Come with me now. Ava & Devon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Come with me now. Ava & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 10:52





+18 Ava +18

Amit kér azt meg fogom neki adni. Egy ilyen lányt, mint Ava csak egyféleképpen tarthat meg maga mellett az ember. Folyton izgalomban kell tarartani. Ez az állapot pedig addig fent áll, amíg így nézek ki és megadom neki az álmait. Megadom neki Párizst, a Királynőt. Mindent. Tudom, hogy Ava mélyről indult és a gyerekkora nem volt egyszerű és ezért minden percét szeretném csodálatossá tenni.
Amióta vele vagyok kicsit kevesebb pénz jött be. Ez persze nem jelenti azt, hogy csődbe megyek, mert ha csak a Black Widow állna a tulajdonomban még akkor is fényesen eléldegélnénk. A mellékes munkáimmal azonban még 10 családot tudnék eltartani szemrebbenés nélkül. Sőt.
Az, hogy akarom őt enyhe kifejezés. Szét akarom tépni itt a limuzin hátsó ülésén. Vágyaimat korbácsolja a nyilvánosság veszélye, a csókja, ami elveszi az eszemet. Mégis mint a gondolat úgy illan el és nevén szólítja a sofőrt, amíg Ő így tesz én csak figyelem őt. Hagyom, hogy irányítson és uralja a helyzetet.
Vékony dereka máris fölém tornyosul és meleg combjai közrezárnak. Amikor belémharap hajába túrok, másik kezem pedig végigsiklik gerince vonalám egyenesen tökéletes fenekéig, ahol megál a kezem és közelebb húzom magamhoz.
Kibújok öltönyömből, hogy szabadd mozgást biztosítsak megunknak. Érintése hideg mégsem szólok egy szót sem, amikor ellenkezést nem tűröen már a boxerembe nyúl. Egy pillanatra mindenem megfeszül, ahogy vékony ujjaival körbefog. Vörös ajkai ismét kényeztetni kezdik enyémeket miközben kezei is megmozdul. Belesóhajtok csókunkba és felsőtestem izmai időről időre megfeszülnek, ahogy dolgozik. Nem hagyom sokáig, hogy csak ő kényesztessen. Derekánál megtartva fordítok a helyzeten és hagyom, hogy keze kicsússzon a nadrágomból a növekvő távolság miatt. Már nem érhet el Végigcsúsztatom kezeimet combjain ahogy elé térdelek a limo padlóján és finoman lehúzom róla vékony anyagú tangáját. Feltűröm szoknyáját és combját a vállamra emelem , hogy nyelvemmel hozzáférjek a legérzékenyebb pontjához. Eleinte csak nyelvem hegyével játszadozom vele majd erőteljesebb, nagyobb mozdulatokkal fokozom gyönyörét. Lejjebb toltom nadrágomat, hogy ha eljön az idő már ne akadájozzon semmiben.
Vissza az elejére Go down
Ava Montgomery
Civilian
Civilian
Ava Montgomery


Come with me now. Ava & Devon Oie_10175557iEl0C0V0_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 4
ζ Join date : 2014. Sep. 10.

Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitimeSzomb. Szept. 20 2014, 12:33

