Richard & Wendy

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeCsüt. Aug. 21 2014, 17:59




Wendy & Rick  

- Hm, nincs időm több nő felé csapni a szelet. Elfoglalt vagyok. Egyébként is, csak egy bolond keresi tovább azt, amit egyszer már megtalált. - Ott volt mindvégig a szeme előtt, csak észre kellett volna vennie. Szó mi szó valóban nem bővelkedem szabad időben, de persze nem ez a legfőbb oka annak, hogy csak egy feleségem van. A legfőbb oka inkább az, hogy... Először is, hogy nem ment el az eszem. Másodszor, mert kimondhatatlanul, mérhetetlenül szeretem. Nem fogok és nem is akarok beleesni egy általános hibába, amibe nők és férfiak egyaránt beleszoktak bukni. Én pontosan tudom, hogy Ő mit jelent nekem. Ezt pedig sosem tenném kockára.
- Túl is vagyok rajta, csak egy másik oldalról. - Méghozzá nem kevésszer, még annak ellenére is, hogy anyu egy percig se hitt ebben a bődületes hazugságban. Ő mindig is átlátott az embereken, rajtam pedig főként. Nem mintha valaha is az a titkolózó típus lettem volna, de akkor sokkal könnyebbnek éreztem a lelkem, mikor semmit sem kellett mondanom, mert szinte minden mondanivalómmal tisztában volt. A fejmosás pedig nem nem igazán a Gina ügyre irányult, sokkal inkább a házasságomra, hogy hogyan tovább, hogy ne engedjem, hogy vége szakadjon, mert nem engedhetjük, hogy ez a kicsinyes ostobaság elszakítson minket egymástól. Tudtam, hogy igaza van, mindenben, de akkor is várnom kellett, mert nem tehettem mást.
- Igen... Még csak erre vágyom. Mást már nem is kívánhatnék. - De nem azért, hogy legyen, ami még jobban összeköt kettőnket, hanem még csak egy kis csöppség hiányzik az életünkből. Én már eddig is szerettem volna, de azt hiszem most még jobban szeretném ezt a babát.
- Úgy hiszem tudok még egy kicsit várni. - Lágyan elmosolyodva fordultam felé, hogy viszonozzam ezt a puszit, de közben a csalódottságomat sem tudtam leplezni, hogy máris elmegy. Egy kicsit tényleg olyan ez, mintha még mindig vagy újra csak együtt járnánk. Tegnap Ő aludt nálam. Ma pedig mi fogunk a szüleinél?
- Én is nagyon szeretlek. - Nevetségesen hangzik, hiszen még el sem ment, de nekem máris hiányzik. A munkánkkal sosem tudtuk igazán a vágyainkhoz igazodni, azaz számunkra sosem volt annyi idő, ami elég lett volna, ha arról volt szó, hogy együtt akartunk lenni, csak mi kettesben, de valahol szeretném, ha valahogyan visszakapnánk azt az időt, ami elveszett.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeCsüt. Aug. 14 2014, 22:47

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
- Szó mi szó, akkoriban meglepően sok panasz érkezett rólad. – vigyorogtam jókedvűen, miközben továbbra is a reggelimet majszolgattam.
Az a nagy helyzet, hogy Valamilyen szinten mindig is féltékeny voltam. Igaz, hogy ez csak is egészséges féltés volt az én részemről, de amikor jött az a Gina ügy, akkor igazán kiborultam. De mostanra már rendbe szedtem magam és hála istennek, mindent sikerült tisztáznunk a férjemmel is. Úgyhogy nem nagyon van már okom miért izgulni.
- Na ugye. Ha változtak volna az érzései veled kapcsolatba, akkor már régen túl lennél azon a fejmosáson. – válaszoltam kissé komolyabbra véve a figurát.
Ha ez nem lenne kicsit sem fura, akkor azt mondanám, hogy anyám még nálam is jobban szereti a férjemet. Úgy kezeli, mint ha a saját fia lenne. Ugyan úgy leteremti, ha valami butaságot követel, mint engem és ugyan úgy örül neki, ha meglátogatjuk, mint nekem. Szóval ennél harmonikusabb a kettejük kapcsolata már nem is lehetne. Bezzeg az én imádni való apukám. Na ő aztán tud dühös lenni Richard-ra ha nekem valami nem tetsző dolgot csinál. De ha nálunk itthon szent a béke, akkor köztük is az. Ez amolyan „Nekem mindegy, hogy mit csinál az a kis fajankó, csak az én kislányom boldog legyen.” elv az életében. Remélem, ha majd egyszer gyerekünk lesz, akkor sikerül nekünk is ezt az elvet követnünk.
- Szóval akkor… Tényleg ezt szeretnéd? – néztem bele mélyen a szemeibe.
Hát persze, hogy ezt szeretné. Mind a ketten ezt szeretnénk, de már annyiszor megpróbáltuk, és valahogy sosem alakultak jól a dolgok. Persze az is benne van a pakliban, hogy csak azért nem sikerült eddig összehoznunk egy kis porontyot, mert nagyon próbálkoztunk, aztán meg volt az a Gina dolog. De talán most, ha nem próbálkoznánk annyira, akkor sikerülhetne. Most már el tudnám magamat képzelni, mint szülőket. Itthon ülnénk, babáznánk és végre lenne egy teljes és boldog családunk.
- Mert ha igen, akkor én benne vagyok. Szeretném, ha végre lenne egy kis O’Connell a házban. – mondtam mosolyogva, hiszen tényleg ezt akartam.
Lassan kihúztam a kezemet Rick keze alól, óvatosan felálltam és odasétáltam hozzá, majd hátulról átkarolva odahajoltam az arcához és adtam rá egy nagy puszit, majd pár pillanattal később pedig a fülébe suttogtam pár gondolatot is.
- Nagyon szeretlek, és szívesen belevágnék már most a terveink megvalósításába, de mennem kell. A gyerekek nem várnak, és még haza is kell mennem, átöltözni. – suttogtam, majd egy picit eltávolodtam az arcától, még nem teljesen felegyenesedtem és elindultam a nappaliba a táskámért.
- Nyolckor vacsi anyáéknál. Te hozod a bort. Ja és a kedvencedet csinálom. – mondtam mosolyogva, miközben a kocsi kulcsomat kerestem a nappaliban a kanapé párnái között. Mivel ha az emlékeim nem csalnak, akkor utoljára itt volt a kezemben. De a tegnap este történt dolgok után, én már semmin nem lepődnék meg. Még azon sem, ha éppen valahonnan egészen máshol lenne az a fránya kulcs.
Tag: Rick // Word: 470 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzer. Aug. 13 2014, 21:29




Wendy & Rick  

- Édes... De milyen elkeseredettek voltak a lányok, amikor közöltem, hogy nincsen bátyám, se öcsém. Gondolom még sosem voltam olyan ünneprontó a barátnőid körében. - De még ha lenne is azt semmi és senki sem garantálja, hogy mindenben hasonlítunk, a külső jegyekben biztosan, de jellemben már lehetünk egészen mások. Azért sikerülhetett azonnal levennem a lábáról, mert azt is akartam. Az első perctől fogva lélegzetelállítóan gyönyörűséges nőnek tartottam, aki kétségtelenül nagyon gyorsan elcsavarta a fejem. Nekem pedig onnantól kezdve csakis körülötte forogtak a gondolataim, az összes. Szerencse, hogy mindig is határozott és céltudatos voltam. Mindig tudtam mit akarok, addig pedig nem nyugodtam, amíg a magaménak nem tudhattam a sikert. Azt hiszem ennek a tulajdonságomnak köszönhető az orvosi na és persze az örökös, olykor reménytelen kitartásomnak, ami a régi maradt.
- Számítottam is egy alapos fejmosásra... - Persze tudom, hogy még ugyanúgy megkaphatom, hiszen mindez az én hibám is. Előre kellett volna látnom mi fog történni. Hibáztam. Tévedtem. De azt nem érdemlem meg, hogy ezért elveszítsem azt, ami számomra a legfontosabb. Valahogy helyre kell ezt hoznunk... Szeretnék abban hinni, hogy még lehet minden olyan, mint régen. Miért is ne lehetne? Én még sosem szerettem ennyire. Még sosem hiányzott ennyire. még sosem voltam ennyire biztos abban, hogy vele szeretném leélni az életem, a családunkban.
- Azt, amit mindig. Amit együtt szerettünk volna... Egy boldog családot. Én még csak ennyit várok az életemtől. És nem akarom már mással elképzelni, csak veled. - Pontosabban nem tudnám és nem is akarom már mással elképzelni. Talán túlságosan bizakodó típus vagyok, de számmora nincs és sosem létezett olyan, amiről azt gondoltam, hogy képtelenség lenne, csak akkor, ha feladom. A mi érzéseink pedig nagyon is valódiak. Ostobaság az lenne, ha mindezt most elengednénk. Közben kezemet lassan a kézfejére csúsztattam, miközben reményteli ragyogó szemekkel néztem az övébe. Nincs és soha nem is lesz semmi, amit ennél jobban akarnék, vagy ami fontosabb lenne. Számomra, ha megkapom, ha ez a vágyam is megvalósul a családom lesz a legértékesebb. Wendynél jobban pedig csak nagyon kevesek tudják, hogy mennyire vágyom egy családra.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzer. Aug. 13 2014, 15:05

