Stay - Wendy & Rick

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Stay - Wendy & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Stay - Wendy & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeSzer. Jún. 11 2014, 10:41


Wendy & Rick





- Csomagolsz... Elmész, igaz? - Léptem be a hálószobánkba, ahol a bőrönd már ott hevert az ágyon, Wendy pedig folyamatosan pakolt bele. Tudtam, hogy előbb-utóbb ez a nap is elfog jönni, mégis reménykedtem benne, hogy valami történni fog... Valami tényleg történik, csak nem az, amit szerettünk, szerettem volna. Azt szerettem volna, hogy bízzon meg bennem, hogy higgyen nekem, de persze megtudom érteni, ha erre most így nem képes. Így az fog történni, hogy elhagy. Most lenne rá a legnagyobb szükségem, mégsem várhatom el tőle, hogy velem, mellettem maradjon, addig amíg maga sem tudja, hogy miben szeretne hinni, mert most nagyon összelehet zavarodva. Én... Nekem fogalmam sincs róla, hogyan fogom ezt kibírni, elviselni nélküle, de tudom, hogy kénytelen leszek rá, mert muszáj. Azt pedig csak remélni tudom, hogy egyszer visszajön hozzám, mert szeret, mert nagyon szeretem és mert annyira sajnálom. Az én hibám.
- Nekem nem is akartál szólni? - Álltam meg az ajtónak nekitámaszkodva. Annyira szeretném megakadályozni, de semmi jogom sincs hozzá, nincs arra kérni, hogy ne menjen el. Az utóbbi napokban nem igazán beszélgettünk, sőt mintha egyre kevesebbet láttam volna, hol ott még együtt élünk. De annak is megtudom érteni az okait, amiért elkerült. Most pedig elmegy, elköltözik. Csalódott vagyok, de nem hibáztathatom. Semmire sem vágyom jobban, minthogy... Nem hiszem el, hogy egy hazugság fog véget vetni a házasságunknak.
- Van még rá bármi esély, hogy egy napon visszajössz hozzám? - Tettem fel halkan a kérdést, amire azt hiszem már tudom is a választ, de jobb szeretném tőle hallani. Egy biztos... Én tudom, hogy nem tettem semmit azzal a lánnyal, nem furdal a lelkiismeretem, nincs bűntudatom sem... Őt pedig mindig visszafogom várni, ha egyáltalán még valaha is visszaszeretne jönni hozzám, ha nem kezd egy teljesen új életet, valahol messze innen, tiszta lappal. Nem akarom elveszíteni. Nélküle nem csak az otthonunk fog üres lenni, hanem az életem is.
Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeSzer. Jún. 11 2014, 14:19