erotikus tartalom

Come with me now. Ava & Devon Tumblr_mmhdn4MCIT1qiqu62o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Izgatott leszek a gondolattól, hogy bejárhatom Európát.  Párizs az egyik kedvenc városom, a királynővel való találkozásomat pedig kislány korom óta dédelgetem. Amikor öt éves voltam, apám elköltözött tőlünk, mondván költséghatékonyabb, ha angliai munkáját nem innen Amerikából intézi. Először csak néhány hétről volt szó, aztán visszajön hozzánk. Havi két hetet Londonban tölt, a többit velünk. Aztán az itthon töltött napok egyre csak rövidültek, sokszor hallottam, hogy vitatkoznak, anya rendszeresen ordított a telefonba. Apa persze rengeteg ajándékot küldött nekem, többek közt egy királyi ékszert mintázó, apró kis koronát. A mai napig meg van és nagy becsben őrzöm, noha apát tizenöt éves koromban láttam utoljára. Nem is tudom, mit tennék, ha találkoznánk valahol a városban. Azt sem tudom, egyáltalán megismerne e. Kár ezen filózni, mikor más dolgom is van jelen pillanatban.  
Mély baritonja a lelkemig hatolt, szemében a vad vágy ott táncolt, ahogy végigpillantott rajtam. A zajos, nyüzsgő világtól csupán egy ajtó választ el minket és ettől teljesen elvesztem az eszem. Minden idegszálam megfeszül és egy pontra összpontosul… combom találkozása szinte felsikít férfiasságáért. Ő az a fajta férfi, aki képes a lenyugvó napot is zabolázatlan, tüzelő égitestté változtatni. Édes, buja mosoly kúszik számra és nem ellenkezem, amikor ajkai megtalálják az enyémeket. Egyre vadabb csókokat váltunk, de én biztos akarok lenni abban, hogy senki sem zavar meg minket. Elhúzódom tőle, kizárom a külvilágot egy gombnyomással, majd a megtévesztő ablakot kezdem fixírozni, ami elválaszt minket a sofőrtől.
-Arthur?! – Szólítom hangosan, aztán még egyszer kiejtem a nevét és amikor már biztos vagyok abban, hogy nem hall, de nem is lát minket, visszatérek vágyaim netovábbjához. Feltűzöm hosszú, uszályos szoknyámat – ezt direkt az én kérésemre tervezték – és az ölébe fészkelem magam. Lovagló ülésben nézek vele farkas szemet. Elveszek a kék tekintetben… valahol az álom és az ébrenlét mezsgyéjén tanyázom. Óvatosan beleharapok ajkába, majd csókkal enyhítem a fájdalmat. Testem megfeszül, érzem, hogy a vágy már átvette teste felett az irányítást. Ujjaim bebarangolják tökéletes mellkasát, megfosztva öltönyétől. Olyan, akár a második bőr, ritkán látni laza öltözetben, azt csak nekem tartogatja.
Szétpattintom a méregdrága övet és becsúsztatom apró, jéghideg kezem a nadrágjába. Forróság fogad, olyan forróság, mint amilyen most ebben az autóban van. Szinte perzsel a tekintete, ahogy megtalálom, amit keresek.
Alsó ajkamba harapok, aztán megcsókolom és belefogok abba, amihez talán a legjobban értek…


Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Come with me now. Ava & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitimeKedd Szept. 16 2014, 18:55





Ava

Az első közös megjelenésünkkor, amikor párosunk debütált elég nagy port sikerült kavarnunk. Cikkeztek rólam, hogy elszerettem a világ egyik leggazdagabb emberének a párját, róla, hogy új nagyhal akadt a horgára a tinimagazinok viszont ömlengtek, hogy mennyire fantasztikusan mutatunk egymás mellett a címlapokon és be kell vallanom, hogy az utolsóval egyet is értettem. Topmodellek, színésznők, énekesnők. Sok nő megfordult már az oldalamon, de Ava egészen más volt. Megunhatatlan természete és fantáziája teljesen magával rántott és észre sem vettem, hogy belészerettem. Nehéz lett volna tagadni és sokan találgatnak, hogy mennyire gondolhatom komolyan a dolgot, de a fejembe egyik sem lát, se az életemben. Nem látják, hogy most lett tökéletes az életem.
Nem marad időm reagálni, mert közelebb csússzan hozzám az ülésen és tekintetem egyből tekintetébe kapaszkodik. Csupasz bőrén feljebb csúszik a kezem és közelebb hajolok hozzá. Végigcsókolom a nyakát. A kérése parancs. Ha itt akarja és most, akkor ahhoz még Devon Lancaster is kevés, hogy megállítsa.
Félretúrja hajam és már épp megcsókolnám, amikor a dudaszó miatt tekintete alszakad tőlem és az ablakhoz csusszan.
-Nyugalom. Van időnk. Mi késhetünk a party úgysem zárul le nélkülünk. Nézd a jó oldalát....-céloztam arra, hogy most legalább biztosan van időnk.
Tekintete azonban már nem olyan játékos. Valami nyomasztja és hamarosan ki is bukik belőle a dolog. Elmosolyodok.
-Legyen. Elöbb Párizs, vásárolhatsz amennyit akarsz, aztán átrepülünk Londonba és természetesen elintézem a téát királynőm. Aztán ahova csak szeretnél.-mosolygok rá. Fölöslegesen rágódik azon, hogy zavar-e, hogy valahol járt már valaki mással. Egyetlen dolog érdekel, hogy most velem van. Finoman megérintem az arcát, majd állát megemelve megcsókolom ajkait. Csókja édes vággyal tölt el. Viszonzásra várok, hogy tudjam még mindig annyi kedve van a dologhoz, mint nekem.
Vissza az elejére Go down
Ava Montgomery
Civilian
Civilian
Ava Montgomery