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
- Őszintén szólva… Egész pontosan, arra akartam csak kilyukadni, hogy nekem van a legjóképűbb férjem az egész kórházban. – mosolyogtam rá játékosan, majd egy pillanatnyi szünet után folytattam is a mondandómat.
- De ha már így szóbahoztad… - nevettem el magam jókedvűen.
Nem is tudnám megmondani mikor nevettem már ennyit utoljára. Egész egyszerűen nem is értem, hogy miért vártam én arra két évet, hogy találkozzam vele. Bár ha jobban belegondolok, akkor valószínűleg azért mert tudtam, hogy ez lesz belőle. Ahhoz pedig, hogy beismerjem, hogy hibáztam, átkozottul makacs vagyok.
- Igaz ami igaz, nem az volt az este fénypontja. – válaszoltam, majd gyorsan beleharaptam a pirítósomba.
Ohh az az este. Az volt életem egyik legjobb pillanata. Sokáig nem hittem abban, amit mindig hallottam. Részben azért mert velem még nem fordult elő, részben pedig azért mert nem hittem benne. De akkor, abban a pillanatban amikor megcsókolt, ráébredtem arra, hogy az első csók azzal a személlyel akihez tartozol, egy igazi varázslat. Onnantól kezdve éreztem, hogy számomra ő az igazi. Ő az a személy aki nélkül nem tudok élni. Ő az akitől gyereket szeretnék és aki mellett le szeretném élni az egész életemet.
- Azt az estét nehéz lenne elfelejteni. Főleg, hogy akkor este áradoztam rólad először ódákat a naplómban. – pillantottam fel rá kíváncsian. Nem tudom, hogy volt e fogalmam arról, hogy naplót vezetek, vagy bele-bele lapozott e már, de azt tudom, hogy szerves része a mindennapi bejegyzéseimnek.
- Tudom… És elhiheted, hogy nálam senki nem sajnálja jobban, hogy ez megtörtént. Viszont azt az egyet elhiheted nekem, hogy ha anyáék másképpen tekintenének rád, afelől már hallottál volna. Hiszen ismered anyámat. Nem hagyja csak úgy, annyiban a dolgokat. – engedtem meg felé egy bizonytalan kis mosolyt.
Végtére is tudom, hogy bennem csalódott a legnagyobbat. hiszen nekem kellett volna kiállnom mellette, erre én „rúgtam bele” a legnagyobbat. Ha megtehetném, hogy változtassak a múlton, akkor minden bizonnyal megtenném. De sajnos nem vagyok rá képes bármennyire is szeretném.
- Figyelj csak, tudom, hogy nem lesz egyszerű eljutnunk oda ahol annakidején tartott a kapcsolatunk, de szeretném rendbe hozni. Képes lennék bármire, úgyhogy kivele. Mit szeretnél, de őszintén? – mosolyogtam rá szerelmesen, miközben reménykedtem benne, hogy rendbe tudunk még hozni mindent.
Tag: Rick // Word: 355 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeKedd Aug. 12 2014, 14:13




Wendy & Rick  

- Egész pontosan mire akarsz ezzel célozni? Arra, hogy a szakmai tapasztalatom háttérbe szorítja a sármom, előnyben a hölgyeknél? - Arcomon újfent egy huncut vált láthatóvá. aljas rágalom, hogy miféle vádak értek az imént, bár mi tagadás, hogy a statisztikám sokkal csinosabb lenne, sőt a betegek száma is szép számmal csökkenne, ha egy-egy mosollyal, kedves szóval vagy érintéssel gyógyítani lehet, de ez sajnos nem lehetséges. Így viszont akármennyi nőre is lehetek hatással, engem csakis kizárólag egyetlen egy érdekel, kivéve persze, ha... Egy napon érkezik egy egészen kicsi hercegnő, akkor már eggyel többet kell levennem a lábáról, de mindig is szerettem a kihívásokat. Ettől sem riadnék vissza. Ellenkezőleg. Örömmel venném, ha a nem túl távoli jövőben zajosabb lenne az életünk egy kis örökmozgótól.
- Megígérhetem, de mindketten tudjuk, hogy Te sem arra emlékszel, hogy milyen szörnyű volt az a hely, vagy neked csak ennyi maradt meg abból az estéből? Mert abban az esetben komoly aggodalmaim lennének... - Én sem tudtam megállni nevetés nélkül, mivel akkor tényleg rettenetesen választottam, bevallom. De azt hiszem azóta sokkal fejlődtem ezen a téren. Szóval, most már minden téren verhetetlen vagyok. Akkor is ha arról van szó, hogy újra elszeretnénk játszani, hogy bűbájosan elcsavarja a fejem az első pillanattól fogva vagy, hogy elérem, hogy fülig belém szeressen. Azt hiszem jót fog nekünk tenni egy kis randizgatás.
- Igen... De gondolom akkor nem csak neked támadtak kétségeid. Ez az egész pedig rám is nagy hatással volt. Az emberek csalódtak, még ha nem is tudták, hogy mit gondoljanak. Én pedig azokban az emberekben csalódtam, akik ezek szerint nem ismertek eléggé ahhoz, hogy megbízzanak bennem. Jól tudod, hogy mindig is büszke és erkölcsös voltam... - De aztán valakinek mégis csak sikerült ezt megtörnie bennem, amin a jelek szerint még nem teljesen tudtam túltenni magam. Csalódtam, fájt, megtört és életemben először szégyelltem magam valamiért. Nem, nem úgy mint egy rossz kisgyerek, akit megszidnak. Számomra nem az számít, hogy olyasvalami bánt ennyire, amiről igazából nem is tehetek, sokkal inkább az, hogy ez megtörtént velem, velünk, hogyan? Én senkit sem hibáztatok azért, hogy akkor mit gondolt. Fordított esetben valószínűleg nekem is megfordult volna a fejemben, hogy mi van ha...  Én csak szeretném elkerülni, hogy kínosan érezzük magunkat, ha ez egyáltalán lehetséges.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Aug. 11 2014, 11:55

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Igaza volt azzal kapcsolatban, hogy butaság lenne elválnunk, de őszintén szólva, nem igazán érdekel már az a téma. Túl sok butaságot követtem már el életem folyamán, úgyhogy itt az ideje annak, hogy helyesen cselekedjek.
- Hmmm… csábító ajánlat, de nem venném a lelkemre, ha miattam nem jelenne meg a munkahelyén a kórház legdögösebb doktor bácsija. – mosolyogtam rá játékosan.
Tiszában vagyok vele, hogy mekkora zűrzavart okoztam az életében, az életünkben azzal hogy elköltöztem tőle, de még mindig azt mondom, hogy szükségünk volt arra a két évre. Viszont az is lehet, hogy egy rövidebb különlét is megtette volna. De végül is ezen már nem tudok változtatni. Azon viszont igen, hogy ezután milyen életet fogunk élni. Boldog és felhőtlen. Legalább is ez az elképzelés, aztán majd meglátjuk. De ez idáig nagyon úgy fest a helyzet, hogy nem lesz ezzel az elképzelésemmel semmi probléma.
- Szegénykém – lebiggyesztettem játékosan a számat, majd ugyan úgy ahogy az előbb ő is, én is pillanatokkal később már kedvesen is mosolyogtam.
Nem akarok már most rögtön hazaköltözni. Azt hiszem jót fog tenni nekünk, ha egy kicsit eljátszadozunk még egymással. Ha azonnal hazajönnék akkor abban mi lenne a pláne?
- Ez igazán jól hangzik. De ígérd meg, hogy nem abba a rémes étterembe fogsz elvinni, ahol először randiztunk. – nevettem rá játékosan, miközben elvettem az előtte lévő narancsleves kancsót.
Imádom a férjemet, de az étteremválasztási képességei nem a legjobbak. Egyszerűen nem is tudom, honnan jött neki az az ötlete, hogy abba a förtelmes lebujba vigyen el annak idején. Jó hazudnék ha azt mondanám, hogy nem élveztem a randinkat, de őszintén megvallva az nem az étterem miatt volt. Sokkal inkább a kellemes és színvonalas társaság miatt. Nem véletlen, hogy akkor este csattant el az első csókunk.
Ezeken az emlékeken viszont nem sokáig elmélkedhettem, hiszen Rick máris visszarántott a valóságba, azzal a témával, hogy hogyan is viszonyuljon a szüleimhez.
- Ugyan már szívem. Egyszer már levetted őket a lábukról. Miért gondolod, hogy szégyenkezned kellene azért, mert én elköltöztem? Tudod anyám hány estén keresztül rágta a fülem, hogy jöjjek vissza és ne foglalkozzak ezzel az egész Gina üggyel? – vallottam színt végül.
Útálom beismerni, de anyámnak sokszor és sok mindenben igaza van. Most pedig nagyon is igaza volt.
Tag: Rick // Word: 365 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzomb. Aug. 09 2014, 01:19




