Valeri & Kevin - Work together

Go down 
SzerzőÜzenet
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeSzer. Szept. 24 2014, 19:48



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt mondjuk nekem is el kell ismernem, hogy ez sokkal, de sokkal jobb, mint az, mikor megpróbálok vele távolságtartóan viselkedni, ugyanakkor kockázatosabb is, mert ezzel azt játszom, hogy olyan talajra tévedhetek, ahol könnyedén kicsúszhat a kezemből az irányítás, bármennyire is szeretném ezt elkerülni. Mondjuk, a legijesztőbb az egészben az, hogy már azt sem vagyok képes pontosan eldönteni, elkerülni volna-e jobb ezt, vagy pont, hogy belemenni kíváncsiságból, és látni, mi fog majd kisülni az egészből. Az egyik felem ugyanis azt mondja, hagyd ezt a marhaságot, a másik viszont ordít azért, hogy teperjem le ezt a nőt, tegyem a magamévá, és ne is hagyjak neki nyugtot, amíg el nem élvez tőlem. A fenébe is... pont az ilyesmit akarom elkerülni, hogy ilyeneken járjon az eszem, mert ez így nem jó. De már késő! Elkezdtem ezt a játékot, hát végig is kell játszanom, mert érdekelnek a lépései, és érdekel az is, melyikünk kerül majd ki ebből az egészből győztesen, már ha egyáltalán lehet ebben győztes bárki is. De mi lesz a jutalom? Őt mondjuk elfogadnám, persze... kevesebb ruhában.
- Pedig akkor értékelhetnéd akár azzal is, hogy ledobod szépen a bugyidat. - mosolygok rá, mosolyomból pedig nem is marad el a sunyi pimaszság, szemeimből pedig a kíváncsi csillogás. Na igen, azt megnézném, hogy ő megteszi, mert tudom, hogy nem olyan típus. De ha már a fehérneműjénél tartunk, én is szívesen lehúzom róla, ha ódzkodik attól, hogy maga tegye meg, ezen nem fog múlni. Bár van egy olyan érzésem, ő nem annyira értékelné az ajánlkozásomat. Pedig önfeláldozó vagyok már! Na nem mintha közben nem csókolnék végig a combján... azokon a szexi lábain. Nem, Kevin, nem szabad! Koncentrálnod kell! Ha eltévednek a gondolataid, jobban fennáll a veszélye annak, hogy a tekinteted is eltéved, és annak nem lehet jó vége. Kit akarok becsapni? Annak sosincs jó vége. Pedig már annak a gondolata is felizgatott, hogy feltűröm a szoknyáját, és lassú mozdulattal megszabadítom a bugyijától.
- Ennek örülök.... majd próbálom nem elhúzni, hogy elviselhetőbb legyen. - vetem csak úgy oda gúnyos mondatára, de persze közben a buksimban ismételten csak más jár, mivel az agyamban lévő képen éppen hosszan csókolom, és nem is igazán eresztem a karjaim közül karcsú testét, csak végigsimítok a hátán, és csókunk egyre vadabbra vált. Na igen... a továbbiakat gondolom bárki el tudná már képzelni. De ettől még idegesítő, hogy folyton ő jár a fejemben, és hogy olyan vágyat ébreszt bennem, hogy legszívesebben bármely percben letépném a ruháit, csak hogy fedetlen testét láthassam, kényeztethessem... minden lehetséges módon.
- Ha az ágyat túl mocskosnak tartod, felőlem csinálhatjuk a zuhany alatt is. Szívesen megmosom a hátadat bármikor. Még csak szenvednem sem kell, majd én gondoskodok rólad. - igen, így közlöm vele finoman, hogy bármikor kielégíteném őt, csak kérnie kéne, és még csak viszonzást se várnék érte, hiszen nem azért csinálnám, nekem már az jutalom lenne, hogy a nyögéseit hallhatom. Pont, mint azon az estén. Megbódított a sikolya, amit akkor hallatott, ahogy a csúcsra ért. Tisztán emlékszem, hogy percekkel később már újra csináltuk, olyan borzasztóan a hatása alá kerültünk mindketten. De nem is bántam. Vele élvezet volt minden perc, nos... minden értelemben. Még akkor is, mikor csak figyeltem kimerült pihegését.
- Alábecsülöm? Ezt úgy mondod, mintha ez volna a világ legborzasztóbb dolga. - vigyorodom el, mert ezen már nem tudom visszafojtani előtörő mosolyomat. Na igen, nem tagadhatom, élvezem húzni az agyát, mert tudom, hogy közben ha nem is mutatja ki, ő nagyon is pörög a dolgokon, nem hagyják majd nyugodni a szavaim, ezért is szerettem vele mindig vitázni. Imádom látni, egy-két szóval, milyen hatást váltok ki belőle. Az érzés tényleg leírhatatlan.
- Látom nem hallottad a "ha veled tölthetem" részt. Tudod, pár hónapja tényleg azt mondtam volna, hogy mindegy, de ha rólad van szó, nem az. - várjunk, mi? Ezt most tényleg kimondtam? Pedig ma még nem is ittam semmit. Akkor meg mitől lettem hirtelen ennyire őszinte? Ez a nő kiakaszt. De komolyan, már azt se tudom kontrollálni a közelében, hogy mit mondok.
- Attól még a véleményem meglehet róla... - jegyzem meg, majd tovább csókolgatom. Érzem rajta is a vágyat, bőre gyorsan forrósodik fel, teste csak úgy ontja a hőt, amitől édes illatát jobban érzem az orromban. Kívánom őt, méghozzá őrületesen.
- ha nem akarod, abbahagyom.... - igen, azt akarom, hogy lássa, nagyon is számít ő nekem, nem pedig csak játékszer, amin kiélhetem magam. Utána már inkább csókba fojtva igyekszem kimutatni neki, mit is kelt bennem, vad viszonzásától pedig végleg begerjedek. Csak akkor ocsúdom fel, hogy már nem akadályozza kezemet, mikor érzem nyakam köré fonódó karjait, így heves csókunk közben még picit feljebb araszolnak combján az ujjaim, elérek a lábai közé, és gyengéden kényeztetem simogatásommal, majd hirtelen, ahogy nő a vágyam, türelmetlen mozdulattal lehúzom a fehérneműjét, így az csak a lábainál állapodik meg a padlón, én pedig csupasz fenekébe markolhatok, hogy aztán előre simítva bejárják ujjaim fedetlenné vált szeméremdombját, majd becsúszva a lábak közé csiklójánál kezdjék jobban felizgatni. Bár, már most sem érzem épp száraznak...



Notes: Én se bírom már, nagyon akarlak Embarassed ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeKedd Szept. 23 2014, 22:56


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez szörnyű. De tényleg. Most kezdem magam kicsit jobban érezni, mert újra beszél velem. Most ez is hatalmas haladás, azok után, hogy meg sem akartuk beszélni a dolgokat. Félek, hogy sok mindenre nem nagyon megyek azzal, hogy most ilyenek vagyunk. Tudom lehetnék én is kedvesebb, kezdeményezhetnék beszélgetést vele, de valami ebben mégis megakadályoz. Gőg? Büszkeség? Feladom én mindkettőt, ha azt mondja szeretne beszélni velem, ha erre ad valami jelet. Komoyan bármit feladnék most ebben a pillanatban, hogy megint bunkó legyen, meginf leszóljon, csak beszéljen velem. Már a hangját is imádom. Jesszusom mire is gondolok én? Álla vonalát nézem és azt várom, hogy megszólljon? Beteges egy kissé.
-Értékelem az őszinteséged az biztos. De az nem fog többet megtörténni még egyszer.-jó, ebben nem vagyok teljesen biztos, de azért ezt nem kellett neki elmondanom, mert jobb ha azt hiszi, hogy biztos vagyok benne. Viszont igazán nagy örömmel tölt el, hogy ő megismételné, és nem csak azért tette, mert ivott, hanem mert akarta is. Ez azért egy kicsit feldobott, komolyan, kezdem érezni, hogy ennek hatására, még mosoly is kerül az arcomra. Kissé azért meglep a dolog, tényleg azt hittem, hogy csak egy jó este voltam neki, csak egy kicsit szórakozott, de az is lehet, hogy most is csak szórakozim velem, csak azért mondja ezt, hogy ősszezavarjon, hogy megnézze, hogyan is reagálok rá, és próbálom meg helyretenni magamban a helyzetet. Komolyan azt kívánom bár belelátnék a fejébe, bár tudnám, hogy mikre gondolhat ilyenkor, hogy mennyire is volt jó neki az, az este. Szeretném megismételni vele, úgy, hogy nem iszunk, hogy teljesen tiszta a fejünk, hogy mindketten tudjuk mit teszünk. Szívesen engedném megint olyan közel magamhoz, bújnék hozzá, és engedném magamba. Oh hogy az a....már maga a gondolat is beindít, annyira jól hangzik már gondolatban is. Túlságosan is jól.
-Igen, ebben van valami, de nem zavar emiatt a dolog, túlteszem magam rajta hidd el.-kicsit gúnyosan vigyorgok rá, de igazából nem is gondolom úgy, ahogy mondom. Nem zavar a dolog, inkább zavarban vagyok, nem tudom mi lesz ennek a csóknak a kimenetele, de én már várom, még úgy is, hogy kicsit félek tőle. Nem tudom, hogy mi lesz a vége, hogy milyen is lesz, hányszor kell felvennünk, de ha kell nyolcezerszer is csókolózom vele, akár forognak a kamerák, akár nem. Ez az, ami engem kicsit megijeszt, mert ezért nem tudom mi lesz a végkimenetele.
-Hát az ágyad nem igazán, gondolkozz valami más helyen, ami nem ennyjre mocskos mondjuk. Olyan szenvedést tőlem nem kapsz megint.-megint bunkó vagyok vele, nem olyan, mint amilyennek lennem kelene. Szörnyű dolgokaz hoz ki belőlem az, hogy ő milyen volt velem, meg az ilyenek, nem is értem, hogy tudott ennyire megváltoztatni. Nem vagyok én mindenkivel ilyen, nem mondok ilyeneket akárkinek, és valamilyen szinten, most hazudok neki, ami nem szép dolog. Legszívesebben most azonnal hozzábújnék és addig csókolnám míg mindenki le nem lép, hogy csak a miénk legyen a stúdió, és ott csináljuk, és azt, amit akarunk. Remélem nem hozza ki belőlem, hogy ezt is elmondjam neki.
-Felfújom? Nem hinném...szerintem te becsülöd alá azt, hogy ez milyen is.-forgatom meg a szemeimet, ahogy elpillantok róla, mert igyekszem kizárni azt, hogy mennyire is aranyos, mikor kisfiús ábrazáttal tekint rám, de a mosolya mégis ördögi. Komolyan ezzel néha képes megijeszteni, és még magam sem tudom hova tenni, hogy miért is ijeszt meg. Persze egyik pillanatban megakarom tartani a három lépés távolságot, a másikban már centiket sem akarok.
-Neked jól hangzik, mindegy ki partnered, csak nőnemű legyen. Nincs így?-vonom fel szemöldökömet, kérdőn, ahogy őt nézem, és várok arra, hogy válaszoljon. Hihetetlen ez a pasi. Komolyan miért szítja a tüzet? Két dolgot érhet csak el ezzel, az egyik az, hogy felpofozom, ami nem valószínű, annyira azért még nem hergelt fel. A másik pedig, hogy itt berángatom az egyik sötét lyukba és neki esek. Nem vagyok abban biztos, hogy ez jó hatással lenne rám, vagy rá, hiszen ő pont ezt akarja elérni. Lehet ez lenne a célja? Hogy felhergel, aztán megvárja míg én mászok rá? Trükkös, de én nem fogok lépni, azt várhatja.
-Nem te fogod eldönteni, hogy megérdemelsz-e, vagy sem.-nem tudom, hogy pontosabban mikor is fordult át ez a dology mióta mondom azt, amit tényleg gondolok, ahelyett, amit mondanom kellene. Nemnszabadna ennyire őszintén beszélnem, nem szabadna ellent mondanon ebben neki. Egyet kellene értenem vele, hogy ez barom erre nem ezt teszem. Egy idióta vagyok. Főleg mert hagyom hogy ajkaimat elhagyva nyakam csókolgatásába kezdjen, ami már magában is arra ösztönöz, hogy sóhajjal fejezzem ki tetszésemet, de, hogy blúzom felső gombja is már kigombolódik miatta így felfedi dekoltázsom... Még most is imádom, hogy ott csókolgat, ahogy elveszek az érzésekben, de akkor is zavar ez a helyzet. Hogy megint csak szex, aminek nem sok értelme van. Csak ezért érzem muszájnak, hogy megállítsam a kezét, pedig arra vágyom a legjobban, hogy ott is megérintsen.
-Nem lehet...itt meg főleg nem. Mi van ha benyitnak? Vagy kezdődik a forgatás? Vagy csak ha én nem akarom?-az utolsó kérdésemre várom leginkább a választ, mert nem tudom, hogy vajon akkor is akarná-e, ha én meg nem. Csókja édes, nem is tudok elszakadni most tőle, nem, arra képtelen vagyok most, csak őt akarom, senki mást. Karjaimmal nyakánál átölele., szorosan húzom magamhoz közelebb, nyelvem vadul tör utat ajkai közé, és ennyi volt. Az önuralmamnak vége, ennyi, feladtam mindent.

