Hannah Mae Puckerman

Go down 
SzerzőÜzenet
Ethan Powers
Artist
Artist
Ethan Powers


 Hannah Mae Puckerman Tumblr_ncgsgex7rG1s0qouwo3_250 ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 09.
ζ You'll find me : behind you
ζ Job : i'm an artist
ζ :  Hannah Mae Puckerman Tumblr_ncgsgex7rG1s0qouwo2_250

 Hannah Mae Puckerman Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mae Puckerman    Hannah Mae Puckerman Icon_minitimePént. Szept. 12 2014, 17:35


Hannah Mae Puckerman


P.b.: Danielle Campbell, Adelaide Kane
Kor: 20
Csoport: Media
Foglalkozás: Modell, kezdő író
Kapcsolatotok: Te lennél az a lány, akiről a legtöbb fotósorozatot én magam készítettem. Alig fél éve keveredtél bele a modell szakmába, de ennyi idő is elég volt neked ahhoz, hogy feltornázd magad a legjobbak közé. (Mondjuk ez a fotóstól is függ  Cool ) Egy szó mint száz, van benned valami ami megtetszett nekem. Mindazok elenére, hogy legálisan még nem vagy nagykorú, én mégis vonzódom hozzád. Ám, ezt egyelőre igyekszem elrejteni előled, hiszen nem szeretném ha emiatt romlana el a kettőnk barátsága. Még négy hónap választ el Téged a 21. szülinapodtól, amit igazán kivárhattam volna, ám a napokban valahogy mégis elcsattant közöttünk egy csók. Éppen egy fotózás közepén jártunk, amikor megtörtént az incidens. Azt, hogy mit éreztél vele kapcsolatban, arra én is kíváncsi vagyok, ám egy valami biztos: nagyon meglepett a dolog. Annyira megilletődtél, hogy azóta is kerülöd a társaságomat, sőt a telefonodat sem veszed fel, ha hívlak. De ne feledd, nem bújkálhatsz örökké!  Wink
Nagyon fontos karakter, irtó hálás lennék annak, aki elhozza őt nekem!




Vissza az elejére Go down
 
Hannah Mae Puckerman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hannah Mae Puckerman
» Hannah & Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Characters :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek :: Akiket már megalkottak-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.