My Precious. Hayden & Jamie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jamie Norrington
Star
Star
Jamie Norrington


My Precious. Hayden & Jamie Liam-hemsworth-hot-gifs-sex-scene ζ Posts Number : 33
ζ Join date : 2014. Sep. 05.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Drive Like a Boss
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Gif-fernando-0111

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimePént. Jan. 09 2015, 23:45


Hayden



Még volt körülbelül 1 óra a rajthoz való felsorakozásig. Az időmérőfutamon jó időt mentem, de ez csupám a 3. pozícióhoz volt elég, ami egyébként tényleg nem katasztrófa, de szerettem volna pole pozícióból indulni.
A sokadik jeges energiaital csúszik le a torkomon mégis úgy érzem, hogy kimondottan alacsony a vércukorszintem. Piros overálom csak a derakamig volt felhúzva, mert egyenlőre túlságosan melegített volna. Felöl egy egyszerű fehér pólót viseltem, ami egyébként is mindig a csapat színeit, illetve támogatóit jelző overál alatt szokott lenni. Idegesebb vagyok a szokottnál, hiszen előző évben ezen a pályán elég csúnya balesetem volt és annak ellenére, hogy komolyabb sérüléseket nem szenvedtem nem szeretném megismételni azt a produkciót.
A vezetőségnek gyűlése van, így azt sem tudtam, hogy Hayden hol lehet. Türelmetlenül fészkelődtem egy kicsit a fotelban aztána a kocsihoz sétáltam, majd a hűtőhöz vissza a kocsihoz és egyszerűen nem tudtam, hogy mit kellene kezdenem magammal. Két hete járunk hivatalosan Haydennel, amiről az apja már természetesen tud, emiatt pedig úgy érzem, hogy állandóan legalább 6 szemmel figyel, ami most sem könnyíti meg a helyzetemet. Nem csalnám meg Haydent, de úgy tűnik, hogy erről az apját nehezebb lesz majd meggyőznöm, mint Haydent. Türelmetlenül kisétálok a műhelyből. A lelátók tömve vannak, az aszfalt szinte izzik és kezdem tényleg úgy érezni, hogy agyvérzést kapok. Hátam mögött kinyílt az ajtó és a vezetőség végre csatlakozott hozzánk, így szinte azonnal mentem vissza a csapathoz az árnyékba. Két szerelő között átpréseltem magamat, hogy végre elérjem hullámos hajú barátnőm vékony derekát. Hátulról finoman magamhoz öleltem.
-Segíts valahogy... felrobbanok...-suttogom a fülébe, de amikor felnézek Mr. Coleman tekintetével találkozom, így elengeden egy pillanatra Haydent, amin persze jót nevet magában az öreg és újra elmélyed a papírokban. Nem utált meg azóta, hogy a lányával vagyok de úgy tűnik kifejezetten élvezi a morcos após szerepét. Amint lekerül rólam figyelő tekintete megint magamhoz ölelem Haydent.
-Gyere ki az öltözőbe velem egy kicsit..-suttogok megint a fülébe és finoman félkézzel végigsimítom a hasát.


Vissza az elejére Go down
Hayden Coleman
Star
Star
Hayden Coleman


My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_lsi4xpevsq1qc4g8vo2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Sep. 14.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : tanuló, szerelő és tanuló szerelő
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_maemouIr6j1rejlt7o1_500