Words: ××× || Notes: úgy tűnik én kezdem Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeKedd Szept. 23 2014, 19:09



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Mindig is eltemettem magamban a mély érzéseket, talán ezért sem volt soha egyszerű számomra az, hogy valakivel szemben megnyíljak, vagy bármi ilyesmi. Persze, ehhez még hozzájárul egyrészt az, hogy nem éreztem szükségesnek, másrészt pedig nem találkoztam senkivel, akinek a közelében akár csak egy kicsit egy kicsi ingerenciát is éreznék arra, hogy jobban meg akarok nyílni. Egészen mostanáig... és éppen ez az, amiért olyan pokolian kínzó ez az egész helyzet. Mert nem elég, hogy fogalmam sincs mitévő legyek, maradjak-e bunkó hozzá, vagy valljak színt, de emellett még magammal is viaskodom, mert egy része azt üvölti, nem jó ötlet, csak megkeseríteném az életét, ha most rázúdítok mindent, de ott a másik részem is, amelyik képtelenségnek tartja, hogy elengedje. Vele akar lenni.
- Hát, ittam egy párat, ezt nem tagadom, és más helyzetben örömmel is fognám rá a piára, mert akkor legalább nem ezen pörögne az agyam nap mint nap, de a jelen helyzetben ez messze nem igaz. Azért csókoltalak meg akkor este, mert meg akartalak csókolni, és bármikor meg is tenném újra. Ahogy azt is, ami azután történt. Ezen nincs mit tagadnom. - végre képes vagyok újra végig a szemébe nézni, miközben beszélek, bár azt hazugság volna állítanom, hogy a szavak olyan könnyen jönnek ki az ajkaimon, hiszen ennyire őszintén már rég beszéltem bárkivel is. Persze, ennek is megvannak a maga veszélyei, hiszen gyakorlatilag kimondtam azt, hogy újra szívesen az ágyamba vinném, és ezért elképzelhető, hogy felpofoz majd, de... eleget játszottuk már ezt a macska-egér játékot szerintem, meg aztán... ő mondta, hogy meg akarja ezt az egészet beszélni, hát nincs értelme tovább hazudnom, hisz a hazugságokkal csak megbántanám, ami a látszattal ellentétben egyáltalán nem áll szándékomban, sőt! Inkább nevezzenek csődtömegnek, rúgjanak ki a kifogásolható viselkedésem miatt, vagy terjesszenek rólam bármit, minthogy megbántsam őt azzal, hogy erről hazudok neki. Hiszen ezt teszem, amióta itt dolgozik, előtte is szerepet játszom. Mégis, ha erről most hazudtam volna, azt hinné, csak kihasználtam, csak a testét akartam azon az éjszakán. De ez sem igaz. Nem azért feküdtem le vele, mert az érdekelt, hogy megdöntsek egy dögös nőt. Ha így lenne, valószínűleg nem is foglalkoztam volna annyira azzal, hogy olyan örömöket okozzak neki, márpedig... azt is megtenném újra bármikor neki, ha ő kérne rá. Mondjuk, az már tényleg meredek lenne, ha ezt hangosan közölném vele.
- Igen, de ettől még zavarhat a tény, hogy újra meg kell tennünk. Sőt... a mi esetünkben erre minden jogod meg is lenne. - függetlenül attól, hogy puha ajkaid mézédesek, és hosszan csókolnám őket már most, pedig még nincs is felvétel. Mázli, hogy ezt azért csak gondolatban teszem hozzá, mert fogalmam sincs, mire számíthatnék, ha ezt így szemtől szembe közölném vele. Mondjuk egy próbát már megérne, mert szívesen megnézném az arcát, amit erre a kijelentésemre vágna, még akkor is, ha utána később visszavágna valamivel. Akkor is tutira megérné. De neeem, nem vagyok én olyan gonosz. na jó, egy picit igen, de annyira nem.
- Helyet éppenséggel tudnék, de nem hiszem, hogy annyira érdekelne az ágyam. Bár a legutóbbi alkalommal se szenvedtem a társaságodban. Ha mégis, azt a szenvedést szívesen átélném újra. - gonosz vigyor jelenik meg ismét az arcomon a szavak után, bár fogalmam sincs, miért is eredt meg ennyire a nyelvem, miért kezdem el provokálni, és arról sincs, hogy ez pontosan miért is ennyire jó érzés, de az biztos, hogy élvezem ezt a játékot, még akkor is, ha mind a témát, mind a szándékaimat tekintve kezd igencsak mocskos fordulatokat venni, épp nem csak azt nem közöltem még vele, hogy szívem szerint most a bugyijába nyúlnék, bár nálam már a fene tudja... az előbbiekről se gondoltam volna, hogy kimondom és mégis. Úgy fest, esetemben, ami késik, nem múlik, és ez többszörösen is igaz.
- Néha talán tényleg túlzottan élvezem, de attól még túlságosan felfújod a dolgot. - vonom meg a vállamat, de közben arcomra végtelenül ártatlan, kisfiús ábrázatot öltök, végig a szemeibe nézve, kíváncsi vagyok, megfogom-e ezzel. Ejj, ha van Pokol, akkor az Ördög retteghet, mert ha én egyszer lekerülök oda, őt tuti leváltják rám.
- Pedig a túlfűtött éjszaka nagyon is jól hangzik, ha veled tölthetem. - igen, ismételten teszek egy utalást arra, mennyire nem lenne ellenemre, ha újra lábai között mozoghatnék, de megint csak elkönyvelem magamban, hogy ez nem csak amiatt van, mert rajta élem ki a nőcsábász hajlamomat. Persze, az elvitathatatlan, hogy bombázó teste van, és gyönyörű, a mosolya szerintem bármely férfi szívét felolvasztja pillanatok alatt, formás combjai és feszes feneke pedig már nem egyszer vonta el a figyelmemet minden másról. Még azon is elgondolkoztam, hogy valahogy kifigyelte ezt, és ezért direkt húz szoknyát. Ami alá örömmel nyúlnék be.... a fenébe már, koncentrálnom kell! Kezdek teljesen elveszni!
- Mert fontos vagy. Egy barom vagyok, nem érdemellek meg... de fontos vagy nekem... - ezzel azt hiszem, sikerült minden kártyámat megmutatnom, így nem marad más, mint a néma vágyakozás. Ahol csak pőre felületét érhetem, ajkaimmal megízlelem bőrét, arra a kijelentésére pedig, hogy ezt nem kéne, csak óvatosan bólintok, jelezvén, hogy tisztában vagyok vele, másik kezem ujjai mégis kigombolják blúza legfelső gombját, hogy a nyakáról elindulhassak mellkasán, majd lejjebb csúszva dombjai kezdetéig, végigcsókolgassam dekoltázsát. Így csak jobban megcsap finom parfümének kellemes illata, ami el is veszi az eszemet, ahogy édes sóhaját is, mely kiszabadul isteni ajkai közül. Megállítja a kezem, pontosan az övét az enyémre teszi, így ujjaim megtorpannak, bár mutatóujjamat kinyújtva pont elérem bugyija szegélyét, ahol a megállítás ellenére is tovább cirógatom.
- Mert egy barom vagyok... mondtam már... kérlek... akarlak.... - suttogom el a szavakat, majd újra megcsókolom. Nem tudok leállni, nem tudom kitisztítani a fejem. Addig nem, amíg tombol bennem az iránta táplált vágy. Érezni akarom. Csupasz testét, hallani akarom nyögéseit, amiket kicsalhatok belőle... azt akarom, hogy az enyém legyen. Csak az enyém!