Richard & Wendy

Amióta ez az egész felfordulás elkezdődött, fogalmam sincs arról mit is gondoljak. Szeretem a férjem, ehhez semmi kétség nem fér, de… De egyszerűen valahogy még sem tudom elfogadni azt ami történt. A lelkem mélyén tudom, hogy nem lehet igaz ez az egész, végtére is minden rendben volt közöttünk, de akkor is ott van a kisördög, ami azt súgja mégis csak igazak annak a lánynak a rágalmai.
Már hetek óta küzdök ezzel a gondolattal, és a mai nap sorsdöntő volt. Az iskolában egyre többen kérdezősködnek, arról, hogy mi igaz és mi a hazugság abból, amit hallottak. Miért élek még együtt Richarddal, hiszen olyan dolgot tett, ami megbocsájthatatlan. Ma pedig már az igazgatónő is behívatott az irodájába.
Szó se róla nem volt egy kellemes beszélgetés, de legalább megadta a kellő lökést ahhoz, hogy végre eldöntsem azt mit is szeretnék. Mi lenne az ami a legjobb lenne számunkra, vagyis hát… inkább az én számomra.
Úgyhogy tanítás után egyenesen hazamentem, és nem törődve azzal, hogy a férjem mit fog szólni hozzá, előhalásztam a bőröndjeimet és nekifogtam pakolni. Minden apró dolgot eltettem amire csak szükségem lehet addig ameddig nem találok magamnak egy lakás, azután pedig majd eljövök a többi holmimért.
Éppen a fehérneműs fiókomat pakoltam amikor Rich betoppant. Annyira szerettem volna elkerülni azt a pillanatot. Útálok búcsúzkodni, útálok veszekedni és még jobban útálom, hogy ezt kell tennem vele, velünk, de mégis meg kell tennem.
- Igen. El kell mennem Richard. Szükségem van egy kis külön töltött időre. – válaszoltam elhaló hangon, miközben egy pillanatra sem hagytam abba a pakolást.
Tudtam, hogy ha megteszem, és a szemeibe nézek, akkor minden bizonnyal nem fogom tovább bírni, és felszínre törnek a könnyeim. Azok a könnyek amelyek minden együtt töltött pillanatban a felszínre kívánkoztak. Szeretem őt, mindennél jobban, de ezzel a helyzettel mégsem tudok mit kezdeni. Ez túlnő rajtam. Lehet, hogy én vagyok a hibás, de akkor is meg kell tennem, ezt a lépést. Bármennyire is ez volt az amitől az egész kapcsolatunk alatt végig rettegtem.
- Úgy terveztem, hogy írok neked egy levelet, de így már szükségtelen. – mondtam elmerengőn, miközben az utolsó darabot is bepakoltam a bőröndömbe.
Nem hinném, hogy bármelyikünk is számított erre amikor egymásba botlottunk azon a tavaszon az egyetem udvarán. Az a pillanat, egy olyan része az életemnek amit soha nem fogok elfelejteni, hiszen ha akkor nem találkozunk úgy lehet sosem ismerjük meg egymást, sosem szeretünk bele a másikba és sosem házasodunk össze. De ez a mostani pillanat is pontosan olyan szerves része lesz az emlékeimnek, mint az akkori. Hiszen valami megszakadt köztünk, egy olyan kapocs amelynek a feltétlen bizalom volt a legfőbb alapja. Én pedig hagytam mindent kárba veszni, egy kamaszlány állításai miatt.
- Hidd el, nem ez a legkönnyebb dolog, amit életemben meg kellett tennem. De szükségem van időre Rich, mert még nem tudom hogyan tovább… Fogalmam sincs mi lesz ezután, de egyenlőre, még nem látom a folytatást számunkra. – mondtam ki végül a legfájdalmasabb szavakat, amiket valaha is kimondhattam.
Ezek olyan szavak voltak amelyek örök nyomot hagytak az életünkön. Olyan nyomok amelyek szinte sohasem fognak nyomtalanul eltűnni, és ezáltal örök fájdalmat okoznak mind a kettőnk életében.

Tag: Richard - Words: 510 - Clothes: Ezt látod rajtam!
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Stay - Wendy & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Stay - Wendy & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeCsüt. Jún. 12 2014, 11:00


