatatlan, igaz? Nem érti, hogy miből kiindulva gondoltam meg magam, mikor erre még egy csekély esélyt sem láttam. Én sem mindig tudom megmagyarázni, hogy mit miért teszek, de belátom néha kell, hogy esztelenül döntsünk valamiben, hogy egy kicsit élvezni tudjuk a hibáinkat is. Én pedig azt hiszem pontosan ezt teszem, de végre egyszer bűntudat nélkül.
- Akkor kettő Georgina pizza... és kérsz valamilyen gyümölcslevet vagy valamit mellé? - Vezetek. Így most nem fogunk borozgatni, pedig a pizza mellé azt hiszem az egyik legjobb választás lenne, de abban igaza van, hogy mostanság tényleg egy kicsit sokszor fojtottuk italba a bánatunkat. Ideje egy kis szünetet tartanunk ebben és tiszta fejjel élni és élvezni az életet. Bár nekem mindig józannak kell lennem, józanul gondolkodni és dönteni a munkámból kifolyólag, amire nagyon is büszke vagyok.
Leadtunk a rendelést és a kiszolgálás is meglepően gyors volt. Azt hiszem nem lőttünk mellé, mivel nagyon is gusztán néz ki és ízletesnek tűnik a pizza, amit választottunk, vagyis amit kiszúrtam az étlapon. Ezt kár is lett volna kihagyni. Engem most már nagyon is érdekelne. De még csak szerettem volna elkezdeni felvágni, kezembe fogtam a kést és a villát ránéztem a pizzára majd Georginára és elkezdtem nevetni.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimePént. Jún. 27 2014, 20:57

Bocsi a késésért... ♥ Illetve bocsi, hogy ilyen rövidkére sikeredett. Sad

Elnevetem magamat mondatán. - Kicsit félreérthető volt, nem gondolod? - teszem fel neki mosolyogva a költői kérdést. Soha nem gondoltam volna azt, hogy ilyen jó beszélgetésem lesz vele. Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy egyszer is meg fog nekem bocsájtani. Sok minden rosszat tettem ellene, és még egy kis halvány jelét sem láttam például ennek a beszélgetésnek is. De úgy látszik a sors ad nekem még egy esélyt, hogy helyre hozzam a hibáimat.
Elmosolyodok azon amilyen választ kapok a kérdésemre. Ad egy esélyt. Én pedig nem fogok mindent újra elrontani. Persze megjátszani sem fogom magamat szimplán csak nem fogok keresztbe tenni senkinek sem. Az eleve nem én vagyok, és nem is akarok olyan lenni soha többé.
- Szerintem ezt jó párszor megfogom kapni. - mondom szintúgy nevetve a pizza névre értve. Bele gondoltam ahogy mondja a nevemet és nekem egyből a pizza fog az eszembe jutni. Nah hát találtam egy okot, hogy miért ne menjek pizzériába, megint ugyan ilyen beszélgetésem lenne. Mondjuk tőle ezt nem bánom.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 21:46


- Hmmm... Legyek az áldozat? Megkóstoljalak? - Tudom, ez kissé félreérthetőre sikeredett, de nincs is ezzel semmi baj. Igazából, elképzelésem sincs róla milyen lehet, mármint a pizza. Még sosem hallottam, olvastam egyetlen étlapon sem, de érdekesen hangzik és bizonyos szinten kíváncsivá is tett. Ne feledjük, hogy ez egy nem szokványos nap, vagyis kiváló alkalom arra, hogy új dolgokat próbáljunk ki. Mondjuk csinálhatjuk azt, hogy egyikünk megrendeli és elfelezzük, vagy nem tudom... De engem érdekelne és nem csak a pizza.
- Hát... - Nyújtottam el. - Elgondolkodtattál. Végül pedig úgy döntöttem, hogy megérdemlem, hogy boldog legyek valaki mellett. Így engedtem a csábításnak. - Legalábbis így is fogalmazhatunk. Talán hiba volt, talán nem kellett volna, de akkor had érveljek valamivel én is. Eléggé nagyfiú vagyok már ahhoz, hogy hibázzak, hogy tanuljak a hibáimból vagy épp újra elkövessem őket. Most az egyszer úgy érzem, hogy ennél jobban már nem tud fájni, ennél csakis jobb és könnyebb lehet. Ha minden igaz válófélben lévő felnőtt férfi vagyok... Miért ne próbálhatnám meg még egyszer valakivel? Első alkalommal ezek szerint nagyon elrontottunk valamit. Valóban nem mondható teljes mértékben Georgina hibájának, hogy a bizalom megsérült közöttünk Wendyvel. Erről mi tehetünk és láthatóan nem tudtuk helyrehozni.
- Na szóval, kiderítsük milyen ízű vagy? - Egy pizza ugyan nem lehet édes, de attól még lehet nagyon ízletes és forró és csípős és titokzatos... És ha már így ráakadtunk kíváncsi lenné rá vajon mennyiben hasonlíthat rá.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 21:21