Notes: Kíváncsi vagyok, melyikünk adja fel előbb Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeKedd Szept. 23 2014, 16:20


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bevallom, nem hiszem, hoyg megfogott volna, hogyha nem olyan lenne, mint amilyen. Ha kedves lenne velem, és midnig csak megdicsérne, még akkor is, hogyha nincs arra oka, akkor hamar megunnám, az agyamra menne, és inkább beszélni sem szeretnék vele, mert úgy lennék vele, hogy csak be akar vágódni nálam. De ez nincs így, folyton leszól, bunkózik, most meg rideg, és mintha kezdenék is fázni mellette. Na jó, ezt nem igaz. Mostanában nem olyan, mint amilyen az elején volt, mikor még magát a forgatást is félvállról vette, kicsit kikupálódott, de velem még mindig nem a legkedvesebb. Talán ez fogott meg benne? Hogy bunkó? Sokan a rossz fiúkra buknak, de szerintem én midnig szerencsétlen vagyok ebben, szóval lehet csak ezért.
-Igen valóban. Hmm... sok mindent kinéztem volna belőled, de ezt nem, bár a megfogalmazásodban biztos voltam, hogy valami ilyesmi lesz. És én is sokat gondolok rá, főleg arra, hogy miért is esett meg. Ennyit nem ittunk, nem? Én legalábbis nem ittam annyit, hogy amiatt tegyem.-igen így vallom be neki, hogy nem az ital miatt feküdtem le vele. Szép, nem szép, azt hiszem ennek a pillanatnak is be kellett egyszer következnie, hiszen ha nem most mondtam volna el, én magam, akkor megeshet, hogy mástól tudja meg, vagy éppen nem tudja meg soha, és így én sem tudhatom meg, hogy miért volt. Furdal a kíváncsiság aznap este óta, már az első csók óta, de nem akartam elrontani azt a pillanatot azzal, hogy megkérdezem miért is teszi. Még lehet, hogy meg is bántam volna, hogyha akkor nincs semmi, de akkor legalább nem kellene agyalnom állandóan ezen. Fogalmam sincs, hogy mit is kellene már tennem, nem tudom, hogy most mit is kellene mondanom. Tudom, hogy én mondtam, hogy beszéljük meg, de azt hiszem ezt már kezdem megbánni. Vagy mégsem? Oh, már megint semmit sem értek, ez igazán idegesít.
-Zavarban? Már miért lennék zavarban? Ha nem tudnám mire számítsak még megértem, de tudom már, hogyan is csókolsz...-magamban azt is hozzáteszem, hogy mennyire jól is, de ezt hangosan ki nem mondanám, elég sok mindent kinyögtem már így is, amit szerettem volna megtartani magamnak. Persze tudom, hogy ez a csók, nem lesz majd ugyanolyan, mint amilyeneket a múltkor váltottunk, de ez így van jól. Elég fura lenne, ha úgy csókolna meg, mert akkor megint ugyanott kötnénk ki. Erre a gondolatra ajkamba is harapok, ami talán egész feltűnő lehet, ezért is kezdem el lassan rágcsálni, mintha csak unalmamban tenném. Nem hinném, hogy ez igazán feltűnne neki, nem hiszem, hogy annyira figyelne engem, hogy kiszúrja mikor rágom az ajkam unalmamban, és mikor azért mert valamit takargatni akarok vele. Az apróságokra senki sem fektet semmilyen figyelmet, vagyis sokan nem, de én nekem feltűnnek néha dolgok. Igyekszem kerülni Kevint a tekintetemmel, de észrevettem, hogyha ideges többet nyalja meg az ajkait, amik amúgy igazán izgató látványt nyújtanak. Vagy ott van, mikor hajába túr, azt is mikor ideges, de ennek ugye két fokozata is van, és a hajtúrás akkor történik meg, mikor nagyon az. A tarkóját vakargatja, mikor kicsit össze van zavarodva, vagy épp zavarban van, és ez nagyon aranyos szerintem.
-Jajj te... Hát...Biztos találnál valami olyan helyet, vagy akár alkalmat, ahova veled mennék, tudod bármi megeshet. Nem, nem félek tőle, nem hiszem, hogy nagyon sokat akarnál a társaságomban szenvedni.-kicsit mosolygok reakcióján. Talán megleptem ezzel csak nem mutatja? Belőle már bármit kinézek, de bevallom tetszik az ötlet, hogy zavarba jött attól, ohgy vele mennék. Mondjuk ez még engem is kicsit meglepett, főleg a gondolat, hogy szívesen mennék vele bárhova, és én lennék a legboldogabb ember a világon. Komolyan mondom, hogy már a saját agyamra megyek ezzel a sok ellentéttel. Rosszabb vagyok, mint egy barokk író. Szörnyű, hogy mennyire össze tud zavarni, még a saját fejemben sincsenek rendben a gondolataim, mert mond valamit, vagy tesz, ami teljesen összekuszálja, ami ott bent van. Lehet hogyha nagyon akarnám, ki tudnám deríteni, hogy most mi van, össze tudnám szedni a saját gondolataimat, és rendet tudnék rakni a fejemben, de annyira nincs értelme. Úgyis összezavarodok pillanatok alatt, már ha csak rám néz, azt sem tudom, hogy hol vagyok. Ez, nem a legjobb, de így van sajnos.
-Néha úgy érzem, hogy tényleg így van. Főleg mikor a szenvedésemen nevetsz, mert migrént kapok tőled.-ingatom a fejemet, és igen volt már ilyen párszor. Jó nem sokszor, de nevetett már ki emiatt. Bevallom nem miatta fájt a fejem, sohasem, de könnyebb volt ráfogni, mint beismerni, hogy nem zavar, hogy állandóan pofázik, meg leszól. Azt hiszem ez már hiányzik is, hiszen nem beszéltünk annyit, az este óta, mint most.
-Pedig a ruháim maradnak rajtam a közeledben, ha csak nem találnak ide egy túlfűtött éjszakát.-forgatom meg szememet, és kezdek attól félni, hogy ilyen ötlete is lesz majd Jeffnek, mert én nem nagyon szeretném. Nem a vetkőzés miatt, persze abba se szívesen megyek bele, de ha az ő bőre, az enyémet fogja érinteni nem fogom kibírni, hogy leálljak ahol kell. Biztos vagyok abban, hogy megkívánnám, és amint lenne egy kis szabad időnk, már magammal is rángatnám. Oh istenem, ebbe még belegondolni sem jó, mert tényleg nem bírnám.
-Csak tudnám miért...-kizökkentett, már nem tudom mi az amit játszunk, és mi az amit nem, de egy biztos, hoyg tényleg érdekel most ez. Lehet annyira jó színész lenne, hogy ennyire képes lenne elhitetni velem, hogy ezt komolyan gondolja? Nem hiszem. Nem azt mondom hogy nem jó színész, mert hihetetlen az, hogy mennyire jó, de ennyire csak nem. Ajkai puhák, édesek, minden mozdulatáért oda vagyok, nyelve is csak jobban magával ránt, és már nagyon ott vagyok, hogy odaadom neki magamat, mert még simítása is hihetetlenül élvezetes. De aztán muszáj kicsit elszakadnom tőle, hogy legalább egy pillanatig tisztán tudjak gondolkozni, legalább most egy tiszta percem legyen nélküle.
-Akkor sem kéne ezt...-a gyors csók meglep, mert nem tudom mit akar tenni, de a nyakamon való csókok sem lepnek meg, és mér nagyon jól tudom, hogy mennyire is jó. Egy halk sóhajt is elengedek, ahogy mozog, ahogy csókol, és minden, én képtelen vagyok ellenállni neki. annyira élvezek mindent, nem akarok elszakadni tőle most már, de tudom, hogy ezt nem lenne szabad, nagyon nem. Kezemet az ő kezére csúsztatom, nem akarom, hogy tovább menjen, akkor már nem fogom tudni tartani magam, nagyon jól tudom ezt, ezért is kell megállítanom. Homlokom vállának vetem, és tartom kezét, hogy ne mozduljon meg, és keresem is a szavakat, de most nem igazán találom őket, csak makogni tudok.
-Mi....miért csinálod ezt? Miért kell...összezavarnod engem?-komolyan tudnom kell most már, nem akarok a sötétben tapogatózni, nem akarok kihasználva lenni, és főleg azt nem akarom, hogy az érzéseimmel játsszon. Igen, azt hiszem vannak érzéseim felé.

Words: 1074 || Notes: én is az vagyok, nehéz lesz így Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeHétf. Szept. 22 2014, 20:03