Come with me now. Ava & Devon Oie_10175557iEl0C0V0_www.kepfeltoltes.hu_ ζ Posts Number : 4
ζ Join date : 2014. Sep. 10.

Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitimeKedd Szept. 16 2014, 13:32

Come with me now. Ava & Devon Tumblr_mmhdn4MCIT1qiqu62o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Kellemes, kora őszi szellő kúszik be az éjfekete limuzin ablakán. Ahol hozzáér bőrömön, otthagyja nyomát. Libabőrös lesz a karom. Devon ujjai a combom játszanak, kevés kell ahhoz, hogy tenyeremet kézfejére tegyem és feljebb húzzam felsliccelt szoknyám alá. Különös érzéseket vált ki belőlem ez a férfi és néha megijedek attól, mennyire vonzódom hozzá. Vágyom rá, a nap minden egyes percében és aggódni kezdek, ha nem jelentkezik. Ismeretlen érzés ez számomra, korábban nem éreztem ilyet. Vagy talán nem is akartam… George kedves ember, a maga módján még jóképű is, de Devon-t képtelenség vele összehasonlítani. Bárhova elmennék vele. Akár a világ végére is. Nem tudom, hogy részemről ez a nagybetűs szerelem vagy csupán valami fellángolás, de nem tudnék létezni nélküle. Olyan, mint a levegő vagy a víz. Egyik nélkül sem lehet élni. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy elgondolkodjak a saját jövőmön. Eddig nem igazán töprengtem azon, kivel is szeretnék megöregedni, hol szeretnék deres hajjal üldögélni. Egyáltalán akarok e gyereket? Nem tudom és félek, hogy kifutok az időből.
Nagy sóhaj szakad fel torkomból, vérvörösre rúzsozott, telt ajkaimra mosoly kúszik, ahogy megemlíti a Bahakámat. Ha tudná, hogy George előszeretettel vitt oda, talán más úti célt választott volna.
-Elutazhatunk. Ahová csak szeretnéd. – Mosolyogok rá, közelebb csúszom hozzá, már amennyire tudok szűk ruhám miatt. Férfias illata megtámadja érzékszerveimet és ledönt a lábamról. Elvesztem az eszem és mire magamhoz térek, ujjaim lassan felfelé vándorolnak izmos combján. Várakozó pillantással nézek rá, vajon szabad e itt és most a kedvére tennem. Ajkamba harapok, pontosan úgy, ahogy első találkozásunkkor is tettem. Hosszú szempilláim rejtekéből, buja pillantással adom tudtára, bármire képes lennék most. Eltűröm jégkék szeme elől a kósza tincseket, amikor hangos dudaszó szakít félbe. Hallom, ahogy a sofőr szitkozódva húzódik félre. Egyik dudaszó a másikat követi, zsibong az egész utca. Kipillantok a résnyire lehúzott ablakon és csalódottan dőlök hátra a bőr ülésen.
-Dugóba keveredtünk… képtelenség lesz innen kijutnunk. Ott kell lennünk, annyit készültem erre az estére. – És valóban, kivettem a részem a szervezésből ésfáj tudni, hogy nem arathatom le a babérokat. Ehhez legalább értek. A szervezéshez…
Beletörődöm a helyzetbe, bár nehezemre esik és hogy eltereljem a figyelmem, visszakanyarodok az utazásra.
-Az igazat megvallva, már jártam a Bahamákon. – Vallom be kicsit félve és nem értem, miért esik nehezemre elmondani, hogy már jártam ott. Talán az előző „kapcsolatom” miatt. - De Európában még nem jártam. Szívesen megnézném az Eiffel-tornyot és barangolnék a francia borvidékeken. Vagy teáznék az angol királynővel. El tudod intézni ugye? Teázhatok Erzsébet királynővel ugye? – Adnék egy két tippet az öreg királynőnek stílus terén. Szerintem fogalma sincs arról, mennyire jól áll neki a halványkék.