Wendy & Rick  

- Butaság... De az is az volt, hogy váljunk el. Szóval, bízom benne, hogy sikerült arról meggyőzzelek, hogy neked mellettem van a helyed. Más különben kénytelen leszek a mai napra is szabad napot elrendelni magamnak és onnan folytatni, ahol abba hagytuk, amíg el nem állsz ettől a nevetséges butaságtól, hogy nekünk külön kellene tovább élnünk. Mert tudod az a helyzet, hogy nekem már Te vagy az életem. - Számomra már Wendy jelent a mindent, az életemet és nem akarom elveszíteni soha. Ha Te száz évig élsz, akkor én száz mínusz egy napig akarok élni, azért hogy soha ne kelljen nélküled élnem. Ez ránk pontosan így igaz. Az utóbbi két év egy örökké valóságnak tűnt, hihetetlenül hosszú időnek ahhoz, hogy még sokáig képes legyek elviselni, hogy nincs velem és folyton hiányzik. Nem szeretném többé ezt érezni.
- Valóban, de azóta megtapasztaltam mi az, amit elveszíthetek. Pokolian lassan telt minden egyes nap. Nem tudom meddig bírom még... - Hajtottam le a fejem meggyötörten, de ezt az arckifejezést nem tudtam tovább tartani pár másodpercnél és újfent elmosolyodtam. Tény, hogy rettenetesen nehéz volt úgy tovább lénpi, legalábbis tovább élni, hogy mindvégig tudtam, hogy a közelemben van, de nem kereshettem meg, mert úgy éreztem, hogy nem tehetem meg, mert nem volna fair vele szemben. Időt kért tőlem... Én pedig megadtam neki. Annyit, amennyire csak szüksége volt. Vártam rá. Csak mint első alkalommal tudtam, hogy mire várok és hogy mit fog jelenteni, ha megkapom. Boldogságot.
- Szóval, akkor megint kezdhetek udvarolni? - Kérdeztem vissza élcelődve kicsit. De afelől semmi kétség, hogy ma még így is lenne, akkor is levenném a lábáról. Bár az orvosi egyetemen nem volt külön kurzus erre, mégis bosszantóan jó vagyok az udvarlásban, ezt be kell látnia. Most sem tudna ellenállni, most még kevésbé.
- Van valami ötleted ezután mégis hogyan kellene viszonyulnom a szüleidhez? Őszintén szólva nem akarom, nincs is miért, de kétlem, hogy szégyenérzet nélkül eléjük tudnék állni. - Hajtottam le a fejem a pirítósomat kenegetve és hogy még véletlenül se találkozzon a tekintetünk, hogy ne lássa a szemeben a pillanatnyi... elkeseredést? Bűntudatot?

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimePént. Aug. 08 2014, 13:30

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
- Tehát ezek szerint nem bízol bennem? – vonom fel játékosan az egyik szépen ívelt szemöldökömet, miközben elveszem a poharamat a konyhapultról.
Fülig érő mosolyomat szinte lehetetlenség lett volna eltüntetni. Újra boldog voltam és szerelmes. Úgy éreztem magam, mint egy kis bakfis. Aki most először éli át azt, hogy igazán beleszeret valakibe. De ez nem így van, hiszen már évek óta szeretem ezt a férfit, és nem is tudom, mi lenne velem nélküle.
- Azt majd még meglátjuk. – csipkelődtem játékosan
Miért is ne láthatna? Végtére is elég sok időt szeretnék itthon tölteni, még úgy is ha egyenlőre nem költözöm haza. Szépen lassan szeretnék haladni. Vagy legalább is ez volt a terv, de nálunk ez soha nem úgy működik, ahogy eltervezzük.
- Azért azt nem mondhatod, hogy a múltkor is olyan sokat kellett várnod. – nevettem rá önfeledten
Végül is abban igaza van, hogy egy kicsit megvárattam azzal, hogy összeköltözzünk, de nem volt az olyan vészes. Ha jól számolom akkor attól a pillanattól kezdve, hogy elkezdtünk randizni, majdnem egy fél év telt el addig, hogy összeköltöztem vele. Szerintem ez annyira nem rossz arány. De azért most nem szeretnék ennyit távol lenni az otthonomtól és a férjemtől. Éppen elég volt az a két év amit nélküle kellett eltöltenem.
Folyamatosan rajta tartottam a szemeimet miközben felém sétált. Annyira lehengerlő a mosolya, a megjelenése és úgy az egész lénye. Az a „szeretlek” puszi pedig többet mondott minden szónál. Annyira jól esett ez a gondoskodás érzése. Ez hiányzott már az életemből egy ideje.
- Tudod mi jutott eszembe? Esetleg átjöhetnél anyáékhoz ma este. Úgy sincsenek otthon és főzhetnék neked valami finom vacsit. Na mit gondolsz? – néztem mélyen a szemeibe miközben beleharaptam a kezemben tartott lekváros pirítósomba.
Tag: Rick // Word: 280 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeCsüt. Aug. 07 2014, 16:10




Wendy & Rick  

Azt hiszem újra hozzá tudnék szokni a közös zuhanyzáshoz, reggelihez, sőt ahhoz, hogy visszakapjunk mindent, az egész közös életünket, amelyet együtt, mindketten ugyanannyira akartunk és másképp, egymás nélkül már el sem tudnánk képzelni. Nem akarok többé egyedül lenni, egyetlen napot sem akarok úgy eltölteni, hogy nincs velem. Talán csak két évről van szó, de számomra egy örökkévalóságnak tűnt. Nincs szükségem időre, hogy ráébredjek egy élet is kevés lenne ahhoz, hogy szeressem. Az utóbbi hónapokban csupán árnyéka voltam önmagamnak, olykor egy idegen a tükörben, akinek őrülten szüksége van valakire, valakire aki megmutatja ki is szeretne lenni valójában és hogy mit kellene tennie ahhoz, hogy újra régi önmaga lehessen, aki mindig is lenni akart. Most pedig, hogy visszakaptam azt a személyt, akivel leszeretném élni az életemet tudom, hogy bármeddig képes lettem volna várni rá, ezekre a pillanatokra, mert ez semmihez sem fogható... Hihetetlen, hogy tegnap még válni akartunk, hogy egyáltalán felmerült bennünk a kérdés, amire még csak gondolni sem akartam soha, mert egyszer megfogadtam, hogy a legboldogabb nővé fogom tenni ezen a világon. Őszintén nem tudom hogyan viseltem volna el, ha azzal kellene szembesülnöm, hogy elveszítettem, kudarcot vallottam valamiben, aminél talán nincs is fontosabb a számomra.
- Egy pillanatig megfordult a fejemben, hogy már nem foglak magam mellett találni, amikor felébredek. - Álltam meg egy pillanatig az ajtónak támaszkodva, miközben le sem vettem róla a tekintetem. Őszintén ez még egy ideig a nehezemre is fog esni
- Hmm, azért mond, hogy láthatlak még reggelente a konyhában törölközőbe csavarva vagy esetleg felajánlhatom az egyik ingemet? Csak amíg újra hozzám nem költözöl. Ugye nem kell annyit várnom rá, mint első alkalommal? Bár akkor többször láthatlak lepedőben. Csábítóan hangzik... - Nem tudtam megállni, hogy arcomon ne jelenjen meg az a jellegzetes huncut mosoly. De ez is csak annak a jele, hogy újra boldog vagyok. Boldog és szerelmesebb, mint valaha.
- Mint a farkas... Tegnap a közel nyolc órás műtét közben nem volt időm kiugrani harapni valamit. Utána pedig nem volt semmi étvágyam. - Szóval, jól fog most esni a reggeli. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel jobb volt úgy aludni, hogy közben tudtam hogy mellettem van. Éreztem... Ez pedig kimondhatatlan megnyugvással töltött el. Ellökve magam az ajtótól sétáltam hozzá közelebb, hogy egy puszit nyomhassak az arcára, mielőtt még asztalhoz ülnénk. Nos, a jó reggelt puszival már elkéstünk, de akkor legyen ez egy "szeretlek" puszi.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Júl. 28 2014, 15:54

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Ahogy szorgos ténykedéseimmel elértem a célomat, máris tudtam, hogy erre volt szükségünk. Arra, hogy kellemes és észveszejtő örömöket okozzunk a másiknak. Ahogy Richard felért a csúcsra, tudtam, hogy semmi sem változott. Még mindig ugyan olyan érzéseket és reakciókat tudok kiváltani belőle amelyeket csak egy szerelmes emberből lehet csak igazán kiváltani.
Szépen kivártam, még egy kicsit magához tér, majd lassan felálltam és egészen közel hajolva hozzá, lágyan megcsókoltam. nem volt egy fergeteges, nagy horderejű csók, inkább csak egy gyengéd puszi. De ahhoz éppen elég volt, hogy kicsikarjon belőle egy mondatot.
A reakciója hallatán egy jóleső kuncogás szakadt fel a tüdőmből, miközben a fejemet a nyaka hajlatába fúrtam és úgy csókoltam bele a bőrébe. Annyira szeretem amikor együtt lehetünk, amikor ennyire bensőséges állapotban lehetek a közelébe. Talán ezért is érzem azt, hogy ez a két év távolság sokkal nagyobb űrt hagyott bennem, mint azt gondoltam volna.
- Valami ilyesmi volt a célom. – mosolyogtam bele a nyakába, majd adtam neki még egy utolsó puszit a nyaka hajlatába.
Kellőképpen eltávolodtam tőle, sietős mozdulatokkal kiléptem a zuhany alól és egy magam köré tekert törölközőben kisétáltam a fürdőből. Tudtam, hogy egész idő alatt rajtam tartotta a szemét. éreztem. Éppen ezért is telepedett az arcomra az a boldog és elégedett mosoly amely szerintem egész nap nem lesz eltávolítható onnan. Gyorsan felöltöztem és amennyire csak tudtam, rendbe szedtem magam.
Mire Rick kijutott a fürdőből én már a földszinten voltam. Éppen a reggelink elkészítésével ügyeskedtem. nagyban megkönnyítette a dolgomat, hogy minden ugyan ott volt, ahol annak idején is, így nem kellett azzal foglalkoznom, hogy keresgessek mindent.
Gyors mozdulattokkal lavíroztam a konyhában. Megterítettem a reggelihez és kipakoltam mindent amiből csak reggelit lehetne csinálni. Éppen egy pohár narancslevet szürcsölgettem a konyhapultnak dőlve, amikor Richard betoppant a helységbe. Fitten, üdén és illatosan. Ha nem lennék, már így is fülig szerelmes belé, akkor most tuti, hogy belezúgtam volna.
- Csináltam neked reggelit. Remélem éhes vagy. – mosolyogtam rá játékosan, miközben ellöktem magam a pulttól és közelebb sétáltam a közte és köztem elhelyezkedő asztalhoz, ahol mindenféle finomság fellelhető volt.
Tag: Rick // Word: 335 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeVas. Júl. 27 2014, 22:10