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


A legviccesebb az egészben az, hogy valójában nagyon is könnyű lenne másképp viselkedni vele, kedvesebben, elhívni valahová... mert igen, szívem szerint örömmel tennék ilyesmit, hisz nagyon kedvelem, még akkor is, ha ezt előtte sosem vallanám be, sőt, még magamnak is nehéz beismernem, pedig tényleg így van. Csupán az egyik felem túl makacs ezt elfogadni, míg ott a másik felem is, amelyik pedig legszívesebben most azonnal átadná magát ennek a furcsa, dübörgő érzésnek, mely felpezsdíti a vérem, és mely olyan gondolatokat ültet a tudatomba, melyben épp átkarolom, és jó hosszan megcsókolom itt mindenki előtt, és legalább a kezdésig el sem eresztem a közelemből. De ez nevetséges, tudom. Tudom, hogy ő nem akarna semmit tőlem. Mit is akarhatna? Miért kötődne egy ilyen bunkó, kiismerhetetlen, hűvös alakhoz, mint én?
- Valóban? Jó, legyen, ahogy akarod. Beszéljük meg. Nekem úgyis a fejemben jár azóta, amit akkor csináltunk, és sejtem, mit gondolsz rólam, de tudnod kell, nem kihasználni akartalak. Ahogy az a pletyka sem igaz, hogy arra hajtok, hogy minden egyes gyakornokot megdugjak. - az utolsó mondatot már csak úgy félvállról vetem oda, hiszen bárhogy is tagadná, pontosan tudom, mit terjesztenek rólam a stáb tagjai a hátam mögött a stúdióban. Nem egyszer hallottam már vissza ilyet, bár nem mentegetem magam. Igen, voltak afférjaim, és igen, az is előfordult, hogy egy-kettő közülük épp a legújabb munkatársnőm volt, viszont úgy érzem, jobb tisztázni, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem az újoncok minden áron való megfektetése a célom. Egyrészt azért, mert bár egy darabig jó mókának tartottam, hogy a kamerák mögötti nőfaló hírében álltam, de újabban már inkább idegesítő és fárasztó, mintsem feldobó a gondolat. Másrészt pedig... nos, az is benne van a pakliban, hogy nem akarom tökre elásni magamat Valeri szemében azzal, hogy azt higgye, csak egy újabb strigula lett a számomra, egy jó este, semmi több. Valamiért nem akarom, hogy úgy érezze, csak egy újabb trófea, amit megszereztem, és ki is élveztem a birtoklását, így már nem lesz rá szükségem. Nem tudnék vele ilyet tenni. Persze, az is lehet, hogy őt ez nem is érdekelné, meg hát... miért is tenné? Valószínűleg nem is érdeklem, csak én ragozom túl ezt az egészet, ami miatt már olyan dolgokat is beleképzelek a helyzetünkbe, amiknek egyáltalán nincs is semmi közük semmihez.
- Valóban? Pedig úgy tűnik, mintha... nem is tudom... zavarna. - állapítom meg csodálkozó tekintettel, felvont szemöldökkel. Bármennyire is hihetetlennek tűnik, azért sikerült a hónapok alatt kiismernem, mert bár úgy tűnhet, sosem figyelek rá oda, valójában ez messze nincs így. Mert vannak apró gesztusai, melyek nagyon elárulják. Ha például egy mondat után lenéz a cipőjére, csak utána a szemembe, tudom, hogy zavarja őt az adott téma. Mikor a haját birizgálja, és percenként simítja félre az arcából, zavart és feszült, illetve a mosolyai között is megfigyelhetőek apró különbségek. Felismerem, mikor zavartan mosolyog, mikor örömmel mosolyodik el, és azt is, mikor erőltetett a mosolya, hogy valamit takargasson. Ahogy most is. Az adott témát tekintve pedig leginkább arra tudok következtetni, hogy valamivel sikerült megbolygatnom a lelkét. Lehetséges lenne, hogy zavarja, hogy mással csókolóznék? Persze, ismerem annyira, hogy tudjam, tagadni fogja ezt, de akkor is ott vannak a mimikái, melyekből leolvasom, amit tudni akarok. Vajon ideges lenne, ha tudná, hogy igazából ennyire ismerem? Ha mondjuk tudná, hogy az első forgatási napja óta tudom, hogy cukor nélkül issza a kávéját, mert úgy szereti, és éppen azért hozom neki cukorral, mikor nagy ritkán ilyesmire vetemedek, mert kíváncsi vagyok, mikor elégeli meg? Mégis, eddig sosem szólt érte, sosem kért másikat, megitta. Pedig annyi apróságon össze tudunk veszni, mégse szól le ezért. Nem értem ezt a lányt, és a helyzet az, hogy ettől csak jobban kedvelem.
- Tudom, épp ezért hatásos fegyver... várj, micsoda? Eljönnél? Velem? Mi az, nem félsz, hogy szavadon foglak, és ellened fordítom az információt? - gonosz vigyor jelenik meg az arcomon, mintha valóban csak egy ilyen pillanatra vártam volna, amit felhasználok ellene, pedig ez koránt sincs így, csupán őszintén meglepett a válaszával, és most inkább ezzel próbálom meg leplezni meglepettségemet. Valeri Maystone belemenne, ha elhívnám valahová? Az a Valeri Maystone, akivel hónapokon át bunkón viselkedtem, meg minden lehetséges módon tehetségtelennek tituláltam? Ez most vagy valami bosszú terv része, vagy... fogalmam sincs. Összezavarodtam.
- Nyaggatni? Ugyan, kérlek, úgy teszel, mintha ez lenne a legkedvesebb elfoglaltságom. - persze, valójában az is, de nem a nyaggatás miatt, hanem azért, mert így legalább közel lehetek hozzá, és kimondatlanul is... számomra szép minden egyes ilyen perc.
- Meg aztán, ahhoz, amire gondoltam, túl sok ruha van rajtad. - mosolyodom el megint, felvéve sunyi, kisfiús ábrázatomat, miközben magamban azért elkönyvelem, hogy nem is én lennék, ha nem fűztem volna azért még hozzá egy ilyen megjegyzést, csakhogy tudja, bizony nem lenne ellenemre megismételni, amit akkor tettünk. Már csak kíváncsiságból is, érdekel, felpofoz-e érte.
- Tudom, hogy tudsz, de attól még félthetlek. - látom rajta, hogy ezzel azért sikerült alaposan kizökkentenem, de már nem is számít, ugyanis én is elértem arra a pontra, hogy már nem tudom eldönteni, játszok-e vagy sem. Vagyis de... el tudom, csak nem tetszik a válasz: merthogy ez számomra már messze nem színészkedés. Ahhoz túlságosan kibillentett. Ezen pedig nem segít az, hogy csókjának íze megbolondít, és végigsimítok formás fenekén, majd ujjaim újra lesiklanak a combján, miközben hevesen súrolgatom mézédes, finom ajkait, nyelvem pedig lelkesen támad ajkai közé, hogy felfedezze "vetélytársának" minden pontját. tetszik a hevessége, és az is, hogy közelebb mozdul, amitől szoknyája feltűrődik alatta lévő kezemtől, fedetlenné téve lábait és fehérneműje egy részét.
- Nem bírom, Valeri... kívánlak... - suttogom az ajkaira vágytól fűtött hangon, mielőtt még egy újabb, gyors csókot nyomnék a szájára, majd a nyakát kezdem csókolgatni. Mivel továbbra is a falnak támasztom, könnyedén a karjaimban tudom tartani. Végigsimítok szép arcán, combján pihenő kezemet pedig lassan feljebb csúsztatom. Megőrülök érte... nem bírom elengedni. Szemébe nézve adom tudtára, hogy nem akarom elengedni karjaim közül, és ezt csak megerősíti combja belsejére sikló kezem.



Notes: Igen, de tudod, hogy makacs vagyok, sajnálom Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeHétf. Szept. 22 2014, 18:43


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Néha annyira gyerekesnek érzem magunkat. Nem csak őt, hanem magamat is, mert én is kerülöm a tekintetét, én se akarok vele beszélni, arról meg főleg nem, ami a múltkor történt. Nem tudom, hogy erről, hogyan is tudnék vele beszélni, hogy tudnám neki elmagyarázni a dolgokat, hogy hogy tudnám úgy elmondani, hogy mit ébresztett bennem, hogy nem árulom el magam. Nem tudhatja meg, hogy pontosan mit is jelentett nekem az, az este. Annyira félek attól, hogy kinevetne, hogy elmondaná, hogy az csak egy vicc volt neki, csak egy újabb lány voltam, akivel szórakozott. Ez igazán rosszul jönne nekem azt hiszem.
-Hát pedig szerintem jobb lett volna, ha megbeszéljük a dolgokat, mint az, amit csináltunk. De ez csak az én véleményem. -vonok vállat, mert nem tudhatom, hogy ő neki mi is játszódik le a fejében, mikor azt mondom, hogy szerintem ezt meg kell beszélni. Lehet szerinte nem kell megbeszélni, mert ezen semmi sincs, ami szóra érdemes lenne. De akkor úgymond kerülnie sem kellene szóval per pillanat nem tudom mit tegyek. Erről beszélni krll, vagy sem? Nem voltam még ilyen helyzetben, nem is hittem volna, hogy leszek valaha is, mert nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve. Nem is hiszem, hiszem, hogy ezek célravezetőek lennének, ezért sem akartam ilyen dologba beugrani, de most mégis ott vagyok, hogy megtettem és nem tudom, hogy ezzel mi lesz. Ügyes kislány vagyok, vállon veregethetem magam. Ha anyám ezt megtudná a plafonon gurulna a kerekeivel, és biztos, hogy apácazárdába küldene. Mindig ettől féltett, nem akarta, hoyg olyan lány legyek, akit valaki könnyen könnyen megkaphat, és nem is akartam ilyen lenni, de ez a pasi magával ragad, minden pillanatban.
-Akkor megnyugodtam.-mondom egy kisebb erőltetett mosollyal, de persze rendesre is futná, hiszen nincs okom nem mosolyogni, csak most nem nagyon van kedvem. Igazából ez csak amiatt van, mert azt hiszem féltékeny lettem. Na, jó nem, nem lettem az... vagy mégis? Talán egy kicsit.. Baj lenne, hogy nem akarom látni mással csókolózni? Nem hinném, hiszen most a mi filmünk forgatják, akkor ne csókolózzon már mással. Persze amúgy csókolózhat, nem érdekel. Vagy mégis? ezért utálom őt, mert mindig ellentmondásokat tódít a buksimba, ami igazán zavar. Oké, enm utálom, sőt, nagyon is az ellentétét érzem, ami megrémít. Nem tudom miért van ez, miért vagyok ennyire oda érte, miért fogja meg a fantáziámat. Nem tudom mi az ami ilyen dolgokat kelt bennem, lehet, hogy csodálatos barna szemei keltik bennem azt, de lehet az is, ahogy mosolyog.Sokszor nem tudom eldönteni, talán mindkettő benne van, és nem csak az egyik. Szerintem az egész lénye fogott meg, még akkor is, hogyha, annyira bunkó, és lenéző velem. Akkor is oda vagyok érte, vele akarok lenni, de ezt nem szeretném, ha tudná.
-Csak azt ne! Nekem akkor végem is lenne. De lehet, hogyha olyan helyre hívnál még el is mennék, ki tudja.-biztos tudna olyan helyet mondani, ahova elmennék, bár megeshet, hogy nem szívesen. Najó...igazából ezt csak el szeretném hitetni magammal, meg vele is, hogyha megkérdezi, pedig nagyon nincs így. Szívesen mennék én vele akárhova, csak vele lehessek. Lehet kicsit unalmas lenne, egész nap, azt mutatnom, hogy mennyire idegesít, miközben legszívesebben röhögnék rajta. Igen, egyszer kétszer már volt ez. Az egyik világosítóra mondott valamit, amire csak a szemem forgattam, pedig legszívesebben nevettem volna, de olyan igazán. Nem akármilyen ez a srác. Nem tudok rajta kiigazodni.
-Mond valamit, ha tudom, akkor segítek benne, csak ne engem nyaggass.-forgatom meg szemeimet, de bevallom, hogy olyan érzésem van, hogy az, az este jár a gondolataiban. Vajon ő, hogy gondol rá? Nagyon is érdekelne, hogy neki mit is jelentett, mert nekem nagyon sokat. El sem tudom mondani, mennyire sokat. Én csak...félek ezt magamnak is bevallani, mert annyira abszurd dolognak tűnik, hogy mi ketten...pedig elfogadnám magam mellé.
-Reméltem is, hogy tudod, és nem kell kiselőadást tartanom.-az, hogy az utáni lévő mondatomra, vagyis igazából költői kérdésemre nem válaszol, az azt jelenti, hogy ő is tudja, hogy csak szórakozom vele. Megszokta már, hogy ilyen vagyok, én is megszoktam, hogy ilyen vagyok már, néha már akkor is ezt teszem, ha nem is akarom. Hjaj mi lesz velem, vagyis velünk.
-Pedig nem kell. Tudok vigyázni magamra.-talán kicsit kiestem a szerepből, ez nincs benne a forgatókönyvben, nem is érdekel, mert ezt komolyan is gondolom. Ahogy azt is, hogy viszonozom csókját, nem zavar, hogy a falhoz nyom, hogy ezt nem így kellene, nem érdekel, túl édes csókja, mégis vad, ami magával ragad pillanatok alatt. Ujjaim abban a pillanatban a hajába túrnak, ahogy szoknyám alatt érzem kezét, fenekembe markolásra, pedig egyből mozdulok is közelebb hozzá. Csókom hevesebbre vált, ahogy közelebb érzem magamhoz, és talán az, hogy ennyire heves vagyok ránt vissza a valóságba és mozdulok el tőle egy picit, így ajkait is elvesztem, bár azokért, igen nagy kár.
-A...azt hiszem, ezt nem így kellene...-motyogom, próbálva összeszedve magam, hajam is csak az útban van, mindig a baj van vele, ahogy velem is, azt hiszem így tartozunk össze.