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimeVas. Jan. 11 2015, 21:09


to Jamie


Be careful, baby



Ideges vagyok, és nem a megbeszélés miatt, mert arról konkrétan fogalmam sincs, hogy miről megy a beszélgetés meg miről nem. Azon jár az eszem folyamatosan, hogy legutóbb ezen a pályán Jamienek nem volt nagy sikere, sőt. Akkor is halálra aggódtam magam, most pedig egyenesen rettegek és gőzöm sincs, hogy fogom végig nézni ezt a futamot. Szívem szerint beülnék egy hangszigetelt szobába és ott is maradnék egy üveg vodka társaságába, amíg véget nem ér az egész és fel nem tépi a szoba ajtaját Jamie. Ha pedig nem Ő jönne, akkor ki se jönnék onnan többet. Ha baja esne, nem tudom mit tennék. Főleg most, hogy végre minden olyan jól megy. Remekül megvagyunk, apa is tud az egészről meg úgy általában már mindenki és senki nem halt még meg a rajongók közül sem, szóval tényleg minden remek.
Arra figyelek fel egyedül, mikor a kupaktanács feloszlik és mindenki kifelé kezd szivárogni, apám pedig valami papír fölé görnyed. Régebben ilyenkor mindig hülyültem, hogy kicsit oldjam a benne lévő feszkót is, de most képtelen vagyok rá. Csak tördelem a kezeimet és a kivetítőt lesem, amin újra és újra az előző napi időmérőről mutatnak videókat a nagy okosok pedig azt latolgatják, hogyan lehetne jobb a mai menet. Aztán a derekamra simul egy pracli, amitől azonnal végig fut rajtam a bizsergés és érzem, hogy picit megnyugszok.
-Nem vagy egyedül, édesem.- sóhajtom halkan, miközben tarkóm a mellkasának támasztom, tenyerem pedig a kezére simítom, amit egy pillanatra elhúz, én pedig tisztában vagyok vele, miért. Apa gardedámot játszik újabban, mióta tud erről az egészről, pedig előtte sosem volt ilyen. Vagy nagyon azt akarja, hogy ne szúrjuk el és legyen boldogság amíg meg nem... vagy nem bízik Jamieben. Még én sem tudnám megmondani, melyik igaz.
-Rendben.- mosolyodok el, ahogy ismét megszólal és gondolkodás nélkül fogom meg a kezét, hogy aztán elinduljak vele az öltözők felé. Nem egy tippem lenne most arra, hogy miért is kell nekünk oda menni, de nem teszek semmit, mert sokkal erősebb bennem a kíváncsiság, hogy megtudjam majd, végül is miért kell az öltözőbe battyognunk. Ott viszont, még mielőtt Jamie bármit tenne vagy mondana, egy forró csókkal a tudtára próbálom adni, mennyire aggódom érte és, hogy mennyire hiányzik a közelsége, amint egy percre elmegy mellőlem.
-Légy nagyon óvatos, jó? Ne a díjjal vagy az apámmal foglalkozz, hanem velem és azzal, hogy épségben kiszállj abból a kocsiból, ha véget ért a futam. Rendben?- sutyorgom ajkaiba, miközben arcát két tenyerem közé fogom, végül homlokom állának támasztom és lehunyt szemmel szusszanok párat. Ha baja esik, falba fogom verni a fejem, annyi szent, de az is biztos, hogy az összes mérnököt és okostojást legyilkolom, aki ma itt van, mert ők hajkurásszák Jamie-t folyton, hogy "így kell jobb időt menni" meg "úgy kell jobban bevenni azt a kanyart".
MUSIC:  ♥  | NOTES: - | DRESS: this


Vissza az elejére Go down
Jamie Norrington
Star
Star
Jamie Norrington


My Precious. Hayden & Jamie Liam-hemsworth-hot-gifs-sex-scene ζ Posts Number : 33
ζ Join date : 2014. Sep. 05.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Drive Like a Boss
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Gif-fernando-0111

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimeVas. Jan. 11 2015, 22:14


Hayden



Az öreg folyamatosan szivat annak ellenére, hogy tudja, hogy tiszták a szándékaim, de igazából szerintem csak be akarja biztosítani a lányát, hogy még véletlenül se bántsam meg. Ha eddig terveztem volna bármi ilyemit már biztos, hogy kiment volna a fejemből, hiszen egyre jobban kezd rámijeszteni Mr. Coleman és a szigorú apus tekintet, amikor a lányához érek nyílvánosan. Ha komolyan az lenne a szándéka valószínüleg már az állásommal is megfenyegetett volan, de mivel ez eddig nem történt meg, így nem gondolom, hogy bármi ilyesmiről szó lenne.
Most is csak jelzés értékűen néz rám, amikor egyből Haydenhez megyek a megbeszélés lezárulása után, de különösebben nem foglalkozik a dologgal szerencsére, mert nekem ennél most sokkal nagyobb szükségem van a lányára. Legalább annyira aggódik, mint én bár én inkább amiatt félek, hogy nem fogok megfelelően teljesíteni és ne adj Isten még a kocsit is összetöröm, ami már csak a hab lenne a tortán. Hayden értem aggódik, de ez nem fog abban megakadályozni, hogy tövig nyomjam a gázpedált amikor csak tudom.
Nem ellenkezett sőt egyből kézen ragadt, amikor jeleztem az igényemet egy kis privát időtöltésre még a futam előtt.
Engedelmesen követtem őt és amint bezárult a hátam mögött az ajtó ajkai az enyémekre tapadtak és nem győztem viszonozni a csókját. Amikor elvált tőlem enyhén szuszogtam.
Nem fogok most vele vitába szállni, hiszen nem vagyok abban a helyzetben.
-Megígérem.-bólintok egyet, de mindketten tudjuk, hogy az első helyért versenyzem és nem fogom lejjebb adni a dolgot, hiszen a karrierem is ezen múlik.
-Mondtam már, hogy milyen gyönyörű vagy?-kérdezem miközben fenekére csúsztatom a kezemet. Fordítok egyet a helyzeten, hogy háttal legyen a falnak, én pedig vele szemben. Csak az ajkait bírom figyelni.
-Még szerencse, hogy ennyire szép vagy.. különben még mindig aggódnék.-mosolygok rá majd benyúlok feneke alá és megemelem majd combjai közé igazítom magamat. Hevesen csókolom meg ajkait és karjaimmal finoman tartom őt. Nem akarok neki fájdalmat okozni.