Wendy & Rick  

Nem gondoltam, hogy mindez velünk is megfog történni, de átestünk azon a bizonyos ponton, hogy a történtek után is... Még soha semmiben sem voltam annyira biztos, mint most abban, hogy megtaláltam, akit kerestem, akit szerethetek, akit szeretni tudok és akarok egy életen át és nem viselném el, ha elveszíteném. Engem sok mindenre megtanítottak, de feladni azt nem, soha... Mindig tudtam, hogy pontosan mit akarok, voltak céljaim, elvárásaim magammal szemben, még akkor is ha tisztában voltam vele, hogy nem les könnyű, pokolian nehéz lesz elérnem, de végül mindig meg is volt az okom arra, hogy büszke legyek arra, ami az enyém. Számomra ebbe a család is beletartozik. Még ha ki is mondták volna a válást, akkor sem mondtam volna le róla egy könnyen, mert nem megy. Nem tudok, nem akarok, édes mindegy. Mintha valami az elmémben meggátolná, hogy erre képes legyek, de az nem egyedül a makacsságom, mert az mindig is velem volt. Egyszerűen csak az életem részévé vált és iszonyúan fájna, ha elhagyna ez a részem, mintha belőlem is kitépnének egy darabot.
Én pedig nem érzem azt, hogy nekünk el kellene engednünk egymást. Nem érzem azt, hogy boldogok lennénk. Én így vagyok boldog. Most, ebben a percben és pillanatban és mindig, amikor mellettem van. Ellenkezőleg, óriási hiba lenne, a legnagyobb hiba, amit csak elkövethetünk az életünk során. Nem tagadom, hogy tévedtem már, hoztam már meg rossz döntéseket, olyan döntéseket, amiket később megbántam. De az, hogy Ő van nekem a legjobb dolog, ami valaha, ami csak történhetett velem és ezért örökké hálás leszek a sorsnak, hogy nem valaki más útjába sodorta. Mi lenne velem nélküle? Semmi. Az ég világon semmi. Valószínűleg teljesen más lenne minden, az életem, és én is egy teljesen más ember lennék. Hiányzott ez a nő az életemből minden létező, elképzelhető értelemben.
Engedelmesen és egy huncut mosollyal az arcomon hátráltam a zuhanyzó falának. Azt hiszem egy ilyené ébresztő után a kávé se kell majd, mert már most határozottan úgy érzem, hogy kezdek felébredni, ami részben neki köszönhető és ez még csak jobb lesz. A falnak döntve fejem adtam át magam az élvezeteknek ez úttal a feleségemnek is, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Most ha akarnék, se tudnék ellenkezni... Ahhoz túlságosan az irányítása alatt vagyok, vagyis inkább állok. Amíg bírtam magammal, addig a kezem szorosan a falnak tapasztottam vagy ökölbe szorítottam, utána pedig, amikor kevésbé voltam a magam ura a hajába túrtam igyekezve, hogy azért ne markoljak bele túl erősen, közben pedig igen csak kezdtek belőlem kitörni az egyre állatiasabb nyögések, morgások. Esküszöm, ez már egyfajta kínzás és gyötrelem, ami egyben élvezet is, méghozzá olyan intenzív, ami kizárja a külvilágot, amitől alig térek magamhoz.
- Hűha... Ezután már kávé sem kell. - Azt hiszem az ilyen pillanatokra nincsenek is igazán megfelelő szavak. Tökéletes, elképesztő, mindent elsöprő... Hiszen, ezt már úgyis mind tudja.De fogjuk inkább arra, hogy még nem sikerült olyan szinten magamhoz térnem és elegendő oxigénhez juttatnom az agyam, hogy képes legyek összetett, értelmes mondatokban beszélni és azt is tudjam, hogy pontosan mit akarok mondani. Bár lassacskán azért kezd felszállni a ködfelhő és kitisztulni a kép előttem.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 23:22

+18
Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Egy pillanatra elgondolkodtatott az amit Rick mondott. De hát végtére is igaza van. Ennyi idő alatt akár el is felejthettem volna, milyen az amikor mellette töltöm az éjszakát és a milyen jó érzés az amikor mellette ébredhetem fel reggelente. De ez soha nem fordult elő. Még egy kósza pillanat erejéig sem. Attól sokkal jobban szeretem őt.
Kellett hozzá egy kis idő mire rájöttem arra, hogy Richard és én vagyunk a tökéletes páros. Szeretjük egymást és hűségesek vagyunk a másikhoz. Még akkor is ha dolgok mást is mutatnak. Nem szabad, hogy ez a kapcsolat egy buta liba zagyvaságai és az én butaságom miatt tönkremenjen. Mi ennél sokkal fontosabbak vagyunk egymásnak. Hiszen az egyház és minden szerettünk előtt kimondtuk az eskünket és örök szerelmet fogadtunk, amelyet be is fogunk tartani, ha addig élünk is.
- Én is… ezt szeretném. – válaszoltam kissé szaggatottan a vágytól.
Apró lágy csókjai nyomán éreztem, hogy a bőröm parázslik. Élveztem minden pillanatát annak, hogy együtt lehetek vele és azt is hogy büntetlenül lehetünk boldogok. Ahogy ajkai az enyémekre tapadtak, olyan volt, mint ha átkapcsoltak volna bennem valamit. Lágy csókjait egyre vadabb tempóra sarkaltam. Azt akartam, hogy érezzen, hogy tudja mennyire vágytam rá.
Ahogy egy pillanatnyi szünetre elszakadtunk egymástól, felpillantottam a szemeibe és láttam bennük azt a jó érzéssel eltöltő vágyakozást, amelyet a közelségem ébresztett fel benne. Így aztán taktikát váltottam és miközben a nyakát kezdtem el csókolgatni, lassan nekitoltam a zuhanyzó falának és egyre izgatottabban és vágyakozóbban kezdtem őt csókolni egyre lefelé és még inkább lefelé. Egészen az ágyékáig, amit már csak elé térdelve tudtam megközelíteni. Éledező férfiassága az ujjaim alatt egyre jobban kezdet erőre kapni, amely csak még inkább felkorbácsolt.
Előbb csak lágyan simogattam, majd közelebb hajolva lágyan végi csókolgattam, végül pedig óvatosan, vigyázva arra, hogy nehogy fájdalmat okozzak neki, a számba vettem, és úgy folytattam a neki szánt örömszerzésem folyamatát.
Hamar ráéreztem a ritmusára, amelyet követve könnyedén elértem a célomat. Halk, de egyre erősödő és enyhén állatias nyögései tudatták vele, hogy nem sok van hátra számára. Így aztán egy kicsit még inkább húzni szerettem volna, már csak azért is mert imádom ha én irányíthatok és ez kétség nélkül az a helyzet volt amikor az én kezemben volt az irányítás. Tehát a pillanat tört része alatt álltam le a kényeztetésével, majd egy gyengédebb de hatásosabb, kínzóbb módszerre váltottam. Lassan és megfontoltan kezdtem el a nyelvem hegyével úgymond csiklandozni férfiassága csúcsát, reménykedve benne, hogy elérem vele a célom. Pontosan ezt szerettem volna. Eljuttatni a csúcsra, egy kicsit meggyötörni és mégis kényeztetni. Egy picikét eltávolodva a duzzadó férfiasságától, csak kezeimmel ténykedek tovább és így segítem át a csúcson.
Tag: Rick // Word: 430 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Júl. 21 2014, 11:28




Wendy & Rick  

Én pedig minden nap, minden percében azt éreztem, hogy kudarcot vallottam a legfontosabb dologban, ami igazán sokat jelentett, abban ami értelmet adott az életemnek, ami a mindenem volt. Számomra Ő jelentette a mindent, az én világomat. Az hogy szeret, hogy viszont szerethetem, hogy mindig együtt leszünk. Ez azóta sem változott. Őszintén... Nem tudnám elviselni, ha elveszíteném. Sok mindennel meg kell már küzdenem azért, hogy egy napon majd büszke lehessek arra, amit elértem, de ha őt közben elveszítenék, abba belebetegednék. Nem viselném el... Én nem akarok semmit sem helyrehozni. Én csak visszaakarom kapni. Őrültség tudom, de szeretem és bízom abban, hogy szeretjük egymást annyira, hogy ez a két év ne jelentsen egy hatalmas ürességet az életünkbe, hanem minden olyan legyen, mintha csak tegnap váltunk volna el, de ma újra velem van. Nem kell semminek sem olyannak lennie, mint régen, mert részemről semmi sem változott, ma is, most is ugyanúgy szeretem, sőt ha ez lehetséges még boldogabb vagyok. Bármi is vezérelte arra az elhatározásra, hogy neki mellettem van a helye azt jelenti, hogy kettőnknek nagyon is van még közös jövőnk, mindig lenni fog, mert többé nem engedem el. Két éve is bármit megtettem volna, bármit megadtam volna, hogy maradjon, de megértettem, hogy egedül kell ráébrednie arra, hogy mi az, ami boldoggá tenné, hogy mit kell megtennie azért, hogy újra boldog legyen. Én pedig minden egyes nap boldoggá fogom tenni, boldoggá és még boldogabbá. Mert megérdemeljük...
- Én pedig már kezdtem attól félni, hogy annyira hozzászoktál ahhoz, hogy egyedül alszol, hogy rám már nincs is szükséged. - Önző lennék, ha arra vágynék, hogy mindig szüksége legyen rám? Mert csak erre vágyom, mindennél jobban. Még soha semmiben sem voltam annyira biztos mint abban, amit most akarok...
- Nem akarok válni. Téged akarlak, testestől, lelkestől, szeretni, csókolni... - Egy apró csókot nyomtam a vállára, majd onnan haladtam egy újabbal és újabbal felfelé minden szócskát követően, amíg végül felértem az ajkaihoz is. Olyan édesek, hogy legszívesebben el sem engedném őket. Csak csókolnám tovább és még tovább, amíg bele nem fáradok, vagyis az életem végéig.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzer. Júl. 16 2014, 00:23