Words: 795 || Notes: nem adom ilyen könnyen magam Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 22:35



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Néha már nevetséges, amit csinálok, de komolyan! Hiszen itt állok mellette, de nem nézek rá, illetve csak akkor teszem ezt meg, amikor ő nem figyel, így én büntetlenül végigpásztázhatom a testét. A fenébe is... ennek így nagyon nem lesz jó vége, túlságosan csinos ahhoz, hogy el tudjam venni róla a tekintetemet, és ez már nem először fordul így elő velem, csak eddig mindig sikerült a bunkóságom mögé rejtenem azt, mennyire szimpatikus is nekem ez a lány. Következő kijelentésére viszont kissé összeráncolom a homlokom.
- Nem kerüllek... csak gondoltam, mivel kollégák vagyunk, azok után, ami történt, jobban örülnél, ha távolságot tartanék. Érted, a közös munka miatt. - inkább kimondom neki egyenesen, hiszen nem lenne értelme tovább kerülgetnünk a forró kását. Mindketten emlékszünk arra az éjszakára, ez eddig is nyilvánvaló volt, de azzal, hogy nem hozzuk szóba, semmi sem fog rendbe jönni. Az én részemről meg aztán biztosan nem, mivel mióta megtörtént, nem is vagyok teljesen ugyanolyan. Csodálatos volt az egész vele töltött éjjelem, és azután egész nap csak rá gondoltam, pedig végig ott volt mellettem, hisz újabb közös jeleneteket vettünk fel, mégis... ilyesmit már nagyon rég nem éreztem. Sőt, ilyen erősen még nem éreztem senki iránt sem, és azt hiszem, ez az, ami a leginkább megrémiszt az egészben. Mióta színész lettem, végig odafigyeltem arra, hogy senkit se engedjek magamhoz túl közel... erre lefekszem Valerivel. A helyzet pedig az, hogy egy cseppet sem bántam meg, ami a parti után történt. Talán ő úgy gondolja, számomra csak egy újabb strigula volt... de nem. Ez nem igaz. Ezt pedig legszívesebben itt helyben tudatnám vele.
- Nem, nem, persze, hogy nem... - de ez lenne az első, amit örömmel produkálnék a kamerák előtt, persze, ezt már csak gondolatban teszem hozzá, hisz gyanítom, fel is pofozna, ha ezt hangosan kimondanám. Bár... elképzelhető, hogy egy kicsit ő is várja? Vagy csak én érzem úgy, hogy legszívesebben itt helyben lesmárolnám, ha felveszik, ha nem? Ezek helytelen gondolatok, és csak gyengítik a ridegségemet, ami nem jó. Egyáltalán nem jó! Valerinek is jobb lenne, ha távol maradnék tőle, mert... aranyos lány, kedves, fantasztikus szíve van... és gyönyörű is. Egy normális társat érdemel, valakit, aki megbecsüli, nem egy olyan alakot, mint én, aki hűvösen szól hozzá, és lehordta, amióta csak idejött. De miért is kezdtem én ezen agyalni? Hisz nincsen köztünk semmi, akkor meg miért lett hirtelen nekem olyan baromira fontos, kivel köti össze az életét. De... van itt jobb kérdés is: miért olyan baromira kínzó elképzelnem őt más férfival?
- Akkor legalább nem szívnánk egymás vérét egész nap. Hmm... akkor viszont, ha ki akarnék szúrni veled, csak el kéne hívjalak valahová, hogy még több időt vesztegess a társaságomban. - na igen, ha egyszer elindul nálam egy gondolatmenet, akkor nehéz befognom a számat, ezt már nem egyszer tapasztaltam, és most is beindul a hangos gondolkodás nálam, amit aztán egy szélesebb mosollyal zárok le. Már csak azért is vicces ez az elképzelés, mert pontosan tudom, hogy nem jönne velem sehová, és ez jól is van így. Ne velem töltse az idejét, épp elég baj, hogy el kell viselnie napközben.
- Az attól függ, miről van szó pontosan... és hogy kivel csinálja az ember. - fürkészni kezdem az arcát. Szerintem pontosan tudja, hogy mire célzok, pontosan tudja, hogy megint eszembe jutott az az este, amit együtt töltöttünk, és azt kell mondjam, soha nem volt még olyan felejthetetlen éjszakám. Valóban, voltak már futókapcsolataim, de... ez most más, és ezt már akkor tudtam, mikor először megcsókoltam.
- Hajrá, mert ilyet eddig egy kollégának se mondtam. Szóval nem ám felhasználni ellenem. - mosolyodom el most már erőteljesebben. nem olyan személynek ismertem meg, aki ilyesmire vetemedne, így ettől nem is tartok. Az mondjuk ijesztő, hogy ennyire bízom benne hirtelen.
- Tudom, hogy nem vagy. - mosolyodom el lágyan, de közben végig őszintén nézek rá. Ő lenne a világon az utolsó ember, akiről ilyesmit el tudnék képzelni. Tőle valahogy távol állnak ezek. Következő apró szurkálódása nem lep meg, sőt jogos, és még egy kis mosolyt is csal az arcomra. Ügyes lány, gyorsan tanul, az biztos. Mikor már karjaimban tartom, és megérzem kezeit, a pulzusom lassan megőrül.
- Te vagy az egyetlen, akit bármitől megvédenék. - és a legviccesebb az egészben, hogy ez nincs benne a szövegemben, se a forgatókönyvben. Bár abban az sincs benne, hogy lassan a falhoz nyomom őt, és vadul megcsókolom. Nyelvemmel az övét simítom, végighúzva ujjaimat a combján, lassan besimítva a rajta lévő szoknya alá, és picit belemarkolok a fenekébe. Nekem végem van, eddig tartott az álcám...



Notes: Ugye tudod, hogy innen nem most fogunk kimenni? Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 21:18


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Félek ránézni, nem azért mert olyan ijesztő lenne, vagy mert rossz érzéseket kelt benne., hanem mert annyira aranyos arca van, hogy lillanatok alatt oda vagyok már érte. Nem vagyok az a fajta lány, aki rajongva néz egy arcot egész nap, mert az a dolga, hogy imádjon valakit, de akkor is el kell mondanom, hogy az ő arcát bármikor eltudnám nézni. A mellette ébrednék minden reggel, se unnám meg, de ilyenekre nagyon nem szabadna gondolnom, össze kell szednem magam. Nem gondolhatok ilyen dolgokra.
-Csak tudnám miért...hiszen állandóan vitatkozunk, és úgy vettem észre, hogy kerüljük is egymást, csak ha muszáj akkor beszélünk, meg ilyenek...-nem nagyon értem, hogy miért is boronálnak minket össze egyből, mert nem js vagyunk annyira jól együtt. A szüleim is azt mondták, hogy meg van a kémia kettőnk között, de én valahogy nem gondoltam így soha. Persze ott volt az a csodálatos este, ami azóta is a fejemben van és képtelen vagyok szabadulni tőle. Ha tehetném, ha lenne bátorságom, már rég bevallottam volna neki, hogy nekem igenis fontos volt az az este, hogy ő is fontos, hogyha tehetném mindig vele lennék...de nem teszem. Nem hinném, hogy benne is ekkora nyomot hagyott volna az, az este, hogy ezen agyalna, vagy bármi hasonló. Szerintem úgy van vele, hogy volt egy jó éjszakája semmi több.
-Igen, csak egy csók, nem egy csókom volt már kamerák előtt, gondolom neked sem ez lenne az első.-igen volt már egy nekem, nem sok tudom, de volt. Abban viszont biztos vagyok, hogy ez nem lesz ugyanolyan. Már tudom, hogy csókol, tudom, hogy ez nem lesz olyan, mint az volt, nem lesz jó annyira. Nem lesz ugyanaz, de jobb is, mert szerintem ha az olyan lenne, akkor a színfalak mögött valahol a földön kötnénk ki, mert 3n nem bírnám visszafogni magam. Ha úgy csókolna, mint akkor én neki adnám magam újra, megint beadnám a derekam, és képtelen lennék neki ellenállni, megint beadnám a derekam. Ha csak rámemeli barna tekintetét, már azt tesz velem amit akar, csam egy szavába kerül. Ezt ő nem tudja, soha nem is fogja megtudni, mert nem akarom, hogy tudja. Nem akarok neki kitárulkozni, ő sem teszi ezt, sosem tudom már mit akar, mert eddig bunkó volt, most meg rideg, ami nem tetszik. Nem tudom mit akar tőlem néha csak a mosolyától el tudnék olvadni, ő pedig ezt pontosan tudja, mégis ugyanezt teszi. Mintha az lenne a célja, hogy zavarba hozzon. Csak tudnám miért teszi...
-Szerintem már haza is küldtek volna minket, hogyha ezt hallják.-neglepő is lehetne, hogy most egyetértünk, de mêgsem az, mert ebben mindig megegyezik a vélemrnyünk. Talán ez az egyetlen dolog, amiről mindketten ugyanígy gondolkodunk, bár lehet van más is, csak még nem jöttünk rá. Jeff szerint rosshabbam vagyunk, mint egy fiatal házaspár, és ebben neki adok igazat. Nem házasodnék össze vele, nem azért, hanem azért mert tényleg rosszabbak vagyunk. Remélem egy olyan lányt fog majd ki magánam, aki ugyanúgy ellent mond majd neki, mint én. Legyen egy kis kihívás is az életében.
-Kéne valami...de nehéz olyat találni, ami eléggé lekötné a te figyelmed, nem igaz?-próbálom kompenzálni azt, amit az a bizonyos félmosoly kiváltott belőlem. Ha csak úgy rám mosolyog az nem ragad magával annyira, mint a félmosolya. Azzal valamk elképesztősn aranyos. Csend Val, csend.
-Nem vagyok én olyan.-legyintek erre a mondatára, mert biztos vagyok abban, hogy ő sem ilyennek ismert meg, és nagyon jól tudja, hogy sosem használnék fel ellene semmit. Még ellene sem, pedig elég bunkó volt velem mindig is.
-Naaa, van értelmes ötleted is? Oké menjünk.-néha már túlságosan is szarkasztikusnak és bunkónak érzem magam, amikor ilyen vagyok vele. Persze megyek vele, nem szakadok el tőle messzire, nem azért mert nem akarok, hanem mert mégis csak vele fogok próbálni most. Amint beérünk ő már magához is ránt, ami meglep, de nem mutatom, mert tudom, hogy a hirtelen dolgokra is fel kell készülnöm, és csak lassan helyezem karjai az enyémeket.
-Olyan régóta szerettem volna megtapasztalni, hogy milyen ha védelmező karjaid közt vagyok.-nincs nehéz szövegem szerencsére, így könnyű volt megtanulnom, és tudom azt is mikor, hogy kell megmozdulnunk. Ahogy közelít, megsimogatom arcát, ahogy kell tennem, és tekintetem én is ajkaira vezetem. Homlokom lassan az övét érinti, és, ahogy egyre közelebb kerül, úgy csukódnak le a szemeim, és szerepen kívül is vágyom puha ajkaira. Pedig nem szabadna, de nem vagyok normális.