Vissza az elejére Go down
Hayden Coleman
Star
Star
Hayden Coleman


My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_lsi4xpevsq1qc4g8vo2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Sep. 14.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : tanuló, szerelő és tanuló szerelő
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_maemouIr6j1rejlt7o1_500

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimeSzer. Jan. 14 2015, 17:59


to Jamie


Be careful, baby



Igazság szerint nem nagyon érdekelne, ha az apámnak lenne bármi ellenvetése a kapcsolatunk ellen, de az már érdekel, hogy szemmel láthatóan Jamie-t frusztrálja, ahogy apám méregeti néha. Asszem ezt megemlítem majd az öregnek. Nem kell engem óvni. Nem vagyok már kislány és egyébként is, ismeri Jamie-t, Jamie is őt, így aztán sejtheti, hogy nem bohóckodunk. Egy numera kedvéért nem hiszem, hogy ujjat húzna a főnökével.
Egyébként is, Jamie nekem már rég bebizonyította, hogy szeret. Ezzel, ahogy most is magához ölel és elcsalogat onnan, hogy kettesben lehessünk, mikor máskor ilyenkor a fotósok előtt illegette magát... Más lett ebből a szempontból és igazából örülök is neki. Tényleg érzem, hogy nem játszadozik és valami fura módszerrel talán sikerült elcsavarnom a fejét. Csak azt tudnám, hogy a francba csináltam? És hogy fogom ezt bírni idegekkel? Hiszen, nem épp a legnyugodtabb munka az övé. Tövig rághatom majd a körmöm minden egyes versenyen, mint most is és, bár megígéri, hogy vigyázni fog magára, tudom, hogy hazudik. Maximalista. Mindig nyerni akar és ezzel nincs is baj, amíg nem az életével játszik. Ki a frászt érdekel az a rohadt első helyezés? Engem ugyan nem, őt viszont annál inkább.
-Hazudós.- sóhajtok egyet, miközben egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, mert bár aggódom érte és tényleg tudom, hogy ez most akkora kamu volt, mint ide Jeruzsálem, de ettől még szeretem. Egyre jobban, főleg, ahogy más és más oldalait ismerem meg szép lassan.
-Ma még nem említetted.- sutyorgom vigyorogva, miközben helyet cserélünk, én pedig háttal a szekrénynek dőlök. Tenyerem finoman arcára simítom és próbálom visszafogni magam, hogy ne tereljem el semmivel a figyelmét arról, hogy hamarosan kezdődik a verseny, de elég nehéz megálljt parancsolni. Szívem szerint itt az öltözőben esnék neki.
-Aggódnál? Ugyan miért?- kuncogok, ahogy felkap az ölébe, lábaimmal pedig automatikusan körbe fonom csípőjét azzal egy időben, ahogy megcsókol. Lehetetlen neki ellenállni. Na nem, mintha akarnék, mert az agyam egyik hátsó szegletéből belém hasít a gondolat, hogy mi van, ha most csókolhatom utoljára? Ennek fényében pedig, csak még jobban hozzábújok, szorosan magamhoz ölelem és forrón csókolom, miközben próbálom nem elbőgni magam. Utálom ezt a rohadt versenyt, ezt a pályát, azokat a nyüves kocsikat és jelen pillanatban mindent, ami közénk állhat.
-Ha vége a versenynek, ugye maradunk még picit Párizsban?- kérdezem végül két csók között kissé kipirult arccal, miközben tenyerem mellkasára simítom a póló alatt. Veszettül nehéz lesz ezek után hagyni, hogy kisétáljon innen és beüljön abba a kocsiba.
MUSIC:  ♥  | NOTES: - | DRESS: this