Wendy & Rick





- Egy levelet... - Hajtottam le a fejem sóhajtva. Egy levél... Szóval, akkor ennyi maradt nekünk. Egy levél. Nem akarom elhinni, hogy tényleg egy levélben akarta közölni velem, hogy összecsomagolt, mert elhagy. De ezzel egy időben nyilvánvaló tette azt is a számomra, hogy egy ideig nem szeretné, ha keresném... Mivel gondolom újabb lakcímet nem tüntetett volna fel nekem. Akkor ennyi... Annyira nem így akartam. Nem ilyen befejezést érdemeltünk volna. Sőt, egyáltalán fogalmam sincs, hogy fogom azon túltenni magam, hogy mindez véget ért. Sosem gondoltam volna, hogy egy hazugság fog véget vetni a házasságunknak, ahogyan azt sem, hogy a feleségem nem nekem fog hinni, hol nem is olyan régen tettünk egy fogadalmat, hogy kifogunk tartani egymás mellett bármi történjék. Nekem pedig most lenne a legnagyobb szükségem, hogy ezt megtegye.
- Én azt hittem megbízol bennem... Mi változott? - Ezek szerint van abban valami, hogy ha valami túl könnyen megy... Olyan könnyű volt őt szeretni, felépíteni egy közös életet, ami most ugyanolyan könnyesén romba is dől, méghozzá alapjaiban, hiszen jelenleg a legfontosabb dolog nincs meg a kapcsolatunkban, az pedig a bizalom. nem tudnék azzal a ténnyel szembesülni, hogy, hogy komolyan gondolja, hogy képes lettem volna arra, hogy egy ilyen undorító dolgot műveljek egy fiatal lánnyal, aki szinte még gyerek.
- Te is tudod, hogy nem igaz. Tudnod kell, hiszen szeretlek. - Talán semmi értelme, hiszen már összecsomagolt, nem tudnám maradásra bírni, de attól én még ezt elszerettem volna mondani neki, hogy tőlem hallja. Szeretem. Én csak őt szeretem. Gusztustalannak tartom még csak a feltételezést is, hogy egy gyerekkel csaltam volna meg, méghozzá erőszakos módon. Elképzelésem sincs hogyan képes egy ember együtt élni a bűntudatával. Visszataszító és mocskos... Persze, nem várhatom el, hogy nekem higgyen, de attól még nagyon is fáj. Különösen, mert tisztában vagyok vele, hogy ha tisztáznak is, mert ez a vád egyszerűen nevetségesen, mindamellett sértő, a mi kapcsolatunk akkor sem lesz már soha olyan, mint volt. Nem fog visszajönni hozzám. Ezzel vége. Láthatóan nem egy-két hétre csomagolt össze, hanem hónapokra, talán örökre.
- Hová fogsz menni? - Mondanom sem kell bármit megadnék most azért, hogy velem maradjon, de nem várhatom el. Ha valóban el akar menni, akkor nekem el kell engednem, még akkor is, ha nélküle elviselhetetlen fog lenni. Azt hiszem mi még soha sem voltunk együtt ennyire egyedöl. Én pedig még sosem éreztem magam ennyire tehetetlennek.
Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeCsüt. Jún. 12 2014, 16:03