Words: ××× || Notes: talán megoldható Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 18:00



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Igazából, nem tudnék rá választ adni, hogy pontosan, miért is nem nézek rá. Hiszen, attól még, hogy a kamerásokat vagy a világosítókat nézem, még nem lesz semmi megoldva, az meg túlzás, hogy akkora kihívás volna ráemelni a pillantásom. Dehogyis az! Pont, hogy számomra valamiért az jelent kihívást, hogy elemeljem róla a tekintetemet, és most is egyenesen harcolnom kell magammal, hogy ne futtassam végig szemeimet a testén.
- Igaz... legalább valakinek így kell lennie ezzel, ha már mi nem így gondoljuk. Bár, azt meg kell hagyni, hogy rajtunk kívül mindenki lát valamit kettőnkben, csak nem mindenki mondja a szemünkbe. De ha megkérdezed mondjuk Jeff-et... itt fogadok rá, hogy ő sem fog mást mondani. - ezt már csak azért is van szerencsém tudni, mivel egyszer sikerült hallanom a kollégák hátam mögötti beszélgetéseinek egyikét, melynek kivételesen nem én voltam a középpontjában. Pontosabban nem csak én. Éppen arról dumálgattak egymás között igen elmélyülten, hogy milyen jól illenék össze Valerivel és hogy valami különleges dinamika van kettőnk között, ami miatt jó nézni a közös jeleneteinket. Az említett beszélgetésben pedig maga Jeff is igen erősen helyeselt, így aztán kétlem, hogy ha elé állnánk a kérdéssel, mit gondol rólunk, különösebben negatív visszajelzést kapnánk. Jóllehet, személyes meglátásom szerint, ez igaz már a stáb kilencven százalékára. Szerintem néhányan még azt is gondolják, hogy együtt vagyunk, bár ezt inkább nem közlöm Valerivel, nem akarom, hogy ilyesmin kattogjon az agya forgatás közben. Tudom, mennyire fel tudja idegesíteni magát dolgokon, csak nem mutatja ki, mert azt hiszi, gyengeségnek venném, és még bunkóbbá válnék vele szemben, pedig ez messze nem így van. Ezt persze ő nem tudhatja, így nem is hibáztatom érte, hisz ha valaki hibás abban, hogy így gondolkodik, az én vagyok. Én harcoltam ezt ki magamnak.
- Persze, nem fogunk belehalni. Ez csak egy csók, nem kell jelentőséggel bírnia. - mondom lazán, már-már érdektelen hangon, de persze ez is csak a színészkedésem része, amit gyakran már kamerákon kívül is csinálok. Így teszek évek óta. Hogy miért? Azért, mert nem akarom, hogy tudjon róla, nagyon is emlékszem, milyen volt a csókja azon az éjszakán. Nagyon is emlékszem a mámorító érzésre, ami akkor a hatalmába kerített, és éppen ezért van most gombóc a gyomromban. Színészként fel vagyok készülve az olyan helyzetekre, hogy meg kell csókolnom a kolléganőmet. De ez most más. Mert akkor, azon az éjjelen az a csók igazi volt, és nem tudom, most meg tudom-e másképp csókolni. Úgy, hogy ne kerítsen hatalmába ugyanaz a mámorító érzés, mint akkor. Mert ha ez bekövetkezik, komoly bajban leszek, és odalesz a Valerivel szembeni álcám is. Akkor pedig ugrott a hónapok alatt oly szépen felépítgetett bunkó, nemtörődöm álarcom, mert rá fog jönni, hogy elterelésképp viselkedtem úgy. Mert tetszett. Azóta, hogy először megpillantottam a próbafelvételek napján.
- Még jó, hogy más nem hallotta, mert kétségbe vonná, hogy jól vagyunk-e. - talán az egyetlen dolog, amiben eddig egyetértettünk az volt, hogy jobb, ha minél kevesebbet próbálunk érintkezni, hiszen így könnyedén elkerülhetjük az esetlegesen felmerülő konfrontációkat is kettőnk között. A producer egyszer még meg is jegyezte, hogy úgy viselkedünk, és úgy veszünk össze apróságokon, mint egy fiatal házaspár. Azt hiszem, kicsit el is sápadtam annál a benyögésénél.
- Nem lenne gond, ha legalább elüthetnénk valamivel azt az időt. De itt nem sokat csinálhat az ember. - jegyzem meg fásultan, egy félmosoly kíséretében, amit Val felé küldök. nem tudom, mi a fene törhetett rám hirtelen, hogy ennyire normálisan viselkedem vele, de most valamiért nem is érzem különösebb szükségét annak, hogy bunkózzak vele.
- Hajrá, mert ilyet eddig egy kollégának se mondtam. Szóval nem ám felhasználni ellenem. - mosolyodom el most már erőteljesebben. nem olyan személynek ismertem meg, aki ilyesmire vetemedne, így ettől nem is tartok. Az mondjuk ijesztő, hogy ennyire bízom benne hirtelen.
- Jól van. Ha gondolod, hazsnáljuk az öltözőt, ott tutira nem zavarnak meg a csörömpöléssel. - elhiszem, hogy így meg úgy fontos az állvány a kameráknak, de nincs is annál idegesítőbb, mikor az ember épp átadná magát a szerepnek, erre még a helyére csapnak egy csövet. Így ha Valeri belemegy, az öltöző felé veszem az irányt, majd belépek az üres helységbe, hogy becsukva az ajtót, egyik kezem Valeri dereka köré fonva vonjam közelebb magamhoz, ahogy az a forgatókönyveb is volt. kicsit improvizálok, ahogy félresimítok egy hajszálat az arcából.
- Jó sokszor elképzeltem már, hogy így tartalak. - mondom el a szövegkönyvben álló soromat, és kicsit bizarrul is kezdem érezni magam. Mindenesetre... most már büntetlenül pillanthatok le azokra a hívogató ajkakra, hiszen a szerepem része... ahogy az is, hogy picit közelebb araszolok az arcához. El is felejtettem, milyen jó az illata... basszus, Kevin, koncentrálj!



Notes: Gyakorolhatnánk többször is Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 17:24


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyikünk sem néz a másikra, mindketten két felé nézünk, nem egymásra. Mindketten kerüljük a másik tekintetét, keresünk valami pontot, ami nem arra van, mert azt akarjuk nézni, hanem mert egymásra nem akarunk nézni. Sosem hittem, hogy valaha az lesz, hogy ennyire fogok kerülni valakit, akár csak tekintettel is, de akkor is. És pont őt...akivel jóban kellene lennem, hiszen mégis csak munkatársak vagyunk. Mindent az, az este rontott el.
-Hát ez hatalmas! Legalább ők odavannak értünk, ha már mi nem vagyunk így egymással.-megtanultam mellette, hogy ha nem vagyok bunkó, visszautasító, meg ilyenek, akkor szinte a sárba tipornak, főleg ő az önbizalmamat. Eddig mindig próbáltam segíteni neki, azzal, hogy ne legyen az útjában, ne menjek az agyára, hogy ne legyek én az, a bizonyos újonc, akivel csak a baj van. De valahogy neki ez sem volt elég, akkor is teljesen ellenem van, mintha mindig csak rosszat tennék. Nem tudom mit tettem ellene, amivel ezt a hatást váltom ki belőle, de akkor ha mondja igyekszem ezen változtatni. Nem azért, mert érdekel a véleménye, neeem. Vagy egy kicsit talán igen...nem tudom már összezavarodok mellette.
-Ebben van valami...ha mi nem tudunk róla, akkor szeretik megváltoztatni a dolgokat. De belehalni csak nem fogunk.-én biztosan nem fogok belehalni, hiszen, ha ez így lenne, akkor már a buli után végem lett volna, de ez nem így történt. Élveztem azt az estét, talán kissé túlságosan is, és az igazaz megvallva megtenném újra, mert nem bántam meg, engem csak az zavar, hogy nem tudom, neki mi is rejlik a kobakjában ezzel kapcsolatban. Hogyha az nem történt volna meg, akkor biztosa nem lennénk, most ilyen hülye helyzetbe, és nem kattogna, azon az agyam, hogy miképpen is fogom túlélni azt a csókot. Túlélni, túl fogom, az már más kérdés, hogy mi lesz velem azután, hogy mennyire fog erőltetettnek látszani. Viszont, ahogy a szemeibe tekintek, nem tudok arra gondolni, hogy mi is lesz, mert valahogy tudom, hogy ezen agyal ő is. Ha úgy fog csókolni, mint akkor este, akkor biztosan elég lesz, csak egyszer felvenni, tökéletes lesz akkor is. Csak én ne rontsam el, azzal, hogy túl sokat agyalok majd azon, hogy mit is csináljak majd, és hogyan.
-Igen, nagyon ritka pillanat ez.-nem szokásunk egyetérteni, csoda, ha néha napján megtörténik, és utána nem kezdünk egyből vitatkozni. Kezd unalmas lenni, hogy folyton csak a vita megy köztünk, de más nem is nagyon lehetne, amilyenek mi vagyunk.
-pontosan. Nem is tudom hányszor jászották már el ezt velünk.-mi nekünk időben itt kell lenni, mindig készen kell lennünk, de ők mindig késhetnek. Valahogy ezt nem érzem fair dolognak.
-Ha egyszeri alkalom, akkor legyen, kiélvezem a helyzetet.-megint kicsit elkalandozom, az, az éjszaka is csak egyszeri alkalom volt, azt is élveztem. Ő de mêg mennyire, hogy élveztem. Valahogy ezt sosem fogom a tudtára adni, bőven elég, hogy én tudok róla, neki ezt nem szabad tudnia. Bár van egy olyan érzésem, hogy nyögéseim is elég kifejezőek voltak akkor.
-Legyen a második opció.-nem azért választottam ezt, mert akkor igazából hamarabb az ajkaihoz jutok, hanem mert semmi kedvem most is végig vinni az egészet, aztán meg majd a kamerák előtt is, vagy nyolcvanszor. A vége teljesen elég lesz szerintem.