Igaza van abban amit mond. Egy csókból néha sokkal többet meglehet tudni int például szavakból. Egy csókban benne van minden érzelem, és az amit az illető szavakkal nem tudna elmondani. És én ebből a csókból mindent megértettem. Megértettem azt, hogy hozzá mindig fordulhatok ha valami gondom van, ő meghallgat és ahogy ő mondta nincs hova menekülnöm. Most már van. Hozzá mindig mehetek.
Mikor oda értünk a partra bementünk a pizzériába majd leültünk az egyik asztalhoz és megnéztük az étlapot. Mikor észre vettem, hogy a pizzák is rajta vannak elnevetem magam. Hát igen, ez az ami a szállodák étlapján nem szerepel, mivel az emberek úgy gondolják, hogy ezt az ott megszállóak nem ennének. Pedig de, pont hogy nagyon kapós étel lenne az emberek körében. Nah de mindegy, 2 év után végre ehetek olyat ami nem túl luxus.
Rich szavaira felfigyelek, majd az étlapon én is meglátom a pizza nevét.
- Életemben nem hallottam róla, kezdjük ott. - mondom nevetve. Jó tudni, hogy van Georgina pizza. Mondjuk kicsit az én 2 évemmel eléggé le vagyok maradva. Így hát nem igen panaszkodhatok, jogosan maradtam le.
- Egész úton én meséltem, most te jössz. Hogy hogy... Nah szóval miért döntöttél úgy, hogy adsz egy esélyt? - bukik ki belőlem a kérdés ami egész nap fúrja az oldalamat.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Pizza - Georgina & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Pizza - Georgina & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitimePént. Jún. 20 2014, 20:51


- Szó sincs róla. Egyszerűen csak vannak dolgok, amiket nem kell túlbonyolítani, szavakkal túlmagyarázni. Egyszerűbben is el lehet őket mondni. - Nekem pedig szerintem nagyon is intenzíven sikerült a tudtára adnom, amit szerettem volna félreértések nélkül. Egy csókot ugyanis nem lehet félreérteni, ahogy azt sem, amit egy csókkal el lehet mondani, de szavakkal még nem képes rá valaki. Egy csókban minden benne van, minden érzelem, csak fel kell őket ismerni és érteni kell őket. Igen... Én egy csókban mondtam el, hogy nincs egyedül. Belefáradtam már egyedül lenni, magányosnak, boldogtalannak lenni. Én nem érzem úgy, hogy valóban ezt, csak ennyit érdemelnék, a boldogtalanságot, hogy egész életemben csak várjak valamire, ami sosem jön el. A megbocsájtásra... Amikor el sem követtem semmit, illetve egy valamiben hibáztam, hogy valakinek bizalmat szavaztam, és ezzel egyidejűleg így valaki másét el is veszítettem, aki fontos volt a számomra. Ez az én nagy hibám.
Elindultunk. A partra lévő pizzériáig már sehol sem álltunk el és maga a tengerpart is közel van, ha sétálni szeretnénk, ezért is szeretem annyira ezt a helyzet, mert egyrészről gyönyörű a kilátás, másrészt mennyei az étel, harmadszor pedig tényleg közel a tenger, épp csak a víz csobogását nem hallani.
- Én megmondtam... Nézz az étlapra. Mindenhol így kellene lennie. - Jegyeztem meg miután helyet foglaltunk egy szélső asztalnál az ablaknál és a kezünkbe vettük az étlapot.
- Hmmm... Te tudod milyen lehet az a Georgina pizza? Merthogy van... Izgalmasan hangzik, hogy Te lehetsz akár az ebédem is. - Tényleg... Magam is meglepődtem rajta és meg is mosolyogtam, mivel még sosem kóstoltam, sőt most akadt meg rajta a tekintetem először.


CREDITS doing to cubaluba @ CAUTION 2.0! lyrics: "science of fear" by the temper trap

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pizza - Georgina & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza - Georgina & Rick   Pizza - Georgina & Rick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pizza - Georgina & Rick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szeretném, ha szeretnél - Georgina & Rick
» Georgina & Talitha
» Gina & Rick - You're back
» Stay - Wendy & Rick
» Feltörő emlékek - Gina & Rick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Long Beach :: Roadhouse Grill étterem-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.