Richard & Wendy

Egy levél. Tudom nagyon jól, hogy nem ezt várta, és őszintén nagyon szégyellem magam amiatt, hogy így akartam tőle elköszönni, de… de nem vagyok többre képes. Jelen helyzetben pedig még erre sem, hiszen itt áll és várja a magyarázatomat. Nem hibáztatom érte, hiszen igaza van. Megérdemelné, hogy elmondjam neki nyíltan, mi is a helyzet. Én valahogy még is azt érzem, hogy nem lennék rá képes, bármennyire is tudatában vagyok annak, hogy ez lenne a legkevesebb, amit meg kellene tennem.
- Én… Tudom, hogy bíznom kellene benned, de annyi minden megváltozott. Azt hiszem sok mindenben én vagyok a hibás, és éppen ezért csúsztak ki a dolgok az irányításunk alól. – hadartam el mindent szinte egy szuszra, és a végén már éreztem, hogy kezd úrrá lenni rajtam a pánik.
Richard a férjem. Ő a legjobb ember, akit valaha megismertem és akit valaha szerettem, de mégsem vagyok képes arra, hogy mindazt megadjam neki amire vágyik. Azt hittem az életünk mostanra már egész más megvilágításba kerül. Szerettem volna, ha már lenne egy babánk. Egy parányi kis csoda az életünkben, akit úgy szerethetünk, mint azelőtt még senkit. Aki mindenben számíthat ránk, aki ha kell mosolyt csal az arcunkra. De nem. Ehelyett csak fájdalmat kaptunk egy buta kislány hazugságai miatt. Tudom, hogy gyenge lábakon áll a bizalmam, főleg önmagammal szemben, és talán éppen ezért is tud a külvilág olyan lépésekről meggyőzni, amikben egyébként nem hiszek. Amikről tudom, hogy hazugságok. Tipikusan úgy viselkedem, mint egy buta szőke, holott egyáltalán nem ez a jellemző rám.
- Rich, kérlek! Ne nehezítsd ezt meg még jobban. – mondtam, miközben a sírás fojtogató érzésével küzdöttem. Nem fogom ezt hosszútávon bírni. Minnél hamarabb el kell mennem. Az hogy én mit érzek az most lényegtelen, de azt látni, hogy szenved azt nem tudom elviselni. Legalább is nem tudtam volna elviselni. Most mégis azt az embert bántom, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek. Mikor vált belőlem egy szívtelen dög, Egy olyan valaki, aki még a földön fekvőbe is belerúg?
Szeretem, még annyi év után is ő a legfontosabb az életemben, de úgy gondolom, most mégis ez lesz a legjobb mindenkinek. Külön töltünk egy kis időt, legalább addig ameddig rendeződnek a dolgok és utána majd meglátjuk hogyan tovább. Hiszen a nagy és okos elődeink is azt mondták, hogy az idő majd mindent megold. Talán így lesz és idővel mindent újra kezdhetünk. Talán egyszer még újra egy család lehetünk. Végül is ki tudja.
- Egyenlőre egy szállodába, aztán majd meglátom. Talán keresek egy albérletet, vagy visszamegyek a szüleimhez, vagy… Nem tudom, tényleg nem tudom. – válaszoltam kicsit zavartan és teljes mértékig tehetetlenül. Mindeközben leemeltem az ágyról a telepakolt bőröndömet és lehajtott fejjel elindultam a kijárat felé.
Tudom, hogy ha kilépek azon az ajtón akkor nem csak az életem eme a szakaszának lesz vége, hanem valószínűleg a házasságomnak is. De ha mégis úgy alakulnának a dolgaink, hogy együtt maradunk, akkor is hatalmas, vérző és fájó sebként égne bele az a pillanat az életünkbe. Mégis képes vagyok ezt megtenni? De mi értelme van ennek az egésznek? Egyszerűen nem is tudom felfogni, hogyan juthattunk el idáig. Bár azt szokták mondani, hogy ha valakit nagyon szeretsz, akkor engedd el. ha visszajön hozzád akkor a tiéd volt, de ha nem akkor sosem volt a tiéd. Nem látok a jövőbe, de azt tudom, hogy a mi kapcsolatunk szerelem volt és szerelem lesz. Még ezek után is, még akkor is ha többé nem élünk majd együtt.

Tag: Richard - Words: 560 - Clothes: Ezt látod rajtam!
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Stay - Wendy & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Stay - Wendy & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeSzomb. Jún. 14 2014, 11:10