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Egyszerűen leírhatatlan az a boldogság ami eltölt. Minden apró porcikámban érzem azt a nyugodt, meghitt és szerelemmel teli boldogságot, amelyet már régóta nem éreztem. Ez meglátszott azon is, hogy végig aludtam az éjszakát és egyetlen rossz álom sem riasztott fel az éjszaka közepén. Útálom azokat az álmokat. Bár igazából nem is álmok. Sokkal inkább emlékek. Minden olyan pillanat befurakodott az éjszakáimba, amikor Gina elmondta a hazugságát. Viszont így, hogy teljes mértékig megbízok és hiszek a szerelmemben, na meg úgy, hogy kibékültünk Rick-el, ezek nem jelentenek nekem már semmit. Úgyhogy annyira nem lepődtem meg azon, hogy távol maradtak ezen a csodálatos éjszakán és reggelen.
Még mindig éreztem, hogy az ágyunk erőteljes vonzást gyakorol rám, és majdnem engedtem is neki. De sokkal jobban érdekelt, hogy hol van a férjem. Éppen elég volt ez a két év nélküle ahhoz, hogy most egy jó darabig ne engedjem túl messzire magamtól. Úgyhogy amikor megtaláltam a zuhany alatt, egy jó darabig csak figyeltem őt, az ajtófélfának dőlve. Aztán megszólalt, és nekem önkénytelenül is mosolyra húzódott a szám. Annyira jól ismerjük már a másikat, és annyira szeretjük is, hogy azt nem lehet egyszerű szavakkal vagy kifejezésekkel elmondani. Ez annál sokkal másabb, sokkal különlegesebb.
- Nem. Csak hiányoztál mellőlem. – válaszoltam mosolyogva, miközben elindultam a zuhany irányába.
Lassan és jól megfontoltan haladtam előrefelé miközben egy laza mozdulattal megváltam az addig, fedetlen testemet takaró lepedőtől. A puha fehér anyag úgy omlott le a csupasz testemről, mint ha csak ez lenne a feladata. Ahogy a bokáimnál földet ért, egy laza mozdulattal étléptem rajta és máris ott álltam a zuhany előtt, ahonnan meleg párás és Rick illatú levegő távozott abban a pillanatban, ahogy kinyitottam a zuhany ajtaját és beléptem a férjem mellé.
Gyengéden odaléptem mögé, és egy lágy csókot leheltem a hátának vizes bőrére. Nem tehetek róla, de régóta vártam már ezekre a pillanatokra. Annyira jó volt a közelében. Végre újra láthattam, érezhettem és ízlelhettem őt. Pontosan ugyanúgy, ahogyan azt régen is tehettem.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs bűntudatom amiatt, amit tettem vele, de ha valamelyest ez enyhíthet rajta, nekem is legalább olyan rossz volt, mint neki.
- Hiányoztál. Minden nap, minden percben. – suttogtam szerelmesen, miközben minden szó után egy újabb puszival jutalmaztam, amelyekkel egyre előrébb haladtam, hogy mire az utolsó szó is elhagyja a számat, már szemben állhassak vele és mélyen a szemeibe nézhessek, miközben az én bőröm is egyre vizesebb lett a jóleső meleg vízsugártól.
Tag: Rick // Word: 365 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeVas. Júl. 13 2014, 21:50




Wendy & Rick  

Arra voltam a legbüszkébb egész életemben, hogy őt boldoggá tettem, boldoggá tehettem és ezért örökké hálás leszek. Talán ezt szeretem benne a legjobban, amilyenné engem tesz. Nem azt, ahogy érzem magam tőle, hanem amilyenné tesz. Az életem tőle lett igazán értékes, a minden napok pedig boldogak, ha ez egyáltalán lehetséges, hogy napról-napra boldogabb voltam vele, mellette. Rá mindig is szükségem volt volt, szükségem van és mindig is lenni fog. Az életem nem a hivatásomtól, hanem tőle lett teljes, a családunktól lesz teljes. Így már nem kételkedek abban, hogy még ma összefogom tépni azokat a papírokat. Tudom, hogy mit akarok. Nem válok el, nem válunk el. A legnagyobb hiba lenne, amit csak elkövethetünk ebben az életben. Bizton nem állíthatom, csak érzem, de azt mindennél erősebben. Képtelen vagyok lemondani róla és bármit megadnék azért, hogy velem maradjon, hogy mindig itt legyen nekem... Visszaszeretném kapni és vele együtt az életünket. Én nem akarok továbblépni. A legnagyobb ostobaság lenne. Senki mást sem tudnék úgy szeretni, mint őt.
Semmi sem változott. Ismerem már teste minden egyes apró kis porcikáját mégis külön élvezettel fedezem fel újra és újra. Ha azt vesszük figyelembe mennyire nem voltam önmagam az utóbbi hónapokban, akkor azt kellene mondanom, hogy amíg együtt voltunk a szenvedélyemmé vált. Én is tudom, hogy ez nem lehetséges, de az sem, hogy valakiből a kínzó gyötrelem és tehetetlenség kitépjen egy darabot azzal, hogy valaki elhagyja, mégis elviselhetetlenül fájt. Szóval, azt hiszem, ha valakit igazán, esztelenül őrülten szeretünk, akkor minden lehetséges. Szinte már faltuk egymás ajkait és másra sem vágytam jobban. Soha sem mondanék le róla. Kell nekem... Úgy van rá szükségem, mint minden egyes lélegzetvételre, csakhogy az Ő csókja sokkal édesebb és számomra még mindig azt sugallja, hogy szeret engem. Egyre hevesebb tempóban mozogtam benne. Hangos nyögdécselésétől huncut mosolyra húzódtak ajkaim, amikor épp nem őt csókoltam. Vele lenni mindig úgy volt több, hogy közben minden megszűnt létzeni körülöttünk. A pillanat pedig, amiben mindketten feladtuk a küzdelmet az valóban elfeledtetett mindent és csak a mérhetetlen szerelmünk maradt.
- Nincs mit megbocsájtani. Szeretlek. Ezen semmi és senki sem tud változtatni. Én mindig minden pillanatban csak rád vártam és vágytam. - Csókoltam meg újra lágyan, finoman, mintha csak megpecsételni szerettem volna a ... A vallomásomat. Hihetetlen, hogy még évek múltán is felébredek arra éjjelente, hogy nincs mellettem és kell néhány másodperc, amíg ráébredek miért nincs. Talán mert még mindig annyira hihetetlen, hogy mindez megtörténik velünk, mégis igaz. Szóval, jó ideje nem aludtam már ilyen, ennyire nyugodtan. Nem ébredtem kimerültebben és nyúzottabban, mint ahogy lefeküdtem. Korábban ébredtem fel... Próbáltam úgy felkelni mellőle, hogy őt ne ébresszem fel. Zuhanyozni mentem, de alig telt bele öt percbe máris tudtam, hogy valaki nagyon is kellemesen legelteti rajtam a szemét a hátam mögött. - Felkeltettelek?

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeKedd Júl. 08 2014, 14:35

+18
Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Rá kellett jönnöm, hogy mit is akarok, nem csak magamtól, hanem Ricktől is. Szeretem őt és ebből kiindulva őt akarom a legjobban. Minden apró porcikáját. Azt akarom, hogy minden olyan legyen mint régen, vagy talán még annál is jobb. Azt akarom, hogy velem legyen minden pillanatban, amikor csak lehetséges. Azt akarom, hogy szeressen, amennyire csak tud, és amit a leginkább szeretnék, az egy család. Egy olyan család, ahol gyerekek vesznek minket körbe, ahol vannak közös programok, gyereksikolyok és rengeteg kacagás.
Ehhez pedig az első lépés a megbocsátás és a szenvedély édes kombinációja. Ebben pedig nem volt hiány. Rettentően szerettük egymást és ezt minden egyes érintésben és csókban szerettük volna a másik tudtára adni. Vágyakozás és édes évődés, amelyet már olyan régen érezhettünk.
Szenvedélyes és vad vágyakozással teli csókjain beteljesüléseképpen hatolt belém. Isteni érzés volt, ahogy a testünk egybeforrt és új addig ismeretlen erővel felszínre törő vágyakat hozott magával. Először lassan mozgott bennem, majd mikor ez már kínzássá vált, a lassú mozgásból egyre gyorsabb sebességre váltottunk. Hangos nyögdécselésekkel és kéjes sikolyokkal adtam tudtára, hogy mennyire jól érzem magam. Férfiassága jóleső teltségérzettel töltött meg, olyan érzés volt, hogy bennem van, mint ha kezdetektől oda teremtették volna. Egyre gyorsuló ritmust diktálva érkeztünk meg szinte egyszerre a csúcsra. Miután végeztünk mind a ketten lihegve csókolóztunk pár percig majd elfeküdtünk az ágyon és próbáltunk egy kicsit lenyugodni. Miközben én Rick mellkasán fekve ütöttem el az időt, folyamatosan egy gondolat motoszkált a fejemben. Talán ez volt életem legjobb pillanata.
- Rick? – néztem fel rá kissé még mindig kábán. Szeretném tudni, hogy akkor most mi is lesz velünk. Hányadán állunk. Szeretném tudni, hogy ez csak egy botlás volt, vagy tényleg kész arra, hogy visszajöjjek hozzá, és minden olyan legyen mint régen.
- Meg tudsz nekem bocsátani? – néztem mélyen a szemeibe, abban reménykedve, hogy a válasza igen lesz, és végre hazajöhetek, hozzá. Éreztem a hangomban bizonytalanságot, de reméltem, hogy ő nem fogja észrevenni.
Végül, mire igazán belemerülhettem volna a gondolataimba, és meghallhattam volna a válaszát, Rick egyre lassuló szívverése, mély álomba ringatott. Úgy aludtam végig az egész délutánt, mint ha semmi más dolgom nem lenne. Rick ölelő karjaiban aludni, maga volt a felszabadulás. De mégy így is kissé nyűgösen és igazán lestrapáltan ébredeztem. A szemeim, olyan szinten össze voltak gyógyulva, hogy alig bírtam őket kinyitni, de amint tapogatózó ujjaim csak a hideg ágyneműt találták mellettem, majdnem egyből ki is pattantak a szemeim.
Kissé még mindig álomittasan másztam ki az ágyból, majd egy magam köré tekert lepedővel, jártam be az egész szobát. Míg végül megtaláltam őt a fürdőben, zuhanyozás közben. Ami ha őszinte szeretnék lenni, igazán izgató látvány volt.
Tag: Rick // Word: 430 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeKedd Júl. 08 2014, 12:34