Words: 451 || Notes: ismered ennyire már magad Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 16:19



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ahogy látom, amennyire lehet, ő is próbál inkább másfelé nézelődni. Elképesztő, mennyire látszik rajta, ha épp zavarban van. Vagy inkább az az elképesztő, hogy ilyenkor nagyon aranyos. Persze, ezt neki valószínűleg sosem fogom hangosan kimondani, hiszen azzal be is tennék a több hónapos munkámnak, amely során igyekeztem vele minél távolságtartóbban viselkedni.
- Na igen... plusz Jeff szerint a stúdió egynesen odavan értünk, szóval gyaníthatom várható, hogy valami tartós dolgot akarnak kihozni a karaktereink között. - szövöm tovább a gondolatmenetet, hiszen amellett, hogy a stúdió nagy valószínűséggel a pénz miatt hozta csak be a dolgot, hiszen egyértelmű, hogy ezzel több nézőt tud majd megfogni a sztorijával, de emellett a folytatásokra is gondolniuk kell, pontosabban arra, hogy lesznek karakterek, melyeknek tovább akarják majd vinni a karakterfejlődését az esetleges következő részre, vagy éppen részekre, és akkor bizony kapóra fog nekik jönni ez a szál, tekintve, hogy amennyire hallottam, mindkettőnk karakterét hosszabb időintervallumra írták be a szériába, szóval valószínűsíthető, hogy ez az apró csókjelenet se egy egyszeri dolog lesz. Sőt, Jeff-ről meg aztán köztudott, hogy odavan a kapcsolatokért egy feldolgozásban, így részemről még örvendetes, hogy csak egy csókot írt bele a jelenetbe, és nem mindjárt egy együttlétet.
- Teljesen mindegy, most már úgyse tudnánk rajta változtatni, ráadásul a stúdió amúgy se nagyon szereti, ha át kell írni a terveiket. - vonom meg újra a vállaimat, hiszen ezen rágódni most már teljesen felesleges, így is-úgy is meg kell csinálnunk, és ha elfogadjuk a dolgot, akkor legalább minél hamarabb túl leszünk rajta, és egyikünk se akarja kiszenvedni majd közben a lelkét. Mondjuk azt el kell ismernem, részemről ez nem lenne akkora szenvedés. Emlékszem a csókjaira parti utánról... és a helyzet az, hogy kissé hiányolom is az ajkai ízét. A puhaságát, forró leheletét, mely minden egyes nyögésénél a bőrömet érte... a fenébe is, ezekre nem szabad gondolnom! Ki kell ezeket vernem a fejemből, méghozzá lehetőleg minél előbb! Bár azt meg kell hagyni, hogy Valeri sem könnyíti meg a dolgomat. Mikor pillantásunk ugyanis újból találkozik, a szívem megint hevesebben kezd el verni, és érzem, hogy ez így nagyon nem lesz jó.
- Ritka pillanat. - jegyzem meg, és jelenleg bár flegma szeretnék lenni vele, a pírt látván az arcán egy halvány mosoly jelenik meg az enyémen. Mi a fenéért van rám ilyen hatással? Tudom, hogy neki is az az éjszaka jutott eszébe. Nem tud becsapni.
- Nem ez lenne az első eset. - jegyzem meg egy picit elvigyorodva, hisz tényleg nem először csúszna már ilyesmi miatt az egész forgatás.
- Igen, egyszeri alkalom, szóval élvezd ki a helyzetet. - mosolyodom el most már szélesebben. Talán ha másképp próbálok meg viszonyulni az egészhez, tényleg nem lesz halálos egyikünk számára sem a mai jelenet.
- Jól van. vegyük át az elejétől, vagy próbáljuk a párbeszéd végét a kis plusszal? - kérdezem tőle kíváncsian, majd (persze teljesen véletlenül, mert semmi közöm nem volt hozzá!) egy pillanatra az ajkaira téved a pillantásom, de szerencsére azonnal észbe kapok, és tekintetemet újra szemeire emelem.



Notes: Miért érzem úgy, hogy nem igazán a szöveget fogjuk átvenni? Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 15:43


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
Válaszára várva elemelem róla a tekintetem, próbálom a körülöttünk lévő embereket figyelni, de senkinek sem keltjük fel a figyelmét, hogy valahogy kimenthessem magam innen. Ennyi, kész beszélnünk kell, nem tudok mit tenni.
-Áh...mondjuk ebben van okosság is az biztos. Sokan odavannak a szerelmi szálakért.-igyekszem összeszedni magam, csak erre a dologra koncentrálni, mert ebben igazuk van. Ha van egy kis vonzalom két szereplő között, az mindig érdekesebb. Azért remélem nem fog ez átfordulni, egy latin amerikai szappanoperába, hogy mindenki mindenkivel mindenhol. Engem azoktól a sorozatoktól az agybaj kerülget. Tudom, hogy nem válogathatok, nem szabad, egy olyan kezdőnek, mint amilyen én vagyok, nem szabad válogatnia, de ha átviszik ezt egy olyanba én befejezem. Nem egy életre, de amíg észbe nem kapnak, addig igen. Nem akarok a nyolcvan éves nagymamák délutáni programja lenni, miután megették az ebédet. Szerintem azzal nagy sikert nem fogunk elérni, de ebbe nekem nem igazán van beleszólásom, mert ez a rendező, meg a producerek dolga, ebbe a színészeknek semmi beleszólásuk. Nekik csak annyi a dolguk, hogy csendben csinálják, amit mondanak nekik, aztán vigyorogjanak a kamerákba, és néha még meg is játsszák magukat. Oh ezt mi mennyiszer tettük, ha valami riport volt. Mintha nagyon imádnánk egymást, mikor csak állandóan veszekedtünk Kevinnel. Üdv Hollywoodban, ahol semmi sem az aminek látszik.
-Meglehet, de szerintem megérdemeltük volna, hogy legalább egy nappal előre szóljanak, ha már nem is korábban.-igen, engem csak ez zavar, hogy nem tudta elmondani, időben, és az utolsó pillanatra hagyta, mikor már mi ki sem hisztizhetjük, hogy ne legyen, csak egy majdnem csók mondjuk. Lehet kissé túlságosan fel is kapom ezen a vizet, túlreagálom, pedig nem olyan nagy cucc. Igen, tudom, nem kéne, még a végén lebukok, és kiderül, hogy annyira nem is megy az agyamra, sőt még szeretem is a marhaságait. Mondjuk, vannak pillanatok, mikor olyan dolgokat tud mondani, hogy a falra másznék, amivel azt éri el, hogy csak még inkább azt mutassam, hogy utálom, pedig messze vagyok attól. Nem utálom sajnos. Nagyon nem, de ezt soha az életben nem mondanám el neki, elég, hogy én tudom, mert még engem is felkavar. Nem tudom magamban hova rakni, ami a múltkor volt, ez az, ami annyira megzavar a saját dolgaimban, hogy még mindig kerülöm a tekintetét. A kamerák előtt is nehéz a szemébe néznem anélkül, hogy ne jönnék zavarba, de itt azért jobban igyekszem. Persze fel-fel pillantok rá, hogy mégse tűnjön ez fel senkinek, de sokak nem is figyelnek ránk, de nem ám. Amolyan minden napos dolgok vagyunk már.
-Akkor legalább ebben egyetértünk.-pillantok rá, de, ahogy találkozik tekintetünk, úgy jut eszembe az éjszaka, mikor fölém magasodva nézett így a szemembe, csak akkor tekintete vággyal volt telve, de most meg nem mondanám mivel. Nem kapom el a tekintetem, emiatt borul pírbe az arcom, de ha megtenném, az feltűnő lenne, és csak reménykedni tudok abban, hogy nem veszi észre pipacsvörös arcomat. Ezért is pillantok lassan másfele, mintha valami zaj jött volna arról, pedig csak a díszleteket, meg a kamerákat helyezgetik, amiket már megszoktam, de figyelem elterelésnek most ez így bőven elég volt.
-Az biztos, hogy nem rakják össze két perc alatt. Szerintem emiatt a kezdés is csúszni fog.-nem ez lenne erre az első eset, sokszor ezért kapkodunk, hogy behozzuk a lemaradást, amit az állványok, emelvények, meg az ilyenek szerelgetése szokott okozni.
-Átvenni a jelenetet? Ilyet még nem is hallottam tőled. Csak nem beteg vagy?-nézek rá kikerekedett szemekkel, mert igazán meglep ezzel, mert ilyet sem ajánlott még soha fel. Nem az a vegyük át a dolgot az újonccal fajta, már az elején megmondta, hogy ő tudja, én meg oldjam meg. -De, ha komolyan gondoltad, és nem vagy beteg, akkor átvehetjük.-bajunk nem lehet belőle, ártani biztos nem árt, maximum segíthet ez a dolog. Talán akkor majd a kamerák előtt is nyugodtabb leszek. Legalábbis nagyon remélem.