Wendy & Rick





- Én csak azt szeretném tudni, hogy közöttünk mi változott... - Én nem hiszem, hogy bűnbakot kellene keresnünk. De legfőképp azt nem hiszem, hogy valóban igaza lenne abban, amit állít. Mégis miben lenne hibás? Tény az, hogy nagyon bánt és fáj, hogy nem hisz nekem, hogy nincs már meg az a bizalom a kapcsolatunkban. Ez az én hibám? Egyszerűen tudnom kell, hol rontottam el ennyire, mégsem megy. Talán pontosan ez a probléma velem, hogy mindig mindent annyira jól akarok csinálni, hogy végül akaratom ellenére, öntudatlanul követek is el hibákat, pont mint most. Nem szabadott volna bizalmat szavaznom annak a lánynak, sem annyit törődnöm vele, de az vesse rám az első követ, aki azt állítja jól tudta, hogy ez fog történni, hiszen csak egy gyerek... Az a legelkeserítőbb az egészben, hogy nem vagyok képes, hogy is lennék rá, hogy egy szinte még kislányt okoljak azért, amiért a házasságunk, a közös életünk napról-napra, lassan de biztosan darabjaira hullott. Mi is ugyanúgy tehetünk róla. Hibáztam... A legrosszabb pedig az az egészben, hogy érzem ezt sehogyan sem tudom helyrehozni.
Tényleg képes lett volna elmenni úgy, hogy számmora mindössze egy levelet hagyott volna? Sajnálom, de nekem ez egyáltalán nem könnyű, ez mégsem érdekel senkit. Őt sem... Mivel azt várja tőlem, hogy csak engedjem el, azt kéri tőlem, hogy ne nehezítsem ezt meg még jobban.
- Ide is bármikor visszajöhetsz, ugye tudod? Ez a Te otthonod is. Mindig az fog maerdni. - azt már nem tettem hozzá, hogy mindig várni fogok rá, minden egyes nap, még akkor is, ha mind hiába. Még soha sem volt ennyire szükségem a reményre, ha már őt el kell engednem. De el kell... Nem akarom, hogy albérletbe költözzön, hogy szállodában lakjon, hogy visszamenjen a szüleihez... Azt akarom, hogy velem maradjon, hogy érezzen hozzám tartozik... Tudom, most én is úgy viselkedek, mint egy gyerek.
- Ha bármire szükséged lenne ne felejts el szólni. Ne én legyek az utolsó gondolatod, kérlek. - Ez a legkevesebb, amit feltudok ajánlani és nagyon szeretném, ha ebben maradnánk, ha nem feledkezne meg erről. A bármit pedig úgy is kell érteni, bármi, akármi. Én mindig itt leszek neki. Engem mindig megtalál, ha szükségem van valakire, de még jobb lenne, ha csakis rám lenne szüksége. De megértem, ha időre van szüksége. Bárcsak én is tudnám, hogy nekem mire volna szükségem, de ez nincs így.
- Esetleg elvihetlek valahová? - Kérdeztem halkan, miközben arrébb álltam az ajtóból. Nem hitem, hogy ez a nap valaha is elfog jönni, hogy egyikük bőrönddel fog távozni. Én pedig csak annyit tehetek, hogy hagyom elmenni. Nem tudnám nem megadni neki, amit kért. De remélem, hogy van ami még meg nem változott olyan nagy mértékben, hogy véget vethessen mindennek köztünk.
Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeSzomb. Jún. 14 2014, 21:56