Vissza az elejére Go down
Devon Lancaster
Bad Guy
Bad Guy
Devon Lancaster


Come with me now. Ava & Devon Tumblr_m67gbfeqE51r1vc6y ζ Posts Number : 18
ζ Join date : 2014. Jun. 01.
ζ You'll find me : In my Club
ζ Job : Adok-veszek

Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitimeCsüt. Szept. 11 2014, 19:42





Ava

Ujjaim alatt combja pihen. Feszes, hibátlan bőre alatt ütemesen lüktet a vére. A csend puhaságába burkolózunk. Egy kicsit mindkettőnknek rá kell pihennie a kamerák kereszttüzére. Az éjfekete limuzin csendesen kördül végig a zajos, emberekkel tömött utcákon, de mi nem mozdulunk. Ava tökéletes.
Nem hittem, hogy létezhet ilyen nő, hogy a tökély fogalma egyszer majd testet ölt és a karjaim között tudhatom. Csendesen hallgatom egyenletes légzését. Öltözéke még sosem okozott nekem csalódást, mindig tudja, hogy mivel veheti le az embereket a lábukról.
Szívesen gondolok vissza megismerkedésünk éjszakájára, számomra jó emlék. Egy öregedő milliomosnak azonban a fiatalság elvesztését jelentette, hogy beleszerettem imádott társaságába. Nem voltak egy súlycsoport. Ava kényelmesen élt George szárnyai alatt, de izgalmat már nem tudott biztosítani a számára. Beleszerettem göndör, sötét fürtjeibe, világos íriszeibe és folyton ragyogó mosolyába.
Az öregnek még csak esélye sem volt, de nem azért, mert én kinéztem magamnak, hanem azért mert visszamosolygott rám.
-Elutazhatnánk.-tartok egy lélegzetvételnyi szünetet és ráemelem a tekintetemet.-Mondjuk a Bahamákra. Régen látogattam meg az ottani villámat.-vetem fel az ötletet. Szeretnék elutazni innen egy kicsit, mert úgy néz ki, hogy egy újabb pert akasztanak a nyakamba, aminek úgyis az lesz a vége, hogy ártatlan vagyok, de az ehhez vezető út sok-sok papírmunkán és irodában elpocsékolt órákon át vezet.
A kocsi leparkol a hotel előtt, amiben ma egy jötékonysági est kerül megrendezésre. Nem mozdulok az ajtó felé, mivel elöbb a válaszát szeretném tudni. Nem tudom mennyi utazásra volt eddig lehetősége vagy alkalma, de szeretném ha elutaznánk és emlékezetes lenne a számára. Nem véletlenül lapul egy gyémántgyűrű az irodám fiókjába. Szerintem nem sejt semmit és igazából ez így van rendjén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Come with me now. Ava & Devon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come with me now. Ava & Devon   Come with me now. Ava & Devon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Come with me now. Ava & Devon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ava & Devon
» Sophie & Devon
» Devon & Erin
» Devon Lancaster
» Shades of Desire. Madison & Devon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Hollywood :: Roosevelt Hotel-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.