Wendy & Rick  

Bárki teljes joggal vághatná a fejemhez, hogy meg sem próbáltam továbblépni, mert nem is akartam soha, igaza lenne...  Attól, hogy mindent ugyanúgy csináltam nélküle, mint vele nem adta őt vissza nekem, de olykor egy kis időre elfeledtette velem, hogy nem fog visszajönni, ma sem, holnap sem. Szükségem volt erre. Szerintem még a fényképünket sem mozdítottam el a szekrényen, pontosan úgy áll, ahogy odatette. Az üres polcokról nem beszélve a szekrényben, a fürdőben, mindenhol. Sőt, azt hiszem még a fokrémes tubust is megtanultam, hogy a végéről kell nyomni, nem pedig a közepéről. Nevetséges, de valahol abban bíztam, hogy ennél nagyobb dolgokon sosem fogunk összekapni, minthogy a szennyes kosár azért van, hogy ne mellé dobáljuk a ruhákat, hogy ne hagyjak minden széken vagy szanaszét a nappaliban mindenütt magam után egy ruhadarabot, mert levetettem, amikor hazaértem, majd el is feledkeztem róla, hogy néha igazán elmoshatnám magam után legalább a kávésbögrémet vagy kiteregethettem volna…
De az idő múlásával rá eszméltem arra, hogy milyen fontos volt és sokat jelentett az, ha még fáradtan is kaptam egy alapos fejmosást, hogy még mindig nem voltam képes kicserélni a villanykörtét, vagy hogy még mindig nem szorítottam meg a konyha vízcsapot, amit egyébként Ő is megtudná csinálni, de tudom… Mégis csak én vagyok a férfi, így nekem kellene. Hogy volt aki összeszedegette utánam a ruháimat a székekről, fotelekből, a kanapéról és végül volt legalább öt öltöny, három ing, két nyakkendő… Szeretném, ha ez még mindig vagyis most már továbbra is így lenne.
Csak csókoltam olyan finoman, édesen, szenvedélyesen, hevesesen vágyakozóan, hogy minden érzelmet és gondolatot kifejezzen, amit szavakba önteni nem tudok, hogy érezze számomra az Ő szerelme és szeretete a legfontosabb, a mindenem. Elveszett voltam két évig. Most pedig szeretném magunkat visszavezetni arra az útra, amelyen mindketten boldogok voltunk, amikor minden egyes nap úgy éreztem, hogy újra és újra elvarázsol, hogy napról-napra gyönyörűbb, hogy ha ennél boldogabb tudnék lenni már nem is a földön járnék. Amikor minden nap feltett szándékom olt levenni őt a lábáról. Szeretném visszakapni minden létező elképzelhető módon. Mindig a pillanatnak élni, vele. A pillanat pedig most azt sugallja, hogy bizonyítsuk be egymásnak, hogy milyen óriási hiba volt, hogy engedtük, hogy mindez megtörténjen velünk. Nem húzva tovább az időt lázasan ajkaira csókolva hatoltam belé, majd további apró, de annál forróbb csókokkal hintettem be bőrét. Legszívesebben minden egyes kis porcikájának külön-külön vallanék szerelmet elidőzve rajtuk.

Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzomb. Júl. 05 2014, 21:39

+16
Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Az a kedves és mégis vágyakozással teli érintés, amellyel a karjaiban tartott, minden egyes másodperccel csak még jobban felizgatott. Ahogy gyengéden hanyatt döntött az ágyunkon, fölém hajolt és csókolgatott, egyszerűen már csak attól a mennyekben éreztem magam. Szükségem van rá, legalább annyira, mint neki rám. A bennünk tomboló heves és tüzes érzelmek úgy kerítettek minket a hatalmukba, hogy minden porcikám sajgott azután, hogy érezhessem őt. Kész voltam mindenre, amit ez az este csak tartogathat nekünk. Bármi is legyen a vége.
Két lábammal a két oldala mentén körbevezetve, édes fogságba ejtettem, és mosolyogva néztem fel rá. Csak figyeltem őt, majd egyik kezemmel felnyúltam, s végigsimítottam az arcán, majd le a nyakán, végül a karján, majd visszafelé. Míg a másik kezemmel megfogva az állát, lehúztam magamhoz, hogy ismét megcsókoljam. Ez a csókunk merőben más volt mint az eddigiek. Ez sokkal sietősebb és szenvedélyesebb volt. Annyira akartam, hogy velem legyen, hogy bennem legyen, hogy az már szinte fizikai fájdalommal járt. Sajgott minden porcikám a vágyakozástól. Az elfojtott érzelmek zuhatagától, ami most egy hatalmas súlyként zuhant rám. Szenvedélyes és vad kínzásra ítélt abban a pillanatban, ahogy ajkaival megérintette a bőrömet.
- Akarom… Akarlak… - suttogtam kéjjel átitatott hangon, majd egy fél pillanattal később már a nyakától indulva csókoltam őt egyre felfelé a szája sarkáig, ahol egy pillanatra elidőztem és csak utána tapadtam ré édes ajkaira. A bennem tomboló hormonok, úgy cikáztak, hogy szinte éreztem őket.
- Akarlak Rick. - mondtam egy pillanatra elszakadva tőle.
Élveztem, hogy mit váltok ki belőle, és azt is amit ő és a ténykedései váltanak ki belőlem. A dereka köré font lábaimmal még közelebb vontam őt magamhoz és felfedezőútra indultam kezeimmel a mellkasától lefelé, egyenesen az ágyéka felé, ahol nem sokkal később már meg is érezhettem éledező férfiasságát az ujjaim alatt.
Hagyom, hogy az ösztöneim vezéreljenek. A testünk ugyan arra a ritmusra tombol és nem hagy választási lehetőséget még arra sem, hogy ha tiltakozni szeretnénk. De ki szeretne? Már olyan régóta várunk erre az alkalomra. Bolondok lennénk ha most visszakoznánk.
Tag: Rick // Word: 330 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeSzomb. Júl. 05 2014, 11:44




Wendy & Rick  

Nem akarok erre többet gondolni. Nem akarom, hogy a feltörő emlékeink végleg megkeserítsék az életünket. Azt szeretném, mindennél jobban szeretném, hogy valahogyan képesek legyünk leküzdeni mindazt, ami az utóbbi időben történt velünk. Szeretném azt hinni, hogy számunkra van még folytatás, hogy kettőnknek midig lesz közös jövőnk, hogy többé nem kell egy napon arra eszmélnünk, hogy fel kellene adnunk, mert tényleg vége mindennek. Nem fogom megengedni. Nem akarom elengedni. Még egyszer nem tudnám. Iszonyatosan nehéz volt elszakadnom tőle, mindentől, mintha belőlem is kitéptek volna egy darabot, a mellkasomból. valamit, amihez oly annyira ragaszkodtam. Az idő múlásával pedig mintha csak még nehezebb lett volna elviselni az ürességet, amit maga után hagyott. Az egyik pillanatról a másikra vált minden jelentéktelenné, mintha soha nem is jelentett volna semmit, mintha nem ez lett volna a mindenünk. De a legrosszabb, hogy magam is tudtam hagynom kell, hogy ez megtörténjen velünk, hogy nem tehetem meg vele, velünk, hogy nem engedem el. Úgy éreztem mindent elveszítek, ami fontos, de ami még jobban fájt az az, hogy akkor úgy éreztem igazán sosem volt az enyém. De még mindig viseli a gyűrűt... Nem tudta levenni, ahogyan én sem. Vele lenni mindig valami több volt, mindig több és több az első alkalomtól fogva. Sokáig mindent megadtam volna még egy olyan őrült pillanatért, amit együtt élhettünk át. Túlságosan hosszú ideje, hogy nem érinthettem, csókolhattam, ölelhettem, de ahhoz egy élet is kevés lenne, hogy kettőnket fájdalmas nyomok nélkül kiöljenek egymásból. Szinte semmit sem kellett tennünk, hogy közöttünk a szikra újra lángra lobbanjon.
- Őrülten szeretlek. - Azt nem tudhatom, hogy valóban valami ilyesmit próbált-e elmondani nekem, de végül én kimondtam, amit mélyen legbelül éreztem, amiről jól tudom, hogy soha sem fog elmúlni, mert senki sem képes elfeledtetni velem. Semmihez nem volt fogható az vágy, amivel csókoltam, simogattam, szerettem... Lassan döntöttem hanyatt az ágyon. Annyira hiányzott, hogy jelen pillanatban semmire sem vágyom jobban, minthogy végigcsókolhassam egész testét végighaladva selymes puha bőrén, szeretni minden egyes apró kis porcikáját.
Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Jún. 30 2014, 18:10