Richard & Wendy

Szerettem volna azt mondani a kérdésére, hogy semmi nem változott, de ez valahogy nem tűnik igaznak. Még mindig ugyan úgy szeretem, mint mindig, de valahogy mégsem tudok itt maradni. Nem érzem úgy, hogy készen állnék erre. Persze „könnyű” így elmenekülni a gondok elől, de nem tudok mást tenni. Jelen pillanatban nem. Gyáva vagyok és ezt vállalom. Azt is vállalom, hogy én tettem tönkre a házasságunkat a bizalmatlanságommal, nem érdekel. Persze, természetes, hogy fáj, de ettől még meg kell tennem.
- Én változtam meg Richard. – vetettem oda szinte már-már hisztérikus hangsúllyal.
Tudom nem szép ezt tennem, de így legalább én lehetek az akit okolni fog ezért. Én leszek a bűnbak, ami tulajdonképpen nem teljesen helytálló, de lényegében mégis igaz.
Pontosan emlékszem arra a pillanatra amikor megpillantottam Georgia Bianchi-t. Már akkor láttam valami zavart kétségbeesést a szemeiben. De akkor még gondolni sem mertem volna, hogy ez az egész a férjem szerelméért megy. Kislány még, de ettől függetlenül, pontosan tudta, hogyan is kell a lapokat úgy keverni, hogy elérje a célját. Aznap amikor a kórházban elmondta, hogy mi is történt, egyszerűen nem tudtam, hogy mit gondoljak, tegyek vagy csak egyszerűen mondjak. De mi tagadás, nagyszerű színésznő válna belőle. Viszont ha mégis… nem az kizárt. Na jó, de ha mégis igaz az amit állít az pedig egyszerűen… lehetetlen, hogy ennyire félre ismertem volna azt az embert akivel elterveztem a jövőmet, akivel családot szerettem volna és akivel elképzeltem az örökkön örökkét.
- Tudom Richard, és ha eljön az ideje akkor vissza fogok jönni. – válaszoltam a könnyeimmel küszködve, miközben vetettem még egy utolsó pillantást a hálószobánkra, ami oly sok kedves emlékünk színtere volt.
- Szólni fogok. Ígérem. – válaszoltam, miközben még mindig a közös életünk emlékei pörögtek le előttem.
Az első együtt töltött éjszakánk, a közös nyaralások, az eljegyzésünk, az esküvőnk, az első pillanat, amikor megláttuk a házat és rögtön beleszerettünk mind a ketten, az itt eltöltött karácsonyok, szülinapot, forró éjszakák és a többi csodás dolog amit mind együtt éltünk át. Hiányozni fog ez az egész. Pontosan úgy mint Richard reggeli arca. Az a nyugodt, békés arc a kócos hajkorona alatt és az a féloldalas, pajkos mosoly amikor észrevette, hogy őt nézem miután én már felébredtem.
- Már hívtam magamnak egy taxit. De azért köszönöm. Köszönök mindent. – mondtam ki halkan a szavakat, miközben megálltam mellette és lesütött szemeimet egyenesen ráemeltem.
Éreztem, hogy a szívem összefacsarodott, amikor megpillantottam a szemeit, amely máskor mindig boldogságtól és jókedvűségtől csillogott, most pedig csak a szomorúság és csalódottság tükröződött bennük.
Amilyen gyorsan csak tudtam, arra kényszerítettem magam, hogy elkapjam róla a tekintetem és másfelé pillantsak. Ahogy elfordultam, azzal egyidejűleg megindultam a kijárat felé, ahol már ott állt a megrendelt taxi. Gyors léptekkel iramodtam meg az ajtó felé, és nem csak azért mert a mostanra kialakult kisebb pánikrohamom miatt alig kaptam már levegőt, hanem azért is mert megéreztem, hogy az első könnycsepp utat tört magának és nem voltam biztos benne, hogy képes leszek e megfékezni ha egyszer elkezdődig a könnyeim áradata.
Amilyen gyorsan csak tudtam kinyitottam az ajtót és megindultam a kis járdán az ott álló sárga taxi irányába. A bőröndöm kerekeinek monoton kattogás, lassan kezdett úrrá lenni a az elmémen is. Így aztán lassacskán kezdhettem úgy kinézni, mint egy sírós zombi. Csodálatos. De nem érdekelt. Az volt a legfontosabb, hogy beüljek a taxiba és elmehessek vére. Nem azért mert ezt akartam tenni, hanem azért mert ezt kellett tennem.
Ahogy a taxi hátsóajtaja hangos csapódással bezárult mögöttem, valamiféle letargikus hangulat kerített hatalmába. A taxis megkérdezte, hogy hová vihet én pedig kapásból megmondtam a szüleim címét. Szükségem volt rájuk. Szükségem volt az édesanyám vigasztalására és a tenger sós szellőjének tisztító hatására.
Abban a pillanatban, ahogy az autó elindult a házunk elől, a bejárat felé pillantottam és az egyik tenyeremet az ablaknak nyomva figyeltem Richardot. Majd óvatlanul kimondtam azt a mondatot, ami után végképp nem tudtam megálljt parancsolni a könnyeimnek.
- Szeretlek Richard, és mindig is szeretni foglak. – suttogtam, miközben a könnyeim úgy kezdtek el potyogni, hogy mire odaértünk a szüleim házához, már kisebb tócsa keletkezett a taxi gumiszőnyegén.

Tag: Richard - Words: 665 - Clothes: Ezt látod rajtam!