Words: 616 || Notes: talán még be is jön Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 14:43



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Miközben lassan mellé lépdeltem, igyekeztem nem arra az éjszakára gondolni, amit együtt töltöttünk a múltkor. Pontosabban, igyekeztem nem azt észben tartani közben, hogy milyen őrületesen fantasztikus is volt.
- A stúdió szerint eladhatóbb lesz a sztori, ha mi ketten közelebb kerülünk. Ezért a hirtelen változtatás. - feleltem kérdésére közönyösen, hiszen az teljesen nyilvánvaló, hogy a stúdiónak az a célja, hogy minél nagyobb számú nézőközönséget fogjon meg a történettel, és ha egyszer a külsős visszajelzések arra mutatnak, hogy ezt várják a nézők, nem fognak maguk ellen dolgozni, hiszen nekik is a pénz az elsődleges szempont. Az meg, hogy Jeff erről miért nem tudott gyorsabban értesíteni... nos, erre is van egy nagyon jó teóriám. Ugyanis mi drága rendezőnk nagyon is sejtette, hogy azért egyikünk se fog örömtáncot lejteni az ötlet hallatán, ezért inkább kerülte is a kínos pillanatot, és csak akkor közölte, mikor nagyon muszájjá vált számára. Mondjuk arról fogalmam sincs, Valeri erről mennyit tud.
- Ami a rendezőnket illeti, szerintem kerülni akarta a kínos helyzetet. - teszem még hozzá, megválaszolva, miért csak ma szólt nekünk erről. Miközben beszélek, félig azt figyelem, hogyan bíbelődnek közben a zöld háttérrel meg az emelvényekkel, és csak néha nézek rá Valeri arcára. Valamiért jobbnak ítélem meg, ha nem nézek folyamatosan a szemeibe, hiszen akkor az egész beszélgetés alatt csak az járna a fejemben, milyen csodálatosan gyönyörű szemei vannak, és mennyire szép az arca. Na igen... az még a jobbik eset, ha megállok az arcánál, és sem a gondolataim, sem a tekintetem nem vándorol tovább... és igen, a tovább itt most azt takarja, hogy lejjebb. Még szerencse, hogy nem figyel minket senki. Épp elég probléma lesz, ha ilyen gondolatok kezdenek majd el kínozni a kamerák előtt.
- Semmi olyan, amit ne lehetne kivitelezni. - vonom meg a vállaimat a következő kérdésére, majd ráemelem a pillantásom, de hamar meg is bánom ezt a cselekedetet, mert azonnal be is bikázza pulzusomat a tekintete. Gyorsan terelnem kell valahogy, mielőtt még tényleg lejjebb pillantanék. De várjunk csak... pír lenne az arcán? Valeri zavarban van a közelemben? Érdekes fejlemény. Gyorsan rápillantok az órámra, utána nézek megint rá.
- Nos, úgy fest a rendes kezdésig van még idő, ezzel meg úgyis el lesznek egy darabig még. - bökök fejemmel az emelvények felé, melyeket csak most szerelnek össze a kamerásoknak.
- Ha akarod, átvehetjük a jelenetet. - ezzel most tutira megleptem, mivel nem szokásom ilyesmit mondani, általában úgy vagyok vele, az újonc oldja meg maga, de most mégis várakozón pillantok rá, hogy igényt tart-e erre.



Notes: igen, így kell megkérdezni, lekaphatlak-e, amíg nem figyel senki Rolling Eyes ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 14:05


You light up my world, like nobody else

[You must be registered and logged in to see this image.]
-Hogy mi?? Ezt nem hiszem el! Komolyan?? És erről miért nem szóltál eddig?-mi az, hogy az utolsó pillanatban megváltoztatják a dolgot? Oké, hogy nem nagy változtatás, hogy csak egy kis plusz dolog, ettől nem kell szöveget tanulnom, nem kell megerőltetnem magam, de akkor is. Nem hiszem el, hogy miért teszi ezt velem. Tudom, hogy nem fogok belehalni, hogy meg fogom oldani, mert nem valami olyan hű, de nagy dolog lenne az. Azért akarok színésznő lenni, mert ezek a dolgok mennek, meg tudom oldani, nincs bajom a spontaneitással, de most komolyan. Ez nem egy olyan dolog, mint, hogy pofozzam meg az embert, mert azt bármikor megteszem, főleg a társammal Kevinnel. Jó, mostanában annyira nem rossz, nem bunkózik velem lépten nyomon, de most már rideg, kedvetlen. Csak akkor szól hozzám, ha muszáj. A forgatáson túl nem is nagyon beszélünk. Már nem tudom, hogy ez jó-e nekem, vagy sem, de idegesít. Hogy vehet ennyire semminek engem? Oké, nem vagyok valami nagyon észrevehető lány, de akkor is. Kicsit gondolkodhatna.
-Színésznő akarsz lenni nem? Akkor tanulj meg alkalmazkodni, különben semmire sem mész.-éééééés, ennyi. Ellentmondást nem tűrően fogta megemelte az ujját, mikor megakartam szólalni, majd elment. Hát köszönöm. Nem akarom, ezt, nagyon nem Oké, csak egy csók, semmi nincs benne, ez mindennapos dolog, de... nekem ez nem fog menni, azok után, ami a múltkor volt. Nem tudom az most a pia miatt volt-e, vagy sem, de az igazat megvallva nem akarom tudni. emlékezni sem akarok arra, el akarom felejteni, hogy bármilyen ilyesfajta közöm is lett volna hozzá. Nem azért mert nem volt jó, oh istenem, de még mennyire jó volt, csak nem hiszem, hogy ez benne annyira mély nyomot hagyott volna benne, mint bennem. Szerintem neki csak újabb strigula voltam. Mondták páran, hogy minden újoncot megfektet, de nem gondoltam volna, hogy valaha én is erre a sorsra fogok jutni. Jó nem bánom igazán, mert volt egy jó estém az biztos, de most én nem akarok egy olyan kapcsolatba belebonyolódni, ami nem régiben volt. Azt még egyszer nem.  
Mivel Jeff akkor kapott el, mikor már teljesen kész voltam a forgatásra, semmi dolgom nem volt, hiszen már csak egy rúzs hiányzott, de azt sosem hagyom másnak, az pedig ráér. Ahogy Kevint ismerem már, ő még sehol sem tart, így csak ácsorgok még ott a terem közepén, mikor meglátom őt, ahogy tekintetét rám emeli. Ösztönöm azt súgja, hogy menjek még most, míg nem indul meg felém, míg nem veszi észre, hogy én is látom őt, de mégse teszem. Elég feltűnő, ha csak akkor beszélünk, ha forog a kamera.
-Igen. Épp, most mondta el, csak kár, hogy azt nem tudom miért. Te tudod?-csak értelmes társalgás Val, ne leplezd le magad, hogy zavarban vagy. Ilyeneket mondogatok magamban, míg tekintetem rá emelem, mert nem szeretném, ha rájönne, hogy belül totál vörös vagyok most, mert remélem kívül nem látszik. Zavarba hoz közelsége, hogy itt van mellettem, és nem tudok mit kezdeni magammal. -Na és te mit szól ehhez?-gondolok a plusz jelenetre, ami engem egy kicsit zavar, de csak mert félek, hogy nem fog menni hitelesen. Vagy, hogy túl hiteles lesz. Már nem tudom.

Vissza az elejére Go down
Kevin Jayne
Star
Star
Kevin Jayne


Valeri & Kevin - Work together Andrewtumblrr ζ Posts Number : 20
ζ Join date : 2014. Sep. 19.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Színész
ζ : Valeri & Kevin - Work together Emdrew_gif_by_damnvanity-d5ev79l

Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitimeVas. Szept. 21 2014, 12:29



When I see you, I run out of words to say...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kissé zabos voltam, amiért a rendező, de még a producer is képtelen volt szólni arról, hogy változtattak a forgatókönyvön, nevezetesen a ma leforgatásra kerülő jeleneteken.
- Ugyan, azt mondtad, neked nem probléma. - igen, imádom, mikor kifogásként teljesen szakszerűen csak azt kapom, én mit mondtam hónapokkal ezelőtt, és még csak nem is arról van szó, hogy nem állítottam volna ilyet, csak mikor belevágtunk a filmbe, világosan megbeszéltük, hogy ha változtatás lesz, arról időben értesítenek mindenkit, nem pedig a felvétel napján tudom meg, hogy az adott jelenetek másképp lesznek lebonyolítva. Felmerülhet a kérdés: miért húztam fel magam ennyire? Hiszen egyetlen apróságról van szó. Valójában nem is változott a jelenet, csak egy szösszenetnyi plusz dolgot tettek még be a forgatókönyvbe, ami eddig nem volt benne.
- Inkább örülj, hogy így áll a helyzet. A stúdió imád titeket, és úgy vélik, a közönség is jobban szórakozna, ha a karaktereitek... érted... felmelegítenék a kapcsolatot. - csak ingerülten bólintottam, amit végül is Jeff beletörődésnek vehetett, mert elvigyorodott, megveregette a vállam, és faképnél hagyott. Bár, azt hiszem, még jobb is, mert nem sokáig bírtam volna még a süketelését hallgatni erről az egészről... úgysem lenne értelme, hisz nem változtathatom meg a stúdió döntését. Ha ők azt akarják, hogy a karaktereink összejöjjenek, és a jelenetben elcsattanjon az a bizonyos csók, akkor legyen. Hisz színészek vagyunk, össze tudjuk hozni. Az idegességemnek pedig semmi köze ahhoz, ami a múltkori parti után történt, és aminek édes emlékét azóta is a tudatomban őrzöm, és Valeri halvány pirulgatásaiból ítélve, ő sincs ezzel másképp. Szóval... szépen túllépünk ezen, és nem lesz semmi probléma.
Már viszonylag nyugodtan is fordulok meg, hogy elmenjek, és rám húzhassák a jelenethez kellő ruhát, míg a kellékes elecseteli, miért olyan fontos pont abban lennem az adott részben. Csakhogy mégis lefagyok egy pillanatra, amikor tekintetem találkozik az Ő gyönyörű íriszeivel, és bár tökre nem kéne, hogy így legyen, eredeti tervemet sutba dobva könnyed léptekkel sétálok oda hozzá... csak lazán, semmi stressz.
- Jeff szólt már a kis plusz adalékról a jelenetben? - kérdezem csak úgy a magam szokásos stílusában, semlegesen, ha már valamiért a bunkóság nem megy mostanában...



Notes: Bocsánat, ha gyér lett :S ll Music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valeri & Kevin - Work together Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valeri & Kevin - Work together   Valeri & Kevin - Work together Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valeri & Kevin - Work together
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Regular day... right? ~ Valeri & Kevin
» Kevin _______
» Kevin Jayne
» Let's work at night... ~Hayden and Jamie~
» Valeri Maystone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Hollywood :: Universal Studios-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.