+16
Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Minden egyes csókkal közelebb kerültünk ahhoz, hogy újra egymás ölelő karjaiban ébredhessünk. közelebb ahhoz, hogy újra egy szerelmes pár lehessünk, akik nem félnek felvállalni a múltjukat, jelenüket és jövőjüket.
Ahogy elszakadtak egymástól az ajkaink olyan furcsa hiányérzet fogott el, hogy szinte máris vágytam arra, hogy újra érezhessem őket. A karjaiban tartott és úgy vitt fel a szobánkba. Isten tudja mikor csinált ilyet utoljára. De ettől függetlenül, kellemes bizsergéssel töltött el minden pillanat, amit a karjaiba simulva élvezhettem.
Az emeletre érve azonban minden bennem lappangó érzés csak még inkább fellángolt. Az érintése, a közelsége és az a felfoghatatlan mennyiségű szexuális vágyakozás, ami kettőnkből áradt, egészen megszédített.
A ruhám cipzárja óvatos és kínzó lassúsággal adta meg végül magát Rick szorgos kezeinek. Amiért bevallom őszintén egy kicsit hálás voltam. Hiszen így maradt egy kis időm arra, hogy jobban kiélvezhessem a pillanatot.
Végül a ruhám lassan lecsúszott a bokámhoz, én pedig kiléptem belőle, és ott álltam a férjem előtte egy szál fehérneműben. Éreztem, hogy egyre jobban kezdenek bennem elszabadulni a hormonok és egyre jobban kívánom őt. Közelebb léptem hozzá és egy gyengéd csókot nyomtam a szájára, miközben magamhoz öleltem. Kezeim az izmos hátán pihentek, miközben égető érzést éreztem az iránt, hogy végig csókolgassam a mellkasát. Lassan megszabadított az összes ruhámtól, majd mikor a sajátjai is az enyémen hevertek egy csinos kupacban, kézen fogtam és elkezdtem az ágyunk irányába húzni.
Kellemesen elkábít az érintése és a lágy csókok amiket váltottunk. Olyan volt minden, mint ha az érzékeimet a sokszorosára töltötték volna. Minden apró kis rezdülését éreztem és élveztem.
- Rick... én... - egyszerűen képtelen voltam egy normális összefüggő mondatot összehozni. Annyira kikapcsolt az agyam a közelségétől, hogy bármire képes lettem volna ott, abban a helyzetben.
Végül mégsem mondtam semmit, inkább csak odahajoltam hozzá és lágyan megcsókoltam őt, újra. A lágy csókból, amibe belekezdtem, egyre vágyakozóbb és mélyebb csók alakult ki. Úgy elvesztünk egymásban, hogy senki és semmi nem zavarhatott meg minket. A csókunk olyan heves és perzselő lett, mint a sivatagi futótűz. Mindent elpusztított ami csak az útjába került. Megsemmisítő erejével gyűrt maga alá engem és Richardot is.
Tag: Rick // Word: 345 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Jún. 30 2014, 11:27




Wendy & Rick  

Szükségem van rá... iszonyatosan szükségem van arra, hogy megint az a férfi legyek, aki mellette voltam. Nem az amilyenné tesz, hanem aki mellette, vele vagyok. Még soha senkire sem volt ennyire szükségem, most sincs és soha nem is lesz. Az az igazság, hogy nem tudnék már mást úgy szeretni, mint őt, senkit sem. Nem lenne képes senkire sem úgy nézni, mint rá. Talán pontosan emiatt volt hozzá elég erőm, hogy két évvel ez előtt elengedjem, hagyjam, hogy csak úgy kisétáljon az életünkből mindent magam mögött hagyva. Én tudtam, hogy semmi sem fog megváltozni, hogy bármennyit is kell arra várnom, hogy egy napon újra itt legyen velem, akkor is ugyanúgy fogom szeretni, mint bármelyik, akármelyik pillanatban. Én vele vagyok önmagam és nem akarok megváltozni, csak visszaakarom őt kapni. Két évet már kibírtam. Pokoli egy időszak volt az életemben. De azt hiszem most már kifogok bírni még egy kicsit, ha kell. Addig a napig, amíg végre nem a kocsihoz kell levinni a bőröndjeit, hanem vissza felvinni a hálószobánkba.
Veled maradok. Ígérem. Nekem csak ennyi kell. Csak rá van szükségem ahhoz, hogy boldog legyek. Mert megérdemeljük, hogy boldogok legyünk. Sosem szabadott volna eljutnunk a válás gondolatáig. Nekem pedig az első dolgom lesz összetépni azokat a papírokat, csak előbb még megakarom mutatni milyen hideg az ágyunk nélküle.
Gondolván egyet elszakadva ajkaitól vettem fel a karjaiba, hogy úgy vigyem fel a hálószobánkba. Fogalmam sincs mikor erre alkalmam utoljára megtenni, így meg pláne nem hagyhattam ki, hogy az édes kis feleségem újra velem van. Nem lenne nehéz újra hozzászokni, hogy van, akit így hívhatok. Az én édes kicsi feleségem...
Felérve az emeletre letettem és lassan hátrálni kezdtünk be a hálónkba, miközben azzal voltam elfoglalva, hogy mi előbb kitudjam bújtatni a ruhájából, persze miután ráakadtam a cipzárra máris könnyebben ment. Óvatosan kezdtem el húzni lefelé közben finoman érintve puha bőrét végig a hátán.
Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimePént. Jún. 27 2014, 23:00

Rick & Wendy

A szenvedély az, ami megédesíti a csókot.
A gyengéd ragaszkodás, mely megszenteli.
Igaza van, mindenben amit mond. Pontosan úgy viselkedtem, mint egy buta szőke. De most már mindegy. Ezt a lépést már megléptem és ugyan vissza tudjuk vonni, de tényleg ez lenne a legjobb? Most már tényleg nem tudom, hogy mit is szeretnék. Rick az a fajta ember aki teljesen el tudja csavarni a fejem és képes minden gondolatomat ami nem köré összpontosul, egy keszekusza masszává sűríteni.
- Tudod mit? Nem számít, hogy megérted e vagy sem. A lényeg, hogy eldöntsük mi is legyen velünk a továbbiakban. – néztem bele mélyen a szemeibe.
- Rick… - persze, hogy hiányzott. Nem telt el olyan nap, hogy ne gondoltam volna rá. Na és ha tudná, hogy hányszor vettem kézbe azt a nyomorult telefon, hogy fogom magam és felhívom, de olyankor egy kis hang mindig lebeszélt róla. Na és persze olyankor lyukadtam ki Adam lakásán könnyes szemekkel. Szép kis feleség vagyok, mondhatom.
- De elhagytál... A legnehezebb volt téged elengedni. – mondta elmerengőn, majd a pillanat tört része alatt csókolt meg.
A csókjainktól újra olyannak éreztem magunkat amilyenek ez előtt az egész hercehurca előtt voltunk. Nem kérdés, hogy szeretjük egymást, de akkor hogyan voltunk képesek egymás nélkül élni ennyi időt? Pláne úgy, hogy egy városban élünk és még a munkahelyünk között sincs olyan hatalmas nagy távolság.
Az ajkai olyan hevesen és vágyakozón tapadtak az enyéimre, hogy szinte éreztem ahogy eggyé forrnak. Kívántam a csókjait, az érintését, a szerelmét. Együtt akartam vele lenni. Újra én akartam lenni az a nő aki boldogsággal tölti meg az életét. Az a nő aki minden téren elkényezteti, aki megadja neki mind azt amire egy férfi igazán vágyhat.
A szerelmünk és a kapcsolatunk ebben a pillanatban lobbant újra teljes lángra. Innentől nem volt kérdéses, hogy sutba dobjuk a papírokat és minden mást ami és aki megakadályozhatja a boldogságunkat.
- Veled maradok. Ígérem. – suttogtam az ajkaiba az utolsó szavaimat, miközben az ajkait csókolva, magam után húztam a hálószobánk irányába.
Tag: Rick // Word: 315 // Notes:I Love You

credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeCsüt. Jún. 26 2014, 21:09

[center]
 