Ezennel én zárnék is a magam részéről. A te válaszodat még izgatottan várom. Ja és természetesen köszönöm a játékot drágám. Várom a folytatást. Wink
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Stay - Wendy & Rick Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Stay - Wendy & Rick Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitimeVas. Jún. 15 2014, 16:21


Wendy & Rick





- Én minden nap... Én mindig várni fogok rád. - Ameddig csak kell. Ha kell, akkor életem végéig. Én képtelen lennék mást szeretni. Úgy szeretni, mint őt. Bármit megadnék azért, hogy mellettem maradjon, de az idő a legkevesebb, amit megadhatok neki. Nem vonhatom meg tőle, még akkor sem, ha nekem csak rá van szükségem. Egyedül csakis rá, mert nélküle érzem, hogy a padlóra fogok kerülni. Attól a pillanattól fogva, hogy kilép azon az ajtón minden darabjaira fog hullni, akárcsak egy kártyavár. Ő a legfontosabb az életemben. Ő a mindenem. Mégis hogyan tudnám elengedni?
Ha eljön az ideje... Mi van ha kettőnk számára az az idő sosem fog eljönni? Nem tudnám megmagyarázni, de nem is kell, csak érzem, hogy nem fog visszajönni hozzám, hogy ezzel tényleg vége. Bár most még nem állunk készen arra, hogy szembenézzünk ezzel az egésszel az idő nem fogja megoldani, semmit sem fog. Mi pedig csak tovább szenvedünk.
- Én köszönöm... Melletted az lehettem, aki mindig is akartam lenni. - Ezt sosem fogom elfelejteni. Mindig emlékezni fogok rá. Mellette olyan ember, olyan férfi voltam, amilyen mindig is szerettem volna lenni. Mellette valahogy minden sikerült. Minden olyan tökéletes volt és egyben való, talán túlságosan is. Ez volt a mi nagy bűnünk. Szerettünk, harcoltunk, most pedig ideje elbuknunk.
- Vigyázz magadra. - A bejárati ajtóban megálltam. Nem kísértem tovább. Egyszerűen nem akartam elbúcsúzni tőle. Nem akarom végleg elengedni. De időre van szükségünk, rá kell jönnünk, hogy mi az, ami megváltozott. Megfogadtam, ígéretet tettem magamnak, hogy sosem fogom bántani, fájdalmat okozni neki, most mégis megszegtem a szavam. Én tehetek róla. Annyira féltettem, óvtam... Mégis összetörtem. A legnehezebben talán mégis azt viselem, hogy képtelen vagyok helyrehozni. Egy olyan hibát követtem el, amit fogalmam sincs hogyan tudnék helyrehozni. Wendy mindig azt mondta, hogy jó ember vagyok, hogy nálam jobb emberre sosem találkozott. Mégis kételkedik... Előre kellett volna látnom, hogy Georgina készül valamire. Nem szabadott volna megbíznom benne. Már attól a naptól kezdve el kellett volna távolodnom tőle, hogy látott kettőnket a kórház kertben csókolózni. De azt nem hittem voln, hogy éppen a feleségemet fogja felhasználni, hogy neki fog előállni egy ilyen hazugsággal. Rettenetesen szégyellem magam és bűntudatom van. Ez az én hibám. Az én hibám, hogy ez egyáltalán megtörtént. Így nem is okolhatom azért, amiért össze van zavarodva. Én tudom, hogy nem tettem semmit. Így csak annyit tudok tenni, hogy megbízom a szerelmünkben. Az igazság pedig kifog derülni. De engem semmi sem érdekel. Egyedül csak az, hogy őt visszakapjam, hogy egy napon visszajöjjön hozzám. Addig is minden erőmmel azon leszek, hogy megpróbáljak ugyanaz az ember maradni, aki vele voltam, aki annyira szerette, hogy hagyta elmenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stay - Wendy & Rick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stay - Wendy & Rick   Stay - Wendy & Rick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Stay - Wendy & Rick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Good evening - Wendy & Rick
» Wendy O'Connell
» Richard & Wendy
» Adam & Wendy
» You can stay alive!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Alternatív játékok :: Múlt idéző játékok-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.