Vissza az elejére Go down
Jamie Norrington
Star
Star
Jamie Norrington


My Precious. Hayden & Jamie Liam-hemsworth-hot-gifs-sex-scene ζ Posts Number : 33
ζ Join date : 2014. Sep. 05.
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : Drive Like a Boss
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Gif-fernando-0111

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimeCsüt. Jan. 29 2015, 12:57


Hayden



Akárhogy is nézzük nekem ez a munkám. Ez tette lehetővé, hogy úgy éljek, ahogyan azt most tezem, ez tette lehetővé, hogy megismerjem Haydent, akit mostmár büszkén nevezhetek a barátnőmnek. Ez viszönt kötelességekkel jár, ami pedig kockázatokat is jelent ebben a sportban. Nem mondhatok le minderről azért, mert Hayden már az életem része, hiszen szeretnék neki legalább olyan jó életet biztosítani, mint amilyenben most él, ehhez viszont nem ismerek más utat. Bárhogyan is nézem máshoz egyáltalán nem értek csak és kizárólag a vezetéshez. Ha kiöregszem majd lehetek tesztpilóta vagy valami hasonló, de akkor sem leszek képes elszakadni végleg a forma 1-től hiszen én itt nőttem fel, nekem ez az életem. A kevésbé veszélyes munkákig azonban nagyon sok kanyart kell még bevennem és nagyon sok összetört kocsiból kell még kimásznom, hogy megérdemeljem. Nem mellesleg pedig má hozzászoktam ehhez az élethez, amit most élek, szinte lehetetlen lenne beletanulnom valami újba, mert ehhez képest minden unalmasnak tűnne. Szerintem Hayden sem várja el tőlem igazán, hogy változtassak a vezetési stílusomon vagy a munkámon, hiszen tudja, hogy mennyit jelent a számomra .
Mérhetetlenül jól esett kicsit elvonulni vele mindenki elől, hiszen amióta együtt vagyunk még nem feküdtünk le egymással, így konkrétan a tesztoszteron túlteng bennem, hiszen nem igazán ehhez vagyok hozzászokva. Semmi olyanra nem volt alkalmunk, amivel levezethetném a feszültséget.
-Akkor éppen itt volt az ideje..-mosolygok rá. Igazából már régóta nem a verseny körül forognak a gondolataim, hanem körülötte ls hogy mennyire vágyom le. Nem tudom mennyire lenne illendő itt helyben leteperni, de ha őszinte akarok lenni ez jelenleg cseppet sem érdekel.
-Hogy nem mutatok majd jól a képeken.-mondom, de már meg is emelem, hogy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz. Félkézzel tartom, szabad kezem pedig végigsiklik a combján miközben hevesen csókolom ajkait. Kérdése egy kicsit kizökkent, de türelmes maradok.
-Tudod, hogy nem lehet.. tovább kell utaznunk…-mondom miközben végigcsókolom a nyakát és amikor keze a mellkasomra siklik végleg elvesztem a kontrolt. A két fotel egyikéhez sétálok vele, ami a versenzőknek van fenntartva. Finoman teszem őt le én pedig letérdelek vele szembe a földre, hogy nagyjából egy magasságban maradjunk. Felgyűröm ruháját és végigcsókolom szabaddá vált combja belső vonalát onnan pedig csípője vonalát.