- Akkor végképp nem tudlak megérteni. Mire ez az eszement ötlet? Egyáltalán átgondoltad vagy csak egy reggel felébredtél és eldöntötted, hogy elakarsz válni? - Kétlem, hogy azért nem vagyok képes elfogadni, amiket összehord most nekem, mert kimerültem, hanem mert semmi értelme. Butaság... Butaság lenne csak azért elválnunk, mert bizonyos szinten mindkettőnknek bűntudata van, mert mindketten elkövettünk hibákat, amiket nem kellett volna. Ha elválunk, azét fogom aláírni a papírokat, mert elakar tőlem válni és egyedül csak ezen lenne a hangsúly, hogy elakar. Ahhoz viszont, hogy ebben biztosan legyünk, hogy biztos legyek abban, lássam, hogy valóban ez az, amire szüksége van, hogy elengedjem szeretnék választ kapni néhány kérdésre, őszinte választ anélkül, hogy megpróbálná megkerülni. Évekkel ez előtt még megtehettük, hogy nem beszélünk arról, ami velünk történt, mert ez csakis a mi kapcsolatunkat sínylette meg, de ha elválunk, azt sem tudjuk már visszacsinálni.
- Tehát két évbe tellett, hogy erre a talányra választ akarj kapni? De mivel az én mobilom sem jelzett ki nem fogadott hívást ezek szerint két évig soha egyetlen egyszer sem volt rám szükséged, egy pillanatig sem kívántad azt, hogy bárcsak melletted lennék? - Ha valóban így van, az mindent megváltoztat. Akkor megérteném a válási szándékát. Tisztán emlékszem rá, hogy mire kértem meg, hogy mit ígért meg nekem. ezek szerint akkor két évig nagyon jól megvolt egyedül és tényleg csak a szabadságát szeretné visszakapni tőlem?
- De elhagytál... A legnehezebb volt téged elengedni. - Amikor nekem csakis rá lett volna szükségem, arra hogy szorosan magamhoz öleljem, akkor kellett elengednem és tudván, hogy nem fog visszajönni pokolian nehéz volt. Nem egyszerűen az életem, az életünk lett romokká. Én is összetörtem.
Én mindig szeretni fogom őt, bárhogyan is dönt. A csók pedig a legjobb dolog volt, ami az utóbbi időben történt velem, ami boldoggá tett. Egy kicsit újra mi voltunk. Wendyre néztem, rá figyeltem, de mintha nem lettem volna teljesen tudatomnál, mert csak arra tudtam gondolni, hogy újra megakarom csókolni és újra és még egyszer és legszívesebben el sem szakadnék többé ajkaitól, csak csókolnám szavak nélkül. Szóra akartam nyitni a számat, majd azt gondoltam, hogy úgy sincsenek azok a szavak, amelyekkel igazán eltudnám mondani, amit érzek. Fogalmam sincs mire számítottam, de ha Ő nem, akkor valószínűleg én csókoltam volna meg újra, annyira közel vagyunk egymáshoz, hogy szinte már fizikailag érzem, hogy vonzanak az ajkai. Magamhoz ölelve csókoltam vissza szenvedélyesen, akárcsak egy vallomás... Volt benne valami, amit nem tudok elégszer kimondani és elmondani neki.
- Maradj... Maradj velem. - Mondtam egészen halkan, amikor is néhány röpke másodpercre elváltam ajkaitól, de máris csábítottak vissza. Szeretném, őrülten szeretném, ha nem kellene újból végignéznem, ahogy összecsomagol és nekem nem kellene újból, sőt többé egyáltalán elengednem.


Vissza az elejére Go down
Wendy O'Connell
Civilian
Civilian
Wendy O'Connell


You & I ζ Posts Number : 58
ζ Join date : 2014. Jun. 09.
ζ Age : 34
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Tanárnő
ζ : I Love you, forever!

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Jún. 23 2014, 12:17

Richard
400
Love
Good to see you
- Sőt, még most is szeretlek. – mondtam ki halkan, szinte alig hallhatóan a szavakat. Tudom, hogy nem lenne szabad tartanom attól, hogy rájön, hogy még mindig szeretem, hiszen ténylég ez az igazság. Annyira szeretem, hogy szinte már-már fizikai fájdalmat okoz távol lennem tőle, de mégis megteszem, hiszen az én hibámból tartunk ott ahol. De hát mit tehetnék a szerelem nem múlik el csak úgy, egyik napról a másikra.
A következő kérdését muszáj volt figyelmen kívül hagynom, máskülönben nem biztos, hogy illendően tudtam volna reagálni. Túl indulatos voltam ahhoz, hogy csak így, ilyen egyszerűen elmondjam neki mit is érzek, és mire is jöttem rá igazából.
- Talán igen, talán nem. De legalább tudtam volna, hogy van értelme visszajönnöm. – mondtam jóval hangosabban és dühösebben, mint ami tőlünk megszokott volt.
Aztán minden olyan gyorsan történt, hogy szinte fel sem bírtam fogni. Az egyik pillanatban még veszekedtem vele, a másik pillanatban pedig már a kezei a tarkómra siklottak és úgy vont magához közelebb, hogy megcsókoljon.
Azt az érzést ami akkor, és ott feléledt bennem már nagyon régóta nem éreztem, de mégis olyan jól megszokott kényelembe ringatta felborzolt lelkemet, hogy akármeddig eltudtam volna ezt az állapotot viselni. Nem szerettem volna elszakadni tőle, hiszen erre vártam már évek óta. Talán ezzel a pillanattal érkeztünk meg oda ahol még jól lehet dönteni. Azonban ahogy az ajkai távolodni kezdtek tőlem, a pozitív gondolatim is kezdtek szertefoszlani.
- Ez nem kérdés. Ha nem lennék a tiéd, akkor nem mentem volna hozzád. – válaszoltam a csókunktól még egy kicsit mindig kábán.
- Követtem el hibákat, nem is keveset, de szeretném őket kijavítani. Ha adsz rá esélyt én mindent meg fogok tenni azért, hogy ezt rendbe hozzuk. Ígérem neked. – hadartam el gyorsan mindent, ami az eszemben zsongott jelen pillanatban. Majd szinte természetesnek véve a dolgot, közelebb hajoltam hozzá és miközben kezeim az arcára simultak én úgy csókoltam meg az ajkait.
Annyira hiányzott ez az egész. Nem is értem, hogy miért halogattam ennyi ideig. Tudom, hogy sok hibám van és azt is, hogy lényegében magamnak köszönhetem ezt az egész szenvedéssel teli két évet, de remélem, hogy most már minden rendbe jöhet közöttünk.
Tudom, hogy nem lesz egyszerű és azt is, hogy mindent elölről kell kezdenünk, de azt hiszem, megéri majd a sok áldozatot az, hogy újra együtt lehessünk. Viszont ami a legfontosabb, hogy rendbe tegyünk mindent és elfelejtsük ezt az eszement elképzelésemet, hogy jobb nekünk ha elválunk és új életet kezdünk mind a ketten.
Vissza az elejére Go down
Richard O'Connell
Doctor
Doctor
Richard O'Connell


Richard & Wendy Tumblr_myw7rms7Gt1rsdwnao1_250 ζ Posts Number : 156
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ Age : 40
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Napi nyolc órában orvos, huszonnégyben pedig férj
ζ : Richard & Wendy Tumblr_mxfktqwrJn1sd968ho4_250

Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitimeHétf. Jún. 23 2014, 10:27

[center]
 

- Szerintem a jelen helyzetben egyáltalán nincs annak jelentősége hogyan jutott eszembe, a válasz lenne a fontos. - Sejtettem, hogy nem fogok egyértelmű helyeslő vagy nemleges választ kapni, de még csak egy talán, nem tudom sem hangzott fel. Az én hibám lenne, hogy ez megfordult a fejemben? Végül is nem akkora bűn arra gondolni, hogy a feleségem esetleg mégsem volt olyan boldog mellettem, mint hittem, mint szerettem volna, amikor épp válunk, legalábbis azt hiszem. Mert őszintén lassan kezdem elveszíteni a fonalat. Először mentegetőzik, másodszor felkapja a vizet azon, hogy azt mertem feltételezni, hogy boldogtalan volt, vagyis mintha az ellenkezőjét szeretné elhitetni velem. El is hittem, egészen mostanáig. Most viszont már nem igazán tudom, hogy mégis miben kellene hinnem. Minden hazugság volt?
- Sőt? Sőt mi? - Sőt meg de... Nagyon utálom ezeket. Mert ebben az esetben mindig félbeszakad egy mondat, egy fontos dolog, amit el kellene mondanunk valami oknál fogva mégsem megy. De ha jól emlékszem, bár kissé fáradt és kimerült vagyok, de azért jött, hogy megbeszéljük hogyan tovább és ahhoz, hogy tisztábban lássunk bizonyos dolgokat nem kellene annyiban hagynunk azt, amihez nincs elég bátorságunk, hogy kimondjuk. Talán nem fontos, talán igen.
- Na és? Sikerült tisztáznod magadban a dolgokat? Mert akkor hallgatlak... - Bőr Wendy kissé már felemelte a hangját, ami nem meglepő, hiszen válunk ilyenkor a még házaspárok üvölteni szoktak egymással, nem pedig csak felemelni a hangjukat, én még mondhatni halálosan nyugodt vagyok. Én sosem emeltem fel a hangom vele szemben. Most sem valószínű, hogy ez megfog történni. Mégis mire mennék vele? Semmi értelme.
- Felvetted volna? Vagy inkább a könnyeiddel küszködve megvártad volna, amíg lecsörög, én pedig feladom és nem hívlak többször? - Fordultam felé egy nagyon is őszinte válaszra várva. Én ha nagyon őszinte akarok lenni, márpedig az leszek, az utóbbiban hiszek.
- Igen, minden bizonnyal az én is hibám is. Én tehetek arról, hogy összecsomagoltál és elmentenél, mert hagytalak elmenni. De ne gondold, hogy ha láttam volna a tekintetedben, hogy azt szeretnéd, hogy ne engedjelek el megtettem volna. - Elakart menni. Mégis milyen jogon akadályoztam volna meg ebben? A következő kérdésére már nem feleltem, csak vettem egy nagy levegőt, felálltam a kanapéról, tarkójánál fogva közelebb húztam magamhoz és megcsókoltam hosszasan elnyújtva nem engedve el.
- Azért mert el kellett, hogy engedjelek ahhoz, hogy egy napon visszagyere hozzám. A kérdés már csak az, hogy mindig az enyém voltál vagy sosem? Mert visszajöttél, de nem azért, hogy maradj. - Engedtem le kezeimet magam mellé, ahogy elhúzódtam tőle. Én igazán semmit sem várok már, csak az igazat, mert megérdemlem, hogy tudjam.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Richard & Wendy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Wendy   Richard & Wendy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Richard & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wendy O'Connell
» Adam & Wendy
» Stay - Wendy & Rick
» Good evening - Wendy & Rick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Otthonok :: Belvárosi lakások :: Richard O'Connell lakása-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.