Vissza az elejére Go down
Hayden Coleman
Star
Star
Hayden Coleman


My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_lsi4xpevsq1qc4g8vo2_250 ζ Posts Number : 31
ζ Join date : 2014. Sep. 14.
ζ Age : 33
ζ You'll find me : Los Angeles
ζ Job : tanuló, szerelő és tanuló szerelő
ζ : My Precious. Hayden & Jamie Tumblr_maemouIr6j1rejlt7o1_500

My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitimePént. Feb. 06 2015, 17:16


to Jamie


Be careful, baby



Pár hete, mikor még olyan nagyon próbáltam ellenállni Jamienek, nem gondoltam volna, hogy ennyire erős érzelmeket vakart elő belőlem. Leginkább azért nem, mert még önmagam elől is titkolni akartam mindet. Húztam egy erős falat kettőnk közé, mert nem akartam neki esélyt adni rá, hogy bántson, de ő fogta és lerombolta. Még most se tudom, hogy csinálta, de jelen pillanatban borzasztóan örülök, hogy itt lehetek vele. Bízom benne, hogy ez az egész, ami köztünk van, tényleg jól fog végződni. Nagyon szeretném.
Édeseket sutyorog, én pedig majd' elolvadok tőle. Képtelen lennék nem elhinni, hogy tényleg fontos vagyok neki és tényleg komolyabb érzések fűzik hozzám, mint az eddigi nőihez. Már, csak az apámat kell erről meggyőznie és rendben leszünk, mert az öreg bár imádja Jamiet, engem még inkább szeret, azaz, csendben figyel és lesi, hogy mikor bánt meg Jamie.
-Ó, igen. Mert az a legfontosabb, hogy jól mutass a képeken, igaz?- vigyorgok rá, ahogy az ölébe kap, aztán igyekszem minden felesleges mondatot belé fojtani egy-egy csókkal. Nehéz lesz majd elengednem őt. Ebben biztos vagyok. Nem csak a szó szerinti értelemben, hiszen borzasztóan aggódok érte. Nem szeretném, hogy bármi baja essen és ezt csókjaimmal próbálom a tudtára adni. Csak maradjon meg nekem, ennyi a kérésem. Felőlem úgy hajt, ahogy akar és össze is törheti a kocsit, csak másszon ki belőle épen és egészségesen.
-Igen. Sajnos. Pedig tetszik ez a város.- sóhajtom, mikor a felesleges kérdésemre válaszol, hiszen én is tudom jól, hogy menni kell tovább. Azt viszont remélem, hogy visszatérünk még ide kettesben verseny, firkászok és minden egyéb nélkül. Most viszont szezon van. Menni kell és folytatni a versenyt.
Elég alaposan meglep azzal, mikor a közeli fotel egyikébe pakol és még csak reagálni se tudok, olyan hirtelen gyűri fel a ruhám. Utána már csak arra tudok koncentrálni, ahogy puszikkal kezdi bombázni a testem és az egyetlen dolog, amire képes vagyok, hogy a hajába túrok és egy halk sóhaj után ajkamba harapok.
-Biztos, hogy ez a hely a legalkalmasabb? Bárki bejöhet.- sutyorgom, de eszem ágában sincs leállítani. Kész kínzás volt vele eddig ez a két hét úgy, hogy átmeneti szüzességi fogadalmat tettünk, hiszen mikor megismertem, főleg a testi vonzalom miatt kezdett érdekelni. Teste minden porcikája megőrjít, most pedig, hogy még meg is ismertem ezt a gyengéd oldalát, teljesen kész vagyok tőle. Az viszont mégis csak kínos lenne, ha a futam helyett rólunk szólnának majd a hírek, hogy rajta kaptak minket az öltözőben szex közben. Ennek ellenére esküszöm, borzasztóan kívánom. Ezért is szedem le róla azt a fehér trikót, ami feleslegesen takargatta eddig előlem a testét, majd felhúzom magamhoz egy forró csók erejéig.
-Szeretlek.- suttogom ajkaiba, ahogy folyamatosan arcát, nyakát, tarkóját simogatom vagy épp a haját túrom végig. Mennyi idő lehet a versenyig? Húsz perc?
MUSIC:  ♥  | NOTES: - | DRESS: this


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





My Precious. Hayden & Jamie Empty
TémanyitásTárgy: Re: My Precious. Hayden & Jamie   My Precious. Hayden & Jamie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
My Precious. Hayden & Jamie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Don't kill me. Luna & Jamie
» Mr Coleman's Birthday Party -Jamie & Hayden-
» Hayden Coleman
» Jamie & Sebastian
» Jamie Norrington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I ♥ Los Angeles :: Los Angeles :: Los Angeles határain kívül :: Olaszország-
Ugrás:  
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Jún. 09 2014, 22:16-kor volt itt.